Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A vezerkarban formalis valtozasok tortentek. Brad Chilldress (coo OC) lett ass. HC, iletve Matt Nagy (QB coach) lett OC.
ulpianus
Faragó Ricsi NAGYon izgatott lesz az utóbbi kapcsán, amint értesül róla. 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A vezerkarban formalis valtozasok tortentek. Brad Chilldress (coo OC) lett ass. HC, iletve Matt Nagy (QB coach) lett OC.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Es hogy kit kell draftolni es persze miert

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Reid minden heten, de minden heten lenyilatkozza, hogy Alex Smith a csapat iranyitoja, nem gondolkoznak masban. Ezert tehat minden heten megjelennek olyan cikkek, hogy a nagy dilemma a Chiefsnel a Romo vs Alex Smith kerdes, illetve mindenkepp elsokorben QBt kell valasztani. A mediabohocok nem allnak le, mindegy mit mond es hanyszor.

Masik eletbevago hir, miszerint Kelce ha Maddenezik, akkor mindig a Chiefst valasztja, mast nem. Mostansag ilyen komoly hirek jonnek. Mar amellett, hogy ki mindenkivel haladnak fantasztikusan a targyalasok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dorseyt is mindenkepp meg fogjak tartani. Szeretem, hogy ilyentajt mindenki szuper, mindenki mindenkit szeret, mindenkire feltetlen szukseg van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jamaal is azt mondta, szte még tudnak egyezni. (Megjegyzem, ezeket senki ne vegye tul komolyan. Bar trolkodni is lehet a reszleteken, az mindig szukseges.) Azert az jo, hogy 240 millio lesz a Chiefs s. Capje.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Eric Berry es Donteri Poe targyalasai allitolag pozitiv hangulatban, jol haladnak.
Emellett John Dorsey GM kijelentette, hogy hosszutavon is Kansas Cityben kepzeli el a jovojet.
ulpianus
Attól függ, milyen szemszögből nézzük 😊

Eric Berry's agent, Chad Speck, refuted Chiefs GM John Dorsey's claim that contract talks have been "positive."
Dorsey said the Chiefs have had "positive conversations" with Berry but Speck doesn't see it that way. Speck confirmed that the sides are talking but said "we've got a long ways to go." Berry has threatened to sit out if the Chiefs give him the franchise tag again, eliminating that as a possibility. Ultimately we'd expect Berry to wind up in Kansas City, but it doesn't sound like he'll be giving the Chiefs a hometown discount.

Úgy tűnik Berry keményen megkéri az árát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Eric Berry es Donteri Poe targyalasai allitolag pozitiv hangulatban, jol haladnak.
Emellett John Dorsey GM kijelentette, hogy hosszutavon is Kansas Cityben kepzeli el a jovojet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A legfontosabb ertekmero:
 twitter.com/BigTimeFootball/status/827356434870333441/photo/1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.chiefs.com/news/article-2/Former-NFL-Coach-Steve-Mariucci-Tells-a-Hilarious-Andy-Reid-Story/58621e5a-bada-462b-a77d-a26614962447


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sztem need egy WR, Conley nem lesz tobb cserejatekosnal. Maclin melle, vagy jobb esetben ele egy igazi WR 1 elkelne. A tamadofalba foleg el tudnek kepzelni erositest. Kelce moge is johetne egy csere TE. ILB is johetne, bar nem letszukseglet, ha DJ birja meg. Cb minden evben minden csapatba erkezik szinte. Nagy FA igazolaasra nincs szukseg, es penz sincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Fontos kérdés lesz az is milyen távra gondolnak előre Dorsey-ék.
Mert ha kell megoldják mindkét embert de lehet hosszú távon előnytelen szerződést kell hozzá kötni velük.

Erős a keret de azért nem a legjobb sajna.

Kérdés az,hogy ha itt marad Poe és Berry is hogy lép tovább a csapat... Igaz akkor drafton lehet bármit húzni nagy need nem lesz...

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Berry tavaly elfogadhatta volna amit ajanlottak, es nem kellett volna tagelni. Jofej, de nem hulye. Ballard erdekli a legkevesbe egyebkent. Forditva igaz, Ballard (is) tudja mennyire kell a Coltsnak egy Berry szintu jatekos.

Poe elit NT, alig akadnak ilyenek. Classic DTk allnak be, jobb hijan. Az is tud mukodni, bar nem ugyanaz. Safetyt sem konnyu talalni, es Berryt pedig lehetetlen, mert o mindket safety poszton, es a jatek minden elemeben elit. Ellenben nem is kell ilyen jo safety. Emmitt Thomas (DB coach) megoldotta eddig is Branch, Parker, (Sorensen!!!44!) akarkivel. Nem ugyanaz, de megoldhato.

Egyebkent Poe is tolt 1000 snapes szezont, meg STbe is beallt. Csak ma mar ez szuksegtelen. De ami fontosabb, hogy every down jatekos, akar futas, akar passz van. Meg mindig Poe a legjobb falemberunk. Chris Jones talan egyszer jobb lesz, a tobbiek nem. Ok sem rosszak de Poe mas szint.
Asszem ezek merultek fel.

Szerk: Meg ket dolog. DJ es Hali szerzodeset atalakitani lehetne. CSakhogy DJ sem olyan reg kapott, Hali pedig egyszer mar belement. Szoval nem egyszeru ez. Az pedig, hogy nincs mas ILB. Micsodaaa? Es a Pro Bowlt nem neztuk, ahol Alexander volt a kezdo? Na jo azt en sem tudom miert kerult be egyaltalan, de jopofa volt.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért a cap helyhez nem árt hozzáadni azt a várható 13-15 milliós emelkedést is, amivel pont meg lehet tartani egy top játékost.

Ha akarja a KC, bőven megtartja. Egyébként pedig Berry szerintem pont az a karakter, akit egyáltalán nem érdekel, hogy a Bearstől megkap évi 13 milliót, ha a Coltstól mondjuk megkapja a 10-et, ott viszont várja az évek óta jól ismert Ballard.

De ez csak egy példa. Én ugye épp a GM személye miatt mondom azt, hogy ha Berry kimenne a piacra, a Colts azért ott lenne a top jelöltek között a megszerzését illetően.

Viszont, hogy őszinte legyek, biztos vagyok benne, hogy Berry marad Kansasben.

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Első körös S talent van vagy 4 az idei classban (más években tán 6-7 is lenne) Igazi 3-4 és NT nem sok. Viszont Berry egy ikonikus játékos. Megküzdött a rákkal, a szurkulók kedvence és igazi leader a csapatban. Draftról valszeg egyszerűbben lehetne helyettesíteni mint Poet viszont senki nem szívesen enged el egy all pro közönség kedvencet. Szerintem Poe kap taget és az általad említett cutokkal kisajtolják Berry szerződését. Akárhogy szeretném kicsi az esélye hogy Chicagoba kerül. Pedig pont egy ilyen típusú leader kéne az ócska hátsó alakzatunkba...
Tomcsik
Igen draftról könnyebb lenne pótolni Berry-t, bár inkább úgy írom, hogy könnyebb lenne a FS posztot megoldani, mert a rookie nem lesz rögtön leader stb.
Poe is közönség kedvenc sztem, persze Berry story-ja más azért.
Az NT mellé mondjuk a Chiefs DE posztra fel tud mutatni egy Chris Jonest, egy Jaye Howardot, egy Allan Baileyt...szóval ha "csak" egy 2donw run stoppert tudnak hozni mondjuk a draftról és ennek a 3 úriembernek növelik a snap számát és jelentőségét, az is lehet egy megoldás sztem.

A DT franchise tag magasabb, mint a S, szóval nem hinném, h a tag Poe esetében belefér, ha Berry kap hosszútávút.
Sztem itt vagy az egyik sráctól elköszön a csapat vagy némi tisztogatás után mindkettő kap hosszútávút.
Rolni
Na igen csak hogy Berry közölte hogy ha tagelik nem lép pályára... Ezért kaphatja inkább Poe a taget... persze ez mind fikció

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Én azt sem zárnám ki h tag & trade keretében jópézé elcserélik vmelyiket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Első körös S talent van vagy 4 az idei classban (más években tán 6-7 is lenne) Igazi 3-4 és NT nem sok. Viszont Berry egy ikonikus játékos. Megküzdött a rákkal, a szurkulók kedvence és igazi leader a csapatban. Draftról valszeg egyszerűbben lehetne helyettesíteni mint Poet viszont senki nem szívesen enged el egy all pro közönség kedvencet. Szerintem Poe kap taget és az általad említett cutokkal kisajtolják Berry szerződését. Akárhogy szeretném kicsi az esélye hogy Chicagoba kerül. Pedig pont egy ilyen típusú leader kéne az ócska hátsó alakzatunkba...
Tomcsik
Igen draftról könnyebb lenne pótolni Berry-t, bár inkább úgy írom, hogy könnyebb lenne a FS posztot megoldani, mert a rookie nem lesz rögtön leader stb.
Poe is közönség kedvenc sztem, persze Berry story-ja más azért.
Az NT mellé mondjuk a Chiefs DE posztra fel tud mutatni egy Chris Jonest, egy Jaye Howardot, egy Allan Baileyt...szóval ha "csak" egy 2donw run stoppert tudnak hozni mondjuk a draftról és ennek a 3 úriembernek növelik a snap számát és jelentőségét, az is lehet egy megoldás sztem.

A DT franchise tag magasabb, mint a S, szóval nem hinném, h a tag Poe esetében belefér, ha Berry kap hosszútávút.
Sztem itt vagy az egyik sráctól elköszön a csapat vagy némi tisztogatás után mindkettő kap hosszútávút.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Berry azt nyilatkozta, hogyha a csapat ismét tageli őt, nem lép pályára a következő szezonban.
Mindenképpen hosszú távú szerződést akar.
Stez
Na igen de nem áll túl fényesen cap ügyileg a Chiefs és ugye Poe is gondolom hosszú távú akar... Mondjuk az talán megoldható hogy Poe kap taget Berryvel meg talán meg tudnak állapodni...
Tomcsik
Nem lesz könnyű menet sztem.
Nick Foles és Jamaal Charles elküldésével vagy 17M felszabadítható könnyedén, bár persze Charles esetében ez nem lesz könnyed művelet...Jah Reid is lehet utcára kerül azzal a fizuval.

Hali és Johnson esetleg korra való tekintettel még kicsit alakít, enged a fizuból, szóval huszon pár milliót hamar lehet előteremteni, csak ugye abból draftot és minden FA visszaigazolást fedezni kéne.

Berry és ügynöke gondolom a 10M\év átlagot fogja nézegetni erősen teljesen jogosan.
Poe-ék is szerintem legalább ezt nézegetik majd, a tavalyi Damon Harrison deal fényében.
Persze lehet még itt discount, meg back loaded deal, de azért nem lesz egyszerű manőver.

A nagy kérdés nálam -és itt kiváncsi lennék Ulpi véleményére- az, hogy melyik játékos értékesebb a Chiefs védelme számára?!

Berry every down játékos és szinte folyamatosan fenn van a pályán, de nélküle is igen magas szinten játszott már ez a védelem, amikor a rákkal küzdött. Persze azóta pl ILB poszton gyengült az egység, lehet most már jobban megéreznék a hiányát, illetve most nincs Ron Parker mellett senki a rosteren, aki átveheti a stafétát, mint korábban.

Poe nem every down játékos, de a DL alapját képezi azért és a D snapek 73%ban fenn volt, ami nagyon magas szám NT-től. Furcsán tapasztaltam, hogy a PFF szerint idén run D-ben nem volt jó. Ez Nektek akik minden meccsét néztétek hogy jött le?

Azt is biztos megnézik, hogy a drafton S-t vagy ilyen sok snap-et pályán töltő és pass rush-t is generáló NT-t lenne könnyebb találni. Elég mély ez a S class idén...

Izgalmas lesz az biztos és sok csapat fog nagyon erősen figyelni arra mi történik. Többek között a Raiders is. Reggie McKenzie előszeretettel lop a KC-tól. Tavaly Sean Smith, előtte Rodney Hudson. A sormintába most nekünk Poe illene, mint lineman és a sormintának megfelelően remek igazolásnak kell lennie 😊
Rolni
Első körös S talent van vagy 4 az idei classban (más években tán 6-7 is lenne) Igazi 3-4 és NT nem sok. Viszont Berry egy ikonikus játékos. Megküzdött a rákkal, a szurkulók kedvence és igazi leader a csapatban. Draftról valszeg egyszerűbben lehetne helyettesíteni mint Poet viszont senki nem szívesen enged el egy all pro közönség kedvencet. Szerintem Poe kap taget és az általad említett cutokkal kisajtolják Berry szerződését. Akárhogy szeretném kicsi az esélye hogy Chicagoba kerül. Pedig pont egy ilyen típusú leader kéne az ócska hátsó alakzatunkba...

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Berry azt nyilatkozta, hogyha a csapat ismét tageli őt, nem lép pályára a következő szezonban.
Mindenképpen hosszú távú szerződést akar.
Stez
Na igen de nem áll túl fényesen cap ügyileg a Chiefs és ugye Poe is gondolom hosszú távú akar... Mondjuk az talán megoldható hogy Poe kap taget Berryvel meg talán meg tudnak állapodni...
Tomcsik
Nem lesz könnyű menet sztem.
Nick Foles és Jamaal Charles elküldésével vagy 17M felszabadítható könnyedén, bár persze Charles esetében ez nem lesz könnyed művelet...Jah Reid is lehet utcára kerül azzal a fizuval.

Hali és Johnson esetleg korra való tekintettel még kicsit alakít, enged a fizuból, szóval huszon pár milliót hamar lehet előteremteni, csak ugye abból draftot és minden FA visszaigazolást fedezni kéne.

Berry és ügynöke gondolom a 10M\év átlagot fogja nézegetni erősen teljesen jogosan.
Poe-ék is szerintem legalább ezt nézegetik majd, a tavalyi Damon Harrison deal fényében.
Persze lehet még itt discount, meg back loaded deal, de azért nem lesz egyszerű manőver.

A nagy kérdés nálam -és itt kiváncsi lennék Ulpi véleményére- az, hogy melyik játékos értékesebb a Chiefs védelme számára?!

Berry every down játékos és szinte folyamatosan fenn van a pályán, de nélküle is igen magas szinten játszott már ez a védelem, amikor a rákkal küzdött. Persze azóta pl ILB poszton gyengült az egység, lehet most már jobban megéreznék a hiányát, illetve most nincs Ron Parker mellett senki a rosteren, aki átveheti a stafétát, mint korábban.

Poe nem every down játékos, de a DL alapját képezi azért és a D snapek 73%ban fenn volt, ami nagyon magas szám NT-től. Furcsán tapasztaltam, hogy a PFF szerint idén run D-ben nem volt jó. Ez Nektek akik minden meccsét néztétek hogy jött le?

Azt is biztos megnézik, hogy a drafton S-t vagy ilyen sok snap-et pályán töltő és pass rush-t is generáló NT-t lenne könnyebb találni. Elég mély ez a S class idén...

Izgalmas lesz az biztos és sok csapat fog nagyon erősen figyelni arra mi történik. Többek között a Raiders is. Reggie McKenzie előszeretettel lop a KC-tól. Tavaly Sean Smith, előtte Rodney Hudson. A sormintába most nekünk Poe illene, mint lineman és a sormintának megfelelően remek igazolásnak kell lennie 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha valaki ő megérdemelné, remélem nem szúrják el s marad. Egyedül nálunk tudom elképzelni máshol egyébként nem 😛
dande
Hajjaj én bizony már látom magam előtt... csak egy K betűt kéne lehagyni a sisakjáról 😊 Nem túl nagy változás igaz? 😊

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha valaki ő megérdemelné, remélem nem szúrják el s marad. Egyedül nálunk tudom elképzelni máshol egyébként nem 😛
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Berry azt nyilatkozta, hogyha a csapat ismét tageli őt, nem lép pályára a következő szezonban.
Mindenképpen hosszú távú szerződést akar.
Stez
Na igen de nem áll túl fényesen cap ügyileg a Chiefs és ugye Poe is gondolom hosszú távú akar... Mondjuk az talán megoldható hogy Poe kap taget Berryvel meg talán meg tudnak állapodni...

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Berry azt nyilatkozta, hogyha a csapat ismét tageli őt, nem lép pályára a következő szezonban.
Mindenképpen hosszú távú szerződést akar.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Így is lett, Ballard itten vanik már, soha nem adjuk vissza, irigyek vagyunk!

Kíváncsian várom, mennyire sűrűsödik meg a KC-játékosok, FA-k száma nálunk – ha Berryvel nem tud megegyezni a Chiefs, például érte mindenképpen rohamot várok Ballard részéről.

Persze Berryért ki ne menne, nyilván. De akkor is. Ballard gondolom félszemmel mindig leskelődni fog errefelé.
Stez
Na na Berryt Bears mezben akarom látni...

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Így is lett, Ballard itten vanik már, soha nem adjuk vissza, irigyek vagyunk!

Kíváncsian várom, mennyire sűrűsödik meg a KC-játékosok, FA-k száma nálunk – ha Berryvel nem tud megegyezni a Chiefs, például érte mindenképpen rohamot várok Ballard részéről.

Persze Berryért ki ne menne, nyilván. De akkor is. Ballard gondolom félszemmel mindig leskelődni fog errefelé.