Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
SNF lett a korai kezdésből.

Itthon nem sokan örülnek rajtam kívül szerintem.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/PFF/status/820017010021203969


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem akarom eljinxelni de lehet, hogy Toub mégis marad? Hm, nem lenne rossz. Mondjuk Chicagoban lenne nagy esélye ha Foxit végre kitennék onnan. Nagy húzás volt Reidtől, hogy akkor elhozta. Most nézem, hogy tőlünk ment Chicagoba, tehát már elég régi a kapcsolat.

Mondjuk nem azért, de nem tudom McVay mennyivel tud többet a szakmáról, mint ő, vagy Lynn, De hát a tulajok/GM-k biztos jobban látják.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Megkerdeztek Alexejevicset, miert lehet, hogy rajatszasban sokkal jobbak a szamai? Ugyanis alapszakasz Alex egy game manager, errol nemreg irtam. Rajatszas Alex azonban 60 yarddal tobbet passzol, melyre is tobbet dob, tobb TD, kevesebb pick (eleve sem dob sokat), batrabban jatszik, kevesbe csak tutira megy.
Azt valaszolta, a tobbiek porgetik fel, mindenki mindent belead, amit o nagyon elvez. A gameplan is mas, illetve nyersz vagy elbuktal. Meglatjuk ebbol mi sul ki, de nem Favre 2 lesz az biztos.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kemény lesz, az elején meg kell fogni őket nem úgy mint a Phins, bár aChiefs idén szeret hátrányból nyerni, de ha nem muszáj ne reszkírozzák. Végül is itt legyen W az a lényeg.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ugy fest, Justin Houston ujra jatszani tud. Illetve Spencer Ware is hadra foghato.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem akarjak elengedni. De Green Baybol jott, nyilvan kotodik a sajtosokhoz. Es nyilvan mar a Chiefshez is. De anno a tulaj (Hunt) egyertelmuen ugy dontott, a HC a kulcsember. A GM legyen jo, de csak amig a HCvel jo a munkakapcsolata. Reidnek is volt tehat beleszolasa, bar Hunt dontott. Eleve o hivott meg par arcot, abbol ehetett big Red okos, megbeszeltek. Es jol is mukodik. Szoval elsodleges Reid megtartasa. A drafton+FA Dorseyval egyutt dontenek, bar Reid hisz az edzoiben, es mindenki maga is beleszol, ha az o egysegeebe jon az illeto. Peladul Hillt Toub szemelte ki, csak kesobb kerult a tamadokhoz. Es Toubnak egyebkent is jo szeme van az ilyesmihez, olcson jo jatekosokat talal, nem lehet am szarbol kiraly STet epiteni.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Dorseyrol az a pletyka lepett eletbe, miszerint visszahivnak a Zold Obolbe GMnek.
ulpianus
Hiba lenne elengedni.
Jöhet a vasas...

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dorseyrol az a pletyka lepett eletbe, miszerint visszahivnak a Zold Obolbe GMnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Allitolagosan Big Red szerzodesenek meghosszabbitasan dolgozik Hunt es Dorsey. Otodik, zaro evebe (2013-tol) lep iden az 58 eves mester jelenlegi kontraktusa.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
4 jatekos jutott az All Pro elso csapataba a Chiefsbol. Ty Hill, Eric Berry, Travis Kelce es Marcus Peters. Egyikuk sincs 30 eves.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyreek Hill most epp a honap AFC ST jatekosa lett. Egyre nepszerubb a kisember.
ulpianus
Nem ember, Minitron 😀 Hihetetlen játékokat láthattunk tőle. Kedvencem amikor Titans ellen Futott Td-nél egy irányváltással seggre ültette a védőt 😀
KoporShow
Az már foglalt

több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Tyreek Hill most epp a honap AFC ST jatekosa lett. Egyre nepszerubb a kisember.
ulpianus
Nem ember, Minitron 😀 Hihetetlen játékokat láthattunk tőle. Kedvencem amikor Titans ellen Futott Td-nél egy irányváltással seggre ültette a védőt 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tyreek Hill most epp a honap AFC ST jatekosa lett. Egyre nepszerubb a kisember.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
No remélem, hogy Toub nem a Buncos-hoz megy, akkor már inkább a re-Chargers legyen... sztem az a kisebbik rossz. Qtya jó, hogy csak a csoportriválisok keresik meg. Biztos nem tudna megfelelő stratégiát kidolgozni ellenünk...

😛
mirdal
Végre nem csak mi látnánk el edzőkkel az AFC Westet Allen, McCoy és JDR után

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
No remélem, hogy Toub nem a Buncos-hoz megy, akkor már inkább a re-Chargers legyen... sztem az a kisebbik rossz. Qtya jó, hogy csak a csoportriválisok keresik meg. Biztos nem tudna megfelelő stratégiát kidolgozni ellenünk...

😛

Szerkesztette: mirdal
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tyreek Hill lett a het ST jatekosa. Immaron harmadszor iden. Ami 1995 ota nem esett meg Chiefs jatekossal.
ulpianus
ha nem lenne Zeke és Dak simán lehetne a ROY
Janek
Carson Wentz, Jordan Howard & Michael Thomas don't like this.
empty taxi
Ugyan már, Wentz egy lista szerint a 10 legjobb rookieba sem fért be 😊 Jó erős ez a class úgy tűnik idén 😛
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Tyreek Hill lett a het ST jatekosa. Immaron harmadszor iden. Ami 1995 ota nem esett meg Chiefs jatekossal.
ulpianus
ha nem lenne Zeke és Dak simán lehetne a ROY
Janek
Carson Wentz, Jordan Howard & Michael Thomas don't like this.
empty taxi
ez ugy is csak elméleti volt mindenki tudja hogy zeke kapja

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Tyreek Hill lett a het ST jatekosa. Immaron harmadszor iden. Ami 1995 ota nem esett meg Chiefs jatekossal.
ulpianus
ha nem lenne Zeke és Dak simán lehetne a ROY
Janek
Carson Wentz, Jordan Howard & Michael Thomas don't like this.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tegnap tettem be a PFF listajat. Oke az csak stat, de ott sem harmadik, meg a csapatbol is Chris jones beelozte. Ennel nagyobb "gondunk" sose legyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Tyreek Hill lett a het ST jatekosa. Immaron harmadszor iden. Ami 1995 ota nem esett meg Chiefs jatekossal.
ulpianus
ha nem lenne Zeke és Dak simán lehetne a ROY

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tyreek Hill lett a het ST jatekosa. Immaron harmadszor iden. Ami 1995 ota nem esett meg Chiefs jatekossal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
John Dorsey valahogy rendszeresen belenyul a tutiba.Vagy mazlista, vagy tudja mit csinal:
 www.profootballfocus.com/pro-top-10-nfl-rookies-this-season/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Reid mar oktoberben nyilatkozta, hogy szte Toubot nem lehet megtartani. De o tamogatja, hogy elorelepjen, megerdemli. Tavaly is volt rola szo, hogy elviszik, csak tul sok HC nincs, aki ST edzobol kozvetlenul lett vezetoedzo. John Haribo sztem egyedul. Ettol meg persze mindenki latja mit muvel evek ota. Es fontosabb a visszahordasoknal, hogy a problemas arcokat be tudja torni, mikor a ligaba kerulnek. A Hc igenis foglalkozik a sztar primadonnakkal, ha minden egyes jatekossal nem is. Szoval mukodhet annak ellenere, hogy eros OC+HC paros kell ala. Azert sztem legtobb jatekos felnez ra, ismerik. Es ki is harcolja, hogy ez igy legyen, eleg kemeny pali. En Reiddel ertek egyet, aki szerint Toub es Sutton (KC DC) is megerett a HC posztra. Nem rosszabbak mint sok mas. Peldaul a tavaly elvitt PEdersonban es sokkal kevesebbet lattam, megis elragadtak a sasmadarak a magasbol lecsapva. Azert a Chiefs tenyleg nem egy elit QB hatan lovagolva er el sikereket, ilyenkor szemezgetnek, ez normalis.
Reid meg fogja talalni a stabjat, effelol mindenki legyen nyugodt. Bar en nagyon orulnek egy minosegi onjaro OCnek, ami nem lesz, ugyhogy ennyi. Reid osszerakta lassan a kis jatekos keszletet offenseben is, Alex pedig ennyit tud kihozni belole, de ez mar masik mese.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Félő, hogy Toub nem marad, hívja a két csoport rivális is állítólag HC-nak. Ha csak fele olyan jó lesz mint ST coachnak, akkor az a csapat nagyon jól jár. Ezért is lenne jó idén minél tovább menni.