Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Ekkora trollt geci, nagyon rohogtem!
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat a győzelemhez!
A Poe TD különösen szép volt!

Szerkesztette: Cuchulain82
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Koszii 😀 9 ev utan PO
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Illetve a Baltimore vereségével megvan a PO 😊
tenorx
Ez pontosan igy van. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Illetve a Baltimore vereségével megvan a PO 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Justin Houston nem jatszik, ahogy varhato volt. A Denvernel leginkabb a ket TE hianyozhat. Meglatjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A multkor felemlitett kerdes eldolt. Charles nem lep palyara iden, March-Lillard viszont aktivalva lett IR listarol. Leginkabb azert, mert Jamaal helyett van tobb ertelmes opcionk, ILB poszton pedig veszmegoldasok vannak. Ezek utan remelem March jol fog jatszani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
ILB kerdeskorben, ami tobbeket erdekelt. Alexander 60%ban jatszott a vedelemben. Mig Ramik Wilson 100%ban. Ehhez erdemes tudni, hogy dime-nickel (nemcsak alapertelmezetten, tobbszor konnyitett vedelemben tobb DBvel allunk fel) az egyik ILB egy safety, Sorensen Berry vagy Parker.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Sejtettem, hogy ez lesz, a nehezebb meccseket behúzzuk, a könnyebbet elveszítjük. Mondjuk mindegyik nagyon szoros volt.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább ti nyertetek volna 😕
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nyert a Titans egy a kozepen kisse lapos, de egyebkent jo meccsen. A fontos, hogy Peters serulese ne legyen komoly.
Most meg kell varni a tobbi meccs eredmenyet. Addig kar elemezgetni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
DJ hivatalosan IR listara kerult. Nem tudom mire vartak, elsore is nyilvanvalo volt, hogy nem fog jatszani iden.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Volt Jamaal PUP listan (ahogy J. Houston), de mar szezon elott levettek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Jaamal nem csak PUP-on van?

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Arrol megy most a diskurzus, hogy IR listarol ki is terjen vissza. Egyfelol Jamaal Charles mindenkepp egy kulon szint, akarmilyen jok is a cserei. Masfelol Justin March (ILB) eleg fontos lett, DJ serulese utan. A mostani meccs utan mar donteniuk kell, de kapkodni szerencsere nincs okuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
DJ kitart amellett, hogy latjuk meg a palyan. Emellett Sutton (DC) elmondta, hogy a csapatot segiteni fogja a palyan kivulrol addig is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
@ehh avatarja újabb értelmet nyert 😀
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jixarceswktetzey0j0o
NFL players as Star Wars characters
May the 4th be with you and your favorite players. Take a look at some connections between the NFL and Star Wars universe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Azt vágom, de Miles Burris meg Laurinaitis pl egy tankhajó sebességével közlekednek a védelem közepén. A szezon ezen fázisában nem sok használható szabadügynök szokott lenni, és a felsorolt nevek közül nem látom, ki jelentheti az általad vázolt megbízható megoldást.

Na jó, esetleg Brinkley, de neki se véletlenül nincs csapata gondolom
mustaine
Lehet egyik sem. Lehet a meglevok maradnak. De Alexander egy STer jelenleg. Es itt most nem arrol beszelunk, hogy meg kell talani egy eveken at megbizhato, felepitheto jatekost a Chiefsbe. Az kell, hogy jojjon valaki, aki most amint beall, tud jatszani. Van tapasztalata. Azon az egyvagy tobb PO meccsen. Es az elotte levokon, amin lehet nem szamit, mert ugyis meglesz a PO ha itt van vagy ha nincs. De addig si tanulja, es latjak mit tud itt.
Aztan kirugjak (vagy nem). Mindenkepp tobb opciojuk marad. Illetve megserulhet barki, most az biztos, hogy egy ILBvel kevesebben vagyunk, es DJ nem fog felgyogyulni iden mar. Alexander lehet bevalik, de ezt nem igy fogjak kiproblani.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
D.J. Alexandert miért nem próbálják ki a defenseben?
mustaine
Mert megyunk a rajatszasba. Kell egy megbizhato megoldas, mert nekunk a vedelem nyeri a meccset is, nemcsak a bajnoksagot.
ulpianus
Azt vágom, de Miles Burris meg Laurinaitis pl egy tankhajó sebességével közlekednek a védelem közepén. A szezon ezen fázisában nem sok használható szabadügynök szokott lenni, és a felsorolt nevek közül nem látom, ki jelentheti az általad vázolt megbízható megoldást.

Na jó, esetleg Brinkley, de neki se véletlenül nincs csapata gondolom

Szerkesztette: mustaine

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Adam Caplan:
Chiefs worked out LBs Miles Burris, James Laurinaitis, Nate Irving, Jayson DiManche, Nick Moody, Jasper Brinkley.
ulpianus
Combos névsor. Pláne Burris.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A legfontosabb informacio is napvilagra kerult. Chris Jones (rookie DT) elarulta, amennyiben nulla ala esne a homerseklet, akkor lehet, hogy felhuzza a pizsit a mez ala.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
D.J. Alexandert miért nem próbálják ki a defenseben?
mustaine
Mert megyunk a rajatszasba. Kell egy megbizhato megoldas, mert nekunk a vedelem nyeri a meccset is, nemcsak a bajnoksagot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Hill lett a het st jatekosa jogosan is

több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
D.J. Alexandert miért nem próbálják ki a defenseben?