Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt találtam:

 twitter.com/RapSheet/status/807056881592270852?lang=hu
Bruce
Ulpi, ennek a sérülésnek milyen hatása lehet a védelemre idén?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ezt találtam:

 twitter.com/RapSheet/status/807056881592270852?lang=hu
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Na igen. Szedito melysegek szedito magassagok, horompo cirkusz, vilagszam. Azt irta egyik szaki meccs elott, a gyoztes mindent visz. Nem minden ertelemben igaz, de fontos meccset nyertunk.
ulpianus
Gratula a győzelemhez, igaz nem volt egy szép meccs, de a győzelem az győzelem! Így most lépéselőnyben vagytok!

D. Johnson sérüléséről van valami friss infó? Szerintem ő nagyon hiányzott a második félidőben.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Na igen. Szedito melysegek szedito magassagok, horompo cirkusz, vilagszam. Azt irta egyik szaki meccs elott, a gyoztes mindent visz. Nem minden ertelemben igaz, de fontos meccset nyertunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 090 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Meglepően jó első félidő után egy jóval gyengébb második a támadóktól. Szerencsére a védelem továbbra is erős és most a Raiders támadói is inkább bal lábbal keltek fel.
Kelce továbbra is nagyon megbízható és Hill is remekül pótolja Maclint aki teljesen eltűnt ma, bár ha jól emlékszem sokszor fogta Sean Smith, akihez Alex nem nagyon mert dobni.

4-0ás divíziómérleg, és ha meg tudja tartani a csapat a csoport első helyét garantált a pihenő hét a rájátszásban.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egyebkent a kiegeszito szin mindenhol a feher. Csak ahol alapszin is, ott lehet ketto van osszesen.
Peldaul nalunk is pirosarany a mez elvben mint az etelizesito, mivel szakacsok (Chefs) vagyunk. Ennek ellenere ha megnezed mondjuk a sigemen Hali bacsit, tobb a feher mint a sarga. Igazabol piros feher az.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Igy festenek majd:
 www.forbes.com/sites/simonogus/2016/12/08/the-oakland-raiders-and-kansas-city-chiefs-unveil-latest-color-rush-uniforms-on-thursday-night-football/#1a490aac3f8f


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Maclin visszater, meglatjuk mennyit jelent ez a tobbi elkaponak, es ugy altalaban is.

Color rush mezek lesznek, szoval nekunk a mikulas piros, a Raiders pedig teljesen feher.
ulpianus
Mi még ebben is visszafogottak vagyunk, ilyenkor el tudnám képzelni, hogy egy kicsit változtatunk, de nem! 😊
Bruce
Mar miben? a color rushban van valtoztartas, mert feher. Tehat nem fekete es nem ezust. Pedig talpig ezust vicces lenne, mint a badogember. A talpig fekete sem szep, de ez biznisz, kotelezo. Nekunk egyebkent az alternativ mezunk teljesen feher, ezert nem lehet azt hordani, ujat kell mindenkepp. Pont ezek eladasa a lenyeg, az extra profit annak is, aki mar azt hitte mindent megvett. Nekem teljesen mindegy, raadasul mezt sem veszek soha, ertelmetlennek tartom.
ulpianus
Hát hogy nekünk ez a három alapszínünk: fekete, ezüst és fehér. Tényleg lehetne már akkor olyan mez, hogy nadrág is ezüst, meg a mez is és a szám meg fehér. De nekünk tiszta fehér lesz, amibe mindig is játszunk, mert vagy fekete felsőben vagyunk vagy fehérben... Most gondolom annyi változás lesz, hogy a nadrág is fehér lesz, plusz a szám nem fekete lesz, hanem ezüst.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Maclin visszater, meglatjuk mennyit jelent ez a tobbi elkaponak, es ugy altalaban is.

Color rush mezek lesznek, szoval nekunk a mikulas piros, a Raiders pedig teljesen feher.
ulpianus
Mi még ebben is visszafogottak vagyunk, ilyenkor el tudnám képzelni, hogy egy kicsit változtatunk, de nem! 😊
Bruce
Mar miben? a color rushban van valtoztartas, mert feher. Tehat nem fekete es nem ezust. Pedig talpig ezust vicces lenne, mint a badogember. A talpig fekete sem szep, de ez biznisz, kotelezo. Nekunk egyebkent az alternativ mezunk teljesen feher, ezert nem lehet azt hordani, ujat kell mindenkepp. Pont ezek eladasa a lenyeg, az extra profit annak is, aki mar azt hitte mindent megvett. Nekem teljesen mindegy, raadasul mezt sem veszek soha, ertelmetlennek tartom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Maclin visszater, meglatjuk mennyit jelent ez a tobbi elkaponak, es ugy altalaban is.

Color rush mezek lesznek, szoval nekunk a mikulas piros, a Raiders pedig teljesen feher.
ulpianus
Mi még ebben is visszafogottak vagyunk, ilyenkor el tudnám képzelni, hogy egy kicsit változtatunk, de nem! 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Maclin visszater, meglatjuk mennyit jelent ez a tobbi elkaponak, es ugy altalaban is.

Color rush mezek lesznek, szoval nekunk a mikulas piros, a Raiders pedig teljesen feher.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
ehh kedveert a PFF egyik rovatabol:
 media.profootballfocus.com/2016/12/jones_rookie-watch.png
ulpianus
jaja ezt én is látttam már, megmondtam vagy megmondtam?😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
ehh kedveert a PFF egyik rovatabol:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Nelson jo volt azert nem is ertettem miert nem jatszik

több mint 7 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Múlt heti meccs után nem írtam, pedig akartam 😊
Viszont nem gondoltam volna, hogy most is egy ilyen izgalmas és végre (főleg az első félidőbe) jó meccset látunk. Első felébe a meccsnek egészen playoff esélyes gárdaként játszott az offense, nagyon jó play hívások voltak és Alex is jókat dobott. Az ST és a Def pedig egész egyszerűen zseniális továbbra is.

Viszont a támadók közül a múlt heti mérkőzéshez hasonlóan most is csak Kelce-t és Hill-t lehet kiemelni, illetve Ware hozza a "kötelezőt". Nagyon látszik, hogy nincs egy értelmes elkapónk se. Wilson ST-be villant, viszont Conley nagyon gyenge volt. Maclinnal egy picit jobb a helyzet, de kéne erősítés az elkapókhoz.
A támadófal idén javult, már néha a közepes szintet is eléri 😀

Védőknél egyedül a 2. CB posztot érzem üresnek, eddig se Gaines se Nelson nem volt egy nagy szám. White még lehet majd jó akár.

De a lényeg, hogy jó meccseket játszunk és általában azért nyerünk 😊
több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Ami nekunk is fontos lehet, a Miami kikapott.
ulpianus
A Conf mérlegünk is jobb (6-2) a Wild cardra még esélyes csapatoknál. A Ravensnek 7-2 de ők még csoportgyőztesek is lehetnek.

További 1 W és majdnem biztos a PO, a csoportgyőzelem lesz a kérdés, méghozzá nagyon fontos mert SzVSz ha a rájátszásban végig hazai pályán játszanánk nagyobb lenne az esély, hogy eljutunk a SB-ig.

Nyilván ez általánosságban igaz minden csapatra, de nekünk talán többet is jelentene mivel a jelenlegi játékunk a kevés pontos, meccseken vezethet nagyobb valószínűséggel győzelemre.

Nekünk kell diktálni a meccs tempóját, hosszú időgyilkos támadásokkal, nem hagyni gyorsítani a játékon mert az O nem fog tudni 30+ pontokat felpakolni Ezért.kontrollálni, lassítani kellene a meccseket. Nagyon fontos, hogy ne kerüljünk a meccs elején hátrányba, akkor végünk mint a PIT ellen.
Persze nem lehet tökéletesen védekezni, nem is kell mindig 3&O a védőktől, a fontos az lenne, hogy az ellenfél yards/play mutatóját alacsonyan tudjuk tartani. Menjenek 60 yardot 6 perc alatt egy FG-ért ennyi tud az O nekünk is nem kell lehetetlent teljesíteni.

Ezt a kontrollt pedig szerintem könnyebb megvalósítani az Arrowheadben ahol a fantasztikus közönségünk nekünk hatalmas extra motivációt az ellenfélnek pedig még kevesebb levegőt, kevesebb esélyt jelent egy momentumra.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Ami nekunk is fontos lehet, a Miami kikapott.
ulpianus
Nem kicsit

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ami nekunk is fontos lehet, a Miami kikapott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nyertuk egyetlen ponttal. Hill es Kelce hoztak amit Maclin hianyaban kellett. A futas elleni vedelem is elfogadhato volt. Alexejevics legjobb meccse volt iden. Ha Alex jo, akkor pedig jok vagyunk. Berry es a fake TD pedig felejhetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Ford is jatszik ma.
Hali rotalhat extra power

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Én is gratulálok a csapatnak, tényleg szép győzelem volt! Houstonra és Hillre nincs szó, meg mondjuk az egész védelemre. Iszonyat jók! Ahhoz képest, hogy Hillt az 5. körben draftolták, nem rossz, sokan példát vehetnének róla. Sok esetben igaz, hogy az a játékos akit később draftolnak sokkal jobban akar mint az akit durván a 2. 3. körben draftolnak, sok esetben jobb is! Eddig nem sokat foglalkoztam a csapattal, sajnos! Egyre szimpatikusabb nekem ez a csapat!
Béczkó
Gondolom hasonló okokból, mint tavaly tyler lockett, egyszerűen kicsi és limitálja a játékokat, ami hívható rá. Én viszont bírom, ha befutnak, szurkolok neki 😀
Giowa
Hill kicsi?
Majdnem 6 😀

több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Én is gratulálok a csapatnak, tényleg szép győzelem volt! Houstonra és Hillre nincs szó, meg mondjuk az egész védelemre. Iszonyat jók! Ahhoz képest, hogy Hillt az 5. körben draftolták, nem rossz, sokan példát vehetnének róla. Sok esetben igaz, hogy az a játékos akit később draftolnak sokkal jobban akar mint az akit durván a 2. 3. körben draftolnak, sok esetben jobb is! Eddig nem sokat foglalkoztam a csapattal, sajnos! Egyre szimpatikusabb nekem ez a csapat!
Béczkó
Gondolom hasonló okokból, mint tavaly tyler lockett, egyszerűen kicsi és limitálja a játékokat, ami hívható rá. Én viszont bírom, ha befutnak, szurkolok neki 😀

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Hill lett a het AFC tamadoja. Ami zavart erzek ebben, hogy a legnagyobb jateka a visszahordott TD, ami nem tamadojatek. Kicsire nem adunk, vagyis Hill kicsi, szoval megis.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Én is gratulálok a csapatnak, tényleg szép győzelem volt! Houstonra és Hillre nincs szó, meg mondjuk az egész védelemre. Iszonyat jók! Ahhoz képest, hogy Hillt az 5. körben draftolták, nem rossz, sokan példát vehetnének róla. Sok esetben igaz, hogy az a játékos akit később draftolnak sokkal jobban akar mint az akit durván a 2. 3. körben draftolnak, sok esetben jobb is! Eddig nem sokat foglalkoztam a csapattal, sajnos! Egyre szimpatikusabb nekem ez a csapat!

Szerkesztette: Béczkó
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
dande
A Sport Tv időbeosztása egyértelműen Andy Reid hibája!