Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 745 — SuperBowl Champions 2013/2014
Alex a legrosszabbkor dobott picket. De igazabol nem volt jo az offense. Leszamitva 3 driveot, ami keves. A jo hir, hogy igazabol nem szamit. Teljesen mindegy, hogy 8-2 vagy 7-3. A lenyeg tovabbra is a csoportmeccsekben van.
ulpianus
Mondjuk mind a 4 szelvenyemet elvitte az a pick... 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Alex a legrosszabbkor dobott picket. De igazabol nem volt jo az offense. Leszamitva 3 driveot, ami keves. A jo hir, hogy igazabol nem szamit. Teljesen mindegy, hogy 8-2 vagy 7-3. A lenyeg tovabbra is a csoportmeccsekben van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 138 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
J. Houston visszatér, M. Peters játéka még kérdéses.

#Chiefs star CB Marcus Peters, who didn’t practice, is battling a painful hip pointer. He’ll try to play, but will be limited if he does


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 176 — Forum Reader
Winston nem éppen kiegyensúlyozott teljesítményéről híres, min2 Int-re számítok amiből az egyik remélem picksix lesz 😀 -3.5 es spread-el fogadtam a csapatra remélem nem kell majd izgulni 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Jonnek a Tampa 2 sracok. Ugyan mar! Multkor lattam az egeszet leleplezo filmet. Es tudjatok kik voltak a Buccaneerek? Disznotenyesztok majd vadaszok. Csak annak is rosszak voltak, es elmentek kalozkodni. Ezek akarnak minket megverni. Haggyjjad mar!

Azt is olvastam, hogy vigyazni kell ellenuk a labdara (nem mert lopnak). Nohiszen, Alexej mast sem csinal, ez a baj jo. Pl. a 3rd hatekonysagunk megsinyli a nagy ball protectet. Winston (kondas QB) elismerte, hogy Peters a legfaszabbb CB, ugyhogy kulonosen figyelnie kell. Az rendben is van, mert magam sem tudom melyik CB a jobb Peters mellett, mindet lehetne dicserni, Gaines DJ White (serult) vagy Nelson. Wilson sem olvassa, hogy havonta leirom, nekunk van a legjobb DB edzonk. Dobja akkor masokra, meg fog lepodni. Es akkor meg nem is beszeltunk az isteni Sorensenrol, aki ugye megint lerohanta Camet, Berry meccsnyero pick6e is abbol lett. Sorensen nelkul nincs itt elet, elhal a remeny.
Majd azt csinlajuk megint, hogy meglepo modon Sutton sokat blitzel, foleg ha Houston tenyleg palyara lep.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Lelőtték a long snapperetek apját
 sports.yahoo.com/news/father-of-chiefs-long-snapper-killed-in-oklahoma-city-airport-shooting-234639184.html
RIP

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Nekem a power ranking tisztan mulattato dolog. Most csapatunk ès a csoport is olyan helyen all sok listan, ami mosolyt csalt az arcomra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 745 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy érdekes chart szerűség Smith passzairól. (Kísérlet/Sikeres passz/Yard/TD/INT)




Még pár érdekes grade a linkben:
 www.profootballfocus.com/pro-kc-car-grades/

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Nem tudom mennyire voltak elegedettek K. Reyes jatekaval vasarnap. Mindenesetre hetfon leigazoltak egy ujabb DTt (a serultek potlasara, mikozben a meccsen Poet is egyszer le kellett tamogatni), megpedig a veteran Jarvis Jenkinst. David Kinget engedtek el azonos posztrol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk olyanokra,hogy 4th down red zone és mit választ...
stb
remélem alakul DP is nem csak Wentz

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Nemtom megint pontosan te (es ahhoz kepest en) mit is ertesz a finom taktikai dolgokon. Azonban Reid rendszereben a QB az egyik legszabadabban hoz dontest. Igazabol muszaj is, erre (is) epul a rendszer. Wentznek azert kevesebbet kell bonyolult donteseket hozni mint Alexnek, de o sem rookie alapot jatszik (nem veletlen dicserik). Es nem olyan szabad mint Wilson (bar neha Rus sem, na akkor nem is jo, mert o meg pont ebben a legjobb. Alex azert tradicionalis QB szerepben is elvan). Na mindegy, nem folyok szet tovabbi hat iranyba, gondolom ertheto mit akarok mondani.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Ulpi egy kicsit már off lesz de mit tudni mennyire volt szabad keze D Pedersennek mikor OC volt?
Csak mert elég érdekes dolgokat művel nekem hozzá nem értőnek az Eagles meccseken...lehet sosem kellett neki döntést hozni ha fontos momentum volt,,,?
Janek
Döntést hoznia nyilvan nem kellett fontos momentumban, mert Reid volt a HC. Az ilyeneket majdnem mindenhol a HC hozza meg. (Bar itt sejtem, csak rosszul ertem amit kerdezel.)
Reid hirhedten borzalmas time management master, azt lehet eltanulta tole Pedersen. Sok mindenben jo, de ebben nagyon nem.

Playhivasrol akarsz kerdezni? Abban szabad keze volt az utolso ket evben. Ellenben a gameplan eseten es a jatekosok kivalasztasaban nem. Egyreszt gondolom ismered Reidet mint Eagles szurker. Masreszt ott van/volt a helyettse David Culley, aki WR edzo es HC assist. Harmadreszt Brad Childress, aki iden OC, de elotte spread game analyst es tanacsado volt (komoly tapasztalattal bir, ha szar HC is volt. Volt ugyi Philyben is OC). Vegul Frazier csak a gameplanben plusz a felidei elemzesben vesz reszt, mint statisztikai elemzo.
De Reid az agy, aki osszefogja az egeszet. M. Nagy vagy Pederson szintu emberek sztem Childressnel is kevesebbszer gyozik meg Reidet barmi lenyeges valtoztatasrol.
Viszont Pederson hivta a tamadojatekot, mint irtam. Elso OC eveben segitseggel, aztan ket evig tenylegesen is. Mas kerdes, hogy nem volt erossegunk a tamadojatek akkoriban sem.
ulpianus
A time management nem gond,inkább a finom taktikai dolgokban dönt következetesség nélkül.
Remélem beleszokik és fejlődik benne.
Azt nem is figyeltem ki jött el vele az edzői stábból.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Ulpi egy kicsit már off lesz de mit tudni mennyire volt szabad keze D Pedersennek mikor OC volt?
Csak mert elég érdekes dolgokat művel nekem hozzá nem értőnek az Eagles meccseken...lehet sosem kellett neki döntést hozni ha fontos momentum volt,,,?
Janek
Döntést hoznia nyilvan nem kellett fontos momentumban, mert Reid volt a HC. Az ilyeneket majdnem mindenhol a HC hozza meg. (Bar itt sejtem, csak rosszul ertem amit kerdezel.)
Reid hirhedten borzalmas time management master, azt lehet eltanulta tole Pedersen. Sok mindenben jo, de ebben nagyon nem.

Playhivasrol akarsz kerdezni? Abban szabad keze volt az utolso ket evben. Ellenben a gameplan eseten es a jatekosok kivalasztasaban nem. Egyreszt gondolom ismered Reidet mint Eagles szurker. Masreszt ott van/volt a helyettse David Culley, aki WR edzo es HC assist. Harmadreszt Brad Childress, aki iden OC, de elotte spread game analyst es tanacsado volt (komoly tapasztalattal bir, ha szar HC is volt. Volt ugyi Philyben is OC). Vegul Frazier csak a gameplanben plusz a felidei elemzesben vesz reszt, mint statisztikai elemzo.
De Reid az agy, aki osszefogja az egeszet. M. Nagy vagy Pederson szintu emberek sztem Childressnel is kevesebbszer gyozik meg Reidet barmi lenyeges valtoztatasrol.
Viszont Pederson hivta a tamadojatekot, mint irtam. Elso OC eveben segitseggel, aztan ket evig tenylegesen is. Mas kerdes, hogy nem volt erossegunk a tamadojatek akkoriban sem.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Ulpi egy kicsit már off lesz de mit tudni mennyire volt szabad keze D Pedersennek mikor OC volt?
Csak mert elég érdekes dolgokat művel nekem hozzá nem értőnek az Eagles meccseken...lehet sosem kellett neki döntést hozni ha fontos momentum volt,,,?

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Peters es Ford jo jateket latva megwikiztem a meg jatszo Chiefs ex elso koros jatekosainkat. LAthato, hogy sokat szamit egy csapatnal, ha ezek tobbnyire bevalnak:

2004 — No pick —
2005 15 Derrick Johnson Texas LB
2006 20 Tamba Hali Penn State DE
2007 23 Dwayne Bowe Louisiana State WR
2008 5 Glenn Dorsey Louisiana State DT
2008 15 Branden Albert Virginia G
2009 3 Tyson Jackson Louisiana State DE
2010 5 Eric Berry Tennessee S
2011 26 Jonathan Baldwin Pittsburgh WR
2012 11 Dontari Poe Memphis NT
2013 1 Eric Fisher Central Michigan OT
2014 23 Dee Ford Auburn DE
2015 18 Marcus Peters Washington CB
2016 — No pick —


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Ilyen ertelemben ertelek. Ha semmit nem varsz, akkor nyerjenek a vedok (+ST) az teny.
A dropokra annyit hadd mondjak, hogy Maclin az elmult ket evben dropolt asszem egyet, iden persze tobbet, de igy is a legmegbizhatobbak egyike. De serult. Kelcet kell lefogni, ezt minden DC tudja. Akkor meg maradnak a Harrisek, Wilsonok, olcsojanosok. Ok dropolnak, ez van. Alapvetoen minden poszton van normalis tartalek, de azert ok nem erik el a Maclin (aki nem is elit elkapo, csak legitim WR1) vagy Kelce szintet.
Ahogy Ware okes, West is. Viszont egyik sem Jamaal szint. Aki az ilyen meccsekken hozta evekig a szukseges tamadojatekot egyedul. Futnak jol, hozzak a szamokat, de inkabb jo munkasemberek, mint Sanyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout
Mondjuk Maclin visszatérése dobhat az O-n, aranyos gyerek Conley meg Hill, de egyik se WR1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Igazad van Ulpi, de én már nem igazán várok el semmit a támadóktól... sajnos. Egyelőre nem látom, hogy hogy tudnának javulni. Vannak jó játékosok, de összességében nem elég. Tegnap mondjuk volt pár drop is, az se sokat segített. Az viszont tény, hogy a védelmet nem kellene ennyire magára hagyni.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 931 — Keep pounding
Orulok meg minden, de ha a tamadojatek nem kerul elo, akkor megyunk tovabb a megszokott jo alapszakasz utani gyors PO vizit sormintan.
ulpianus
Nekem is ez a bajom, mert szurkolok nektek az AFC-ben, de azt nem látom, hogy ezzel az offense-zel komoly meccsek sorozatát nyerjétek meg. Alexejevicsnek fel kell javulnia, mert legalább két TD-t a pályán hagyott, ahol nem a mi védőink voltak jók, hanem ő vagy nem vette észre a csuma üres elkapót, vagy szarul passzolt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
En mashogy lattam. Nem volt rossz a vedelem eleinte sem. Legalabbis nekem nincs gondom azzal, hogy kozel nulla tamadojatek mellett kaptak ket TDt+ 1 FGt. Mikor Cam elkapja a fonalat, akkor szerez TDt, ahogy a jobb QBk barmelyike.

Ellenben nem kellene magukra hagyni a vedoket, aztan nyerjenek. Nekem ez a gondom. Mert ha nem nullazzak a masodik felidoben a Pantherst, akkor eselyunk nincs. Berry felpalyas TDje (es Peters csodas labdaszerzese) nelkul nem nyerunk. Voltak jo tamadoink, Ware jo atlaggal futott egesz meccsen (4.7), T. Hill fantasy kiraly lett, Kelce hozta a jatekat, ha jott a labda. Nem bemakoltuk a gyozelmet vagy semmi ilyesmi. Megnyertuk, de azert ahogy a tamadojatek negyedekre-felidokre el tud tunni, az dobbenetes.
Fordnak megint volt sackje ezzel 10nel jar (igazabol ketto, csak egyiket toroltek kamuval), Jonesnak is lett egy. Ezekben a Panthers OFFline is benne volt kemenyen, nem is blokkoltak Fordot. Vagy read option akart lenni vagy nemtom, de minden esetben igen amatornek nezett ki a dolog. Nekunk tetszett, Ford lajkolta.

Orulok meg minden, de ha a tamadojatek nem kerul elo, akkor megyunk tovabb a megszokott jo alapszakasz utani gyors PO vizit sormintan.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 745 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyilván egy olyan laikus véleménye mint amilyen én vagyok, nem sokat számít, de Reid nálam hétről hétre jobban áll a HC powerrankingban.
Külső szemlélőként egészen fantasztikus a felkészültség és az a szakmai motor amivel gravitálni tudja a csapatot meccs közben is a jó irány felé.
több mint 7 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Halftime magic megint összejött. Szünetbe elmentem aludni, de úgy voltam, hogy úgyis megnyerik vhogy és összejött 😊
Bár azért a védelem pöröghetne jobban az első félidőbe is.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 931 — Keep pounding
Sztem ezek ma jól vezették, én egy a javunkra elnézett facemaskre emlékszem (Alexejevics fejét étptük le), ami gáz volt, más rossz ítélet, nem dobott zászló nem ugrik be.
gabokocka
Nekem mas szemuvegem van, nekem feltunt meg par. Sokat nem befolyasolt. Lehet ha visszanezem a meccset, csak mosolygok majd rajta.
ulpianus
Nyilván, holding itt-ott meg egyebek mindig van, de ordas baromságra nem emlékszem. Szóval én őket bármikor elfogadom, még akkor is, ha legközelebb nekünk nézik el azt a sisakrácsot.

Szerk.: csekkold a Saints meccs bíróit, na az a kemény. Arra én már nem merném mondani, hogy tévedtek és nem csaltak. De ez itten már offos 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Sztem ezek ma jól vezették, én egy a javunkra elnézett facemaskre emlékszem (Alexejevics fejét étptük le), ami gáz volt, más rossz ítélet, nem dobott zászló nem ugrik be.
gabokocka
Nekem mas szemuvegem van, nekem feltunt meg par. Sokat nem befolyasolt. Lehet ha visszanezem a meccset, csak mosolygok majd rajta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 931 — Keep pounding
Azert megjegyzem a nagy oromben, hogy Sanyi ma kabe 3 total tisztan allo celpontot dobott tul csunyan az end zoneban, hogy a Panthers szurkolok kertek elnezest.
ulpianus
Volt olyan, hogy észre se vette Kelcét, pedig a környékén nem volt senki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.