Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 815 — SuperLOL
Navazz... kellett nekem szitkozódva abbahagynom a meccsnézést a harmadik negyed végén... 😊
ender1112
Innentol ha hatranyban vagyunk, kerem kapcsolja ki!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 155 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Navazz... kellett nekem szitkozódva abbahagynom a meccsnézést a harmadik negyed végén... 😊

Szerkesztette: ender1112
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 815 — SuperLOL
Jo meccs volt, ha nem is kotelezo mindenkinek. A masodik felidoben nulla pontot kaptunk. Az elsoben pedig majdnem annyit (1 FG) szeretztunk. Megint szvsz Reidek legyoztek az ellenfel vezerkarat a szunet utan. A birok nem segitettek nekunk, bar csak keveset artottak.
Megint a vedok nyertek meg a meccset a semmibol, mar senki meg sem lepodik.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 902 — Keep pounding
Grat srácok, Peters és Berry nagy királyok, mi pedig asszisztáltunk a koronázáshoz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 815 — SuperLOL
Akkor tehat 7-3al harmadik a Broncos. Mi folyik itt nyugaton?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Ki lesz ma a kezdő qb-nk ?
Reméelm Sanyi
Janek
sanyi kezd, de maclin, Howard és 99%-ban houston out
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Ki lesz ma a kezdő qb-nk ?
Reméelm Sanyi

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 125 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
JH hivatalosan is levéve a PUP listáról. 😊
Ha felépül és Ford is tartja jó formályát elég brutál pr hármas lesz itt.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 815 — SuperLOL
Emlitsuk meg a nagy varakozasban, miszerint Dee Ford egyre jobban jatszik. Legutobbi 2 meccsen elert 5.5 sacket. Leginkabb a technikaja javult iden. Nem csak es kizarolag a speed rushban bizik (mivel igen jo az elso lepese), hanem spin move es egyeb belso tamadoasok is mennek, illetve az egyetemen latott bull rushja is kezd hatekony lenni NFL szintu OL emberekkel szemben. Ami engem inkabb meglepett, hogy persze hibazgat, de pass rusher LBhez kepest neha meglepoen jol emberezik TE vagy WR ellen is. Most egyebkent 9 sacknel jar.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Reklamasert vagtak ki. Ket zebranak is dumalt. A masodiknak mutatta is, hogy hulye vagy.
ulpianus
rádobta a törcsit, mintha sárgát dobott volna a bíróra, visszakapta😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 815 — SuperLOL
Reklamasert vagtak ki. Ket zebranak is dumalt. A masodiknak mutatta is, hogy hulye vagy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 902 — Keep pounding
De igazából a második 15 yardos bünti miatt vágták ki. Ami full kreténség, mert elvileg a szabály arról szólna, hogy ne verjék egymást agyba főbe, erre két reklamálásért kibasszák Kelcét. Ezen a szabályon is kicsit változtatni kéne, mert így faszság.
gabokocka
Ahogy soccerben is megkaphatod a 2. sárgát reklamálásra, műesésre, időhúzásra, sztem itt sem probléma h ha vkit azért szórnak ki, mert elgurult a gyógyszere.
empty taxi
Ott is nagyon szeretem, amikor ugyanolyan sárgát ér egy gól utáni mezlevétel, mint amikor valaki agyonrúgja a másikat. Biztos olyan emberek hozzák ezeket a szabályokat, akik életükben nem sportoltak versenyszerűen. De ez itt erős off.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 778 — Scream and scout
De igazából a második 15 yardos bünti miatt vágták ki. Ami full kreténség, mert elvileg a szabály arról szólna, hogy ne verjék egymást agyba főbe, erre két reklamálásért kibasszák Kelcét. Ezen a szabályon is kicsit változtatni kéne, mert így faszság.
gabokocka
Ahogy soccerben is megkaphatod a 2. sárgát reklamálásra, műesésre, időhúzásra, sztem itt sem probléma h ha vkit azért szórnak ki, mert elgurult a gyógyszere.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 902 — Keep pounding
De igazából a második 15 yardos bünti miatt vágták ki. Ami full kreténség, mert elvileg a szabály arról szólna, hogy ne verjék egymást agyba főbe, erre két reklamálásért kibasszák Kelcét. Ezen a szabályon is kicsit változtatni kéne, mert így faszság.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Valóban nem a bíróhoz vágta, de felé dobta így teljesen jogos volt a kiállítás, sajnos 😊
de a lényeg, hogy a Jaguars azért így is megnyerte nekünk a meccset.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kelce ellen szabalytalankodtak TD szituban. De nem repult zaszlo, o meg dumalt ès mutogatott a zebranak. Erre lekuldtek.
ulpianus
Nem, erre csak 15 yardot kapott, azért küldték le, mert ezek után valamelyik zebrához vágta a törülközőjét.
gabokocka
Azért nem hozzá, csak gondolom egy Ady vers szavalása mellett kiparodizálta őket ahogy dobálják a zászlót.
winston
Nem láttam a szitut, ezt olvastam csak:

Travis Kelce was ejected from Sunday's Week 9 game against the Jaguars for committing two personal fouls.
Kelce wanted a pass interference call in the end zone on a fourth-quarter incompletion and lost his cool when the refs wouldn't hear his side of the argument. He received a 15-yard personal foul for unsportsmanlike conduct and was later tossed for throwing his towel at an official. The two flags nearly pushed Kansas City out of field-goal range. He was having a productive day before his meltdown, turning seven targets into five catches for 58 yards. Kelce can expect to pay a fine, though a suspension would probably be a bit excessive.
gabokocka
Az igaz, hogy a bíró irányába dobta, de nem megdobni akarta. nyilvan mindegy, a büntetést szerintem megérdemelte.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 902 — Keep pounding
Kelce ellen szabalytalankodtak TD szituban. De nem repult zaszlo, o meg dumalt ès mutogatott a zebranak. Erre lekuldtek.
ulpianus
Nem, erre csak 15 yardot kapott, azért küldték le, mert ezek után valamelyik zebrához vágta a törülközőjét.
gabokocka
Azért nem hozzá, csak gondolom egy Ady vers szavalása mellett kiparodizálta őket ahogy dobálják a zászlót.
winston
Nem láttam a szitut, ezt olvastam csak:

Travis Kelce was ejected from Sunday's Week 9 game against the Jaguars for committing two personal fouls.
Kelce wanted a pass interference call in the end zone on a fourth-quarter incompletion and lost his cool when the refs wouldn't hear his side of the argument. He received a 15-yard personal foul for unsportsmanlike conduct and was later tossed for throwing his towel at an official. The two flags nearly pushed Kansas City out of field-goal range. He was having a productive day before his meltdown, turning seven targets into five catches for 58 yards. Kelce can expect to pay a fine, though a suspension would probably be a bit excessive.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kelce ellen szabalytalankodtak TD szituban. De nem repult zaszlo, o meg dumalt ès mutogatott a zebranak. Erre lekuldtek.
ulpianus
Nem, erre csak 15 yardot kapott, azért küldték le, mert ezek után valamelyik zebrához vágta a törülközőjét.
gabokocka
Azért nem hozzá, csak gondolom egy Ady vers szavalása mellett kiparodizálta őket ahogy dobálják a zászlót.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 902 — Keep pounding
Kelce ellen szabalytalankodtak TD szituban. De nem repult zaszlo, o meg dumalt ès mutogatott a zebranak. Erre lekuldtek.
ulpianus
Nem, erre csak 15 yardot kapott, azért küldték le, mert ezek után valamelyik zebrához vágta a törülközőjét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 815 — SuperLOL
Kelce ellen szabalytalankodtak TD szituban. De nem repult zaszlo, o meg dumalt ès mutogatott a zebranak. Erre lekuldtek.
A meccs amellett nem volt rossz. A vegen még a Jax kedvet is meghoztuk a focizashoz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Mi volt az a Kelce zászló ott a vége felé?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 778 — Scream and scout
Pro Football Focus @PFF
9s
Top-graded @Chiefs in today's win
LB Ramik Wilson 93.1
CB Steven Nelson 86.8
ED Dee Ford 84.9
DI Jaye Howard 81.9


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 825 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a W-hez, Majd Kovács Sanyival, Warerel és a többi mai hiányzóval jobban megy majd a hátra lévő meccseken. Ma meg ez is elég volt.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 815 — SuperLOL
Van egy jo kis sorozat, amit nemreg Zeus (Kelce) is bevallalt. Beszelgetes, amikozben egyre durvabban csipos csirkeszarnyat kell kostolgatni:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 815 — SuperLOL
Jo volt o a palyan is. A serulesei nyirtak ki egyetemen es itt is. 4 RB sok, de igy hogy 1 maradt, mindjart mas. Mondtam is meccsen, hogy de jokor engedtuk el Davist.


Állat vagyok, ami enni kér...