Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a W-hez, Majd Kovács Sanyival, Warerel és a többi mai hiányzóval jobban megy majd a hátra lévő meccseken. Ma meg ez is elég volt.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Van egy jo kis sorozat, amit nemreg Zeus (Kelce) is bevallalt. Beszelgetes, amikozben egyre durvabban csipos csirkeszarnyat kell kostolgatni:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Jo volt o a palyan is. A serulesei nyirtak ki egyetemen es itt is. 4 RB sok, de igy hogy 1 maradt, mindjart mas. Mondtam is meccsen, hogy de jokor engedtuk el Davist.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
K Davis is back
Janek
Most jottel ra, hogy HB?
ulpianus
persze,de jó lenne ha a pályán is megmutatná...

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
K Davis is back
Janek
Most jottel ra, hogy HB?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
K Davis is back

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
IIlletve a Chiefsben nemcsak Foles volt cserejatekos, aki hozta a szintet. Ware (ki Jamaal kiese utan lett kezdo) utan West is. Chris Jones, Bailey helyen. DJ White talan jobb is volt, mint Gaines (aki jol tert vissza sajat serulese utan, epp idoben). Vagy epp Dee Ford meglepoen jol fogja embereit, bar o pass rusher, es abban nem olyan jo mint Houston egyaltalan. Tyeek Hill jobb is mint Black Mamba (aki McCluster helyere jott).
Nem rossz munkat vegez a vezetoseg, mind a drafton, mind FA piacon. Ezert nem aggodok annyira, hogy pl. jovore mi lesz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foles kezd vasárnap, Smith aktív keretben sem lesz.
Beki
Így is minimum 1 TD-nyi előnnyel nyerni fog a Chiefs. Minimum.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Foles kezd vasárnap, Smith aktív keretben sem lesz.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Futoknak tul sokat nem kell tanulni a playbookbol. Persze menni kell fejbol egy ido utan. De alapszinten mennie kell egy NFLt Mar latott futonak. Nem sok ilyen poszt van, az teny. Es nyilvan csokken a playbook, de itt be lehet ugrani. Ezert mondtam anno T. Richardsonnal, hogy hiaba varjak Majd jobb lesz. Megtanulja a playookot. Itt pont nem szamit. A passzoknal igen, de egyebkent megoldhato egy het alatt, hogy melyik gap mi, es melyik a bal ès a jobb. Sokkal lenyegesebb a tehetseg, annak tipusa, a rendszer, ès a technika.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout
Ware-nek meg ugye agyrázkódása van, akkor nincs más mint West feature backként.
Ez persze bőven jobb 3. opció, mint az átlag.
Senki valszeg aktív lesz, de kötve hiszem h komoly szerepet kapna, Reid playbookja azért annyira nem rövid, hogy ennyi idő alatt bevágja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Szerencsétlen Charles, ha egészséges tudna maradni akkor ez a Chiefs még durvább lenne. Kár!
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 341 — !SuPeR6BoWL!
Charles IR-en megint műtik a térdét,Shankey leigazolva a Pats PS-ből

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Füles milyen volt? Számok alapján elég jól ugrott be. Lehet neki is egy normális edzői gárda kell köré s akkor kiderül hogy nem volt véletlen az 27-2-s idény?
dande
O amolyan Alex pepitaban. Alexejevics ugye tavaly kezdett, Reid kulon keresere, es extra edzesek utan kezdett melyeket dobni, iden meg tobbet dob, es jobb eredmennyel. Folesnak ez termeszetesebben megy. Viszont Alex nagy elonye, hogy az egyik legtobb celponttal dolgozik a ligaban. O mindenkit lat egyszerre, a vedoket is egybol felmeri, mikor atpillant a tuloldalra. Nem veletlen dob keves picket. Foles inkabb rarogzul az elso celpontra, bar batrabban dob szoros orizetbe, de megsem hoz gyorsabb donteseket. Nagyobb baj nala, hogy messze nem olyan stabil, mint Alex. Vannak jo szeriai, akkor nagyon jo, de mindig szetesik idovel. Ezert nem valt be kezdokent. Ez mar igy is fog maradni. Viszont itt nem kell megvaltani a vilagot. Ha megoldja a nem tul nehez, de igen gyakori trukkos playeket (nem csak atadni kell a lasztit, vagy megdobni a screent, ki kell ugrasztani a vedoket, hitelesse tenni, hogy egesz mas jon, mint ami tenylegesen), akkor alap passzokkal is lehet barki eredmenyes, a tobbiek nyernek. Mar persze ha megy nekik, mert evente 2-3 alkalommal verik a vedelmunket, akkor kellene klasszis QB, de nincs. Azert igy is belefer meg par rossz nap az iranyitotol, es marad eleg gyozelem. Szoval ha Foles fejben tudja hozni magat, akkor eleg lehet. A gond a PO, ahol komoly gardak vannak sorban, nem eleg tobbnyire hozni a jatekot. Illetve ott mar kockaztatni kell, haladni elore gyorsan, nem biztonsagi jatekra alapozni, de ahhoz Alex is keves neha. Ez egy ilyen csapat, ott mar a vedoktol is extra kell, hogy legyen eselyunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 138 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megnéztem Smith esetét, elég randa volt.
Jó lenne, ha helyre jönne, bár ez a széteső JAX otthon Folesal is simán meg kellene majd hogy legyen ha úgy alakul.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Füles milyen volt? Számok alapján elég jól ugrott be. Lehet neki is egy normális edzői gárda kell köré s akkor kiderül hogy nem volt véletlen az 27-2-s idény?
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
A Coltsot eleg siman levertuk. Nem ereztem olyan momentumot, hogy mitol es mikepp nyerhetnek. Volt mar, hogy forditottak ellenunk nem is regen. Na, attol a szinttol is nagyon messze vannak manapsag.

Az ugrott be, latva a Bolts meccset, ha kicserelnem az itteni utolso Chargerst az ottani legerosebb Deliekre (bar nem is tudom melyik csapat az), akkor siman elsok lennenek, aki meg idekerulne, mehetne egy top 3as pickert, akkora a kulonbseg a ket csoport kozt.
Aztan persze lehet, hogy hetvegen kikapunk a Jaguarstol, mar eleg serultunk kezd lenni ehhez. Mindenesetre minden csapatuknak negativ a pontkolunbsege. Nalunk mindenkie pozitiv, ami nagy elteres. Ez olyan stat, amire en alapozok 4-5 meccs utan, es rendre nem csap be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Hill kibaszobb nagysteal
Janek
Az egesz draftunk jo lett. De valoban o a legeredmenyesebb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Hill kibaszobb nagysteal

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
 www.profootballfocus.com/pro-the-nfls-top-seven-kick-returners/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Most neztem, ez volt Reidnek a 300ik profi meccse HCkent. amanemsemmi.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 138 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
DJ White keze eltort. A mar edzesbe allt Gaines veheti at a posztjat.
M. Schwartz pedig nem edz.
ulpianus
Charles pedig továbbra is limitált.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
DJ White keze eltort. A mar edzesbe allt Gaines veheti at a posztjat.
M. Schwartz pedig nem edz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/chiefs-photos-videos/si9p2/picture110045962/ALTERNATES/FREE_960/CHIEFSSAINTS1%20SP%20102316%20DRE


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Miota megvan a csodafutonk Poe szemelyeben, Charles annyira nem fontos.


Állat vagyok, ami enni kér...