Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Az othhoni merlegunk ezzel 2-0. A Donkeys (szinten 2-0 otthon) lepeselonyben. Jol csinaljak, nem kerdeznek semmit, nyernek es kesz, oszt' csinal mindenki amit akar feloluk. Szerencsetlen Bolts pedig nem rossz csapat, de ebben csoportban nem sokat lehet hibazni, ezek a leolvadasok nem fernek bele.

Mindenesetre ennyi turnoverrel megint a Defense volt a fo csapasmero ero. Mindamellett Alex csoportvezeto uram munkasbrigadja hozta megint amit tud. Neki egyebkent is van szezononkent 2 fos meccse, a tobbin megbizhatoan ezt tudja. Amig a vedelem (es ST) jo, nyerhetunk vele barki ellen.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár érte mert simán nyerni kellett volna kicsit több koncentrációval és szerencsével. Legalább most már a veretlenség miatt nem kell aggódni 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
A vedelem most sem volt rossz, szereztek labdakat, tartottak a nyilvanvaloan gyenge Oszit. Tamadok nagyon gyengek voltak, ennyi komoly hibat azert nem szoktak veteni. Legcsunyabb a centerunk csodasnapje, amivel fejvedobta ALexet, es intsant a voros zonaban talata magat a Texans. jol jelzi a meccs igen alacsony szinvonalat, hogy azon kivul nem is volt TD. Aki nem latta ezt a borzalmat, ne is nezze meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout
Kivágtátok KeiVarae Russellt 😮
Plusz volt egy Houston restructure is.
 www.profootballweekly.com/2016/09/14/report-kansas-city-chiefs-to-release-rookie-db-keivarae-russell-74th-overall-player-drafted/a5azhhh/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Allen ha nem sérül le azért más lehetett volna a vége.
Janek
Ugy erted, rendes jatekidoben elverjuk oket? Minden lehetett volna, de most ez lett. Azzal jatszunk aki jatszik. En szeretem Allent, de nem o egyedul volt jo eleinte sem. Peladul a vedelmukben, ami utana nem tudta megallitani Alex vad bandajat.
ulpianus
hát igen, ha juston houston nem lenne sérült akkor lenne nálunk pass rush és egyéb ha..😊

amúgy ilyet se nagyon láttam még mostanában offense oldalon tőlünk..és gyanítom nem is nagyon sokáig fogjuk látni😊

 www.nfl.com/stats/player?seasonId=2016&seasonType=REG&Submit=Go
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Allen ha nem sérül le azért más lehetett volna a vége.
Janek
Ugy erted, rendes jatekidoben elverjuk oket? Minden lehetett volna, de most ez lett. Azzal jatszunk aki jatszik. En szeretem Allent, de nem o egyedul volt jo eleinte sem. Peladul a vedelmukben, ami utana nem tudta megallitani Alex vad bandajat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Allen ha nem sérül le azért más lehetett volna a vége.

több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Szep volt bizony! Mindennel meg voltam elegedve. Conley droppolt egy rusnyat, Alex menekult, de futottunk, vedekeztunk jol, mindent likeoltam. Mas kerdes, hogy a felvezeto musorban, ami angolul ezek szerint u.n. first half, na ott total remenytelen bemelegites folyt egy kiraly Bolts ellen. De a meccs onnantol jo volt.
ulpianus
és lehet nem volt kidobott pénz a fisher hosszabbítás? előszezonban is kellemes meglepetés volt és vasárnap is nagyon jól odatette magát, persze a bolts passrush nem az a ligaszerte rettegett egység
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Szep volt bizony! Mindennel meg voltam elegedve. Conley droppolt egy rusnyat, Alex menekult, de futottunk, vedekeztunk jol, mindent likeoltam. Mas kerdes, hogy a felvezeto musorban, ami angolul ezek szerint u.n. first half, na ott total remenytelen bemelegites folyt egy kiraly Bolts ellen. De a meccs onnantol jo volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout
Szép volt Chiefs!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 759 — LIGHTS OUT!
Grat a győzelemhez.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Ware azért odarakta magát ,de kellett a bolts leolvadás is ...

több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Ma kimarad az alvás az adrenalin miatt,menjenek a picsába a thriller miatt
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Jamaal hianyarol minap olvastam egy cikket, ami meglepett kisse. Arrol volt szo benne, hogy Ware es West futnak jo atlaggal, megvannak a yardok is. Azonban Jamaal ugy, hogy 15-15-5 meccset jatszott az elmult 3 szezonban, 38 TDt szerzett. Ami a legtobb a ligaban minden poszton, kiveve a QBt. Mi lenne ha jatszott volna vegig? Ez a fenyegetes hianyzik a West-Ware duobol, hiaba hozzak az elvart szamokat egyebkent.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Ware lesz a kezdő RB
Janek
Valamit kellett mondaniuk. Jamaal serult, meglatjuk mikor all be. Ware izombol fut inkabb belul, West sebessegbol inkabb kivul. Egyutt hoztak 1000 yardot tavaly. Most epp ki a kezdo papiron, mindegy. A lenyeg, hogy lesz vegre meccs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Ware lesz a kezdő RB

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
PFFnel akiktol el voltak ajulva pre season teljesitmenyuk miatt, az elsosorban Chris Jones DE, aki legjobb lett pass rush hatekonysagban, ezt harom kulonbozo ranglista cikkben is kiemeltek, illetve ugy fogalmaztak, hogy atlagon feluli volt futas ellen is. Bar jones eleve a PFF draftvarojaban 12. overall volt, nem ertik miert nem kellett masodik korig senki masnak.
Illetve Eric Fisher, aki alig engedett nyomast passz szituknal (kettot), pedig sokat jatszott. Fisher volt a leghatekonyabb minden elso soros OL ember kozt.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Marcus Cooper CBt elcsereltek Arizonaba, tisztazatlan draft pickert cserebe.
ulpianus
Van róla valami pozitív? Milyen playa?
Ka'deemCarey25
Fizikalisan rendben van. Nem balhes, normalis srac. elso eveben nagyon jo volt. Azota nem. Jo az itt alkalmazott verekedos vedelemben. Kiismertek a hibait, keptelen volt szintet lepni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Marcus Cooper CBt elcsereltek Arizonaba, tisztazatlan draft pickert cserebe.
ulpianus
Van róla valami pozitív? Milyen playa?
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Murray szabad madar...

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Marcus Cooper CBt elcsereltek Arizonaba, tisztazatlan draft pickert cserebe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy legyen! 😉
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Aki nekem nagyon tetszett a meccsen (Conley mellett), az Justin March (ILB). Sokat dicsertek Big Red es Dorsey, illetve Derrick Johnson is. Nem termetes srac, tavaly 228al erkezett (es leserult TCben), jelenleg 238. Az mar eleg.
Szoval STbe hoztak, mert megvan a sebessege, de hamar kiderult, hogy faltol falig bejatsza a palyat. Mivel van esze a jatekhoz, es osztonosen is mindig labdakozelben van.
Annyira jonak tartjak, hogy a sema is kicsit modosulhat. Alapbol minden 3-4ben van egy jatekmester RILB, ez ugye DJ, a liga egyik legjobbja raadasul. Igazi mindenesek, ok a sztarok. LILB ellenben olcsobb, es leginkabb tomi az egyik lyukat. Ha jobbfele, akkor fogja a TEt alapbol (egyebkent ritkabban), vagy epp zonazgat, de legeslegfoleg a futora figyel, felveszi a vezetokblokkot, ha van.
March egyetemen 4-3as SLB volt, nagyobb teruletet is kepes bejatszani, emberezes nem gond neki, zonazas a vereben van. Nem elit egyetemrol jon, fejlodnie kell meg. DJ mindig segit mindenkinek, nem veletlen a vedelem vezere (March Uncle DJnek hivja). Neki foleg segit.
Mindenesetre Belcher es Mauga tokeletes LILBk voltak, de semmi tobb. March mar most jobb, es meg nyers.

Mas. Mitch Morse a center nem serult, beteg lett. Fulton jol hozta megint a cserecentert, es legalabb volt egy fekete a falban. 😊 Ahogy en neztem, varhatunk elorelepest a tamadofalban. Masodik vagy harmadik legfiatalabb egyseg a ligaban, 24.5 atlagevesek, legidosebb a most erkezett Schwartz, aki 27. Mar tudom fejbol ezt is.
Fisher ev vegen egyre jobb volt. Lassan felno az offense a csapat ket jo egysegehez. Ponteros offense volt ez. Most megneztem, ketszer (Packers 10, Bengals 15) volt 7 pontnal tobb a kulonbseg, mikor kikaptunk. Ellenben mi tobb gardat is 20+ ponttal vertunk. Masreszrol osszessegeben 9. legtobb pontot szereztuk a ligaban. Yardban valami bottom 5, de az a taktikank miatt van. Mert ez egy idohuzos, sokat futos, low score csapat. Terv, hogy mi szerzunk 24+ pontot, de nem kapunk 20nal tobbet. Ha vezetunk, meg csunyabb idohuzasba kezdunk. Szoval rettento sok szerzett yard sosem lesz. Akarhogy is, ha ez a fiatal fal osszeall, mint a turoscsusza, akkor megint jo ev ele nezhetunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
mirdal Kansas City Chiefs 579 — Chiefs fan
Kruger a Saints-hez írt alá.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Egy jo osszefoglalo iras arrrol, amirol magam is nemreg beszeltem, de ez joval reszletesebb. A GM John Dorsey cserei, es egyeb aprosagok:
 www.arrowheadpride.com/2016/8/30/12698672/analyzing-past-dorsey-trades-and-what-we-can-expect-for-the-opening


Állat vagyok, ami enni kér...