Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 138 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rapop egy órája: Charlels aktív lesz, de óvatosan fogja a csapat managelni.
Ware fogja szvsz kapni még mindig a nagyobb snap számot.
Piszok kemény meccs lesz, örültem volna neki, ha a 10órási idősávban lett volna.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout
Elozo meccsen is Ware 40 snapet jatszott, Jamaal es West 16-8 vagy hasonlo szamok remlenek.
ulpianus
Majdnem nyert, 40-15-8 volt a megosztás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Elozo meccsen is Ware 40 snapet jatszott, Jamaal es West 16-8 vagy hasonlo szamok remlenek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 386 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Charles fog játszani?
bcsarli
questionable a hivatalos jelentés szerint. De szerintem néhány snapet mindenképpen fog nyomni. Bár a többet most is szerintem ware fogja játszani. Gondolom fantasy miatt kérdezed.
kapitnono
Köszi. Igen, a Fantasy-ban nálam van, láttam hogy Q, gondoltam itt többet tudtok. Így sajnos megy a padra .-(

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 291 — WHO DAT!!!!
Charles fog játszani?
bcsarli
questionable a hivatalos jelentés szerint. De szerintem néhány snapet mindenképpen fog nyomni. Bár a többet most is szerintem ware fogja játszani. Gondolom fantasy miatt kérdezed.


több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 386 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Charles fog játszani?

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Justin Houston edzesbe allt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Chris jones rohadt jo lesz, meglassa ezt mindenki
ehh
Allen Bailey (DE) es March (ILB) ->IR. Elobbi miatt Jones megmutathatja, hogy igazad van-e. Bar gyorsba leigazoltak K. Reyest.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Knile Davis zoldparti lett
Nem tudni még mit kapott érte a csapat.
Kondicios hatso kör gondolom

több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Chris jones rohadt jo lesz, meglassa ezt mindenki
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 138 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mikor az ellenfel edzoje ismeri el, hogy tuljartak az eszen, az mar tenyleg ugy lehetett.
Amellett Ware kezdi tulnoni Westet.
ulpianus
Legyen neki jó itt, évi hat meccset kell csak itt nyomni.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Mikor az ellenfel edzoje ismeri el, hogy tuljartak az eszen, az mar tenyleg ugy lehetett.
Amellett Ware kezdi tulnoni Westet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Sziasztok !!!

Mi várható még az idén Jamaal Charles-tól? Fog még egyáltalán játszani, vagy kuka az idénye? És ha igen, akkor vajon egészséges tud maradni?
Leon78
Ugy fest jatszik ma. Az utolso kerdesre senki nem tud valaszolni.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok !!!

Mi várható még az idén Jamaal Charles-tól? Fog még egyáltalán játszani, vagy kuka az idénye? És ha igen, akkor vajon egészséges tud maradni?
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Sio Moore erkezett LB poszta

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Vasarnap esti meccsen bukunk. Nem erdemes virrasztani. A Steelers pedigree még jo csapat is. Tul vannak lihegve, de jok. Megyunk tovabb a lenini uton, ès kesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 176 — Forum Reader
Az első félidőt bírtam végigszenvedni, To mindig benne van a játékban de ami szvsz inkább aggasztó az az , hogy Alex borzalmasan pontatlan idén, ez az eddigi meccseinken is megfigyelhető volt, de ez most éjszaka csúcsosodott ki, méterekkel képes az üres elkapókat eltéveszteni, eddig a D a szerzett labdákkal meccsben tartott minket vagy meg is nyerte azt de tegnap ők is nyelték a hosszú passzokat mint kacsa a nokedlit.
Ennél (remélem) csak jobb lehet!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 162 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Na, én is jókor találtam ide 😛
Úgy néz ki, továbbra maradunk középcsapat, meh.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 138 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
első két drive s TO 22-0 pár perc alatt.

Kb amikor semmi nem jön össze.

Borzalmas volt.
Janek
Vaciláltam este, hogy kinyújtsam-e a maratont a hajnali meccsre is, de ezek szerint jól döntöttem, hogy inkább pihentem.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
első két drive s TO 22-0 pár perc alatt.

Kb amikor semmi nem jön össze.

Borzalmas volt.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 138 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez most sajna nem jött össze...túlságosan felhúztuk a Vasasokat.
dande
A Jets elleni meccset kivéve idén nem tudtam eddig megnézni a csapatot. Mi volt ez a hajnali borzalom?


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez most sajna nem jött össze...túlságosan felhúztuk a Vasasokat.
több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Az othhoni merlegunk ezzel 2-0. A Donkeys (szinten 2-0 otthon) lepeselonyben. Jol csinaljak, nem kerdeznek semmit, nyernek es kesz, oszt' csinal mindenki amit akar feloluk. Szerencsetlen Bolts pedig nem rossz csapat, de ebben csoportban nem sokat lehet hibazni, ezek a leolvadasok nem fernek bele.

Mindenesetre ennyi turnoverrel megint a Defense volt a fo csapasmero ero. Mindamellett Alex csoportvezeto uram munkasbrigadja hozta megint amit tud. Neki egyebkent is van szezononkent 2 fos meccse, a tobbin megbizhatoan ezt tudja. Amig a vedelem (es ST) jo, nyerhetunk vele barki ellen.
ulpianus
maclin viszont több elkapható labdát engedett el (alex ráadásul ezeket szépen megdobta messzire)
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
M. Peters lett az AFC het vedoje.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Jut eszembe, Colquitt milyen puntot vagott oda az elejen! Felpalyarol letettuk a fel yardosra. Nem volt csunya.


Állat vagyok, ami enni kér...