Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Annyira nincs tehetség, annyira nem lehet számítani az egyetemről jövőkre már jó ideje ezen a poszton, h kénytelen vagy nagy pénzt adni középszer játékosoknak is, mint pl Fisher.

Overthecapen boncolgatják a témát
 overthecap.com/eric-fishers-new-contract-shows-new-reality-left-tackles/

A PFF azt emeli ki, hogy tavaly elkezdődött felfelé ívelni a pályája
 www.profootballfocus.com/pro-daily-focus-eric-fisher-extension-based-more-on-potential-than-past-performance/

Egyébként baromi egyszerű, ha töretlenül fejlődik, akkor Dorsey lesz a mastermind, mert 2 év múlva akkor sokkal dárább lenne hosszabbítani vele. Ha lesérül, visszaesik, stb, akkor meg ő lesz, aki elszúrta...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 821 — SuperLOL
Dorseyban en mar egyebkent bizom. Volt aki nem jott be, de legtobbszor amikor hasonlokat irtunk, olvastunk vegul neki lett igaza. Sean es Alex Smith igazolasa is kiverte a biztositekok par embernel, vagy Maclin. Grubbsnak vege lett, de ahogy most Mitchell Schwartz, konnyen ertheto volt (ha Fisher nem jon beo a B terv. Dorsey ebben is jo, hogy mindig van jo B terv, Jamaal helyere is volt, Berry helyere is volt).

De en ugy latom, ha valaki megy, erkezik potlas. Sean Smith helyett mar itt van Peters. DeVito helyere jott Chris Jones, akirol azert nem beszlunk annyit mint mas csapatnal elso draftoltjarol, mert ezen a rosteren o nem kunszt. Nem is kezdoember (Bailey es Howard is kiderult mar, hogy jobb aron jatszanak, mint ami a piacon megszokott egyebkent).

Na mindegy. En amiert inkabb aggodom most, hogy Hali es Houston is PUP listan van. Ez bebaszhat, akkor is ha Ford pont ettol tudja megmutatni, miert is ot draftoltak (az is egy hasonlo sztori, senki sem ertette, es megis egyben a csapat ,es igenis kell nekunk Ford nagyon is. Es elso koros tehetseg nagyon is).

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 821 — SuperLOL
Idénre amúgy is csak 1M cap space maradt (liga legkevesebb), jövőre is a 4. legkevesebb pénze lesz a csapatnak 4M, de közben lejár a szerződése Poenak, Berrynek, Flemingnek, Santosnak (bár ő tenderezhető ha jól tudom).
alatriste
Mutass nekem egy erosebb rostert mint a Chiefs jatekosallomanya, ahol nem jar le legalabb ennyi kulcsembernek a szerzodese jovore. (Mar amennyiben elfogadom, hogy Fleming es Santos kulcsemberek.)

Mert ha nem azok, akkor marad Poe es Berry. Berry a taggel 10 milliot kap iden, Poe 6 milliot. Ebbol mondjuk Berry alair hasonlo osszeggel. A cap emelkedik megint 10+ milliot, akkor Poera marad 16 cap space. Ebbe meg Flaming mondjuk 3-5 millioja is belefer (amennyit Ron Parker kapott, plusz az inflacio. Es akkor itt most PArker szintjere emeltem Fleminget, ami nem igaz). En itt nem latom a problemat. Szvsz Dorsey kivalo GM munkat vegez. Megha most kockaztatott is nyilvanvaloan. Premium posztokon legtobbszor bianco fizetnek ha igazi teheseget velnek talalni, aztan vagy megtortenik a csoda vagy nem. Egyetertunk mi ketten, csak mashova helyezzuk a hangsulyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez igaz. De Fisher nem jó, és 1-2 meccsen mutatott csak eddig közepes teljesítményt.
alatriste
Ellenben sztem ennel sokkal tobb meccsen mutatott kozepes teljesitmenyt, es par meccsen kimondottan jo is volt. Volt gyenge meccse is. Az edzok ugyanazt lattak mint en, egesz evben ezt mondtak, es ezert is fizettek meg. A PFF statisztika oldal, akik mast neznek mint barki, de szinten. A legnagyobb chiefs szurkoloi oldalak nagy megmondo emberei (akik fossa elemeznek minden egyes meccset, lattak Fishert is) szintugy. PErsze lehet mindenki teved.

Elso eveben Fisher egyik legrosszabb pass protectiont nyujtotta a ligaban. Serulten jatszott, de nem csak azert. 2014 ota fejlodik. Visszakerult a kezdeti ROT posztrol balra, amirol o maga is mondta, hogy ott sokkal termeszetesebben megy a jatek. A pass protection kimondottan sokat fejlodott, erovel is jobban birja, szemmel lathatoan jobb a technikaja is.
Kulon problema volt Fishernel az ero novelese, mert ebben nem erte el a kivant NFL szintet. O maga is ezt nevezte meg mint amivel leginkabb meggyult a baja. O nem akart tomeget veszteni, csak kemenyen gyurt es dietazott, hogy erot noveljen. De sulyt vesztett. Mostanra allt be a testsulya 315re nagyjabol, de nagyobb izomtomeggel. Ahogy o fogalmazott, eleinte zavarta, hogy atalakult a teste, de megiscsak 25 eves, gyorsan fejlodik fizikalisan, es hamar atallt.

Eleve vartak legalabb egy tanulo evet, annyira messze volt az NFL szinttol ahonnan jott. A meglepo az volt, hogy mennyire lent volt a melypont, azt azert senki nem varta.
A kerdes az, meddig tart a fejlodes? Mar idoben, illetve meddig tart minosegben, vagyis hova erkezik meg vegul.

Masik kerdes lassan megvalaszolja onmagat. Serulten is letolt 13-14 meccset (neha egyszerre 2-3 serulessel, mert kompenzalta a serulest, es raserult a masik csuklojan vagy bokajan is). Tavaly ugye minden meccsen (+ 2PO) jatszott. Vagyis lehet megsem akkora injury prone, csak nem volt szerencseje eleinte.

Szoval nem mondom, hogy egy 1/1 LOT nagy biznisz, ha harmadik evere erik be kozepes szintre. Ellenben most nem azt kell eldonteni mekkora huzas volt 1/1re, hanem azt, hogy megtartsak, vagy jojjon valaki mas? De ki? Es ugy dontottek kockaztatnak, mert a jelek jok.

Viszont sztem azert amit te irsz teljesitmenyt, ha igaz lenne, az nem kockaztatas, hanem orultseg lenne igy megfizetni. Abban igazad is van. Csak sztem ennel lenyegesen jobban jatszott tavaly mar. Nem egy meccsen, hanem egy szezonban. Erre ugy gondoltak ,mar lehet alapozni. Akkor is, ha sosem lesz HOF kaliber, csak szimplan jo LOT. Ami viszont sztem is lehet.
ulpianus
Elfogadom, hogy alul értékeltem Fishert hirtelen, az átlag T szintet már rá lehet mondani, és azt is, hogy felfelé ível eddig a pályafutása.
Továbbá nekem se a hosszabbítás tényével van gondom. Egyszerűen csak sokallom az árat, mert évi 10M-t vagy fölötte azért nem átlagos LT-nek adsz. Ezzel a szerződéssel a 8. legjobban fizetett LT és a 10. legjobban fizetett OL tag lett/lesz. Sajnos az se igaz, hogy példa nélküli lenne főleg ebbe a holt szezonba a gyenge/átlagos playak messze túlfizetése (sokuknál sokkal kevesebb potenciállal mint Fiseher esetében), csak évi 10M+ Ericnek nálam! a túl sok kategória.
Idénre amúgy is csak 1M cap space maradt (liga legkevesebb), jövőre is a 4. legkevesebb pénze lesz a csapatnak 4M, de közben lejár a szerződése Poenak, Berrynek, Flemingnek, Santosnak (bár ő tenderezhető ha jól tudom).

De nagyon kívánom neki, hogy cáfoljon rám, és 1-2 év múlva csak csettintsek egy nagyot, hogy már megint elnéztem, és eléri a jó tackle szintet. Mert az megér évi 10Mót. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Albert is lassan indult (bár ő Guard volt talán egyetemen) aztán egész pofás OT lett belőle. Igaz nem 1/1 volt de 1.kör közepe

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 821 — SuperLOL
Ez igaz. De Fisher nem jó, és 1-2 meccsen mutatott csak eddig közepes teljesítményt.
alatriste
Ellenben sztem ennel sokkal tobb meccsen mutatott kozepes teljesitmenyt, es par meccsen kimondottan jo is volt. Volt gyenge meccse is. Az edzok ugyanazt lattak mint en, egesz evben ezt mondtak, es ezert is fizettek meg. A PFF statisztika oldal, akik mast neznek mint barki, de szinten. A legnagyobb chiefs szurkoloi oldalak nagy megmondo emberei (akik fossa elemeznek minden egyes meccset, lattak Fishert is) szintugy. PErsze lehet mindenki teved.

Elso eveben Fisher egyik legrosszabb pass protectiont nyujtotta a ligaban. Serulten jatszott, de nem csak azert. 2014 ota fejlodik. Visszakerult a kezdeti ROT posztrol balra, amirol o maga is mondta, hogy ott sokkal termeszetesebben megy a jatek. A pass protection kimondottan sokat fejlodott, erovel is jobban birja, szemmel lathatoan jobb a technikaja is.
Kulon problema volt Fishernel az ero novelese, mert ebben nem erte el a kivant NFL szintet. O maga is ezt nevezte meg mint amivel leginkabb meggyult a baja. O nem akart tomeget veszteni, csak kemenyen gyurt es dietazott, hogy erot noveljen. De sulyt vesztett. Mostanra allt be a testsulya 315re nagyjabol, de nagyobb izomtomeggel. Ahogy o fogalmazott, eleinte zavarta, hogy atalakult a teste, de megiscsak 25 eves, gyorsan fejlodik fizikalisan, es hamar atallt.

Eleve vartak legalabb egy tanulo evet, annyira messze volt az NFL szinttol ahonnan jott. A meglepo az volt, hogy mennyire lent volt a melypont, azt azert senki nem varta.
A kerdes az, meddig tart a fejlodes? Mar idoben, illetve meddig tart minosegben, vagyis hova erkezik meg vegul.

Masik kerdes lassan megvalaszolja onmagat. Serulten is letolt 13-14 meccset (neha egyszerre 2-3 serulessel, mert kompenzalta a serulest, es raserult a masik csuklojan vagy bokajan is). Tavaly ugye minden meccsen (+ 2PO) jatszott. Vagyis lehet megsem akkora injury prone, csak nem volt szerencseje eleinte.

Szoval nem mondom, hogy egy 1/1 LOT nagy biznisz, ha harmadik evere erik be kozepes szintre. Ellenben most nem azt kell eldonteni mekkora huzas volt 1/1re, hanem azt, hogy megtartsak, vagy jojjon valaki mas? De ki? Es ugy dontottek kockaztatnak, mert a jelek jok.

Viszont sztem azert amit te irsz teljesitmenyt, ha igaz lenne, az nem kockaztatas, hanem orultseg lenne igy megfizetni. Abban igazad is van. Csak sztem ennel lenyegesen jobban jatszott tavaly mar. Nem egy meccsen, hanem egy szezonban. Erre ugy gondoltak ,mar lehet alapozni. Akkor is, ha sosem lesz HOF kaliber, csak szimplan jo LOT. Ami viszont sztem is lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Egy jó LT nem ír alá ennyiért nmanapság.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem értem miért pont Fisherre volt pénz, és miért nem Berryre.
1/1 ide vagy oda bele kellett volna törődni lassan, hogy nem lett meg a hőn áhított franchise Tackle.
alatriste
Nyilván zongorázni lehet a 2 játékos tehetsége közti különbséget.
Ahogy az LT és a FS poszt fontossága között is.
empty taxi
úgy érzem Fisher szerződésévrl nagyon durván elfognak szálni az OT szerződések.
braxa88
Az OT-k már egy ideje a 2.legjobban fizetett játékosnak számítottak a QB mögött, erre zárkóztak csak fel az elmúlt pár évben a prémium pass rusherek, pár WR meg 1-1 CB. Fisher zsetonja nem is olyan őrületesen sok, az első két évében elég ergya volt, de fokozatosan javul (nem néztem az összes KC meccset, ezért lehet majd rámcáfolnak), ráadásul 25 éves. Ha jól rémlik egy elmebeteg kombájn után lett 1/1es (lehet Kansasben sokat adnak a felmérőre, Poe vagy épp Conley is itt van ugye). Lehet látták benne a potenciált, akkor meg hülyék lennének 3 év után kidobni a kukába. Ha meg idén letolt volna egy career évet, akkor jövőre 6év 63 helyett (ami 4év bővítés ugye csak) kért volna 5év 65 milliót.

Berry meg tényleg egy kiemelkedő játékos és egy remek ember, de tény, hogy itt eléggé rendben vannak a DB edzők, talán még Cassius Vaughnból is épkézláb CB-t csináltak volna 😀
OT-t sokkal nehezebb lesz jót találniuk, mint DB-t.
Borbinho
Ez igaz. De Fisher nem jó, és 1-2 meccsen mutatott csak eddig közepes teljesítményt.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 821 — SuperLOL
Az OT-k már egy ideje a 2.legjobban fizetett játékosnak számítottak a QB mögött, erre zárkóztak csak fel az elmúlt pár évben a prémium pass rusherek, pár WR meg 1-1 CB. Fisher zsetonja nem is olyan őrületesen sok, az első két évében elég ergya volt, de fokozatosan javul (nem néztem az összes KC meccset, ezért lehet majd rámcáfolnak), ráadásul 25 éves. Ha jól rémlik egy elmebeteg kombájn után lett 1/1es (lehet Kansasben sokat adnak a felmérőre, Poe vagy épp Conley is itt van ugye). Lehet látták benne a potenciált, akkor meg hülyék lennének 3 év után kidobni a kukába. Ha meg idén letolt volna egy career évet, akkor jövőre 6év 63 helyett (ami 4év bővítés ugye csak) kért volna 5év 65 milliót.

Berry meg tényleg egy kiemelkedő játékos és egy remek ember, de tény, hogy itt eléggé rendben vannak a DB edzők, talán még Cassius Vaughnból is épkézláb CB-t csináltak volna 😀
OT-t sokkal nehezebb lesz jót találniuk, mint DB-t.
Borbinho
En is igy latom. Fisher elso ket eveben folyamatosan serult volt, mikor jatszott, akkor sem volt jo.
Szepen lassan ember lett belole.
Egyfelol ha bejon, Fisher tovabb fejlodik (fiatal), akkor kiderulhet, nem is volt minden scout ostoba. Es akkor ez az ar kivalo lesz. Masreszrol ha nem jon be, akkor nyilvan nem erte meg. A tamadofal fiatal, legalabb o itt van mar par eve, lathatoan biznak benne valamiert. De tenyleg fejlodott is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem értem miért pont Fisherre volt pénz, és miért nem Berryre.
1/1 ide vagy oda bele kellett volna törődni lassan, hogy nem lett meg a hőn áhított franchise Tackle.
alatriste
Nyilván zongorázni lehet a 2 játékos tehetsége közti különbséget.
Ahogy az LT és a FS poszt fontossága között is.
empty taxi
úgy érzem Fisher szerződésévrl nagyon durván elfognak szálni az OT szerződések.
braxa88
Az OT-k már egy ideje a 2.legjobban fizetett játékosnak számítottak a QB mögött, erre zárkóztak csak fel az elmúlt pár évben a prémium pass rusherek, pár WR meg 1-1 CB. Fisher zsetonja nem is olyan őrületesen sok, az első két évében elég ergya volt, de fokozatosan javul (nem néztem az összes KC meccset, ezért lehet majd rámcáfolnak), ráadásul 25 éves. Ha jól rémlik egy elmebeteg kombájn után lett 1/1es (lehet Kansasben sokat adnak a felmérőre, Poe vagy épp Conley is itt van ugye). Lehet látták benne a potenciált, akkor meg hülyék lennének 3 év után kidobni a kukába. Ha meg idén letolt volna egy career évet, akkor jövőre 6év 63 helyett (ami 4év bővítés ugye csak) kért volna 5év 65 milliót.

Berry meg tényleg egy kiemelkedő játékos és egy remek ember, de tény, hogy itt eléggé rendben vannak a DB edzők, talán még Cassius Vaughnból is épkézláb CB-t csináltak volna 😀
OT-t sokkal nehezebb lesz jót találniuk, mint DB-t.
Borbinho
arra gondoltam, h ezek után már bármilyen OT meg kéri majd a minimum 10M/év fizut.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem értem miért pont Fisherre volt pénz, és miért nem Berryre.
1/1 ide vagy oda bele kellett volna törődni lassan, hogy nem lett meg a hőn áhított franchise Tackle.
alatriste
Nyilván zongorázni lehet a 2 játékos tehetsége közti különbséget.
Ahogy az LT és a FS poszt fontossága között is.
empty taxi
úgy érzem Fisher szerződésévrl nagyon durván elfognak szálni az OT szerződések.
braxa88
Az OT-k már egy ideje a 2.legjobban fizetett játékosnak számítottak a QB mögött, erre zárkóztak csak fel az elmúlt pár évben a prémium pass rusherek, pár WR meg 1-1 CB. Fisher zsetonja nem is olyan őrületesen sok, az első két évében elég ergya volt, de fokozatosan javul (nem néztem az összes KC meccset, ezért lehet majd rámcáfolnak), ráadásul 25 éves. Ha jól rémlik egy elmebeteg kombájn után lett 1/1es (lehet Kansasben sokat adnak a felmérőre, Poe vagy épp Conley is itt van ugye). Lehet látták benne a potenciált, akkor meg hülyék lennének 3 év után kidobni a kukába. Ha meg idén letolt volna egy career évet, akkor jövőre 6év 63 helyett (ami 4év bővítés ugye csak) kért volna 5év 65 milliót.

Berry meg tényleg egy kiemelkedő játékos és egy remek ember, de tény, hogy itt eléggé rendben vannak a DB edzők, talán még Cassius Vaughnból is épkézláb CB-t csináltak volna 😀
OT-t sokkal nehezebb lesz jót találniuk, mint DB-t.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem értem miért pont Fisherre volt pénz, és miért nem Berryre.
1/1 ide vagy oda bele kellett volna törődni lassan, hogy nem lett meg a hőn áhított franchise Tackle.
alatriste
Nyilván zongorázni lehet a 2 játékos tehetsége közti különbséget.
Ahogy az LT és a FS poszt fontossága között is.
empty taxi
úgy érzem Fisher szerződésévrl nagyon durván elfognak szálni az OT szerződések.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 796 — Scream and scout
Nem értem miért pont Fisherre volt pénz, és miért nem Berryre.
1/1 ide vagy oda bele kellett volna törődni lassan, hogy nem lett meg a hőn áhított franchise Tackle.
alatriste
Nyilván zongorázni lehet a 2 játékos tehetsége közti különbséget.
Ahogy az LT és a FS poszt fontossága között is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem értem miért pont Fisherre volt pénz, és miért nem Berryre.
1/1 ide vagy oda bele kellett volna törődni lassan, hogy nem lett meg a hőn áhított franchise Tackle.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Eric Fisher 6-year, $63M!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 821 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2016/7/30/12333742/eric-fisher-gets-big-four-year-extension-from-the-chiefs


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 271
Ennyire meleg van Kansasben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 821 — SuperLOL
Alexejevics kemenyen keszul


Gyorsan vissza is kerestem egyik kedvenc Chiefs fan idiotamtol egy kepet (rendszeresen keszit ilyesmiket):
 pbs.twimg.com/media/CZBtKTZUQAAxNp3.jpg

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 821 — SuperLOL
Engem egyebkent amik inkabb foglalkoztatnak:

Petersnel mekkora erovel jon ki a sophomore slump, es milyen modon dolgozza fel azt, hogy kielemeztek a jatekat kottara. O volt tavaly a ligaban az a CB akire messze a legtobb passzt dobtak, aminek hala peldaul a 8 pick meg a sok PD. De ennyi playt mar lehet elemezni, es fogjak is ilyen ev utan.

Az OLbe hoztunk egy kivalo ROTt, talatunk egy jo centert. Ettol meg a fal nagyon fiatal, Fisher nem hozza az 1/1 szintet egyaltalan, a guardok noname emberek. Meddig lehet egy game manager iranyitot mukodtetni igy? Foleg ha tovabbra is Maclin a WR sor, aki meretehez kepest igy is tul van terhelve. Conley feljovoben, de sem o, sem Wilson nem NFL kezdoszint. Streater slot lesz, amivel vegkepp megkerdojelezodik Black Mamba szerepe (az offenseben, mert visszahordo maradhat, csak arra van 8 masik is). Es Kelce mogott sincs senki.

Knile Davist nem engedtek el, mikor volt erteke, ertheto volt. Mara azonban negyedik szamu HB lett, es nala is a visszahordas opcio, de tenyleg csak ezert megtartani 2-3 sracot nem fognak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 821 — SuperLOL
Az ilyen bulvarszupersztorikat nem nekem irjak. Mindenesetre Berry nem ezert jatszana tag alatt. Ezt is tudvan targyalt tovabb.
Ez uzlet, es o tobb penzt akar, mint amit ajanlottak. A Chiefs esetleg azon is agyalt, hogy Poe vagy Berry? (Most szandekosan bulvarositom akkor). Marpedig itt a SS a kulcsposzt, nem a FS. Es azt Parker atvette Berrytol. Ettol meg nincs a ligaban masik Berry szintu safety, aki mindenben ennyire jo lenne. Teheted barhova, lehet a feladat akamri, kivalo lesz. Berrnek nincs gyenge pontja a palyan, sematol es szerepkortol fuggetlenul. Ezert lett o top prospect, ezrt lett akkora sztar. Ez a sema mukodott egy Husi Abdullah szintu FSel a palyan. Es ami DB edzonket ismerve, talalni fog egy hasonlo szintu embert, ha kell. Ellenben mutassatok nekem egy Poe szintu NTt a ligaban vagy egyetemen feljovoben, es bebizonyitom ki teved.

Meglatjuk mi lesz. Az ubiszezon ilyen, minden a sporttal foglalkozo oldal szenved. Statisztikai cikkek jelennek meg, rangsorok, all time elemzesek, legjobb-legrosszabb akarmik amit csak ki birnak talalni.
Ertem en, hogy ez is hir. De engem soha a budos eletben nem erdekelt, hogy Robert De Nironak milyen kutyaja vagy kocsija van. Az erdekelt a film jo lett vele vagy nem.
Ettol nyilvan nem elegans, ha en teszem azt, kis hazankban felkerem a dolgozoimat, miszerint az adojuk 1%at az en tajkepfesto alapitvanyomba juttassak vissza. De ez nem valamifele ultimatum volt. Nekem se tetszene, felreertes ne essek. Csak kirohognem az illetot, aztan targyalnek a lenyegrol. Ahogy egyebkent Berry es ugynoke is tettek.

Mindamellett van aki emlekszik Justin Houston esetere. Ugyanez ment, hogy tag alatt ugyis szar lesz Houston, nem fog jatszani. Kivaloan jatszott egesz evben. Akkor viszont ezek utan plane nem fog maradni. Ma is Chiefs jatekos. Remeljuk Berry is az marad.

Vagy az idei holtszezont ugy kezdtuk, meg kellene tartani Halit, DJt, Howardot, Sean Smitht es Berryt, a tobbiek kevesbe lenyegesek. Ebbol Berry er taget egyedul. Annyira nem meglepo, ahogy alakultak a dolgok ezek utan sztem.
Igazabol ugy kezdtek, hogy Kelce kapott egy hosszabbitast meg ev elejen, majd szunet, gondolkodas. Oszt` Berry kapott egy taget, minden mas utana torent.

Akkor Smitht elengedtek, mert a tobbiek egyszeruen jobb jatekosok, Howarddal van Sean Smith egy szinten, de amit kapott, azt itt biztos nem kapja meg. Anno rola is ez ment, Smith evi 5 milliot nem er. Most kozel a 30hoz realisnak tartjuk (en is) a 10 millios szerzodeset. Smith jo jatekos. Akkor is mondtam (mielott a Chiefsbe jott), hogy a Miami rendszere nem neki valo, a gyengesegei jobban kijonnek mint mashol. Itt ellenben a sema a hozza hasonlokra lett eredetileg kitalalva. Ha mar belementem, a Raiders rendszere megint mas eset, lehetnek gondjai Smithnek, bar fejben erosodott annyit, hogy ettol nem esik szet a jateka. Mert nala ez is kiemelten gond volt, hogy ha egyszer hibazott, akkor belefutott egy hullamvolgybe olyan ideges lett. Mindenkire mutogatott, kiakadt. Illetve masik, a nagy jatek kedveert tul nagy kockazatot vallalt, ami ha nem jott be, tul magas arat fizetett a csapat. Ezeket komoly megregulazasokkal sikerult nala minimalizalni. Amekorra egoja van, nem biztos, hogy minden edzot ugyanigy kovetni fog. Ahogy nem tette elotte sem sehol. Csak Emmitt Thomas, nagyon sokszor mondom, a liga egyik, ha nem legjobb DB edzoje. Sokszor bizonyitotta mar, az ilyen embert konnyu kovetni. Szoval mikor egy Smith is erzi, hogy eleteben ilyen jo nem volt, akkor csak lejjebb vesz a hangerobol es teszi amit edzoba' mond. Ezt csak Smith margojara, ez nem Berry eseterol szolt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
A csapat kitartotott mellette egy ilyen betegseg ellenére is, talán jogosan kér ilyen opciót...

És elötte is voltak sérülései...

Plusz a penz sem keves amit kínált a GM

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 403 — Invisible man
Szép történet ez a Berry ügy. Asszem nem sokáig maradnék itt a helyében.
Matthew99
Miért is?
Janek
Visszatér egy ilyen betegségből, jól jàtszik és annyi bizalom nincs felé hogy ne neki kelljen fizetni a biztosítást aminek a csapat a kedvezményezettje!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Szép történet ez a Berry ügy. Asszem nem sokáig maradnék itt a helyében.
Matthew99
Miért is?

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 348 — !SuPeR6BoWL!
Mi ez a "Berry ügy"??????
ThundersNFL
 www.sbnation.com/nfl/2016/7/15/10937682/eric-berry-chiefs-extension-franchise-tag-no-deal-disability-policy
Borbinho
no comment...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mi ez a "Berry ügy"??????
ThundersNFL
 www.sbnation.com/nfl/2016/7/15/10937682/eric-berry-chiefs-extension-franchise-tag-no-deal-disability-policy

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."