Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
jó hír
 twitter.com/TerezPaylor/status/723547926149120001

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 596 — Apu ökölbeszorított keze
van már litván ....Kansas city multikulti

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 023 — Stromfeld Aurél fan
Efe Obada után ismét egy európai játékos után érdeklődik a Chiefs.

 mmqb.si.com/mmqb/2016/04/13/nfl-draft-2016-who-german-prospect-moritz-boehringer

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 596 — Apu ökölbeszorított keze
Azt a pár ertelmes G-t par pickel elöttem szedtek ki...
2. es 4.körben.
Janek
Akkor kijelenthetjük, hogy Goodell veled is kicseszett a harmadik kör elvételével.
ulpianus
Mindenképp

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Azt a pár ertelmes G-t par pickel elöttem szedtek ki...
2. es 4.körben.
Janek
Akkor kijelenthetjük, hogy Goodell veled is kicseszett a harmadik kör elvételével.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 596 — Apu ökölbeszorított keze
Azt a pár ertelmes G-t par pickel elöttem szedtek ki...
2. es 4.körben.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
OG nincs benne. Jójez egyébként. Első kör DT, második WR = Látszik ösmered Reidet.
Bár ezt lehet felülírja Dorsey BPA mániája. Annyit még, ha már Reidre alapoztál, hogy ő mindig 4 QBval megy neki a holtszezonnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 596 — Apu ökölbeszorított keze
ide lottó:
28 Kansas City Chiefs Jarran Reed, DL (Alabama)
59 Kansas City Chiefs Pharoh Cooper, WR (South Carolina)
126 Kansas City Chiefs Dominique Alexander, ILB Oklahoma
162 Kansas City Chiefs Kevon Seymour CB Southern California
165 Kansas City Chiefs Malcolm Mitchell, WR (Georgia)
203 Kansas City Chiefs Halapoulivaati Vaitai, OT TCU
249 Kansas City Chiefs Bennett Okotcha CB Texas-San Antonio

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Ami zavaró az a cserék nem léte...
Janek
Volt DeVito sérült, akkor se voltak többen akik számítanak is. Igazából pont ugyanezek voltak, és kibírtuk. Drafton a DT classt mindenki dícséri idén. Még jól is kijöhetünk ebből.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 910 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid kiélheti DE fétisét a drafton 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 596 — Apu ökölbeszorított keze
Ami zavaró az a cserék nem léte...

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Howard és Bailey lettek a kezdők. Ajánlottak neki szerződést ettől még, nem fogadta el. Illetve tudtommal sok megkeresése máshonnan nem volt.
Kedvelem az ilyen játékosokat. Elvégzi a poszt legfontosabb teendőit, mindig felkészül. Ebből lehet csapatot építeni pár sztárral.

Mindenesetre nem lehetetlen 300 fontos run stoppert találni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 596 — Apu ökölbeszorított keze
Hopp ez nem várt fordulat.

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 527
Mike DeVito is visszavonul
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Big Red kinevezte kisfiat (Little Red?) DL edzonek a csapathoz:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25540561/the-chiefs-new-defensive-line-coach-is-andy-reids-son-britt


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 596 — Apu ökölbeszorított keze
Hat en eleg ideges voltam mikor fleming a palyan volt kezdőnek nem szeretném

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Most hogy elment S Smith es Abdullah miként lesz a db sor?

Peters Bery Parker ?
Slot cb?

Lehet cb-t huz Reid megint elsőre?
Janek
Az elso pickunk mindig BPA. Eloszor Fisher volt, inkabb elengedtek Albertet utana, de akkor is. Ford jott, hiaba volt ket elit pass rusher. Peters is BPA volt, csak neki tenyleg volt is posztja itt.
Szoval lehet CB, ha valakit annak itelnek. Egyebkent Dorsey dont, bar nyilvan egyeztet Reiddel, es az erintett edzokkel.
Peldaul harmadik Jacko Vili elegge adna magat, mert szepnovesu, agressziv jatekos, aki leginkabb NFLben az ilyen verekedos, labdaszerzos vedelemben eri meg az elso kort. Termeszetesen a Guard a legnagyobb need, de ezenkivul csak CB kell kezdosorba, talan WR2, bar Streater siman hozhatja a poszot, szoval elkepzelheto konnyen corner elsore.


Egyelore pontosan jol irtad le a DB sort. FS-Berry, SS-Parker, CB1-Peters. Aztan meglatjuk. Nelson aki felig LB, leginkabb slot CB. Gaines, Cooper, Fleming akik inkabb jelenleg CB2 posztert harcolhatnak. Cooper egy evig kiralykodott, majdmegserult es visszaesett. Illetve Fleming felbukkant mar minden DB poszton elesben is. Csere safetyt most hoztunk epp Wilson szemelyeben szokasosan rutinosat, olcson egy evre. Cserenek ezek teljesen jok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 596 — Apu ökölbeszorított keze
Most hogy elment S Smith es Abdullah miként lesz a db sor?

Peters Bery Parker ?
Slot cb?

Lehet cb-t huz Reid megint elsőre?

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Erkezett Andy Mulumba OLB a Packersbol (3 evet volt GBben). Kedvence a Kansas Cityben hires BBQ, de lehet mas miatt hoztak.

Egy evre leigazoltak Jimmy Wilson safetyt. 4 Miamiben eltoltott szezon utan tavaly a Boltsban lathattuk.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Azt mondta Husi Abdullah, azert vonult vissza, mert a tavalyi otodik agyrazkodasa utan mar nehezebben epult fel teljesen. 31 eves, eleg volt. Egyszer mar visszavonult a Vikingsbol, ki is hagyott. Akkor csak a Chiefs hivta, aminek nagyon orult. A Chiefsnel toltott 3 eve meroben mas volt, mint barhol eddig, kivalo a hangulat, profi a csapat minden teren, es ezt erzik a jatekosok nap mint nap. Elegedett a karrierjevel. Jo jatekos volt, egy ideig kezdett is.
Jelenleg safetykent Berry jatszik majd (akivel kapcsolatban Berry es a csapat is szajkozza, hogy nyaron valamikor meglesz a hosszutavu szerzodes.), illetve Ron Parker. Ket igen jo kezdonk van, Branch nyilvanvalo volt, hogy kezdeni fog valahol. Abdullah visszavonult. Igazolni fognak megint valami olcso cserejatekost, leginkabb drafton. Amugy sincs sok hianyposzt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Kar erte, kivalo ugynok volt.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 358 — . . .
Abdullah bejelentette a visszavonulását.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Igy mar ertheto, miert maradt Hali is Ford mellett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet 4 p4 perccel ezelőtt
#KCChiefs announce star pass-rusher Justin Houston had his knee scoped to "fix" his ACL on Feb. 15. Recovery ranges from 6-12 months. Yikes

Ian Rapoport ‏@RapSheet 2 p2 perccel ezelőtt
Justin Houston's ACL wasn't torn, just wasn't working properly after last year's injury. Now he'll almost certainly begin camp on PUP list

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 910 — Így remélem megfelelek nektek.....
OFF

Már nem azért, de nem a GM-k választották Godell-t? (bocsánat ha tévedek, meg nyilván nem ilyen egyszerű ez) Ért el eredményeket, de csinált már annyi hülyeséget, hogy adjanak neki bánatpénzt (van miből) oszt küldjék el a francba, hozzanak normálisabb komisszárt.