Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
😊

 twitter.com/MikeGarafolo/status/707738947208781824

(8.3M a garantált)
Nagyon jó üzlet!

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Derrick Johnson 3 év 21M.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Clark Hunt velemenye a buntirol:
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/09/clark-hunt-tampering-penalty-inconsistent-with-past-discipline/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 912 — Így remélem megfelelek nektek.....
Anukátok
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
A 2017-es hatodik kor elvetele kabe annyit er, mint az itelet maga.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan csődbe megy a franchise.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 806 — Scream and scout


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 475 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
elvették az idei 3. kört meg a jövő évi 6. kört
 twitter.com/mikerodak/status/707696367976783872


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Pont jatszott ellenunk ev vegen, biztos megtetszett valakinek. Mindenesetre sokkal jobb jatekos mint Stephenson volt, ez nem kerdes szamomra. A penz viszont kerdes.
ulpianus
Tweetelte is vki h azon kevés emberek közé tartozott tavaly, aki bírt Von Millerrel, most évi 2x bizonyíthat.
empty taxi
Ezt a hszt Von "a csirkes" Miller nem lajkolta. official


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 806 — Scream and scout
Pont jatszott ellenunk ev vegen, biztos megtetszett valakinek. Mindenesetre sokkal jobb jatekos mint Stephenson volt, ez nem kerdes szamomra. A penz viszont kerdes.
ulpianus
Tweetelte is vki h azon kevés emberek közé tartozott tavaly, aki bírt Von Millerrel, most évi 2x bizonyíthat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Mitchell Schwartz főnök lett!
alatriste
CEO?
Löfli
Elpoénkodhatod, de Jonathan Martin valószínűleg sírt, amikor Incognito elmondta neki, ki a főnök.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pont jatszott ellenunk ev vegen, biztos megtetszett valakinek. Mindenesetre sokkal jobb jatekos mint Stephenson volt, ez nem kerdes szamomra. A penz viszont kerdes.
ulpianus
Még nem public, de PFF (mindenki kezelje helyén), Schwartz volt a 2. legjobb RT.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mitchell Schwartz főnök lett!
alatriste
CEO?
Löfli
Nehezen ment a megegyezés Hunttal, de végül nyélbe ütötték a dealt. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Pont jatszott ellenunk ev vegen, biztos megtetszett valakinek. Mindenesetre sokkal jobb jatekos mint Stephenson volt, ez nem kerdes szamomra. A penz viszont kerdes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 475 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mitchell Schwartz főnök lett!
alatriste
CEO?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Mitchell Schwarz öt évre fog aláírni.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mitchell Schwartz főnök lett!

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Ugy fest, leigazoltuk Jonathan Massaquoit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Ugy all a tamadofal ujrafelhuzasa, miszerint komives brigadunk a beepitett teglaink kozul el birta sutni Jeff Allent es Donald Stephensont is. Nekem tetszik, foleg Allen elengedese. Nala meg a noname banda nemelyike is jobb volt. Lehet olvasgatni a prospect ismertetoket, ha mar amugyis magyarul elerhetoek, aki nincs kepben.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Derrick Johnsonnal ujra gozerovel folynak a targyalasok.

Latszik Dorsey Green Bayben edzodott. Inkabb arra megy ra, aki bevalt azt megtartsa komoly penzen is. (Bar Halinal megint szvsz ez az evi 7 millio igen jo ar.) Nem pedig uj sztarokat igazol, csakhogy megsporoljon felmilliot, aztan az illeto vagy lesz olyan jo mint aki elment, vagy kezdheti elolrol. Meg tvaly is Maclin jott nagy penzen, de nala is mondhatjuk, hogy Reid semajaban Reid tutira ment vele. Meglatjuk mennyire sikerul megtartani akit gondol, es mire megyunk ezzel a meccsekken.

Az pedig, hogy drafton BPA lesz, es elsore csak pislogunk, azt boritelkoltam mar magamnak.
ulpianus
OFF:
Egyfelől nem olyan rossz üzletpolitika ez, csak szurkolóként ilyenkor FA alatt kicsit unalmas. Ezt néha bánom néha nem.
Másfelől TT és megfigyelőhálózat talán az egyik legjobb a ligában, hogy valóban csak saját draftoltakkal meg tudjuk oldani az összes posztot, de ennek a rendszernek a sikerességéhez nagyban hozzájárul, hogy egy bizony Aaron Rodgers van a csapat legfontosabb pozíciójában. De ha marad még AR után is TT nem fogok aggódni a QB helyzet miatt, maximum kell majd 1-2 év mire megtaláljuk az újat, de hosszú távon a draftról lehet csapatot építeni.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 598 — Apu ökölbeszorított keze
Tippem DJ-nek 3 év 16 millió....

Drafton Billings és Poe cseréje meg is lesz....

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Derrick Johnsonnal ujra gozerovel folynak a targyalasok.

Latszik Dorsey Green Bayben edzodott. Inkabb arra megy ra, aki bevalt azt megtartsa komoly penzen is. (Bar Halinal megint szvsz ez az evi 7 millio igen jo ar.) Nem pedig uj sztarokat igazol, csakhogy megsporoljon felmilliot, aztan az illeto vagy lesz olyan jo mint aki elment, vagy kezdheti elolrol. Meg tvaly is Maclin jott nagy penzen, de nala is mondhatjuk, hogy Reid semajaban Reid tutira ment vele. Meglatjuk mennyire sikerul megtartani akit gondol, es mire megyunk ezzel a meccsekken.

Az pedig, hogy drafton BPA lesz, es elsore csak pislogunk, azt boritelkoltam mar magamnak.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Rapaport allitja, Sean Smithnek feldobott Dorsey egy 12m$/ev szerzodest. De a raiders, aki eddig is barkit tulfizetett, nem altall tobbet adni. Most Smithnel a labda.

Allitolag Chase Daniel alairt az Eaglesnel 3 evre.

Jason Avant bejelentette, hogy nem vonul vissza, lehet kuldeni az ajanlatokat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
Erdeklodik a csapat Rod Streater WR utan. Nem elsoszamu elkapo, de jo kiegeszitoember. Es ami Dorseynal fontos, relative olcso.
ulpianus
Nálunk nem fért be a keretbe, valami nyűgje kell, hogy legyen.
Amadeus91
Lehet igazad van. Elmondom en mikent latom.
Streater akkor volt elsoszamu elkapo a Raidersben., mikor nem volt jobb alternativa egyszeruen. Amellett lehozta a szezont ahogy illik (888 yard). Viszont erkezett Cooper es Crabtree. Utobbirol meg Rolni is azt mondta, hogy Streater moge jott, mert Streater nem volt rossz tenyleg. En mondtam, hogy Crabtree azert minosegi javulas hozza kepest, ki fogja szoritani, igy is lett. Streater gondja az volt ekkor Oaklandben, hogy pont ugyanazt jatssza, amit Cooper es Crabtree. 3 ugyanolyan WR nem kellett, logikus. Inkabb egy jo slot WR, es par olcsobb csere kellene. Marpedig mindketten jobbak mint Streater. Peches is volt, eltort a laba mikor epp formaban volt, ami nem karrier veszelyezteto dolog, de kiesett a jatekbol.
Szoval itt van egy WR (Maclin aki tisztan elsoszamu elkapo, a penze is olyan, szerencsere a teljesitmenye is), nem is kell Streaternek (vagy masnak, egy pletyirol beszelunk) kenyszer WR1et tolni. WR2nek pedig alkalmas, es nem draga. 28 eves, benne van egy jo 4 eves szerzodes mondjuk. Nem lesz o mar jobb, sosem lesz elit, de tudod mit kapsz a penzedert.
ulpianus
Egyetértek, bár azért az nekem furcsa volt, h Andre Holmes is végig előtte maradt, pedig ő sem épp slot WR. Talán kicsit gyorsabb, mint Streater, de sokkal rosszabbak a kezei.
Majd kiderül, én nagyon bírtam Streater-t. Amit TP mellett lehozott anno, komoly volt. Bízom benne, h vhol lehetőséget kap megmutatni, h megbízható #2\possession elkapó.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 598 — Apu ökölbeszorított keze
3 ev 22millio