Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A Chiefs megfellebezte az ellene hozott (tavalyi J. Maclin igazolas) tampering miatti 3. kor elvetelet (ket kort vettek el igazabol, es volt penzbuntetes is, de utobbiak merteke annyira nem volt tul jelentos). Clark Hunt a tulaj biztos a dolgaban, igazuk van. Ugy erzi, nem hagyhatja ennyiben dolgot, miszerint egy ertelmezhetetlen szabalyt, amit senki nem tart be jobban, mint ok tettek, random buntetessel dijaznak, amikor epp ugy gondoljak. Hozzatette, teljes mertekben kiall Dorsey (GM) es Reid (HC) mellett, akik ra is szolgalatak erre, gyakorlatilag folyamatosan rajatszasba jutnak. Kellenek a jo draftok, onnan epulhet a csapat jovoje leginkabb, minden pick szamithat. A liga alkosson kovetheto, egyertelmu szabalyokat, es azokat kovetkezetesen tartassa be.
ulpianus
Kraft is levelet írt godellnek, hogy adja vissza az első körünket. Érdekesek ezek a megfoghatatlan szabályok...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
A Chiefs megfellebezte az ellene hozott (tavalyi J. Maclin igazolas) tampering miatti 3. kor elvetelet (ket kort vettek el igazabol, es volt penzbuntetes is, de utobbiak merteke annyira nem volt tul jelentos). Clark Hunt a tulaj biztos a dolgaban, igazuk van. Ugy erzi, nem hagyhatja ennyiben dolgot, miszerint egy ertelmezhetetlen szabalyt, amit senki nem tart be jobban, mint ok tettek, random buntetessel dijaznak, amikor epp ugy gondoljak. Hozzatette, teljes mertekben kiall Dorsey (GM) es Reid (HC) mellett, akik ra is szolgalatak erre, gyakorlatilag folyamatosan rajatszasba jutnak. Kellenek a jo draftok, onnan epulhet a csapat jovoje leginkabb, minden pick szamithat. A liga alkosson kovetheto, egyertelmu szabalyokat, es azokat kovetkezetesen tartassa be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 358 — . . .
Tautvydas Kieras személyében litván LB érkezett 😊
braxa88
De még nem is akárhogyan..
 www.foxsports.com/nfl/story/kansas-city-chiefs-sign-tautvydas-kieras-discuss-free-agent-mississippi-state-031816

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tautvydas Kieras személyében litván LB érkezett 😊
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Streater azt mondta, nagyon akar bizonyitani. O edzett kemenyen tavaly is vegig (ezt a Raiders egyik edzoje is kiemelte minap), de nem kapott sok lehetoseget, mert akik palyan voltak jol teljesitettek. Sajat velemenye szerint alkalmas slot poziciora is attol, hogy 6`3 magas (+200 font). Meglatjuk, de talan logikusabb lenne Wilsont bekuldeni aki 5`9. Mindenesetre azt mondta: kuldjetek kozepre es elvegzem a piszkos munkat. Igazabol akarhol jatszik.

Alig varom a Raiders elleni harcat Sean Smithel. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Eddig milyen a FA piacolas megitelese?

Nekem tetszik. Foleg, mert jo aron tortentek. A visszaigazolasok kozul Hali+DJ volt a legfontosabb. Ok korrekt penzt kaptak, de nem vittek tulzasba.
Howard arat leginkabb nevetsegesen alacsonynak talaltak. Ellenben Sean Smith a Raidershez ment, indokolhatoan jo aron. Tudtuk, mindenki nem maradhat. Berryt tagelni kellett. A toltelek jatekosok mint Fleming, Sorensen es Zombo maradtak, mert olcsok, a ST is egyben maradt. Ez inkabba terv, ami mukodik, azon ne valtoztass.

A legnagyobb uj erkezorol, Mitch Schwartzrol is azt irta Doug Farrar (SI.com), hogy a legtehetsegesebb OTk kozt volt a piacon, futas es passz eseten is kivalo (3 sack, 8 QB hits, 32 hurry 1135 snapbol). A neki adott 5 eves 33 millio$ (15 gari) egy masodvonalbeli Guard penze, nem egy kiemelkedo OTje. Es meg fiatal, fejlodni fog. Lehet Steznek lesz igaza, es atveszi Fisher helyet idovel.

Streater egy evre jott Oaklanbol, nem dragan. Serult volt, mas hibaja nincs. Branchnel ez a stil bevalt tavaly.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Mike Florio is elmondja velemenyet a Chiefs tampering buntetesevel kapcsolatban;
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/12/nfl-should-change-rules-of-legal-tampering-period-rescind-punishment-of-chiefs/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Szvsz jobb mint Wilson, aki viszont formaban van, es ismeri a rendszert. Conley meg mindig tanulja szakmat. De azert ket evet hagyott ki Streater lenyegeben. Illetve ebben a semaban esszel kell jatszani, nem rogzitett egyetlen utvonal van, nem mindenki jo ebben, kiderul mikorra megy neki. De a kepessegei megvannak. A Raidersben nem igazan volt helye Crab es Cooper mellett.
Igy jart, 2013 volt a nagy eve. 2014ben letort a laba, mikor csucsformaban volt. 2015ot lassan kezdte felpulessel, majd oktoberben volt egy bokaserulese, aztan mire felepult abbol is, mar nem volt ertelme eroltetni, mivel a posztjan volt ket jobb, slotba o felesleges. Pech, de hogy egy eves szerzodest kapott, jelzi, hogy nem biztosak benne itt sem az edzok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 989
Rod Streater 1 evre 4.8m$-ert a csapatnal. A WR2 posztert Wilsonnal kuzdhet meg, van eselye megnyeri a parharcot, ha nem is azon nyomban. Ennel sztem ha egszseges tud maradni, tobbet fog kapni jovore.
ulpianus
tavaly egészséges volt, mégis inaktív volt majdnem az összes meccsen.

choose life
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Rod Streater 1 evre 4.8m$-ert a csapatnal. A WR2 posztert Wilsonnal kuzdhet meg, van eselye megnyeri a parharcot, ha nem is azon nyomban. Ennel sztem ha egszseges tud maradni, tobbet fog kapni jovore.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Jamell Fleming alairt kozben. Cornerback, valamint az egyik ST aszunk. A masik, Sorensen (safety) is alairt nemreg. Toub (legjobb ST edzo a ligaban) megkapja akit, amit ker, ezt Reid elore jelezte neki mikor jott. Nyilvanfo fealadata az ujonc cserek felepitese profinak (vlamint kispadra szamuzott nagypofaju sztarok helyreigazitasa, mint pl. Sean Smith, akit Miamiban nem tudtak kezelni evekig, meglatjuk Oaklandben meddig marad szereny). Foleg azert a maradekbol dolgozik, azonban aki nagyon kell neki, az marad. Valamint a szokasosnal tobb idot kap a sracokkal. A nagypalyan is, eletszeru korulmenyek kozt.
Ettol meg Fleming is volt a vedelemben es Sorensen is.

Nem kaptunk kompenzacios picket. Nem mintha szamitottam volna ra.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Jeremy Kerley ex Jets WR vizital a csapatnal. A slot elkapo nem vilagszam, de megbizhato jatekos. Gailey semajaban nem volt igazan szerepe, ezert jelenleg munkanelkuli.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Frank Zombo (csere OLB) is maradt. Dorsey style. Jo csere Zombo, nagy meglepetes vele sem lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 380 — WHO DAT!!!!
Elküldtétek a G Ben Grubbs-t.


több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Tambahawk azt mondta, emlekszik elete elso sackjere, mikor is (az akkor meg) befont hajaval meggyult a baja, alig latott tole. De aztan balrol indulva (akkortajt RDE Jared Allen volt) sikerult atverekednie magat a blokkon, es foldre vinnie Alex Smitht.

 www.chiefs.com/media-center/videos/Tamba-Hali-Career-Highlights/14b87d12-0dce-4a04-8f31-4ab2f78260f6

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Sean Smith nem maradt. Oaklandbe koltozott. Evi 10 millioert. Itt eddig asszem evi 6-ot kapott, de ezek szerint nagy kacsa volt, hogy a duplajat akarta adni neki Dorsey. Emlekszem, mikor a 3ev 18 milliot kapta, mennyien kritizaltak. Mostanra mar a 10 is jo. (Megjegyzem, nem egy ex Chief DB teljesitmenye esett vissza, mikor kikerult Emmitt Thomas kezei kozul.) Nekem alapvetoen tetszik a Raiders munkaja iden, de ovatos duhaj vagyok, meglatjuk.

Emellett ehhnek igaza van, jelenleg nincs kezdo Guardunk. Reid, Fulton meg a tobbi nekem sem megnyugtato opciok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Ugy latom senki nem irta be Mitchell Schwartz szerzodesenek fobb szamait.
33 m$ 5 evre. 7 alariaskor, 20.7 garantalt tartalommal.
Ez a 6.6 atlag sem rossz egy 26 eves mar most a csucson teljesito ROTnek. Foleg, hogy a passprot az erossege, amire nekunk nagy szuksegunk van.
-----------------------------------------------------------------------------


A tamadofalrol, most hogy Allen es Stephenson tavoztak + (halleluja!) Schwartz jott. Jelenleg Fisherre nem veszelyes, Fisher Grubbs mellett mar embernek festett. Ettol meg nem 1/1 szint, de nem az kerdes, hanem hogy tudjuk hasznalni LOTkent vagy nem (nem tudom a valaszt, de iden kiderul). Morse meglepoen jo volt, ujonc centertol nem sok hasonlo teljesitmenyre emlekszem. De a rutin akkor is kiemelten fontos centerkent, meg fejlodni fog, de vele nem volt gond. Fulton cserenek jo, mivel centerkent is megallta a helyet (Kush ezert repult, Morse berobbant, cserenek ott van Fulton). De Fulton nem jo Guard, csak elfogadhato, sosem lesz tobb cserenel.
Szoval J. Reid a kezdo RG jelenleg, ami Jeff Allen szint, szoval lofasz neha jobb napokkal. Lehet persze jon ide ember, de most buktuk el a harmadik korunket. Nem mintha olyan sok lyuk lenne a rosteren, ha Sean Smith is esetleg alair. WR2 kellene, vagy foleg ha Black Mamba megyen Kellyhez (niners), slot WR sem art. Ezek nem eletbevagoak. Vannak meg otleteim (csere TE Kelce moge, ILB, csere safety), de siman benne van egy RG draftolasa is.
ulpianus
ha smith marad akkor sok izgulnivaló nem lesz a védelem részéről a következő szezonban (kivéve a jövő ilb-je, de ez ráér később is, illetve a saftey deep). támadóoldalra azért kiváncsi leszek mit hoz még a jövő, támadófal finoman szólva is erősen lyukas, elkapók. TE miatt nem félek, valami 1-2 középszer TE bőven elég Kelce mögé, eddig megoldottuk azt a részt.
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
A végén még lesz támadófalunk, elképesztő 😉
ender1112
hja, jelenleg nincs használható guard a csatapban
😊
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugy latom senki nem irta be Mitchell Schwartz szerzodesenek fobb szamait.
33 m$ 5 evre. 7 alariaskor, 20.7 garantalt tartalommal.
Ez a 6.6 atlag sem rossz egy 26 eves mar most a csucson teljesito ROTnek. Foleg, hogy a passprot az erossege, amire nekunk nagy szuksegunk van.
-----------------------------------------------------------------------------


A tamadofalrol, most hogy Allen es Stephenson tavoztak + (halleluja!) Schwartz jott. Jelenleg Fisherre nem veszelyes, Fisher Grubbs mellett mar embernek festett. Ettol meg nem 1/1 szint, de nem az kerdes, hanem hogy tudjuk hasznalni LOTkent vagy nem (nem tudom a valaszt, de iden kiderul). Morse meglepoen jo volt, ujonc centertol nem sok hasonlo teljesitmenyre emlekszem. De a rutin akkor is kiemelten fontos centerkent, meg fejlodni fog, de vele nem volt gond. Fulton cserenek jo, mivel centerkent is megallta a helyet (Kush ezert repult, Morse berobbant, cserenek ott van Fulton). De Fulton nem jo Guard, csak elfogadhato, sosem lesz tobb cserenel.
Szoval J. Reid a kezdo RG jelenleg, ami Jeff Allen szint, szoval lofasz neha jobb napokkal. Lehet persze jon ide ember, de most buktuk el a harmadik korunket. Nem mintha olyan sok lyuk lenne a rosteren, ha Sean Smith is esetleg alair. WR2 kellene, vagy foleg ha Black Mamba megyen Kellyhez (niners), slot WR sem art. Ezek nem eletbevagoak. Vannak meg otleteim (csere TE Kelce moge, ILB, csere safety), de siman benne van egy RG draftolasa is.
ulpianus
Néhány helyen emlegették, hogy Schwartz nem bombabiztos RT, amennyiben Fisher szar lesz, úgy a KC kipróbálhatja Svarcit vakoldalon is.

több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 173 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A végén még lesz támadófalunk, elképesztő 😉
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Jo hogy irtam a tamadofalrol. Grubbs (OG) repult, mert fizikailag alkalmatlan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Ugy latom senki nem irta be Mitchell Schwartz szerzodesenek fobb szamait.
33 m$ 5 evre. 7 alariaskor, 20.7 garantalt tartalommal.
Ez a 6.6 atlag sem rossz egy 26 eves mar most a csucson teljesito ROTnek. Foleg, hogy a passprot az erossege, amire nekunk nagy szuksegunk van.
-----------------------------------------------------------------------------


A tamadofalrol, most hogy Allen es Stephenson tavoztak + (halleluja!) Schwartz jott. Jelenleg Fisherre nem veszelyes, Fisher Grubbs mellett mar embernek festett. Ettol meg nem 1/1 szint, de nem az kerdes, hanem hogy tudjuk hasznalni LOTkent vagy nem (nem tudom a valaszt, de iden kiderul). Morse meglepoen jo volt, ujonc centertol nem sok hasonlo teljesitmenyre emlekszem. De a rutin akkor is kiemelten fontos centerkent, meg fejlodni fog, de vele nem volt gond. Fulton cserenek jo, mivel centerkent is megallta a helyet (Kush ezert repult, Morse berobbant, cserenek ott van Fulton). De Fulton nem jo Guard, csak elfogadhato, sosem lesz tobb cserenel.
Szoval J. Reid a kezdo RG jelenleg, ami Jeff Allen szint, szoval lofasz neha jobb napokkal. Lehet persze jon ide ember, de most buktuk el a harmadik korunket. Nem mintha olyan sok lyuk lenne a rosteren, ha Sean Smith is esetleg alair. WR2 kellene, vagy foleg ha Black Mamba megyen Kellyhez (niners), slot WR sem art. Ezek nem eletbevagoak. Vannak meg otleteim (csere TE Kelce moge, ILB, csere safety), de siman benne van egy RG draftolasa is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Sean Smithrol utoljara annyi hir volt, hogy evi 12 milliot ajanlottak neki. Amire a Raiders kontrazott nem tudjuk mit. Most viszont olyan jol allunk, hogy egy kisebb rekontra belefer. Varunk.

DJ szerzodese detto mint amit Hali kapott. Ennyit egesz biztosan megernek (en tobbre szamitottam), es nincs ujabb lyuk a rosteren. Nem kell izgulni, mi lesz, ki lesz. A vedelem jo lesz.

Howardrol hasonlo velemenyeket olvastam mindenfele. Sokkolonak, legnagyobb lopasnak, stb. nevezik Howard szerzodeset. Leginkabb valoban ilyen 40-50 vagy meg tobb milliok repkedtek vele kapcsolatban, 6-8 csapat erdeklodott. Ehhez kepest ez az osszeg nagyon barati.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 596 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor csak S Smith kell? meg maradjon

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
😊

 twitter.com/MikeGarafolo/status/707738947208781824

(8.3M a garantált)
Nagyon jó üzlet!

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan