Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 598 — Apu ökölbeszorított keze
Tegnap mondta valahol Dorsey, hogy meg akarnak allapodni vele (Halival). Tul koran kerdezted Janek ezek szerint. Azt mondta, jo jatekos nyilvan. De azert is, mert mikor megkertek a fizucsokkentesre, belement, es jatszott tovabb 100%on, ahogy mindig. Ezt komolyan figyelembe vette.

Dee Ford nem tudom mennyire lajkolja.
ulpianus
Érdekes lesz milyen pénzt kapott.
Én örülök neki nagyon hogy maradt szerintem Ford még nem tudna 100%-ot a pályán lenni hatékonyan....

Jöhet DJ és talán még S Smith...JH pótlása pedig a drafton megoldható

Szerkesztette: Janek

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Tegnap mondta valahol Dorsey, hogy meg akarnak allapodni vele (Halival). Tul koran kerdezted Janek ezek szerint. Azt mondta, jo jatekos nyilvan. De azert is, mert mikor megkertek a fizucsokkentesre, belement, es jatszott tovabb 100%on, ahogy mindig. Ezt komolyan figyelembe vette.

Dee Ford nem tudom mennyire lajkolja.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 912 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tom Pelissero Hitelesített felhasználó
‏@TomPelissero

#Chiefs reached a new three-year deal with Tamba Hali, as @AdamSchefter said.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Erdeklodik a csapat Rod Streater WR utan. Nem elsoszamu elkapo, de jo kiegeszitoember. Es ami Dorseynal fontos, relative olcso.
ulpianus
Nálunk nem fért be a keretbe, valami nyűgje kell, hogy legyen.
Amadeus91
Lehet igazad van. Elmondom en mikent latom.
Streater akkor volt elsoszamu elkapo a Raidersben., mikor nem volt jobb alternativa egyszeruen. Amellett lehozta a szezont ahogy illik (888 yard). Viszont erkezett Cooper es Crabtree. Utobbirol meg Rolni is azt mondta, hogy Streater moge jott, mert Streater nem volt rossz tenyleg. En mondtam, hogy Crabtree azert minosegi javulas hozza kepest, ki fogja szoritani, igy is lett. Streater gondja az volt ekkor Oaklandben, hogy pont ugyanazt jatssza, amit Cooper es Crabtree. 3 ugyanolyan WR nem kellett, logikus. Inkabb egy jo slot WR, es par olcsobb csere kellene. Marpedig mindketten jobbak mint Streater. Peches is volt, eltort a laba mikor epp formaban volt, ami nem karrier veszelyezteto dolog, de kiesett a jatekbol.
Szoval itt van egy WR (Maclin aki tisztan elsoszamu elkapo, a penze is olyan, szerencsere a teljesitmenye is), nem is kell Streaternek (vagy masnak, egy pletyirol beszelunk) kenyszer WR1et tolni. WR2nek pedig alkalmas, es nem draga. 28 eves, benne van egy jo 4 eves szerzodes mondjuk. Nem lesz o mar jobb, sosem lesz elit, de tudod mit kapsz a penzedert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 283
Erdeklodik a csapat Rod Streater WR utan. Nem elsoszamu elkapo, de jo kiegeszitoember. Es ami Dorseynal fontos, relative olcso.
ulpianus
Nálunk nem fért be a keretbe, valami nyűgje kell, hogy legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Erdeklodik a csapat Rod Streater WR utan. Nem elsoszamu elkapo, de jo kiegeszitoember. Es ami Dorseynal fontos, relative olcso.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nincs nagy előrehaladás. Azt reméltem, hogy 2-3 játékost ilyenkorra már vissza tud igazolni a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Charcandrick West (HB) is megkapta az ERFA tendert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
lehet tudni mit ajánlunk Halinak és DJ-nek?
Janek
Nem. Annyit mondott DJrol Dorsey, hogy megtartasa elsodleges prioritast elvez.
Halirol hasonlot nem mondott, csak hogy allandoan 100%on jatszik, ha be bir maszni a palyara, es nala jobb mentort elkepzelni sem kell, ami Houstonnak es Fordnak is nagy elony volt kezdetben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 598 — Apu ökölbeszorított keze
lehet tudni mit ajánlunk Halinak és DJ-nek?

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Exclusive FA tendert kapott Nick Williams (DT) es David King (DT) utan Daniel Sorensen (S) is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Egy unalomuzo cikk, mikent is latja Dorsey (GM) a jellem kerdeset a jatekosoknal:
heatcc.com/pc/europau2.html

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 912 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért remélem sikerül megállapodni vele.......
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 413 — WHO DAT!!!!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000640486/article/chiefs-plan-to-tag-safety-eric-berry?campaign=fb-nf-sf21794425-sf21794425
berryn is ott a franchise tag.


több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 530
Chiefs to franchise tag Eric Berry
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ugyan nem jellemző a packersre, hogy FA-n hozzon a csapathoz játékosokat, de 2-3 évente egyszer egyszer még mi is szoktunk azért igazolni. De általában akkor sem a legfelkapottabb, legjobb játékosokat pécézzük ki. Howardnak örülnék az egyik legjobban idén. Wilk (bár már TAG-elve lett), és M. Jackson árnyékában kicsit megbújik, de remek játékos, aki Daniels mellé nagy jól jönne a DL-be.
És egyik kedvenc csapatomból a másikba menne, aminek külön örülnék 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 598 — Apu ökölbeszorított keze
DT fronton ugy fest a helyzet, hogy Poe (akinek az extra otodik evet eletbe leptettek) targyal a csapattal egy hosszabbitasrol. Ami azt is jelenti, ismerve a tenyt, miszerint Bailey nemreg hosszabbitott, hogy Howardra valoszinu nem lesz penz. Helyette keresnek akkor mast gondolom. A drafton lesz par tehetseges DT (itt 3-4 DE), van benne racio. Illetve FA piaci esemenyek utan okosabbak leszunk.
ulpianus
De gondolom nem első körben lesz a DE húzás.
Persze amíg nincs FA nehéz tippelni de így elsőre Oline lenne a logikus első karikában

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
DT fronton ugy fest a helyzet, hogy Poe (akinek az extra otodik evet eletbe leptettek) targyal a csapattal egy hosszabbitasrol. Ami azt is jelenti, ismerve a tenyt, miszerint Bailey nemreg hosszabbitott, hogy Howardra valoszinu nem lesz penz. Helyette keresnek akkor mast gondolom. A drafton lesz par tehetseges DT (itt 3-4 DE), van benne racio. Illetve FA piaci esemenyek utan okosabbak leszunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Dorsey (GM) a csere QB kerdesrol:

Chase Daniel (QB) kezdeni akar. Viszont Reid mindig 4 iranyitoval kezdi az elso edzeseket. Ha drafton talalnak valakit, elhozzak. Ez nem elsodleges cel.
Ebbe a semaba mozgekony, intelligens QB kell. A ket csere (Bray es Murray) ismerik mar a rendszert, megfelelnek az elvarasoknak, elonyben vannak.
(Jason Cole peldaul ilyen "West Coast guy" Alex Smith utanerzesnek tartja a Stanfordrol Kevin Hogant.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Chiefs FA korkep (GM Dorsey nyilatkozatai alapjan):

T. Branchet megprobaljak megtartani.
C. Daniel jo back up, de kezdeni akar (valahol).
E. Berryvel a hetvegen targyalnak, hosszutavu szerzodes a cel. A franchise taget veletlen pont ekkor fejtegette, hogy mikepp is mukodik.
D. Johnson olyan jo jatekos, akit nem akar elengedni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Megszokott hir, terdmutetbol labadozva kihagyja (meglepetes innen johet) Andy Reid a combinet. Nyilvan nem felmerokon futott volna, mint edzo hagyja ki. Ilyen is van.

Mas. Olvastam, hogy Jeff Allent vissza kell hozni, mivel fogynak a falemberek, minap Tavon Rooks is tavozott (megint). Az en kerdesem elsore annyi, hogy ki a facom az a Tavon Rooks? Arrol nem is beszelve, hogy McGlynn (es hasonlo szintu haverjai) hiaba elerheto(k), mikor a palyan bun rossz(ak).

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 598 — Apu ökölbeszorított keze
Marshall Faulk azt feszegeti, miert tartana meg a Chiefs Jamaal Charlest? Mikor West es Ware tokeletesen ellattak a posztot, sokkal olcsobban.
ulpianus
Érdekes kérdés

 overthecap.com/player/jamaal-charles/507

meglepne egy ilyen lépés az FO-tól

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Marshall Faulk azt feszegeti, miert tartana meg a Chiefs Jamaal Charlest? Mikor West es Ware tokeletesen ellattak a posztot, sokkal olcsobban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 598 — Apu ökölbeszorított keze
És szétdobálták őt ....

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 380 — a new hope (again)
Valoban, Berry lett az ev visszatero jatekosa.

Marcus Peters azert nyerhette el a djat, mert 8 interceptionje legtobb a ligaban Reggie Nelsonnal parban. 280 yardot hordott vissza ezekbol (ezzel elso, masodik legtobb tobb mint duplaja), sikerult ebbol 2 TD is. Illetve liga szinten otodik legalacsonyabb ratinggel dobaltak ra (46 %). Volt 26 leutott labdaja (PD), ami masodik legtobb. Mikozben Derrick Johnson es Ron Parker utan a harmadik legtobb snapet (1036) a palyan toltotte.
ulpianus
Kérlek mellőzd a számokat, márk megmondta a trashtalkban, hogy csak 8 int miatti túlzott hype okán nyerte meg. Ráadásul azokból sok könnyű int. volt, coverben cserébe egyáltalán nem volt erős...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...