Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Olyan érzésem volt, hogy Reid úgy ment neki a meccsnek, hogy ha elég lesz a langyos víz, akkor elég lesz, de ő aztán nem fog kikapni 21 ponttal.

És megegyszer, remelem nem veszitek rossz néven, hogy bandwagonerkent ilyet írok.
undisputedly
Teljesen egyetértek ezzel. Pont ez jutott eszembe. Kb az egész gameplan arra ment ki, hogy nehogy valami 30 pontos vereség legyen belőle . Persze NE-t otthon nem egyszerű megverni, de 11 win után ne úgy állj már hozzá a meccshez, hogy csak nagy vereség ne legyen. Szerintem is hiba, hogy Def oldalon semmit nem nyúltak bele a meccsbe a KC-nél. Kb olyan érzésem volt, hogyha nagyon kell bármikor végig megy a pályán a Pats, ha akar. Offense oldalon szerintem hozta a KC amit kell, ennél többet nem igazán lehet várni tőlük . Smith megint kitette a lelkét a pályára, ha nincs a fumble akkor meg azt is mondom hogy még jók is voltak.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 593 — sapka
Ami nekem feltűnt, azon kívül, hogy kicsit langyos volt a gameplan; hogy kicsit megfújták a meccset a bírók, pl. Hightower kint szerelte Smith-t, be nem dobott holdingok mindenfele, Amendola nyakonszerelte a másikat 😊.

A másik, hogy kulcsszituációkban a Pats mindig Berryre vagy Smithre játszott attól függően ki volt 1/1-ben, és ez eléggé bejött nekik, pl Gronk Td-jénél úgy megette Berry a doublemoveot, mint egy rookie safety. Biztosveltippmixelték a meccset. Viszont így nagyon kényelmes meccset hozott a Patsnek, egy msp-re sem kellett kijönniük a komfortzónájukból. 3rd downnál/kulcsszituációban pedig megvolt a biztos párharcuk.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
3-42-1, ez a mérlege ha az ellen 23 pontot feltesz. tehát vagy megnyeri a védelem a meccset, vagy vereség van..

triangle
Ez azért elég kisarkított statisztika így. Az irányítók döntő többsége szerintem erős mínuszba van, ha 24+ pontot kapnak. A másik, hogy ebbe nincs benne, hogy mennyi az olyan vereség, ahol az offense feltett mondjuk 27 pontot vagy annál többet, mert azzal már tettek bőven eleget a győzelemhez. Persze ettől függetlenül a 46-ból 3 győzelem az elég gyászos arány, csak nem feltétlenül mutatja meg a valóságot.
tüsi91
nyilván ez egy kiragadott mutató, de ezzel csak a véleményemet akartam alátámasztani, miszerint Smith nem lesz elég egy sb-győzelemhez.
triangle
Smith-szel egyenrangú vagy gyengébb irányítók is nyertek már SB-t, ha a csapat többi része elég jó. Pl. Brady se volt ász az első két gyűrűjénél.
ender1112
ez is igaz (hello Dilfer), bár szerintem belőle hiányzik a clutch faktor (ami sokak szerint persze nem létezik😊). Flacco épp ezért szerintem más kategória, Grossman a kivétel. amellett, hogy tényleg bárkit el tud kapni ma a KC, én abban nem hiszek, hogy egy afc po-t végig tudnak vinni Smith-szel, ahol zsinórban 3 meccsen kéne pats-et, steelers-t, broncos-t, colts-ot stb. végigverni (de legalábbis ebből 2 általában szembejön a sb-ig vezető úton).
triangle
Az mindenesetre feltűnő volt, hogy az utolsó drive-nál egyszer se dobta be az end zone-ba. De tavalyelőtt valami elképesztő játékkal sikeresen kikaptak a Colts ellen valami 79-81-re. Az mi? Egyébként osztom a véleményed, Alexsual end zone-ban, 3rd&long szitukban eléggé limitált (erről olvastam is valami statot), de ez van, jobbat nem találsz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 754 — SuperBowl Champions 2013/2014
Division roundra nem mész úgy el a Pats ellen idegenbe, hogy arra tervezel,hogy majd a védelem megfogja Bradyeket.

Smith hosszú passzai kb olyanok voltak,mint ha attól félt volna, hogy ha 5 yardra egy védő közelébe dobja, akkor az instant int.

Kelcenek a két középső passz a redzoneba szinten "inkább incomplete,mint esély az intre" uzemmod volt.

Reid a shortfieldet elcseszte, semmit nem tett a győzelemért kb, alapból az első drajvban hátrányba kerültek, de semmi nem változott a gameplanben.

Amikor még ment a futás, felhagytak vele, pedig meg lotavon belül voltak.

A végén a time management pedig botrány szar volt. Még a Hawksnal is rosszabb.

Tudom,semmi jogom ilyeneket írni a KC topicba,de én rohadtul csalódtam Reidekben. Mindenki tudta kb, hogy a KC alap játéka arra lesz elég, hogy ne kapjanak ki nagyon,de arra nem, hogy esélyük legyen. Erre fel semmit nem.mutatott az edzői kar ami egy kicsi pluszt is adott volna.

Ha pedig látták, hogy a rush esélytelen a gyors release miatt, valamit valthattak volna, ők a szakemberek.

Olyan érzésem volt, hogy Reid úgy ment neki a meccsnek, hogy ha elég lesz a langyos víz, akkor elég lesz, de ő aztán nem fog kikapni 21 ponttal.

És megegyszer, remelem nem veszitek rossz néven, hogy bandwagonerkent ilyet írok.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
triangle 1 283
3-42-1, ez a mérlege ha az ellen 23 pontot feltesz. tehát vagy megnyeri a védelem a meccset, vagy vereség van..

triangle
Ez azért elég kisarkított statisztika így. Az irányítók döntő többsége szerintem erős mínuszba van, ha 24+ pontot kapnak. A másik, hogy ebbe nincs benne, hogy mennyi az olyan vereség, ahol az offense feltett mondjuk 27 pontot vagy annál többet, mert azzal már tettek bőven eleget a győzelemhez. Persze ettől függetlenül a 46-ból 3 győzelem az elég gyászos arány, csak nem feltétlenül mutatja meg a valóságot.
tüsi91
nyilván ez egy kiragadott mutató, de ezzel csak a véleményemet akartam alátámasztani, miszerint Smith nem lesz elég egy sb-győzelemhez.
triangle
Smith-szel egyenrangú vagy gyengébb irányítók is nyertek már SB-t, ha a csapat többi része elég jó. Pl. Brady se volt ász az első két gyűrűjénél.
ender1112
ez is igaz (hello Dilfer), bár szerintem belőle hiányzik a clutch faktor (ami sokak szerint persze nem létezik😊). Flacco épp ezért szerintem más kategória, Grossman a kivétel. amellett, hogy tényleg bárkit el tud kapni ma a KC, én abban nem hiszek, hogy egy afc po-t végig tudnak vinni Smith-szel, ahol zsinórban 3 meccsen kéne pats-et, steelers-t, broncos-t, colts-ot stb. végigverni (de legalábbis ebből 2 általában szembejön a sb-ig vezető úton).
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
3-42-1, ez a mérlege ha az ellen 23 pontot feltesz. tehát vagy megnyeri a védelem a meccset, vagy vereség van..

triangle
Ez azért elég kisarkított statisztika így. Az irányítók döntő többsége szerintem erős mínuszba van, ha 24+ pontot kapnak. A másik, hogy ebbe nincs benne, hogy mennyi az olyan vereség, ahol az offense feltett mondjuk 27 pontot vagy annál többet, mert azzal már tettek bőven eleget a győzelemhez. Persze ettől függetlenül a 46-ból 3 győzelem az elég gyászos arány, csak nem feltétlenül mutatja meg a valóságot.
tüsi91
nyilván ez egy kiragadott mutató, de ezzel csak a véleményemet akartam alátámasztani, miszerint Smith nem lesz elég egy sb-győzelemhez.
triangle
Smith-szel egyenrangú vagy gyengébb irányítók is nyertek már SB-t, ha a csapat többi része elég jó. Pl. Brady se volt ász az első két gyűrűjénél.
ender1112
Erre az egyik legjobb példa valószinüleg Flacco, vagy ott van Grossman, aki ugyan nem nyert sb-t de mégis ott játszhatott, persze aztán el is cseszte ahogy tudta.
Itt van a 2006-os statisztikája, ilyen ótvar teljesítménnyel döntőbe jutott(persze az akkor brutál védelem vitte a hátán a csapatot

Passing Rushing Fumbles
Year Team G GS Cmp Att Cmp% Yds Yds/Att Lng TD Int Sck Rate Att Yards Avg TD Fum Lost
2006 CHI 16 16 262 480 54.6 3,193 6.6 62 23 20 21 73.9 24 2 0.1 0 8 5

Alex Smith ennél mérföldekkel jobb irányító, nem rajta múlott a tegnapi meccs, sokkal inkább a védelmen és Reid konzerv edzősködésén.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 177 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
3-42-1, ez a mérlege ha az ellen 23 pontot feltesz. tehát vagy megnyeri a védelem a meccset, vagy vereség van..

triangle
Ez azért elég kisarkított statisztika így. Az irányítók döntő többsége szerintem erős mínuszba van, ha 24+ pontot kapnak. A másik, hogy ebbe nincs benne, hogy mennyi az olyan vereség, ahol az offense feltett mondjuk 27 pontot vagy annál többet, mert azzal már tettek bőven eleget a győzelemhez. Persze ettől függetlenül a 46-ból 3 győzelem az elég gyászos arány, csak nem feltétlenül mutatja meg a valóságot.
tüsi91
nyilván ez egy kiragadott mutató, de ezzel csak a véleményemet akartam alátámasztani, miszerint Smith nem lesz elég egy sb-győzelemhez.
triangle
Smith-szel egyenrangú vagy gyengébb irányítók is nyertek már SB-t, ha a csapat többi része elég jó. Pl. Brady se volt ász az első két gyűrűjénél.
több mint 8 éve
triangle 1 283
3-42-1, ez a mérlege ha az ellen 23 pontot feltesz. tehát vagy megnyeri a védelem a meccset, vagy vereség van..

triangle
Ez azért elég kisarkított statisztika így. Az irányítók döntő többsége szerintem erős mínuszba van, ha 24+ pontot kapnak. A másik, hogy ebbe nincs benne, hogy mennyi az olyan vereség, ahol az offense feltett mondjuk 27 pontot vagy annál többet, mert azzal már tettek bőven eleget a győzelemhez. Persze ettől függetlenül a 46-ból 3 győzelem az elég gyászos arány, csak nem feltétlenül mutatja meg a valóságot.
tüsi91
nyilván ez egy kiragadott mutató, de ezzel csak a véleményemet akartam alátámasztani, miszerint Smith nem lesz elég egy sb-győzelemhez.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
3-42-1, ez a mérlege ha az ellen 23 pontot feltesz. tehát vagy megnyeri a védelem a meccset, vagy vereség van..

triangle
Ez azért elég kisarkított statisztika így. Az irányítók döntő többsége szerintem erős mínuszba van, ha 24+ pontot kapnak. A másik, hogy ebbe nincs benne, hogy mennyi az olyan vereség, ahol az offense feltett mondjuk 27 pontot vagy annál többet, mert azzal már tettek bőven eleget a győzelemhez. Persze ettől függetlenül a 46-ból 3 győzelem az elég gyászos arány, csak nem feltétlenül mutatja meg a valóságot.
több mint 8 éve
triangle 1 283
Justin houston ennyit jelent?
peach
Brady vegig shotgunbol dobalt, igen gyors utakra. Tudatosan pont ezert. Eleve is ez a jatekuk (nekunk meg az idohuzas, en tehat kevesbe lepodtem meg, hogy nem ez lett az ev meccse). Azert is, hogy a Chiefs vedelem ne olje meg az elkapoit, de a pass rush kozombositesere fokent. De valoban nem csak a jo poen kedveert fizettek meg Houstont.
Akkor miert nem jatsza ezt minden csapat a Chiefs ellen? Mert nincs mindenhol Tom Brady.
ulpianus
pontosan. ugyanezt csináltuk tavaly a seattle ellen. és ezért kellene valaki Smith helyett a komolyabb tervekhez. mert a védelem simán csempioncsip kaliber, viszont ha a po-ban szembejön egy a miénkhez hasonló potensebb O, akkor szükség lesz egy Smithnél jobb qb-ra, hogy tartani tudja a chiefs a lépést. 3-42-1, ez a mérlege ha az ellen 23 pontot feltesz. tehát vagy megnyeri a védelem a meccset, vagy vereség van..
mindenesetre grat az idei évhez.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Justin houston ennyit jelent?
peach
Brady vegig shotgunbol dobalt, igen gyors utakra. Tudatosan pont ezert. Eleve is ez a jatekuk (nekunk meg az idohuzas, en tehat kevesbe lepodtem meg, hogy nem ez lett az ev meccse). Azert is, hogy a Chiefs vedelem ne olje meg az elkapoit, de a pass rush kozombositesere fokent. De valoban nem csak a jo poen kedveert fizettek meg Houstont.
Akkor miert nem jatsza ezt minden csapat a Chiefs ellen? Mert nincs mindenhol Tom Brady.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 380 — a new hope (again)
Justin houston ennyit jelent? 4 hurries? Azmiaz?
peach
Sérülten jatszott
Janek
Tudom, éppen erre céloztam, hogy az ő kiválásával ennyire ne tudjanak nyomást generálni az totál döbbenet számomra.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 337 — dart@freestart.hu
Sajnos ez ennyi, és nyilván ahonnan felállt a csapat nagy dolog. De félek, hogy Reid ezt a pontot nem fogja tudni már soha átlépni.....
dande
Szerintem ebben a csapatban sokkal több lehetett volna egy egészséges passrusherekkel, teljes értékű Macklinnel, Jamaallal, meg egy egészséges fallal. De értem amit mondasz, én mondjuk nagyon kedvelem és nagyra tartom Reidet.

Do your job
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Reid mellé vegyenek fel egy time managert. Potom összegért én is elvállalom. 😊

Amúgy szép szezon volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 915 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos ez ennyi, és nyilván ahonnan felállt a csapat nagy dolog. De félek, hogy Reid ezt a pontot nem fogja tudni már soha átlépni.....

Reméljük Doug majd nálunk igen, és hozza magával Schwarzot Fippet megtartja az OC meg mindegy és egy jó stábbal elindulhatunk. Mondjuk a Chip féle O után tényleg érdekes lesz nézni a szinte majdnem mindig kifutó támadóidőt szó se róla
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
Justin houston ennyit jelent? 4 hurries? Azmiaz?
peach
Sérülten jatszott

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem 1-5ről PO Win-t gyűjteni hatalmas teljesítmény. Több is lehetett volna ma ebben a meccsben, de nem tudott a D akkora nyomást rakni Brady-re. Szerintem szép szezon volt, remek győzelmekkel.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 380 — a new hope (again)
Justin houston ennyit jelent? 4 hurries? Azmiaz?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 177 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Gratulálok, jó meccset játszottatok, szerintem semmi okotok szégyenkezésre a szezont tekintve.
Joco
Hmm... A meccs nem volt jó, és ha a szezon jó is volt, a mai meccs teljesítménye az nem. Azért kösz a próbálkozást a vigasztalásra 😉
több mint 8 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Gratulálok, jó meccset játszottatok, szerintem semmi okotok szégyenkezésre a szezont tekintve.

Szerkesztette: Joco

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Morse (C) és Laurent Duvernay-Tardif (G) inactivak, Maclin, Houston activ.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Srácok ezt majd döntsétek el a SB-ba.


Bár inkább mégse.
Go Chiefs!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 754 — SuperBowl Champions 2013/2014
Go Chiefs! 😊
undisputedly
Parázol, mi, te kis áruló 😀
Wyatt
Gangsta rap made me do it! (meg a sok cheat)
Ha a rematchre gondolsz akkor nem 😊
Az idei AFC rajatszasban a KC a legszimpatikusabb csapat 😉

De amugy is bárkinek drukkolnek a Pats ellen 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Go Chiefs! 😊
undisputedly
Parázol, mi, te kis áruló 😀

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 754 — SuperBowl Champions 2013/2014
Go Chiefs! 😊