Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Milyen passzjatek? A fal serult is, rossz is. Maclin es Wilson (WR2) serult, de Kelce is. Bar utobbi ketto jatszani fog, muszaj. Futas se lesz fal nelkul. Vedelemben azon kivul hogy a legfontosabb pass rushereink serultek, vegul is minden fasza.
Jo meccs lesz, ha a Pats sem tudja osszevakarni magat. 😉 Ezert nem hosszabb az NFL szezon.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Jeremy a meccs előtt dől el, hogy tud-e játszani. Szerintem mindenképp aktív lesz (azzal is több mindenre kell készülni), legfeljebb, ha tényleg nagyon ramaty lesz az állapota nem kap snapet. Jó lenne, ha mint Gronkot valahogy fel tudnák tenni a pályára...
alatriste
A mostani időjárási állapot sem igazán segíti a passz játékot, főleg bokasérültnél ebben az időben nem egyszerű a biztos kitámasztás.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jeremy a meccs előtt dől el, hogy tud-e játszani. Szerintem mindenképp aktív lesz (azzal is több mindenre kell készülni), legfeljebb, ha tényleg nagyon ramaty lesz az állapota nem kap snapet. Jó lenne, ha mint Gronkot valahogy fel tudnák tenni a pályára...


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Mit gondolsz D P milyen hc lesz?
Janek
Meglatjuk. High School szinten volt HC. Nem volt rossz, de az NFL egesz mas kavehaz. Az Eaglesnel es itt sem volt vezetoszerepe. A playhivast bizta ra Reid. par ev utan. De azert felugyelte, es fontosabb helyzetekben beleszolt. QB edzo is volt, de Reid abban is benne volt. A Jatekosok kivalasztasa Egyertelmuen Reid+Dorsey (GM) munkaja. Szoval sok gyakorlata nincs, csak latta mikent csinalja a liga egyik legjobb vezetoedzoje. Ebbol en meg nem mondom milyen lesz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
Mit gondolsz D P milyen hc lesz?

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Az jutott eszembe, hogy mekkora volna, ha jovoheten a rajatszasban negy nyugati csapat maradna talpon. Nem hiszek benne, de volna sajtoja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
PFF nagyon nyomja Darbyt Peters elé. És tény, hogy az INT mutatót kivéve Darbynak vannak jobb számai. Érdekes, mert Darby talán hasznosabb volt idén mint CB, Peters viszont látványosabb, észrevehetőbb.
DROYért biztos nagy a harc köztük.
alatriste
a pff-en anno jelent meg egy cikk amiben kb. annyi volt benne, hogy peters a szezon elején volt a legtöbbször megégetve a remek megmozdulásai mellett (pl. a houston ellen pl. garbage time-ban és mi aztán garbage time-ban aztán nagyon el tudjuk engedni magunkat+vesztes meccsek...nem az összes), persze aki DROY akar lenni az játszon úgy😊 amúgy meg maclin darby mellett kapott el két TD-t is
ehh
Számszerűsítve: Persze a számok sokszor torzítanak.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
PFF nagyon nyomja Darbyt Peters elé. És tény, hogy az INT mutatót kivéve Darbynak vannak jobb számai. Érdekes, mert Darby talán hasznosabb volt idén mint CB, Peters viszont látványosabb, észrevehetőbb.
DROYért biztos nagy a harc köztük.
alatriste
a pff-en anno jelent meg egy cikk amiben kb. annyi volt benne, hogy peters a szezon elején volt a legtöbbször megégetve a remek megmozdulásai mellett (pl. a houston ellen pl. garbage time-ban és mi aztán garbage time-ban aztán nagyon el tudjuk engedni magunkat+vesztes meccsek...nem az összes), persze aki DROY akar lenni az játszon úgy😊 amúgy meg maclin darby mellett kapott el két TD-t is
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
PFF nagyon nyomja Darbyt Peters elé. És tény, hogy az INT mutatót kivéve Darbynak vannak jobb számai. Érdekes, mert Darby talán hasznosabb volt idén mint CB, Peters viszont látványosabb, észrevehetőbb.
DROYért biztos nagy a harc köztük.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 916 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom régen volt s hihetetlennek tűnik de ha kell az O is tudja hozni a pontokat s a Colts elleni PO meccs ezt anno megmutatta. Reméljük ez most is így lesz illetve a D s az ST elintézi, hogy ne az O-n múljon 😀
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Alexej a top futos QBk (SupaCam, Wilson) mogott jon kozvetlen otodikkent futott yardban. Es ezek fele tervezett futas, a tobbi az o dontese, illetve option. Szal ez mivel 5+ yardos atlaggal mukodik, nem hiszem, hogy hanyagoljak innentol.
Maclin mellett minden mas WRunk is gyors,csak kisebbek mint Maclin, es nem olyan tehetsegesek. De a Hi-Lo concept jottanyit sem valtozik nelkule. Wilson is el tud szakadni, ha kell. Kelce pont azert kap tomegben annyi labdat, mert nincsalternativaja WR poszton, csak a RB passzok,es cross WR utak. Ez nem gond, mert Reidnel a legmagasabb a trukkos playek aranya. Sok end around, screen van. Ehhez jok ezek a returner felepitesu es agressziv YAC jatekosok. Egyedul Conley, aki eleg gyors es nagy, hogy atvegye Maclin szerepet, de o nyers. Csak mostantra kezdik tudni felhozniNFL szintre a technikajat. De ha beerik, akkor a sebesseg+ero+sulypontemelkedes elonye nyilvanvalo lesz. Esze vanhozza,hogy ebben a semaban is naggya valjon. Elvben ez csak jovore lenne esedekes, de ha Maclin kiesik, sztem ot toljak eloterbe. Akkor kiderul mit tud.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 754 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bokaficam, meg az is lehet, hogy jatszik jovoheten. Vannak ketsegeim effelol, de a lenyeg, hogy hosszutavon ez sokkal jobb igy.
ulpianus
Ulpi mit jósolsz a Pats ellen?

Smith mostanában nagyon szórja a labdát, szerintem most már a SB-ig vigyázni fog rá 😀
Tudnál majd linkelni érdekesebb írásokat a meccset felvezetendő?
A sportspyder.com-on olvasom a chiefs híreket, de gyanítom pár jobb elemzés nem kerül be.

Btw én a Chiefsnél érzem leginkább azt, hogy a saját korlátai közé van szorítva a teljesítménye. Viszont a védelmet élmény nézni, a saját meccsünkön kívül kb ez az egy párosítás ami lázba hoz. Ez a secondary egészen brutálisan jó, és csodálom, hogy nem kap nagyobb elismertséget, habár egy statement win a Pats ellen nagyban segíthetné megoldani ezt a problémát.

Reid stratégiájára kíváncsi leszek, ugye korábban írtad, hogy többen is nyilatkozták, hogy ellene nagyon nehéz készülni. BB-ről ugye tudjuk, hogy mindig az ellenfél köré tervezi a sémát, és a "bull's eye" stratégiát követve védelemben többnyire az a célja, hogy az ellenfél legjobbját kikapcsolja. Nálam ez egyértelműen a töltött boxot jelenti, ergo, ha az elején nem megy a futás, és a Pats feltesz mondjuk 2 birtoklásnyit a táblára, kíváncsi vagyok, hogy passzjátékban mit tud húzni majd Reid. Az atletikus Pats LB sor ellen szerintem Smith nem igen fog tevezett futást kapni.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bokaficam, meg az is lehet, hogy jatszik jovoheten. Vannak ketsegeim effelol, de a lenyeg, hogy hosszutavon ez sokkal jobb igy.
ulpianus
PO győzelem megvolt, nem lehet a csapatot leírni, de ez a sérülésjelentés a következő szezonnak nagyon jó hír. De látva milyen érzelmeket váltott ki nála, hogy nem térhet vissza szerintem ha lesz esélye játszani, akkor szerintem fog is.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Bokaficam, meg az is lehet, hogy jatszik jovoheten. Vannak ketsegeim effelol, de a lenyeg, hogy hosszutavon ez sokkal jobb igy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 858 — Chalk Dawk fan
Jó hír: Maclin nem szakította el az ACL-jét, high ankle sprainje van.
 www.facebook.com/AdamSchefter/posts/1078839005502073

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
Sajna ha az akkor az előrevetít egy wr draftot

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem láttam,hogy Maclin szakadás.
Janek
Én azért írtam, hogy HA szakadás.
Még sehol sem írták, hogy biztosan az, de valószínűsítik. Illetve Maclin a sérülése után az oldalvonal mellett konkrétan sírva fakadt, ez sajnos nem egy biztató jel.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
Én nem láttam,hogy Maclin szakadás.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Smittyyyyyyyy!!!! az én hősöm 😊

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Tobben irtak, hogy Hoyer nem jatszott nagy nyomas alatt. Most visszaneztem a meccset felveterol is. Mert maskent emlekeztem. Tovabbra sem ertem ki miert latta ugy, mert igen komoly nyomas alatt volt az elso fellidoben Hoyer. Aztan is, de addigra szetesett, megnyertuk a meccset gyakorlatilag, es onnantol valoban csokkent a nyomas, de mar mindegy volt, csak ne hibazzunk. Es nem hibaztunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valószínűleg a Pats ellen kell majd hátrányból is nyomni, ami nem igazán fekszik a csapatnak. Meglátjuk, hogy reagálják le, ha futni kell az eredmény után.
Kezdődhetne a meccs ott is úgy mint tegnap!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 005 — Patriots fan
Maclin nélkül kevés esélyt látok a Pats ellen, mert a futást ki tudják venni.
Viszont a Chiefs D# vs Pats O# érdekes ütközet lesz. A Smith-Peters-Berry hármas talán meg is tudja fogni a Gronk-Edelman-Amendola hármast.
undisputedly
Sajnos sanszos mert rozsdásak lehetnek a fiúk..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem az a baj feltétlenül, hogy kiesett, hanem az, hogy ha elszakadt a térdszalagja, akkor az karrierje során a harmadik lenne, ami engem azért kicsit félelemmel tölt el. Illetve akkor még a következő szezont is PUP-on kezdheti meg.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 916 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lényegében ez a meccs is nélküle lett meg. De a Pats O egészen más tészta, mint a Texansé. Csodálom ha meg lesz de hát mint tudjuk vannak még csodák 😀
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Maclin valoszinuleg kiesett. Kivalo WR, de ez van. Igazabol Alexej egyik fo erossege,hogy rengeteg celponttal dolgozik. Vagyis nala kevesbe lenyeges afo celpont kiesese, mint a egyetlen kedvencre fixalt QBk. Futunk, screen passzok, satobbi, hogy eddig. Es nyer a vedelem. Eddig is ez volt. Maclin fontos, de megoldhato nelkule is.


Állat vagyok, ami enni kér...