Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 465 — WHO DAT!!!!
Maclin allapota erdekes ha rendben lesz akkor maris mas a helyzet.
Janek
Maclinnek acl szakadása vona, szal valószínűleg nem lesz rendben.


több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
Maclin allapota erdekes ha rendben lesz akkor maris mas a helyzet.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Meglatjuk mi lesz Honved ellen. jok futas ellen, De most is Ware futott legtobbet, 4.2es atlaggal +1TD, ami jo. Alex futott 5x neki jobb az atlaga egyedul, de az egesz mas eset.
Viszont egyik legjobb a futojatekunk a ligaban (van osszesitett stat, ahol elso). Es vedelem, ST is kepes faktor lenni. Most is epp nem erte el Alexej a 200 passzolt yardot, de ez egyaltalan nem cel, nem azzal akarunk nyerni.
Most egyelore az erdekel, hogy nyertunk egy rajatszas meccset,ennek orulok. 😊 Emlekszem Reidet hogy leirtak sokan, mikor jott. Ez a tegnapi gyozelem neki is sokat szamitott, nemcsak nekunk es a jatekosoknak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Srácok,gratulálok,ez egy nagyszerű D teljesítmény volt.Akár Patriots is meg lehet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Maclin nélkül kevés esélyt látok a Pats ellen, mert a futást ki tudják venni.
Viszont a Chiefs D# vs Pats O# érdekes ütközet lesz. A Smith-Peters-Berry hármas talán meg is tudja fogni a Gronk-Edelman-Amendola hármast.
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulálok srácok, ez sima volt. Sajnálom, hogy pont Veletek játszunk, mert a Chiefst bírom a legjobban az AFC-BEN.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Nem láttam a meccset, de az eredményt igen. Sima volt! Ezt vártam, mármint a győzelmet, azt hogy ennyire egyértelmű lesz azt nem! 😊 Grat és hajrá tovább! 😊 Mindenképpen nektek fogok szurkolni a következő meccsen!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Grat srácok !!!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 939 — Így remélem megfelelek nektek.....
Yes megvan a 11. is!!!! Gyerünk tovább!
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 179 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
22 év után Chiefs PO Win!

alatriste
Elképesztő azért, hogy ezt hogy sikerült összehoznunk, nemegyszer jó csapattal.. na de emmán a múlt 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
W!!!!!!

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
22 év után Chiefs PO Win!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
Eric Berry has won the Walter Payton Man of the Year Award Charity Challenge!

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
lesz akartam irni.

Nos én azt várom hogy siman nyer a kc mert az O sokkal pontkepesebb mint a Hou O.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Ki mit var a meccstol?
Magam reszerol Ladainian Tomlinson velemenyet osztom. Miszerint legtobb NFL csapatnak vanerossege, ellenben a csapat masik fele kepes megverni magat a csapatot. Ellenben foleg a Chiefs es jobbara a Texans is pont ellenkezoje. Strategiajuk lenyege, hogy biztonsagi jatek van offenseben, eros nyomast tol a defense az ellenfelre. Nem hagyjak oket jatszani, es kivarjak mig hibaznak. Es tartjak a kis elonyuket.
De mi van, ha mindket csapat a masikra var? Valaki akkor is hatranyba fog kerulni. Akkor az nyer aki tovabb birja a szokasos jatekat? Esetleg az, akielobb mer kilepni a komfortzonajabol, es ezzel elonyre tesz szert, amivel kimozditja a masikat nyugalmi helyzetebol? Ez amolyan tudom, hogy tudod, hogy tudjuk, hogy tudjatok jatek lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 820 — Scream and scout
Berry lett a W P dij nyertese .
Janek
WC Pumpa dij is van?
ulpianus
Ez a well played elnevezésű díj, amit még megérdemelten is kap meg elvégre jól játszott az alapszakaszban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Berry lett a W P dij nyertese .
Janek
WC Pumpa dij is van?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
Berry lett a W P dij nyertese .

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 064 — Titans fan
Chris Ballard GM-jelölt a Titansnál. Nagy fogás lenne, ha el tudnánk vinni. 😊

Music City Miracle
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
Justin Houston kijelentette, jatekra kepes lesz szombaton. Ugy gondolja, elso negyedben meg rozsdas lehet a mozgasa, de utana rendben lesz.
ulpianus
Nagyon nem zavar ha rozsdásan kezd, az minimum 2 QB hittet, jobb esetben még egy fél sacket is jelent. 😊
alatriste
Az első negyedben mikor rozsdas!
Utána jön a többi

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Justin Houston kijelentette, jatekra kepes lesz szombaton. Ugy gondolja, elso negyedben meg rozsdas lehet a mozgasa, de utana rendben lesz.
ulpianus
Nagyon nem zavar ha rozsdásan kezd, az minimum 2 QB hittet, jobb esetben még egy fél sacket is jelent. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
DJ Alexander LB lett a het AFC ST jatekosa.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Justin Houston kijelentette, jatekra kepes lesz szombaton. Ugy gondolja, elso negyedben meg rozsdas lehet a mozgasa, de utana rendben lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Maclin az alapszakaszban 120targetből 1! droppot hozott csak össze. A legbiztosabb kezű WR lett.
Nagyon kellett egy ilyen elkapó Smithnek.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem volt messze a csoportgyőzelem, de végül marad az idegenbeli meccs Houstonba.
alatriste
Hozható
Amadeus91
Bárki megy tovább neki fogok drukkolni az AFC-ben. De reménykedek egy Chefs PO győzelemben végre.


Liverpool Fc fan