Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
West edzesbe allt szerdan. Ettol meg gondolom keverni fogjak a jatekat Ware izomfutasaival, az a legesszerubb jelen helyzetben.

OL saga legujabb szereploje Dainel Munyer ujonc a gyakorlo csapatbol. Hozzateve, hogy egy nappal korabban kerult a gyakorlo egyseghez, de muszaj bevetni gyakorlatilag akarkit.

serultek listaja:
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-vs-Raiders-Injury-Report/1bd78601-bde9-4b38-ad85-0278dac4dc68

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
szerintem jó kis meccs lesz, de Kelce-nek nagy napja lehet ellenünk, mint minden TE-nek...de azért remélem nem adjuk olcsón magunkat és felfirkantunk vagy 27 pontot nektek😊
Pari
Akkor nyertek.nem igazan szoktunk 30+ pontot feltenni. Esetleg ha a defense besegit a pontgyartasban.

Mindamellett, most kaptuk 22 pontot, elotte hat meccsen max 18at. Azelott az akkor epp top 3 pontgyaros (Denver Cinci, Green bay) tolt 30-akat, de ennyi. Nem konnyu nekunk 27 pontot bekonyvelni.
Bar most megneztem a szerzett pontjainkt miota nyerunk: 23-45-29-33-30. Vagyis a 27 innen nezve nem tuti.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
szerintem jó kis meccs lesz, de Kelce-nek nagy napja lehet ellenünk, mint minden TE-nek...de azért remélem nem adjuk olcsón magunkat és felfirkantunk vagy 27 pontot nektek😊
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Chiefs trainer Rick Burkholder says Ben Grubbs will need another month to recover and he has been placed on IR.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én kissé borúlátó vagyok Houston kiesése miatt. Félek, hogy komolyan érződni fog a hiánya. Pedig a csapatnak kulcsfontosságú, hogy legyen nyomás az ellenfél QB-ján.
alatriste
Nem vagyunk egyformak. En nem voltam borulato mikor 1-5re alltunk sem. Az akkori top csapatoktol kaptunk ki a Bears meg lemakolt, olyan is van. A lenyeg, hogy meg van remeny. Van miert szurkolni.

Na igen, Houston a liga egyik legjobb kulso pass rushere, hianya azonnal erezheto. Ezert keres annyit. Ellenben nekunk a vedelmunk jo, nem Watt egyedul kuzd az elemekkel, es mikor o nem jo, akkor nulla produktum. Hali egyedul is veszelyes, ahogy Poe. DJ fontosabb mint barki, akar Houston, vagy legalabb annyira fontos. Van par jo CBnk, ket kiraly safety, par jo kiegeszitoember. En utalom az ilyen "mi vagyunk a legjobb offense defense" baromsagot. Ezzel a szurkolo magat fenyezi + nyugtatja, mas ertelme nincs. Viszont igenis vannak jol osszerakott egysegek, es kiemelkedo tehetsegek, kivalo edzok jo rendszerekkel. Itt mind megvan. A foci (minden jo sport) egy halom randomgenerator egymasra hatasabol epul fel. A tobbit meglatjuk, de Houston kieseset tul kell elni, ahogy Jamaal kieseset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Zombonak egy kiraly megoldasa volt a legfontosabb pillanatban most. Es altalaban ennyit tud. Nagyot nem hibazik, fel-felvillan.

Mindenesetre en elvezem a szezont, mert tart. Meg mindig van esely a rajatszasra is. A Radirok elleni meccseket is mindig varom. Most raadasul vegre a Raiders osszerakott egy jobb csapatreszt is, evek ota varok erre. Meglatjuk mire megyunk a lassan nem letezo OL allomanyunkkal ellenuk.
ulpianus
Én kissé borúlátó vagyok Houston kiesése miatt. Félek, hogy komolyan érződni fog a hiánya. Pedig a csapatnak kulcsfontosságú, hogy legyen nyomás az ellenfél QB-ján.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Zombonak egy kiraly megoldasa volt a legfontosabb pillanatban most. Es altalaban ennyit tud. Nagyot nem hibazik, fel-felvillan.

Mindenesetre en elvezem a szezont, mert tart. Meg mindig van esely a rajatszasra is. A Radirok elleni meccseket is mindig varom. Most raadasul vegre a Raiders osszerakott egy jobb csapatreszt is, evek ota varok erre. Meglatjuk mire megyunk a lassan nem letezo OL allomanyunkkal ellenuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Zombo megoldja no para
Janek
az, majd ő megoldja😊
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Chiefs owner Clark Hunt says a vote on LA is likely to come in January, but no one knows.Similar to what John Mara said. They hope for it.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Zombo megoldja no para

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dee Forddal is van vmi?
Black_Adder
Mult heten egyik edzesen meghuzodott a hata. Inaktiv volt a Bills ellenin.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Justin Houston suffered a PCL sprain based on initial tests, source said. He's having tests, but believed to be minor.
Béczkó
1-4 hetet mondanak rá, ennyit a pass rush-ról, hali kevés lesz egyedül
ehh
Dee Forddal is van vmi?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Justin Houston suffered a PCL sprain based on initial tests, source said. He's having tests, but believed to be minor.
Béczkó
1-4 hetet mondanak rá, ennyit a pass rush-ról, hali kevés lesz egyedül
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Justin Houston suffered a PCL sprain based on initial tests, source said. He's having tests, but believed to be minor.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mindenki nyert a csoportban. Semmi nincs lefutva, bár a Chargers már leginkább a szégyen ellen küzd.
Most jönnek a csoportmeccsek, azokon kell a lehető legtöbbet nyerni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Az első negyedet elbuktuk, a többit, és a mecset megnyertük. De ha védelem nem szerez labdákat, nem lett volna esély.
Támadásban Maclin, Kelce és Ware voltak a főszereplők, Illetve Alex hozta a szokásos jó menedzsmentet.
ulpianus
és valószínűleg elmagyarázták smith-nek a szünetben, hogy ő egy cb és az a dolga, hogy a wr-t megfogja, mert a második félidőben leradírozta watkins-t a pályáról

ami agasztó:

a meccsen kiesett fisher, allen és morse is a falból és ha allen nemtud visszajönni az a szituáció jött volna, hogy kb. nincs több falember.
morse agyrázkódás, így ő valószínűleg nem játszik vasárnap (a legjobb falemberünk). fisher sérüléséről még nem tudni semmit és nyilván allen sem lesz egészséges hiába játszik. grubbs nagyon kellene már, mert így nem lesz egy fáklyásmenet. illetve houston ma megy mri-re (nélküle konvergált a nullához a pass rush, szélről semmi nyomás, a belső falemberek meg hiába jutották át ha tylor könnyedén lépett félre előlük), remélhetőleg nagy gond nincs ha már ő vezette az ünneplést meccs uán. más: emberemlékezet óta nem tudni mikor volt olyan wr nálunk aki elkapott 160 yardot egy meccsen (bowe anno).
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az első negyedet elbuktuk, a többit, és a mecset megnyertük. De ha védelem nem szerez labdákat, nem lett volna esély.
Támadásban Maclin, Kelce és Ware voltak a főszereplők, Illetve Alex hozta a szokásos jó menedzsmentet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép győzelem, ez az!!!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Santos wikipedia oldalát meghekkelték:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Spencer Ware will start, RB Knile Davis will be active.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A védelmtől kell a jó jatek foleg. Bar a tuloldalon Rex Ryan (HC) vezeti a bölenyeket, márpedig Sutton (KC DC) sok jó edzotol tanult, de leginkabb az általa felújitott védelem alapjaira épit. Vagyis Ryan találhat fogást a védelmen. Ami persze fordítva is igaz.

Amellett a negyedik számu futónk kell jatsszon, nem semmi. Mindegy, megteszi Ware amit lehet.
Egyebkent Maclint szabálytalanul leütkozo Bolts LB kapott pénzbüntetest, ettől még agyraákodasa lett Maclinnek. Ugyanő verte telibe ugyanúgy szabálytalanul Black Mambát, aki nem is játszik, azért nem kapott semmit.

Remeljuk Conley elorelép vagy Kelce kibírja a meccset valahogy sérulten. Illetve az OL legalább valami értelmes produkciót összerak, az elég Alexnek, aki eleve arról híres hogy rengeteg célponttal dolgozik, most szükseg lesz rá.
ulpianus
Ebből a szempontból kár, hogy De'Anthony sem lesz. Mióta elindúlt a szekér felfele ő is hasznos elkapóvá nőtte ki magát (RB-ből).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A védelmtől kell a jó jatek foleg. Bar a tuloldalon Rex Ryan (HC) vezeti a bölenyeket, márpedig Sutton (KC DC) sok jó edzotol tanult, de leginkabb az általa felújitott védelem alapjaira épit. Vagyis Ryan találhat fogást a védelmen. Ami persze fordítva is igaz.

Amellett a negyedik számu futónk kell jatsszon, nem semmi. Mindegy, megteszi Ware amit lehet.
Egyebkent Maclint szabálytalanul leütkozo Bolts LB kapott pénzbüntetest, ettől még agyraákodasa lett Maclinnek. Ugyanő verte telibe ugyanúgy szabálytalanul Black Mambát, aki nem is játszik, azért nem kapott semmit.

Remeljuk Conley elorelép vagy Kelce kibírja a meccset valahogy sérulten. Illetve az OL legalább valami értelmes produkciót összerak, az elég Alexnek, aki eleve arról híres hogy rengeteg célponttal dolgozik, most szükseg lesz rá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Schefter most tweetelte, hogy West out, Kelce viszont játszani fog a forrásai szerint. Remélem pirít majd egy 80-100yardos 1-2TD-s meccset. Kell a jó játék tőle.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Majd Sugs megoldja

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kelce mondjuk elso felidoben jo volt, aztan nagyon nem. Lehet a serules miatt, nem tudom. De akkor most is serult, szoval fene tuggya.


Állat vagyok, ami enni kér...