Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem volt magas szinvonalu meccs. Ellenben szorakoztato volt. Es egy a lenyeg, bent vagyunk a rajatszasban, mivel legalabbegy kokurens bukott. A Steelers, pedig azt hittem legkevesbe, hogy a Ravens veri oket. Thx Ravens! A Jets nyert a Pats ellen hosszabbitasban,es a Broncos meg kieshet tovabbra is, de nekunk ez mar mind lenyegtelen. 1-5rol 9 gyozelemmel zsinorban bent vagyunk, Ennyire egyszeru ez.

Ja, es Petersnek volt egy ujabb pickje, de Alexnek is. Nekem jo ez igy.
ulpianus
Mikor választják a RoY-t? Amennyiben PO-ban sikerülne villantania, még elcsíphetné (szerintem már most is neki járna).

Volt egy statisztika, hogy 1-5-ről hányszor sikerült PO-ba jutnia csapatnak, erre emlékszik még valaki?
undisputedly
csak az alapszakasz számít. Ha minden igaz a szavazás is megtörténik közvetlen utána, csak az eredményhirdetéssel várják meg a Super Bowlt



Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
a csúnya győzelem is győzelem, jó lenne az 5. seed-en maradni, de végülis teljesen mindegy kitől kapunk ki menetrendszerűen az első körben😊
ehh
Persze mindenkepp kelleni fog normalis passzjatek POban. Ellenben ha megnezed a WC korben jelenleg lehetseges csapatokat, mindegyik verheto.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 209 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Volt egy statisztika, hogy 1-5-ről hányszor sikerült PO-ba jutnia csapatnak, erre emlékszik még valaki?
undisputedly
nekik sikerült eddig egyedül
 en.wikipedia.org/wiki/1970_Cincinnati_Bengals_season


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem volt magas szinvonalu meccs. Ellenben szorakoztato volt. Es egy a lenyeg, bent vagyunk a rajatszasban, mivel legalabbegy kokurens bukott. A Steelers, pedig azt hittem legkevesbe, hogy a Ravens veri oket. Thx Ravens! A Jets nyert a Pats ellen hosszabbitasban,es a Broncos meg kieshet tovabbra is, de nekunk ez mar mind lenyegtelen. 1-5rol 9 gyozelemmel zsinorban bent vagyunk, Ennyire egyszeru ez.

Ja, es Petersnek volt egy ujabb pickje, de Alexnek is. Nekem jo ez igy.
ulpianus
Mikor választják a RoY-t? Amennyiben PO-ban sikerülne villantania, még elcsíphetné (szerintem már most is neki járna).

Volt egy statisztika, hogy 1-5-ről hányszor sikerült PO-ba jutnia csapatnak, erre emlékszik még valaki?
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 944 — Chiefs fan
a csúnya győzelem is győzelem, jó lenne az 5. seed-en maradni, de végülis teljesen mindegy kitől kapunk ki menetrendszerűen az első körben😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 939 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az csúnya lett volna ha ilyen sorozat után nincs PO. Remélem legalább egy kört mennek a srácok!!! Jiháá
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulálok srácok,nagyon komoly teljesítmény ez a csapattól, főleg egy ilyen kezdés után.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Megjegyzem, hogy vicces, miszerint mi csoportmasodikkent (Denver nem jatszott, 10-4, mi 10-5) bent vagyunk, a Broncos csoportelsokent meg nem biztos bejutok. Csodalatos a matematika!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Nem volt magas szinvonalu meccs. Ellenben szorakoztato volt. Es egy a lenyeg, bent vagyunk a rajatszasban, mivel legalabbegy kokurens bukott. A Steelers, pedig azt hittem legkevesbe, hogy a Ravens veri oket. Thx Ravens! A Jets nyert a Pats ellen hosszabbitasban,es a Broncos meg kieshet tovabbra is, de nekunk ez mar mind lenyegtelen. 1-5rol 9 gyozelemmel zsinorban bent vagyunk, Ennyire egyszeru ez.

Ja, es Petersnek volt egy ujabb pickje, de Alexnek is. Nekem jo ez igy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Evvan. Akkor megnezzuk Ford, es az isteni beugros Zombo jatekat. De ha blitzekben nem lesz hiany, ne lepodjunk meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Tamba Hali nem játszik ma.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
Boldog karácsonyt chiefs fanok!

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
5 játékost választottak be az idei ProBowl-ba:
SS Eric Berry
OLB Tamba Hali
OLB Justin Houston
TE Travis Kelce
CB Marcus Peters

Peters emellett több helyen is esélyes a DROY-ra. Egy újabb remek tehetség ebbe az amúgy sem gyenge védelembe.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Igazából szerintem szezon elején se voltunk rosszak, de a Vikings meccs után a védelem lépett egy szintet fel, addig is jó volt de azóta még jobb, illetve az első 6 meccsen kis túlzással semmi nem jött össze, egy kis szerencséje se volt a csapatnak, vagy mondhatjuk úgy is nem 100% volt a koncentráció, de tény hogy minden kis és nagy dolog az ellenfélnek kedvezett. A Broncos, Bears, Vikings elleni meccs is nyerhető volt, nem lett az de nem voltunk rosszak. Azóta azért már nem minden az ellenfélnek kedvez, vannak most is fumblik, hibák (ugye Hammond? 😊 ) de azért van h megtudjuk tartani a labdát így is és nem ellenfélhez pattan. Sokkal jobb így 50-50%-ban tartjuk, vesztjük a labdát mintha 100%-ba vesztenénk.

Egyetlen gond, ami nagyon nagy az a támadófal. Borzalom egyszerűen.
De Maclin nagy pozitívum, nagy valószínűséggel 1000+ elkapott yardja lesz és még mellé TD-ket is kap el, nagyon kellett egy jó WR, akivel még Alex is együtt tud dolgozni.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Nem kell torolni Soldi, koszonom a javitast! Bar ket emberet akartam irni vesszovel, ez lett belole.

Egyebkent etol fuggetlenul sztem Peterson a legjobb futo ma is a ligaban. De Jamaal jon utana. Es meg ezzel sincs vege. Mert minden evben vannak ugyanilyen kiraly futok, lehet ervelni mellettuk is, epp akkor miert o a legjobb, es el is fogadom. Viszont karrierszinten amit Jamaal Charles letett az asztalra, az elkepeszto. Foleg, ha megnezzuk, hogy kezdte igazi power semaban, folytatta klasszikus Zone blokk mogott, majd stretch zone mogott, most epp megint powerben, ami mas mint eloszor volt. Es mindezt legtobbszor gyenge tamadofalak es passzjatek mellett. Aki akarja elozze meg, azzal mindenki mast is megeloz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
, Deion Sanders sem, ulpianus
Barry Sanders.

Tudom, véletlen elütés, de egy ilyen szépen összeszedett gondolatmenetben zavaró volt. 😉

ui.: szerkesztés után nyugodtan töröljétek a postot.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
A Marcus Peters DROY margojara. Nemcsak pickjei szama csodas, nekki van a harmadik legtobb szerelese a csapatbol. Nyilvan a klasszis ILB Derrick Johnson vezet, az egy ilyen poszt, kore es Poe (NT) kore epitik a futas elleni vedelmet. De hogy egy lathatoan ballhawk rookie CB harmadik, az nem rossz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Nem futunk jobban, inkabb ez a futas is mukodik. Charlesrol jegyezzuk meg, NFL All time legjobb futasatlaga van (TD szam lehet erdekes es a futott yard, de ez sokkal-sokkal fontosabb ertekmero mindnel). Vagyis soha senki semmikor nem futott ilyen jol, Jim Brown sem, All Day Peterson sem, Deion Sanders sem, stb, akik evente be vannak irva hatan, hogy jobbak. Mar aki HB volt tenyleg, illetve nem egyetlen meccsen jatszott, es ott pont atszaladt egy lyukon, igy lett 99 yardos futasatlaga, mert egy futasnak is van atlaga. Szoval azert nem akarkit vesztettunk el. Hidd el, Ware futogat csak hozza kepest. Igazabol onnan indult ez, hogy megjegyeztem viccbol, azota nyerunk miota Jamaal kiesett, o volt a siker akadalya. Nem pontos egyebkent sem, van benne egy meccs csuszas, de poennak jo volt remelem.

Vissza. A vedelem is legjobbak kozt van evek ota. Nem reszleteznem, tudjatok.
Igazabol a gyozelmi sorozat sem ujdonsag (volt 9-0 kezdes, most epp a vege jobb).

A titok az ellenfelek. En akkor is ezt mondtam mikor 1-5re alltunk, es most is ebben latom a valaszt. Kikaptunk az akkor jo formaban levo top csapatoktol. Broncos, Bengals, Packers. Illetve a Vikings is nagyszeru iden (nem itt akarok belemenni, tulteljesitenek). A Bearsnek pedig egyszeruen egy minden szinten elbukott meccset sikerult csoda modon behuzni egyetlen ponttal. Jol csinaltak,van olyan, ettol izgalmas sport ez (is).

Aztan jott a valosag. Illetve nyilvan kellenek ehhez momentumok, kis szerencse is neha, bar mazlis gyozelmunk nem volt (mint pont a Bears ellen par eve).
Ez egy jol felepitett vedelem, jo ST, jo futojatek, idohuzas, low score, es biztonsagi passzjatekra epulo strategia. Jo edzokkel, akik pontosan tudjak mit akarnak, igy a csapatot tudatosan tudjak epiteni.
Ellenben elit ponteros csapatokat nem lehet megverni igy, csak rtikan.
Nem rossz ez. Ha a tamadofal mindenre kiterjedo serulese nem nyirna ki a csapatot, akkor nem lenne gond. De hogy igy is mukodik, jelzi az erejet.

Meglatjuk bejutunk-e a rajatszasba. Es ott mire megyunk a biztonsagi jatekkal. Kockaztatunk, de csak vedelemben. Valahol ugyanis muszaj, mikor minden veszni latszik. Ha nem jon be, mindenki a vedoket szidja, de olyan ez mint mikor Favre dobott ket picket. Benne volt mindig is, tobbszor nyertek vele, mint vesztettek. Ez persze aznap senkit nem vigasztal. En el tudom fogadni.
Tehat elit offense ellen nehez low score idohuzast eredmenyesen jatszani, meg tobbet kockaztatunk, es ott mar baj szokott lenni. Nincs mit tenni, akkor is kockaztatni kell. Egy igy felepitett csapatot azonban nem lehet kiforditani magabol egyetlen het alatt. En kedvelem ezta kokemeny vedelemre epulo strategiat, de hogy szintet lepjunk ossze kell rakni egy legalabb normalis falat. Vagy persze csoda QB, akinek nem kell ilyen, de olyanunk ugysem lesz, tehat marad a kockaztatas iden, aztan vagy lesz fal, vagy maradunk a kozepmezony elejen, es jo szezonok utan kiesunk a PObol, ha bejutunk egyaltalan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 179 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Amúgy meg láttam a Dallas meccsét, ahol az isteni Matt Cassel olyan jól játszott, hogy lecserélték igen hamar. És most még jobban sajnálom magunkat azokért az évekért, amíg ő volt itt a kezdő irányító 😀
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 179 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Tegnap a SNF-n szóba került a KC pálfordulása, viszont annak ellenére, hogy ott ült az állítólag hatalmas Chiefs drukker kommentátor, sikerült megint semmit mondó közhelyeket hangoztatni, hogy az edző fejben összeszedte a srácokat és hasonlók...
Engem mégis a konkrétumok érdekelnének, ti miben látjátok a javulás, KC meccseit nem nagyon néztem idén, max akkor mikor TV-ben adták, szóval a statokból azt látom, hogy a D# átment TO gyárba és jobban futtok mint a franchise player-rel, de olyanokra lennék kíváncsi amit a számokból nem lehet kiolvasni.
ZERO_L
Védelem.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 410 — situational football
Tegnap a SNF-n szóba került a KC pálfordulása, viszont annak ellenére, hogy ott ült az állítólag hatalmas Chiefs drukker kommentátor, sikerült megint semmit mondó közhelyeket hangoztatni, hogy az edző fejben összeszedte a srácokat és hasonlók...
Engem mégis a konkrétumok érdekelnének, ti miben látjátok a javulás, KC meccseit nem nagyon néztem idén, max akkor mikor TV-ben adták, szóval a statokból azt látom, hogy a D# átment TO gyárba és jobban futtok mint a franchise player-rel, de olyanokra lennék kíváncsi amit a számokból nem lehet kiolvasni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Kemény srác ez a Peters, 7 int, 2 td 23 pdef, asszem a Droy idénre már elkelt. Gratula hozzá.
kapitnono
Irigy is vagyok, hogy be lett huzva 4 pick-el elottunk. Szivesen latnam black&gold-ban.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 465 — WHO DAT!!!!
Kemény srác ez a Peters, 7 int, 2 td 23 pdef, asszem a Droy idénre már elkelt. Gratula hozzá.


több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 939 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akkor úgy illik, hogy ezt is beíjam.

Ricsi élő adásban elismerte Andy Reidet!!!!!! Csampioncsíp!

Így tovább!!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Nyertunk, ahogy mi tudunk. A foldon es vedelemben.
Peters ket pickje, egyik 90 yardos TD, Branch fumbli utan felszedett 73 yardos TDje, jo blitzek, illetve kozepes, hibakat kerulo passzjatek. Ez a Chiefs football.


Állat vagyok, ami enni kér...