Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Vagy nem kell run heavy
Amit en latok ha hatranyba kerul a csapat az elejen akkor nem nagyon van idő futni a passz meg valahogy nem az igazi

több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A másik Smithel (Sanyival) viszont sajnos csak a helyben topogás marad attól tartok. Legkésőbb a következő drafton meg kell találnia Reidnek az irányítóját különben nem sokáig lesz itt.
dande
Talán nem is Reidnek kellene edzőnek lennie egy run-heavy csapatnál.
több mint 8 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Mindenesetre skullkill, most pont volt hosszabb passz megint. De ez sosem lesz Alexej vedjegye.
ulpianus
Lehet, 2. félidőt félig alva néztem 😊


Gaines ACL 😕
alatriste (ex-balazs799)
Csodás, Branch nem volt vmi életbiztosítás, érdekes lesz
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gaines ACL 😕


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Itt vagyok am. Koszonom az elismero szavakat. Csak nem irom le amit mas leirt. Mindenesetre skullkill, most pont volt hosszabb passz megint. De ez sosem lesz Alexej vedjegye.
Nekem egyebkent nincs bajom azzal, hogy a liga sztem legnagyobb SB eselye jobb. Illetve a Denver is jobb,ez sem dobbenet.

De hogy jot is mondjak, futas ellen jok voltunk megnit, ami tavaly felemas volt (nem kaptunk jo sokaig futott TDt, de yardatlagban nem voltunk jok. Foleg persze ellenfel terfelen, ami eleg csaloka).
Csatlakozom janekekhez, most hogy lesz Sean Smith (CB), erdekel Peters jateka. Mostanra kielemeztek biztosan, kezdo es jol jatszik, van rola boven anyag.

A tamadofal tudtuk hogy foscsi lesz. Jamaal emelett most is futott asszem 4.5os atlaggal 3 TDt,11 futasbol. Nem tudom hogy csinalja evek ota ilyen szar falak mogott, zseni az a gyerek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Reg volt itt ennyi hsz...

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na tessék, ha ettől nem lesznek többen Kansas fanok akkor semmitől 😀 Ezt látni kell 😀

 www.nemzetisport.hu/legiosok/mls-a-kansas-city-mar-kilenc-eve-vitte-volna-nemethet-2441155

Egyébként nekem is a Chiefs a második csapatom Reid miatt különösen.

De Ulpi tényleg hiányzik.
több mint 8 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Csak kíváncsiságból kérdezem.
Vannak it Chiefs fannok is?😊
SBL
Vannak 😛 de sajnos csak ugyanazt tudjuk ismételni... ilyen szar támadófallal nem fogunk jutni sehova se és Alex mostanában már 5-10 yardot se mer/tud előre passzolni nem, hogy hosszabbat, meg ugye a play hívások...
A védelem jó (kivéve Cooper, Fleming) de Aaron "1másodpercalattmegszabadulokalabdától" Rodgers ellen a jó pass rush se tudott mit csinálni. SS visszatérésével javulni fog a védelem, de a támadó oldal akkor is katasztrófa lesz.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak kíváncsiságból kérdezem.
Vannak it Chiefs fannok is?😊
SBL
Ulpi hiányában (amit lassan elfogadhatatlannak titulálok) elszabadul itt az anarchia.

A Packers után viszont én szurkolok a Chiefsnek. Sok embernek van 2. csapata.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Csak kíváncsiságból kérdezem.
Vannak it Chiefs fannok is?😊
SBL
Nincsenek. Az egész világ Patriots fan.
Bazzani
javítva

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Csak kíváncsiságból kérdezem.
Vannak it Chiefs fannok is?😊
SBL
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL statisztika | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


a második legkevesebben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Az egész világ GB fan.
Bazzani
 www.youtube.com/watch?v=KQsdfnbOevM


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak kíváncsiságból kérdezem.
Vannak it Chiefs fannok is?😊
SBL
Nincsenek. Az egész világ GB fan.

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Csak kíváncsiságból kérdezem.
Vannak it Chiefs fannok is?😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.
alatriste (ex-balazs799)
Poe?
Borbinho
2013: 1/1 E. Fisher
2014: 1/23 D. Ford
2015: 1/18 M. Peters

Poe a 12-es drafton jött.
alatriste (ex-balazs799)
my bad, 2015van, 2012ben jött 😀 3 évnek tűnt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
A másik Smithel (Sanyival) viszont sajnos csak a helyben topogás marad attól tartok. Legkésőbb a következő drafton meg kell találnia Reidnek az irányítóját különben nem sokáig lesz itt.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.
alatriste (ex-balazs799)
Poe?
Borbinho
2013: 1/1 E. Fisher
2014: 1/23 D. Ford
2015: 1/18 M. Peters

Poe a 12-es drafton jött.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.
alatriste (ex-balazs799)
Poe?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akkor tevedtem.
Legalabb meglatjuk mit tud Peters
Janek
Nekem egyenlőre tetszik a játéka. Smith posztja krémjéhez tartozik, nem egyből hozzá kell hasonlítani, de Fleming és Cooper-hez mérten mindenképp jobban kezdett. /A Denver ellen egyenesen remekül játszott/. Az első három fordulóban a legtöbbet pályán lévő sec tag volt, és ez Smith visszatérésével sem hiszem, hogy drasztikusan esne majd vissza.
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.
alatriste (ex-balazs799)
Persze,az de talán eddig az első meccs óta jobban dobáltak Flemingre meg Cooperre ,de ha visszatér SS és nem lesz vacak akkor ugye most Peters lesz elvileg a gyengébb CB
Janek
Ez nyilván való, ezért is írtam, hogy nem rögtön Smith-hez kell majd viszonyítani a játékát. De ami a legfontosabb, egy ilyen frontseven mögött gyakran fogják a QB-k nyomás alatt eldobni a labdát, aminél nagyobb segítséget egy DB nem kaphat.
Rajta fog állni, remek védelembe került, lesz is kitől tanulnia a szakmát és nem rögtön no1 CB-nek kell lennie. Elfogult is vagyok mert, sokat néztem a draft előtt és megtetszett a benne rejlő potenciál. Nagyon örültem, hogy ide került, és ki akarok szurkolni neki egy sikeres karriert.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor tevedtem.
Legalabb meglatjuk mit tud Peters
Janek
Nekem egyenlőre tetszik a játéka. Smith posztja krémjéhez tartozik, nem egyből hozzá kell hasonlítani, de Fleming és Cooper-hez mérten mindenképp jobban kezdett. /A Denver ellen egyenesen remekül játszott/. Az első három fordulóban a legtöbbet pályán lévő sec tag volt, és ez Smith visszatérésével sem hiszem, hogy drasztikusan esne majd vissza.
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.
alatriste (ex-balazs799)
Persze,az de talán eddig az első meccs óta jobban dobáltak Flemingre meg Cooperre ,de ha visszatér SS és nem lesz vacak akkor ugye most Peters lesz elvileg a gyengébb CB

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akkor tevedtem.
Legalabb meglatjuk mit tud Peters
Janek
Nekem egyenlőre tetszik a játéka. Smith posztja krémjéhez tartozik, nem egyből hozzá kell hasonlítani, de Fleming és Cooper-hez mérten mindenképp jobban kezdett. /A Denver ellen egyenesen remekül játszott/. Az első három fordulóban a legtöbbet pályán lévő sec tag volt, és ez Smith visszatérésével sem hiszem, hogy drasztikusan esne majd vissza.
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor tevedtem.
Legalabb meglatjuk mit tud Peters

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Az első félidő legvégégét azt nem tudom értelmezni az ésszerű dolgok halmazán...ez a time managment esküszöm mike smith szellemét idézte. A playcall meg még rosszabb, könyörgöm még ha smith bele is bikáz egy intbe akkor mivan? A végen meg mikor 8 mp van hátra el kezd futni. Komolyan mit gondolhatott? Katasztrófa...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4 meccset kapott ugy emlekszem
Janek
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/07/24/sean-smith-suspended-three-games-after-dui-plea/

3 meccset kapott, a Bengals ellen már aktiv lehet.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
4 meccset kapott ugy emlekszem