NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Csak kíváncsiságból kérdezem.
Vannak it Chiefs fannok is?😊
SBL
Nincsenek. Az egész világ Patriots fan.
Bazzani
javítva

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Csak kíváncsiságból kérdezem.
Vannak it Chiefs fannok is?😊
SBL
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL statisztika | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


a második legkevesebben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Az egész világ GB fan.
Bazzani
 www.youtube.com/watch?v=KQsdfnbOevM


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak kíváncsiságból kérdezem.
Vannak it Chiefs fannok is?😊
SBL
Nincsenek. Az egész világ GB fan.

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Csak kíváncsiságból kérdezem.
Vannak it Chiefs fannok is?😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.
alatriste (ex-balazs799)
Poe?
Borbinho
2013: 1/1 E. Fisher
2014: 1/23 D. Ford
2015: 1/18 M. Peters

Poe a 12-es drafton jött.
alatriste (ex-balazs799)
my bad, 2015van, 2012ben jött 😀 3 évnek tűnt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 522 — Így remélem megfelelek nektek.....
A másik Smithel (Sanyival) viszont sajnos csak a helyben topogás marad attól tartok. Legkésőbb a következő drafton meg kell találnia Reidnek az irányítóját különben nem sokáig lesz itt.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.
alatriste (ex-balazs799)
Poe?
Borbinho
2013: 1/1 E. Fisher
2014: 1/23 D. Ford
2015: 1/18 M. Peters

Poe a 12-es drafton jött.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.
alatriste (ex-balazs799)
Poe?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akkor tevedtem.
Legalabb meglatjuk mit tud Peters
Janek
Nekem egyenlőre tetszik a játéka. Smith posztja krémjéhez tartozik, nem egyből hozzá kell hasonlítani, de Fleming és Cooper-hez mérten mindenképp jobban kezdett. /A Denver ellen egyenesen remekül játszott/. Az első három fordulóban a legtöbbet pályán lévő sec tag volt, és ez Smith visszatérésével sem hiszem, hogy drasztikusan esne majd vissza.
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.
alatriste (ex-balazs799)
Persze,az de talán eddig az első meccs óta jobban dobáltak Flemingre meg Cooperre ,de ha visszatér SS és nem lesz vacak akkor ugye most Peters lesz elvileg a gyengébb CB
Janek
Ez nyilván való, ezért is írtam, hogy nem rögtön Smith-hez kell majd viszonyítani a játékát. De ami a legfontosabb, egy ilyen frontseven mögött gyakran fogják a QB-k nyomás alatt eldobni a labdát, aminél nagyobb segítséget egy DB nem kaphat.
Rajta fog állni, remek védelembe került, lesz is kitől tanulnia a szakmát és nem rögtön no1 CB-nek kell lennie. Elfogult is vagyok mert, sokat néztem a draft előtt és megtetszett a benne rejlő potenciál. Nagyon örültem, hogy ide került, és ki akarok szurkolni neki egy sikeres karriert.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor tevedtem.
Legalabb meglatjuk mit tud Peters
Janek
Nekem egyenlőre tetszik a játéka. Smith posztja krémjéhez tartozik, nem egyből hozzá kell hasonlítani, de Fleming és Cooper-hez mérten mindenképp jobban kezdett. /A Denver ellen egyenesen remekül játszott/. Az első három fordulóban a legtöbbet pályán lévő sec tag volt, és ez Smith visszatérésével sem hiszem, hogy drasztikusan esne majd vissza.
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.
alatriste (ex-balazs799)
Persze,az de talán eddig az első meccs óta jobban dobáltak Flemingre meg Cooperre ,de ha visszatér SS és nem lesz vacak akkor ugye most Peters lesz elvileg a gyengébb CB

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akkor tevedtem.
Legalabb meglatjuk mit tud Peters
Janek
Nekem egyenlőre tetszik a játéka. Smith posztja krémjéhez tartozik, nem egyből hozzá kell hasonlítani, de Fleming és Cooper-hez mérten mindenképp jobban kezdett. /A Denver ellen egyenesen remekül játszott/. Az első három fordulóban a legtöbbet pályán lévő sec tag volt, és ez Smith visszatérésével sem hiszem, hogy drasztikusan esne majd vissza.
Mindenesetre az elmúlt 3 év legígéretesebb első köröse a csapattól eddig.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor tevedtem.
Legalabb meglatjuk mit tud Peters

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Az első félidő legvégégét azt nem tudom értelmezni az ésszerű dolgok halmazán...ez a time managment esküszöm mike smith szellemét idézte. A playcall meg még rosszabb, könyörgöm még ha smith bele is bikáz egy intbe akkor mivan? A végen meg mikor 8 mp van hátra el kezd futni. Komolyan mit gondolhatott? Katasztrófa...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4 meccset kapott ugy emlekszem
Janek
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/07/24/sean-smith-suspended-three-games-after-dui-plea/

3 meccset kapott, a Bengals ellen már aktiv lehet.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
4 meccset kapott ugy emlekszem

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Maclin TD! Újra van WR által elkapott TD. Remélem, hogy fel tud állni a csapat. A meccs a félidőre már eldőlt a 28-7es állással és igazán szorossá a Chiefs már csak a 4. negyedben tudta tenni garbage time-ban. AR kíméletlen volt a sec. hibáit kihasználva. Cooper és Branch elég nehéz napon van túl. Remélem Gaines sérülése nem lesz komoly, de ami nagyon jó hír, hogy Sean Smith a 4. fordulóban már végre játszhat.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Komolyan mondom 2:30nál az az időkérés Andy Reidtől xD

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Várom már ezt a hajnali meccset, és kicsit tartok is tőle. Houston fel fogja zabálni Barclay-t az OL-ben, és a DL-re is kell figyelem, szóval sok kettőzést nem engedhetünk meg. Úgy gondolom, gyakran lesz majd benn Quarless vagy Kuhn passprotectionban is.

M. Burnett (SS) out a meccsre, ami ismerve a játékát elég komoly hátrányt jelent majd Charles levédekezésében. Amúgy is lehet a Packers ellen futni, és meg fogjuk érezni a tackle gyár safety hiányát. CMIII játékára leszek nagyon kiváncsi, hogy Smith akarjuk inkább zavarni és nyomni a passrusht, vagy talán a szörny többet lesz ILB és mind két szemével Jamaalt figyeli.

Nem számítok könnyű meccsre, de a Lambeau-n kötelező a győzelem mindenki ellen.
Go Pack Go! De meccs után továbbra is minden fordulóban szemem sarka a Chiefs-en is : ).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Sutton azt mondta, Berry lesz a kezdo safety base felallasoknal is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Jamaalban benne van néha, h fut egy 80 yardos TD-t (vagy ha nem is homerun, csak hirtelen egy nagyon kedvező fieldposition, a drive folytatásához), és futásból ritkábban labdavesztés, mint hailmary-ből. Legvalószínűbb, h nem jut sehova, és letelik az idő. Van egy kis esély, h meg tud lódulni, és nyerhet a KC, meg egy kis esély, h kiütik a kezéből. Utóbbi történt, de ha kitérdelitek se biztos, h megnyeritek...

Én inkább az első félidő végi bénázást nem értem Reid részéről, mondjuk nem először okoz nekem meglepetést time management szempontjából.

btw.: Fox simán kitérdeltette 3 időkérésessel 30-40mpvel a vége előtt a Ravens ellen a div roundban. Nem jött be... Bár én abban a szituációban egy ultrakonzervatív belső futással se békéltem volna meg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Milyen extra kockázatot vállalt Reid ezzel a hívással a térdeléssel szemben? Másképp: a hosszabbításban a Chiefs-é az első labdabirtoklás joga, ugyanez a játék, ugyanezzel az eredménnyel, az is agyhalott ötlet?

Jamaal elszúrta szerintem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ebbe a KC O-ba Charles aki egyedül tudja hozni az extrát. Képes lenni Kelce és Maclin is például de mindkettejükhöz kel A. Smith. 35sec alatt egy Chiefs nem tud megtenni 80yardot 1 időkéréssel.
alatriste
Annyit lehet, hogy nem. De annyit nem is kellett, elég lett volna 45 is.
tomi-tomi
Pár sorral lejjebb kifejtettem, hogy a FG távolság se jöhet össze egy futással 1 időkéréssel véleményem szerint.
De ez már mind történelem.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
De egy mosmár világos, kulcsszituációban sose legyen nálad Reid, ha kőkonzervatív az nem jön be, ha bevállalós, akkor meg az. Nekem tizenhétcentis vót a pupillám, hogy játékot hí be, érted Reid, érted. De legalább tuggyuk, mikor kockázik sose billen felé, ijen a szelavi, vannak ijen típusok, behúzzák a sorsot maguk ellen.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ebbe a KC O-ba Charles aki egyedül tudja hozni az extrát. Képes lenni Kelce és Maclin is például de mindkettejükhöz kel A. Smith. 35sec alatt egy Chiefs nem tud megtenni 80yardot 1 időkéréssel.
alatriste
Annyit lehet, hogy nem. De annyit nem is kellett, elég lett volna 45 is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)