Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Sziasztok!
Srácok valaki jön Londonba a meccsekre? Gondoltam lehetne egy kis bandázás, iszogatás stb... Tavaly elég későn kezdtem el szervezni, de így is sikerült megismerni egy kedves Lions drukker házaspárt... Ha valakit érdekel keresettek nyugodtan! További szép napot!

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Tyler Bray iranyito alairt egy ket eves szerzodeshosszabbitast. Kozel 2 millio dollarrol szol. Chase Daniel (elsoszamu csere QB, aki az is marad iden) szerzodese lejar ev vegen. Ellenben Murray jol jatszott, lehet jovore o lesz a masodik iranyito posztjan. Brayrol nem mondanak le egyelore. Fo erdeme tovabbra is elit karja, es tokeletes felepitese (6`6 es 215). Azutolso edzomeccsen lathatjuk ki mennyit jatszik ,es mire megy vele. Aztan ugyis Alexej az iranyito.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
 www.nfl.com/videos/kansas-city-chiefs/0ap3000000519717/Jamaal-Charles-2015-preview


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Az tuti, hogy kispadozni nem kell nekünk. Annak a feléért én is lyukasra koptatnám a kispadot, ráadásul futni is tudok, mert van két ( 2 db) jó lábam. Neki még annyi sincs... 😀
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
McNabb mellett Vickre is igaz ez, masra is. Meg Alex is jol fut minden szempontbol.
Ellenben nem szereti tulzottan Big Red ha all a bal az oltozoben. Es nem is o kezeli a primadonnakat, mert nem tudja. Vannak erre emberei. De ez inkabb a DC Suttonra es az ST coach Toubra igaz (aki megkapja kezdesnek a nagypofajuakat, ha vedo ha tamado, o tori be oket, aztan mehetnek harcolo alakulathoz).
Raadasul a sema eleg bonyolult, bar semmikepp nem iden kezdene torott szarnyu griffmadar sem. Mar ha tud jarni.

Mas. Kelce megserult. Legfrissebb info szerint (erre vartam eddig, 20 perces):
"Travis has a slightly sprained ankle,” Reid explained. “It's not a high ankle sprain. There's a chance if we were playing a regular season game, he'd have a pretty good shot of playing.”


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Nekem tetszett ez az előszezon széria, évek óta nem volt ilyen pozitív élményem.

Most olvastam, hogy amennyiben RG3 repül a Dc-ből, akkor az újságírók véleménye szerint a mi csapatunk remek hely lenne neki, mert Reid pont ilyen képességű QB-t szeretett volna már régebben is . McNabb-re hivatkozik a csávó.

Hát, én nem örülnék neki.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Cuts: WR Kenny Cook, OT Anthony Dima, LS Andrew East, CB Aaron Hester, DE Vaughn Martin, CB Kenneth Penny, OG Marcus Reed, TE Adam Schiltz, WR Jeret Smith, OL Charles Tuaau, WR L'Damian Washington

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Conleynak (rookie WR) volt messze a legmagasabb snapszama (52). Gyakorlatilag alig jott le,


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Bocs, hogy csak így beleböfögök a topikba, de idén nagy lesz a Peters-imádat.
Jól látom, ugye?
balentin
Lehet. Olvastam olyan nfl szakit, aki szerint ev ujonc vedojatekosa lesz. Ami szvsz tulzas. Jo hirek jonnek rola, jol jatszik elomeccseken (ez mosta harmadik volt). Ellenben CB poszton nehez ujonckent berobbanni. Elony ha ilyen jo vedelemben kell jatszani, nem minden rajta mulik. Viszont kevesebb reflektorfenyt kap, mert sok az elit vedo (Poe, Hali, Houston, Berry, S. Smith, DJ, a fel kezdosor).
ulpianus
Ha nem is lesz, de bőven van rá esélye, főleg úgy, hogy Smith el van tiltva a szezon elején. Én, ezért részben osztom ezen szakik véleményét. De, egy Bradley Roby-E.J. Gaines féle rookie szezonnal azért gondolom, mindenki kiegyezne.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Bocs, hogy csak így beleböfögök a topikba, de idén nagy lesz a Peters-imádat.
Jól látom, ugye?
balentin
Lehet. Olvastam olyan nfl szakit, aki szerint ev ujonc vedojatekosa lesz. Ami szvsz tulzas. Jo hirek jonnek rola, jol jatszik elomeccseken (ez mosta harmadik volt). Ellenben CB poszton nehez ujonckent berobbanni. Elony ha ilyen jo vedelemben kell jatszani, nem minden rajta mulik. Viszont kevesebb reflektorfenyt kap, mert sok az elit vedo (Poe, Hali, Houston, Berry, S. Smith, DJ, a fel kezdosor).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Ha jól játszik csak akkor.

több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Bocs, hogy csak így beleböfögök a topikba, de idén nagy lesz a Peters-imádat.
Jól látom, ugye?
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Aki szereti a galameccseket, nezze meg nyugodtan. Izgalom ellenben nulla, a jatek minden elemeben jobbak voltunk.
Bekuldtek (QB) Murrayt, aki serulesbol jott vissza iden.Dobott kapasbol egy picket a masodik negyed vegen a kezdo Titans Defense ellen. Illetve volt egy masik hasonlo, ami nem lett pick. Ettol eltekintve nem volt rossz. De igazabol den sem fog jatszani, csak erdekes volt, hogy DAnielben is ennyire biznak, nem is kuldtek fel, mindent lattak tole, amit akartak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Dee Ford bordaja nem tort el szerencsere, igy jatszhat a Titans ellen is holnap.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Nem néztem a meccseket, így Ulpi lenne egy kérdésem. Ramik Wilson milyen volt? mennyi esélye van a kezdő posztra?
skullkill29
Amilyenre szamitottunk. Elso csapattal is jatszott, es jol helyezkedik, lat a palyan, szerelni is tud. Ellenben nem eleg erovel szerel neha, illetve coverben rutintalan. Kisse lampalazas is volt, ez majd elmulik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Nem néztem a meccseket, így Ulpi lenne egy kérdésem. Ramik Wilson milyen volt? mennyi esélye van a kezdő posztra?
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Catapano 8:28

Eszongyaazírás: Hunting greatness, AND #HuntingQBS

Éljetek és féljetek mer ez a ti csíkos kisgatyátok

Adassék néktek világosság, néki pedik probó
Eriggyetek ez volt mára a nagyotmondórovat....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
akkor egy tényleg kis Katapánó fény


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
igen
Fanaika nagyon nem kezdő szint RT poszton szerintem.

Peters azért rookie cb de meccsen belül is látni,hogy figyel fejben is játszik.Első negyedben Lockett megetette egy testcsellel másodikra már simán elütötte a paszt a kezei közül...

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Hejjj! Haromszor is sikerult leirnom, es szo szerint egyezik!
ulpianus
így kell tartalommal megtölteni az oldalt 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Hejjj! Haromszor is sikerult leirnom, es szo szerint egyezik!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Egyelore nehez megmondani. Azzal nem ertek egyet, miszerint az elomeccseket nem erdemes nezni, mert semmit nem lehet megallapitani. Az eredmeny lenyegtelen, de sok minden lenyeges.
Ami nekunk nem fontos,de mondjuk egy Raiderssnel igen (akik elszurtak, hogy 100%os legyen a csoport 😀). Szoval naluk igenis erdekes, mit jatszanak. Mert elmelet volt egy halom, de most lathatjuk.

Alex tenyleg dobal melyeket. Bar sokat nem jatszattak, es dobott 1-1 picket a ket meccsen (most pick 6et, azt az egy TDt sem a vedok kaptak.). Maclin eleg jo celpont ehhez. Nem tisztan idozitesen alapul az offense, egyeni kepessegeken inkabb mint mashol. Ezert is keres Reid intelligensebb elkapokat es iranyitokat (es ezert nem erunk semmit Tyler Bray agyukarjaval, mert sajnos fejben nem eleg jo ide).
Akkor viszont kiemelten fontos a WR-QB osszhang. Elso pre meccsen lassan osszeallt a Maclin Alex tengely, most is mukodott. Erzik egymast. Alex anno a most Raiderses Crabtreevel (emlekszunk ugyi, o az akit nem vitt a Raiders, DHTt akarta Al Davis.) a ninersben nem talalta az osszhangot, vagy itt Boweval. Ehhez kepest ez eleg gyorsan ment.Persze Maclin ebben a semaban nott fel.
Ellenben Conley (newbie WR) sehol nincs. Tudtuk, hogy nyers, nem meglepo, Reidek egyertelmuen nem epitenek ra egyelore. Ezzel szemben a sehonnai Albert Wilson (tavalyi UDFA, aki egy eve TCben meglepetesre leverte az osszetalicskazott sok mas WRt) egyre jobb. Tavaly is vegul jobb volt mint Avery (nem nagy dolog, de Avery nem total szar, csak nem is asz). Jobb volt mint az elso koros bust AJ Jenkins. Meg fejlodik. Nem lesz elit soha, de megfelelo WR2 lehet, hiaba 5`9 magas (+200 font). Amig Conleyt fel nem hozzak NFL szintre.

Az OL tudtuk hogy gyenge lesz. Probaljak kirakni,most epp Fisher esett ki. ROT posztra toltak Fanaikat, Reid szerint mukodott szepen a dolog.. Ket eve Geoff Schwartzzal ez bejott, de Schwartz eleve tweener a ket poszt kozott. Viszont amig Laurent Duvernay-Tardif is kezdosorba kenyszerul, akinek kellene meg 1-2 ev, hogy fejlodjon a padon, addig sok jora nem szamitok. Legalabb a ket center megbizatoan tolja, de ott ugyis csak a tetmeccsek sorozataban derulhet ki, mennyi rontott snap lesz,mennyi mas hiba. Grubbsban bizom, hogy segit nekik.
Egyebkent Reidet megint megkerdeztek, hogy Evan Mathist akarja-e (Zodsas vonal) Nagyjabol hetente jelenti ki Big Red, hogy nem terveznek felmerot sem vele.


Chancadrick West cserefuto nagyszeruen jatszik, ertheto, hogy Cyrus Grayt kivagtak.
CB poszton eleg nagy a hajtas, paran ra is gorcsoltek. Smith a kezdo, de tuloldalt Gaines es Fleming harcolnak, mert mindketto fiatal, tavaly jo szezont hozakt. Latjak, hogy Peters kezdohelye nem olyan tuti, aki ellenben ugy latja, csak az elso harom meccsre (Smith eltiltasa alatt) kell neki tars, o az elsokoros zseni. Mindekozben Marcus Cooper, a ket evvel ezelotti felfedezett (tavaly serulten rossz volt) vissza akar terni a reflektorfenybe.Agressziv, kakaskodik, lathatoan tulporog neha. ami jo. A masik draftolt CB, Nelson, eleve hirhedten ultra agressziv, es o sem akar padozni egesz evben. Jokat szorakozok ezen.

Teszett meg, hogy Ron Parker, aki megkapta a nagy lovet, egyertelmuen kezdojatekoskent tekint magara. Ez is volt a terv, aztan Berry felepult. Abdullah a kezdo FS, CB nem kell tobb.
Moses (OLB) kivaloan jatszik futas ellen, es foleg blitzen. Ez kisse meg is lepte Fordot, aki viszont megserult.
Illetve Catapano szokas szerint teljes erobedobassal tolja, neha ketten sem tudjak tartani. Azt mondta, nagyotmondo rovatba illoen, "Terminator vagyok, nem lehet megallitani. Meg kell olj, hogy lealljak". Volt egy minusz 7 yardos run stopja, ezert kerdezte a sajto. Hozzateszem, jo volt Catapano,de annal az esetnel a Hox cserefala elnezte, es senki nem blokkolta ot, meg felre is alltak udvariasan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Egyelore nehez megmondani. Azzal nem ertek egyet, miszerint az elomeccseket nem erdemes nezni, mert semmit nem lehet megallapitani. Az eredmeny lenyegtelen, de sok minden lenyeges.
Ami nekunk nem fontos,de mondjuk egy Raiderssnel igen (akik elszurtak, hogy 100%os legyen a csoport 😀). Szoval naluk igenis erdekes, mit jatszanak. Mert elmelet volt egy halom, de most lathatjuk.

Alex tenyleg dobal melyeket. Bar sokat nem jatszattak, es dobott 1-1 picket a ket meccsen (most pick 6et, azt az egy TDt sem a vedok kaptak.). Maclin eleg jo celpont ehhez. Nem tisztan idozitesen alapul az offense, egyeni kepessegeken inkabb mint mashol. Ezert is keres Reid intelligensebb elkapokat es iranyitokat (es ezert nem erunk semmit Tyler Bray agyukarjaval, mert sajnos fejben nem eleg jo ide).
Akkor viszont kiemelten fontos a WR-QB osszhang. Elso pre meccsen lassan osszeallt a Maclin Alex tengely, most is mukodott. Erzik egymast. Alex anno a most Raiderses Crabtreevel (emlekszunk ugyi, o az akit nem vitt a Raiders, DHTt akarta Al Davis.) a ninersben nem talalta az osszhangot, vagy itt Boweval. Ehhez kepest ez eleg gyorsan ment.Persze Maclin ebben a semaban nott fel.
Ellenben Conley (newbie WR) sehol nincs. Tudtuk, hogy nyers, nem meglepo, Reidek egyertelmuen nem epitenek ra egyelore. Ezzel szemben a sehonnai Albert Wilson (tavalyi UDFA, aki egy eve TCben meglepetesre leverte az osszetalicskazott sok mas WRt) egyre jobb. Tavaly is vegul jobb volt mint Avery (nem nagy dolog, de Avery nem total szar, csak nem is asz). Jobb volt mint az elso koros bust AJ Jenkins. Meg fejlodik. Nem lesz elit soha, de megfelelo WR2 lehet, hiaba 5`9 magas (+200 font). Amig Conleyt fel nem hozzak NFL szintre.

Az OL tudtuk hogy gyenge lesz. Probaljak kirakni,most epp Fisher esett ki. ROT posztra toltak Fanaikat, Reid szerint mukodott szepen a dolog.. Ket eve Geoff Schwartzzal ez bejott, de Schwartz eleve tweener a ket poszt kozott. Viszont amig Laurent Duvernay-Tardif is kezdosorba kenyszerul, akinek kellene meg 1-2 ev, hogy fejlodjon a padon, addig sok jora nem szamitok. Legalabb a ket center megbizatoan tolja, de ott ugyis csak a tetmeccsek sorozataban derulhet ki, mennyi rontott snap lesz,mennyi mas hiba. Grubbsban bizom, hogy segit nekik.
Egyebkent Reidet megint megkerdeztek, hogy Evan Mathist akarja-e (Zodsas vonal) Nagyjabol hetente jelenti ki Big Red, hogy nem terveznek felmerot sem vele.


Chancadrick West cserefuto nagyszeruen jatszik, ertheto, hogy Cyrus Grayt kivagtak.
CB poszton eleg nagy a hajtas, paran ra is gorcsoltek. Smith a kezdo, de tuloldalt Gaines es Fleming harcolnak, mert mindketto fiatal, tavaly jo szezont hozakt. Latjak, hogy Peters kezdohelye nem olyan tuti, aki ellenben ugy latja, csak az elso harom meccsre (Smith eltiltasa alatt) kell neki tars, o az elsokoros zseni. Mindekozben Marcus Cooper, a ket evvel ezelotti felfedezett (tavaly serulten rossz volt) vissza akar terni a reflektorfenybe.Agressziv, kakaskodik, lathatoan tulporog neha. ami jo. A masik draftolt CB, Nelson, eleve hirhedten ultra agressziv, es o sem akar padozni egesz evben. Jokat szorakozok ezen.

Teszett meg, hogy Ron Parker, aki megkapta a nagy lovet, egyertelmuen kezdojatekoskent tekint magara. Ez is volt a terv, aztan Berry felepult. Abdullah a kezdo FS, CB nem kell tobb.
Moses (OLB) kivaloan jatszik futas ellen, es foleg blitzen. Ez kisse meg is lepte Fordot, aki viszont megserult.
Illetve Catapano szokas szerint teljes erobedobassal tolja, neha ketten sem tudjak tartani. Azt mondta, nagyotmondo rovatba illoen, "Terminator vagyok, nem lehet megallitani. Meg kell olj, hogy lealljak". Volt egy minusz 7 yardos run stopja, ezert kerdezte a sajto. Hozzateszem, jo volt Catapano,de annal az esetnel a Hox cserefala elnezte, es senki nem blokkolta ot, meg felre is alltak udvariasan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Egyelore nehez megmondani. Azzal nem ertek egyet, miszerint az elomeccseket nem erdemes nezni, mert semmit nem lehet megallapitani. Az eredmeny lenyegtelen, de sok minden lenyeges.
Ami nekunk nem fontos,de mondjuk egy Raiderssnel igen (akik elszurtak, hogy 100%os legyen a csoport 😀). Szoval naluk igenis erdekes, mit jatszanak. Mert elmelet volt egy halom, de most lathatjuk.

Alex tenyleg dobal melyeket. Bar sokat nem jatszattak, es dobott 1-1 picket a ket meccsen (most pick 6et, azt az egy TDt sem a vedok kaptak.). Maclin eleg jo celpont ehhez. Nem tisztan idozitesen alapul az offense, egyeni kepessegeken inkabb mint mashol. Ezert is keres Reid intelligensebb elkapokat es iranyitokat (es ezert nem erunk semmit Tyler Bray agyukarjaval, mert sajnos fejben nem eleg jo ide).
Akkor viszont kiemelten fontos a WR-QB osszhang. Elso pre meccsen lassan osszeallt a Maclin Alex tengely, most is mukodott. Erzik egymast. Alex anno a most Raiderses Crabtreevel (emlekszunk ugyi, o az akit nem vitt a Raiders, DHTt akarta Al Davis.) a ninersben nem talalta az osszhangot, vagy itt Boweval. Ehhez kepest ez eleg gyorsan ment.Persze Maclin ebben a semaban nott fel.
Ellenben Conley (newbie WR) sehol nincs. Tudtuk, hogy nyers, nem meglepo, Reidek egyertelmuen nem epitenek ra egyelore. Ezzel szemben a sehonnai Albert Wilson (tavalyi UDFA, aki egy eve TCben meglepetesre leverte az osszetalicskazott sok mas WRt) egyre jobb. Tavaly is vegul jobb volt mint Avery (nem nagy dolog, de Avery nem total szar, csak nem is asz). Jobb volt mint az elso koros bust AJ Jenkins. Meg fejlodik. Nem lesz elit soha, de megfelelo WR2 lehet, hiaba 5`9 magas (+200 font). Amig Conleyt fel nem hozzak NFL szintre.

Az OL tudtuk hogy gyenge lesz. Probaljak kirakni,most epp Fisher esett ki. ROT posztra toltak Fanaikat, Reid szerint mukodott szepen a dolog.. Ket eve Geoff Schwartzzal ez bejott, de Schwartz eleve tweener a ket poszt kozott. Viszont amig Laurent Duvernay-Tardif is kezdosorba kenyszerul, akinek kellene meg 1-2 ev, hogy fejlodjon a padon, addig sok jora nem szamitok. Legalabb a ket center megbizatoan tolja, de ott ugyis csak a tetmeccsek sorozataban derulhet ki, mennyi rontott snap lesz,mennyi mas hiba. Grubbsban bizom, hogy segit nekik.
Egyebkent Reidet megint megkerdeztek, hogy Evan Mathist akarja-e (Zodsas vonal) Nagyjabol hetente jelenti ki Big Red, hogy nem terveznek felmerot sem vele.


Chancadrick West cserefuto nagyszeruen jatszik, ertheto, hogy Cyrus Grayt kivagtak.
CB poszton eleg nagy a hajtas, paran ra is gorcsoltek. Smith a kezdo, de tuloldalt Gaines es Fleming harcolnak, mert mindketto fiatal, tavaly jo szezont hozakt. Latjak, hogy Peters kezdohelye nem olyan tuti, aki ellenben ugy latja, csak az elso harom meccsre (Smith eltiltasa alatt) kell neki tars, o az elsokoros zseni. Mindekozben Marcus Cooper, a ket evvel ezelotti felfedezett (tavaly serulten rossz volt) vissza akar terni a reflektorfenybe.Agressziv, kakaskodik, lathatoan tulporog neha. ami jo. A masik draftolt CB, Nelson, eleve hirhedten ultra agressziv, es o sem akar padozni egesz evben. Jokat szorakozok ezen.

Teszett meg, hogy Ron Parker, aki megkapta a nagy lovet, egyertelmuen kezdojatekoskent tekint magara. Ez is volt a terv, aztan Berry felepult. Abdullah a kezdo FS, CB nem kell tobb.
Moses (OLB) kivaloan jatszik futas ellen, es foleg blitzen. Ez kisse meg is lepte Fordot, aki viszont megserult.
Illetve Catapano szokas szerint teljes erobedobassal tolja, neha ketten sem tudjak tartani. Azt mondta, nagyotmondo rovatba illoen, "Terminator vagyok, nem lehet megallitani. Meg kell olj, hogy lealljak". Volt egy minusz 7 yardos run stopja, ezert kerdezte a sajto. Hozzateszem, jo volt Catapano,de annal az esetnel a Hox cserefala elnezte, es senki nem blokkolta ot, meg felre is alltak udvariasan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első félidőt láttam, de csak nézőként, nem figyeltem különösebben semmit. Nekem kifejezetten tetszett a csapat. Az idei védelem úgy tűnik ismét nagyon jó lehet. Úgy értem a két évvel ezelőtti szinten jó. Az OL-ben voltak gondok, és a 2 minute drill nem igazán megy. Viszont Maclin sokkal jobb lesz, mint Bowe volt.

Kíváncsi vagyok Ulpi mit látott "insideres" szemmel...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)