Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem neztem meg vegig. Most varom hogy leszedhessem torriba. Elso negyedben a kezdok voltak, a Cards ment 0-10el, bar eleg kiegyenkitett volt. Ahogy neztem, leginkabb mindket csapat arra hasznalta a meccset, hogy kigyomlalja az olyan jatekokat, amikrol nem tudjak eldonteni, kell a playbookba, avagy nem. Alex dobalt viszont melyre is, ez eleg fontos. Egyikbol pick is lett, de akkor is kell dobni. Nem jo, hogy annyira vigyaz a labdara, nem erdekel par pickkel tobbet dob, nala bele is fer. Akkor is dobni kell.ulpianus
Berry volt fenn? Láttam hogy be volt öltözve.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem neztem meg vegig. Most varom hogy leszedhessem torriba. Elso negyedben a kezdok voltak, a Cards ment 0-10el, bar eleg kiegyenkitett volt. Ahogy neztem, leginkabb mindket csapat arra hasznalta a meccset, hogy kigyomlalja az olyan jatekokat, amikrol nem tudjak eldonteni, kell a playbookba, avagy nem. Alex dobalt viszont melyre is, ez eleg fontos. Egyikbol pick is lett, de akkor is kell dobni. Nem jo, hogy annyira vigyaz a labdara, nem erdekel par pickkel tobbet dob, nala bele is fer. Akkor is dobni kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elég pont gazdag győzelem volt. Mennyit volt pályán az első csapat?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jay Glazer busza elindult. Gyorsan meg is interjuvolta Andy Reidet:
 playbook.draftkings.com/nfl/jay-glazers-draftkings-bus-tour-kansas-city-chiefs/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Berry, ugy fest jatszani fog a meccsen. A kezdok egy negyedet kapnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Edzotaborban Charcandrik West HBrol jonnek jo hirek. Nem sokan vartuk ezt, legtobben sztem azt sem tudjak ki az. Draftolatlan, kis sulibol (Abilene Christian University) erkezo jatekos. 5`10 es 205 font. ST jatekosnak hoztak, az is volt tavaly. Bar mikor (azota kivagott) Cyrus Gray megserult, elvben o lett a harmadik szamu HB (ha a mostanra epp WR poszton igyekvo visszahordo WR-HB joker Black Mambat nem szamitjuk annak). De palyat nemigen latott Charles es Davis boven megelozik jelenleg is.
Mindenestre tehetsegesnek tunik, raadasul elkapasban is jo. Azt mondta errol, hogy neveloapjaval minden nap edzettek elkapasokat is szazszamra. Es mikor elejtett egy passzt, 10 fekvotamaszt kellett lenyomnia.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
3. Hogy mar nem KC tagJanek
akkor mi az első kettő, azon kívül hogy nem LBsapka
az, hogy csak 5'9 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük nem komoly s rendbe jön.

Lám Halinak volt annyi esze, ami nálunk Evan Mathisnak nem. Nem is talált még csapatot magának. Pedig igény biztos léenne az ő játékára is csak nem amennyiért ő akar játszani.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Igen, csak a symptoms tudtommal már súlyosabb, karriert veszélyeztető dolog.Stez
A symptoms tuneteket jelent, magyarul is hasznaljuk. Pontosabban Syptoms-like volt kiirva a hivatalos oldalon.
En ugy ertelmezem, hogy vagy agyrazkodasa van, vagy annak tuneteit mutato mas baja. Ami persze nem hangzik viccesen. Remeljuk, hogy jol van. Es nem eltitkolt vagy eszre nem vett agyrazkodasa. Akarhogy is, most meg fontosabb lett, hogy Justin Houston alairt, es Hali belement a fizucsokkentesbe, igy nem akkora gond, ha esetleg kiesik egy idore Ford. Meglatjuk mit mondanak a dokik. En nem ertek ehhez, az az egy biztos jelenleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Rolando McClain ugyan ezzel ülte végig a Dallas GreenBay elleni rájátszás utolsó negyedét, de azóta sincs semmi problémája.
bár ő lehet, hogy csak nem akart többet játszani 😀
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, csak a symptoms tudtommal már súlyosabb, karriert veszélyeztető dolog.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dee Fordnak sulyos agyrazkodasa van, ez eleg komoly.Stez
En azt olvastam, kihagyta a mai edzest, mert agyrazkodas gyanus tunetei voltak szombaton. (Concussion-like Symptoms)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dee Fordnak sulyos agyrazkodasa van, ez eleg komoly.

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Lánybekker konvert plussz a gömbvillámfing


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Hat a rossz foto

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
3. Hogy mar nem KC tagJanek
akkor mi az első kettő, azon kívül hogy nem LB

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Berry állítólag jól teljesít teljes felszerelésben is. (Y)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
3. Hogy mar nem KC tag

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ezen a naptarkepen ket hibat sikerult osszehozni:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy egeszen jo training camp video riportokkal::
 www.kcchiefs.com/media-center/videos/Chiefs_Blueprint_Camp_Begins/29b0c52f-bed5-4edd-8d90-ea5614091e6b


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kush (C) es Sherman (FB) komolyan edzenek, mint mindig:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/11356951_1039055699519470_1060557557_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=3nQLgNb77JEQ7kNvgGrd8XY&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCp8nC0Cdz5XnRz3KH5MembwcevLQOf4Yo9hT5_a9VR6g&oe=6639F913
Jeremy Maclin on Instagram: "Light workout with these two meatheads! #ChiefsKingdom @kcchiefs @erickush64 @shermanator_42"
1,739 likes, 26 comments - jmac___19 on July 28, 2015: "Light workout with these two meatheads! #ChiefsKingdom @kcchiefs @erickush64 @shermanator_42".


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
 sports.yahoo.com/news/chiefs-pro-bowl-dt-dontari-poe-back-surgery-205314249--nfl.html
Dontari Poe kihagyja a TC-t és vszeg a szezon egy részét is...nem kis csapás ez a D-re sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Pogányóknál, sweet Chuck
 twitter.com/NFL/status/628635833478840320/photo/1


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Illetve Chris Conley is van. O is nagyon gyors, de emellett nagyobb (6`2 es 210+ font), erosebb, intelligensebb. Es szuletett vezeralkat, egyetmen ketszer volt kapitany. A sok "focista", "sportolo" dijai mellett kapott kozossegi munkajart is tobb elismerest. Keszitettek a Georgian egy Star Wars fan minifilmet, Conley talalta ki, rendezte, foszereplo volt, O_O
Iden meg sok lesz neki a Reid sema (Maclin mellett DJax tudtak instant komoly szamokat hozni, es Jackson is epphogy masodik koros lett, megleptesre, illetve o is aprod). Raadaaskent Alex sem tudom mennyire fog melyeket dobni, hiaba fogadkoznak. Conley fiziklisan mar most is komoly kihivas ele allit sok vedot, azonban ha turelmesen edz, hosszutavon jobb lehet mint Maclin. Mondom ezt ugy, hogy Maclin sem viccbol ment Pro Bowlra. Kivalo elkapo, es o vegre ebbe a rendszerbe illik (Conley is).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
De mar van Maclin.