Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Berry a király!
Remélem, hogy tudja majd azt hozni, amit a sérülése előtt, és a betegsége már a múlté, sosem lesz többet gondja vele.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Eric-Berry-Health--Football-Status-Update/cc7493ec-f176-4d69-a94d-6df8a5722ff1

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Sean Smith Meglatjuk fiatalokbol kit tud megint kinevelni a zsenialis Emmitt bacsi (DB coach). Parker safety lesz, Berry kigyogyult a korsagbol, de nincs csucsformaban, ki tudja mikor lesz. Gaines es Flemming azonban nagyon jol jatszottak mar tavaly is. Flowers mikor elment, akkor sem aggodtam. Jobbak is lettunk, nelkule is. Es most drafoltunk ket ujabb tehetseges cornert. A tavalylotti sztar Cooper, aki jol jarhat Smith eltiltasaval leginkabb, mert ebbe a keretbe alig fer be, es tavaly nem is volt jo, serult is volt.

Centerposzton Kusht favorizaljak egyelore.

Rodney Hudson a Raidersbe igazolt. Hudson kivalo center, viszont futashoz kicsit gyengus. Kush nagyobb (magasabb, nehezebb) es erosebb nala. Igazi energiabomba a srac. Hudson kombineban leggyorsabb volt belso falemberek kozt asszem, Kush 3 tizeddel (!) nala is gyorsabb. Intelligens, erdemes egy random riportjat meghallgatni esetleg. Technikaban Hudson viszont mindenkinel jobb. Ezt meglatjuk, de Kush egyetemen is center volt (Hudson nem), ez a harmadik eve itt. Lattuk palyan tobbszor, eleg jo volt. Ellenben beugrani egy dolog, mas dolog letolni teljes meccseket, szezonokat. Nem veletlen draftoltak koran masik centert. Grubbs rutinjara eleinte hagyatkozni fog Kush, ha szol neki, lat valamit.



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sean Smith három meccset kapott. Peters úgy néz ki rögtön az elején már kezdőben találhatja magát.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Idiotabol jut nekunk is (Justin Cox):
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article28003978.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
akkor bajban lenne a defense lenyege (minden az agressziv biltzekre epul),ulpianus
És én ezért is szerettem bele a Chiefs-be.
A liga egyik ha nem legjobb 3-4es OLB-jéről van szó, akinek játékán kis híján több múlik mint a csapat QB-jének, meg kell tartani. Örültem a hírnek, hogy még sokáig nézhetem itt a játékát.


u.i.: azért remélem nem a harmadik fordulóra időzíti a top játékát


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ulpi!
Ford szemszögéből nézve, ez, hogy hathat rá? Miért nem játszott valami sokat tavaly? Szimplán mert a Houston-Hali duó a legjobb és mögöttük nem igazán tudott játszani?Habi
Ford nyilvan nem orul, hogy padozhat tovabb. Nincs olyan epeszu edzo, aki ezt a parost padoztatna, akarmilyen rookie miatt. A rookie oruljon, hogy nincs rajta tul nagy nyomas, tanuljon, De biztos elkepzelte Ford, hogy Houston tavozik.


Hali szerzodese az idei szezon miatt lett atalakitva. Igy maradhattak mindharman (Hali+Houston+Ford). Utobbi nagyon jo volt, aranyaiban hozta Houston rookie szamait (kicsit jobbat), de ami fontosabb, lathatoan jo volt, nem csak szamokban.

De azert biztosra mennek, es mindharman maradtak, mert ha valaki leserul, akkor bajban lenne a defense lenyege (minden az agressziv biltzekre epul), ami nem tudni mennyire veti vissza az egesz csapatot (kevesen hiszik, hogy Alxejevics passzjateka eleg lenne a sikerhez,defense nelkul). Nem veletlen kapott ekkora penzt Houston. Kulcsszerepe van az egesz csapatot nezve is. A secondary masodik legjobb lett a Seahawks mogott paszz ellen, de Houstonek nelkul megneznem mennyire sikerulne ezt tartani..

Talan a terv az, hogy Ford tobb szerepet kap, es vagy o vagy Hali tavozik jovore.

Mindenesetre ez mar olyan ev a vezerkarnak, ahol nehez epitkezesre hivatkozni. Kiderul, mennyit sikerul kihozni, de a terv nagyjabol megvalosult, amit akartak ide erkezven.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Baszod ezek vagy nézték a Ballers eheti részét, vagy az HBO már jóval előbb tudott erről a szerződésről 😀 beszarás komolyan, szinte egy az egyben ugyanaz 😀

Komolyra fordítva a szót nem hittem volna hogy 100+-os (igaz épphogy) szerződést fog kapni. Imádom meg jó játékos , de ez rohadt sok pénz nem gondoltam volna, hogy ennyit megér, de remélem ebben a 6 évben is évenként 20+ sack, 60+ tackle és jópár kikényszerített fumble lesz, akkor örülni fogok 😊skullkill29
Jól van, akkor nem csak nekem jutott eszembe 😀Wyatt

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Baszod ezek vagy nézték a Ballers eheti részét, vagy az HBO már jóval előbb tudott erről a szerződésről 😀 beszarás komolyan, szinte egy az egyben ugyanaz 😀

Komolyra fordítva a szót nem hittem volna hogy 100+-os (igaz épphogy) szerződést fog kapni. Imádom meg jó játékos , de ez rohadt sok pénz nem gondoltam volna, hogy ennyit megér, de remélem ebben a 6 évben is évenként 20+ sack, 60+ tackle és jópár kikényszerített fumble lesz, akkor örülni fogok 😊skullkill29
Jól van, akkor nem csak nekem jutott eszembe 😀

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Hali ahogy nézem 2016ban FA lesz nem?
 www.spotrac.com/nfl/kansas-city-chiefs/tamba-hali/
 overthecap.com/player/tamba-hali/531/
 www.rotoworld.com/player/nfl/3626/tamba-hali

Gondolom Ford-nak 2016 szeptemberére kell felnőnie Houston mellé és majd jön a comp pick 1 évvel később Hali után...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ulpi!
Egy ilyen vaskos szerződés után, nem hiszem, hogy Hali maradna a 2016-2017es szezonban. Vagy csere, vagy cut, bár a garantált tartalom hiánya miatt, gondolom cserélni is könnyebb lesz. Ford szemszögéből nézve, ez, hogy hathat rá? Miért nem játszott valami sokat tavaly? Szimplán mert a Houston-Hali duó a legjobb és mögöttük nem igazán tudott játszani?


JT Daniels fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Hali nemreg irta ala a fizuatalakitast. Asszem 3 millioval csokkentve az eves beret. Pont a Houston deal miatt. O maradna,akar olcsobban is, mint mashol. Csak Ford is jo, es neki is van elo szerzodese. Marpedig elobb vagy utobb donteni kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Evenkent 20+ sacket fixen senki nem er el. Mindenesetre tavaly kapott penzt eloszor (az is eltorpul mostani mellett), elotte a harmadikkoros penze egy vicc volt a teljesitmenyehez kepest. Most megkapta a csucsgazsit, de tenyleg o az egyik legjobb a posztjan, es ez egy igen fontos poszt. Foleg a Chiefs semajaban, ami a pass rushra epul. Mindenesetre a penzek emelkednek mindig, ez mar csak ilyen. Megerheti ez a penz is boven.

Kerdes szamomra, hogy mi a terv az egyebkent igen tehetseges elso koros Dee Forddal? Esetleg Halit akarjak jovore eladni?ulpianus
ilyen Houston deal után halira nem hinném h sokat költenek, fordnak van 4 éveBorbinho
Halinak a mostani az uccsó szezon, mikor van garantált tartalom a szerződésében:  overthecap.com/player/tamba-hali/531


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Evenkent 20+ sacket fixen senki nem er el. Mindenesetre tavaly kapott penzt eloszor (az is eltorpul mostani mellett), elotte a harmadikkoros penze egy vicc volt a teljesitmenyehez kepest. Most megkapta a csucsgazsit, de tenyleg o az egyik legjobb a posztjan, es ez egy igen fontos poszt. Foleg a Chiefs semajaban, ami a pass rushra epul. Mindenesetre a penzek emelkednek mindig, ez mar csak ilyen. Megerheti ez a penz is boven.

Kerdes szamomra, hogy mi a terv az egyebkent igen tehetseges elso koros Dee Forddal? Esetleg Halit akarjak jovore eladni?ulpianus
ilyen Houston deal után halira nem hinném h sokat költenek, fordnak van 4 éve

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Evenkent 20+ sacket fixen senki nem er el. Mindenesetre tavaly kapott penzt eloszor (az is eltorpul mostani mellett), elotte a harmadikkoros penze egy vicc volt a teljesitmenyehez kepest. Most megkapta a csucsgazsit, de tenyleg o az egyik legjobb a posztjan, es ez egy igen fontos poszt. Foleg a Chiefs semajaban, ami a pass rushra epul. Mindenesetre a penzek emelkednek mindig, ez mar csak ilyen. Megerheti ez a penz is boven.

Kerdes szamomra, hogy mi a terv az egyebkent igen tehetseges elso koros Dee Forddal? Esetleg Halit akarjak jovore eladni?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Baszod ezek vagy nézték a Ballers eheti részét, vagy az HBO már jóval előbb tudott erről a szerződésről 😀 beszarás komolyan, szinte egy az egyben ugyanaz 😀

Komolyra fordítva a szót nem hittem volna hogy 100+-os (igaz épphogy) szerződést fog kapni. Imádom meg jó játékos , de ez rohadt sok pénz nem gondoltam volna, hogy ennyit megér, de remélem ebben a 6 évben is évenként 20+ sack, 60+ tackle és jópár kikényszerített fumble lesz, akkor örülni fogok 😊
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article27312361.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Houston új szerződése:
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p4 perccel ezelőtt

KC's Justin Houston signed a 6-year, $101M deal that includes $52.5M GTD, richest Chiefs' deal in history, richest LB deal in NFL history.


több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Es Capa hogy?
Kiszoritja Baileyt?Janek
Valoban passrusher lesz inkabb. Bailey kisse alulertekelt, mint Dorsey isvolt. jo jatekos, de ebben avedelemben nehez reflektorfenyt kapni.
Biztos DeVito nem arra gondolt, hogy sajat maga nem lesz eleg jo. Vagy Poe fog padozni (akinek emelkedik a snapszama, tavaly mar 89% volt a vedelemben, es par Fullback snap).
Catapano amellett olyan genetikai szorny, amit az NFLben keresnek. Nunez-Roches is, de o maga elismerte, hogy igen messze all az NFLtol amit egyetemen eddig kellett nyujtania.
Vannak lehetosegek, megis a duplatripla Pro Bowl DL elott nekem eleg volna egy stabil futas elleni vedekezes is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Es Capa hogy?
Kiszoritja Baileyt?Janek
Kapa fönn van má 290 fölött, igen komolyan gondolta a rösztispotot


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Es Capa hogy?
Kiszoritja Baileyt?

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nagyot mondo rovat; Mike DeVito szerint nem lenne semmi meglepo abban, ha Catapano es Jaye Howard mindketten mennenek a pro bowlra.
Hozzateszem, az ujonc Nunez-Roches is tehetsegesnek tunik DLben, semmi nincs lefutva.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Bob Gretz a kiváló szakíró gyorselemzése a főnöki támadókról:
 www.bobgretz.com/chiefs-football/evaluating-the-chiefs-offense-going-into-camp.html

és a védőkről:
 www.bobgretz.com/chiefs-football/evaluating-the-chiefs-defense-going-into-camp.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Salary cap összesítő:
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article25476997.htmlulpianus
Ki lett ám centizve. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Salary cap összesítő:
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article25476997.html


Állat vagyok, ami enni kér...