Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy egeszen jo training camp video riportokkal::
 www.kcchiefs.com/media-center/videos/Chiefs_Blueprint_Camp_Begins/29b0c52f-bed5-4edd-8d90-ea5614091e6b


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kush (C) es Sherman (FB) komolyan edzenek, mint mindig:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/11356951_1039055699519470_1060557557_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=3nQLgNb77JEQ7kNvgGrd8XY&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCp8nC0Cdz5XnRz3KH5MembwcevLQOf4Yo9hT5_a9VR6g&oe=6639F913
Jeremy Maclin on Instagram: "Light workout with these two meatheads! #ChiefsKingdom @kcchiefs @erickush64 @shermanator_42"
1,739 likes, 26 comments - jmac___19 on July 28, 2015: "Light workout with these two meatheads! #ChiefsKingdom @kcchiefs @erickush64 @shermanator_42".


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
 sports.yahoo.com/news/chiefs-pro-bowl-dt-dontari-poe-back-surgery-205314249--nfl.html
Dontari Poe kihagyja a TC-t és vszeg a szezon egy részét is...nem kis csapás ez a D-re sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Pogányóknál, sweet Chuck
 twitter.com/NFL/status/628635833478840320/photo/1


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Illetve Chris Conley is van. O is nagyon gyors, de emellett nagyobb (6`2 es 210+ font), erosebb, intelligensebb. Es szuletett vezeralkat, egyetmen ketszer volt kapitany. A sok "focista", "sportolo" dijai mellett kapott kozossegi munkajart is tobb elismerest. Keszitettek a Georgian egy Star Wars fan minifilmet, Conley talalta ki, rendezte, foszereplo volt, O_O
Iden meg sok lesz neki a Reid sema (Maclin mellett DJax tudtak instant komoly szamokat hozni, es Jackson is epphogy masodik koros lett, megleptesre, illetve o is aprod). Raadaaskent Alex sem tudom mennyire fog melyeket dobni, hiaba fogadkoznak. Conley fiziklisan mar most is komoly kihivas ele allit sok vedot, azonban ha turelmesen edz, hosszutavon jobb lehet mint Maclin. Mondom ezt ugy, hogy Maclin sem viccbol ment Pro Bowlra. Kivalo elkapo, es o vegre ebbe a rendszerbe illik (Conley is).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
De mar van Maclin.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Marcus Petersnek nagyon ment ma az edzesJanek
Egy csapatban ahol nem volt WR TD tavaly. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Marcus Petersnek nagyon ment ma az edzes

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem gyenge sztori

 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000505513/Chiefs-sign-player-who-sent-his-highlight-on-Twitter?campaign=twitter_Video_ITCdeyell
kár, hogy már cutolták is :\ szép volt amíg tartott

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jerel Worthy (ex 2. koros Packers DT) kivagva.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 532
nem gyenge sztori

 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000505513/Chiefs-sign-player-who-sent-his-highlight-on-Twitter?campaign=twitter_Video_ITC

choose life
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A kislány a Raiders gondolom. De ki a jó? Ki a rossz? Na és ki a csúf? 😀Bruce
Ebben az a jo, hogy mindenkinek az akit akar. Mondjuk a csuf Rivers es bandaja, A rosszat lelovik, az a Chiefs. A Broncos pedig a fohos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Berry kemoterapiat kapott fel evig, gyakorlatilag ilyenkor mergezik. Egy edzesen vett reszt, penteket megint kihagyta, lassan fog visszaterni.

Cyrus Gray (HB) kozben ki lett vagva.

Vegul egy kep az AFC WEST jelenlegi allasarol:
ulpianus
A kislány a Raiders gondolom. De ki a jó? Ki a rossz? Na és ki a csúf? 😀Bruce
erre majdnem mondtam vmi cifrát😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Berry kemoterapiat kapott fel evig, gyakorlatilag ilyenkor mergezik. Egy edzesen vett reszt, penteket megint kihagyta, lassan fog visszaterni.

Cyrus Gray (HB) kozben ki lett vagva.

Vegul egy kep az AFC WEST jelenlegi allasarol:
ulpianus
A kislány a Raiders gondolom. De ki a jó? Ki a rossz? Na és ki a csúf? 😀Bruce
Alex Smith a kislány, PM a csúf, Rivers a rossz, nem maradt más, mint Carr a jó 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Már az is óriási dolog,hogy tünetmentes és ,hogy szerelést húzhatott.
Innen ha még játszik is az fantasztikus !

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 460 — Sic semper tyrannis!
Berry kemoterapiat kapott fel evig, gyakorlatilag ilyenkor mergezik. Egy edzesen vett reszt, penteket megint kihagyta, lassan fog visszaterni.

Cyrus Gray (HB) kozben ki lett vagva.

Vegul egy kep az AFC WEST jelenlegi allasarol:
ulpianus
A kislány a Raiders gondolom. De ki a jó? Ki a rossz? Na és ki a csúf? 😀
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Berry kemoterapiat kapott fel evig, gyakorlatilag ilyenkor mergezik. Egy edzesen vett reszt, penteket megint kihagyta, lassan fog visszaterni.

Cyrus Gray (HB) kozben ki lett vagva.

Vegul egy kep az AFC WEST jelenlegi allasarol:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Eddig az offseason legjobb híre. Nem tudom mennyi idő formába jönni ennyi kihagyás után, de ha a TC elejétől edzhet...

Cserébe viszont sajnos Poe hátát műteni kell, kihagyja a TC-t és lehet h a szezon elejét is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Berry a király!
Remélem, hogy tudja majd azt hozni, amit a sérülése előtt, és a betegsége már a múlté, sosem lesz többet gondja vele.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Eric-Berry-Health--Football-Status-Update/cc7493ec-f176-4d69-a94d-6df8a5722ff1

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sean Smith Meglatjuk fiatalokbol kit tud megint kinevelni a zsenialis Emmitt bacsi (DB coach). Parker safety lesz, Berry kigyogyult a korsagbol, de nincs csucsformaban, ki tudja mikor lesz. Gaines es Flemming azonban nagyon jol jatszottak mar tavaly is. Flowers mikor elment, akkor sem aggodtam. Jobbak is lettunk, nelkule is. Es most drafoltunk ket ujabb tehetseges cornert. A tavalylotti sztar Cooper, aki jol jarhat Smith eltiltasaval leginkabb, mert ebbe a keretbe alig fer be, es tavaly nem is volt jo, serult is volt.

Centerposzton Kusht favorizaljak egyelore.

Rodney Hudson a Raidersbe igazolt. Hudson kivalo center, viszont futashoz kicsit gyengus. Kush nagyobb (magasabb, nehezebb) es erosebb nala. Igazi energiabomba a srac. Hudson kombineban leggyorsabb volt belso falemberek kozt asszem, Kush 3 tizeddel (!) nala is gyorsabb. Intelligens, erdemes egy random riportjat meghallgatni esetleg. Technikaban Hudson viszont mindenkinel jobb. Ezt meglatjuk, de Kush egyetemen is center volt (Hudson nem), ez a harmadik eve itt. Lattuk palyan tobbszor, eleg jo volt. Ellenben beugrani egy dolog, mas dolog letolni teljes meccseket, szezonokat. Nem veletlen draftoltak koran masik centert. Grubbs rutinjara eleinte hagyatkozni fog Kush, ha szol neki, lat valamit.



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sean Smith három meccset kapott. Peters úgy néz ki rögtön az elején már kezdőben találhatja magát.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Idiotabol jut nekunk is (Justin Cox):
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article28003978.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
akkor bajban lenne a defense lenyege (minden az agressziv biltzekre epul),ulpianus
És én ezért is szerettem bele a Chiefs-be.
A liga egyik ha nem legjobb 3-4es OLB-jéről van szó, akinek játékán kis híján több múlik mint a csapat QB-jének, meg kell tartani. Örültem a hírnek, hogy még sokáig nézhetem itt a játékát.


u.i.: azért remélem nem a harmadik fordulóra időzíti a top játékát


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ulpi!
Ford szemszögéből nézve, ez, hogy hathat rá? Miért nem játszott valami sokat tavaly? Szimplán mert a Houston-Hali duó a legjobb és mögöttük nem igazán tudott játszani?Habi
Ford nyilvan nem orul, hogy padozhat tovabb. Nincs olyan epeszu edzo, aki ezt a parost padoztatna, akarmilyen rookie miatt. A rookie oruljon, hogy nincs rajta tul nagy nyomas, tanuljon, De biztos elkepzelte Ford, hogy Houston tavozik.


Hali szerzodese az idei szezon miatt lett atalakitva. Igy maradhattak mindharman (Hali+Houston+Ford). Utobbi nagyon jo volt, aranyaiban hozta Houston rookie szamait (kicsit jobbat), de ami fontosabb, lathatoan jo volt, nem csak szamokban.

De azert biztosra mennek, es mindharman maradtak, mert ha valaki leserul, akkor bajban lenne a defense lenyege (minden az agressziv biltzekre epul), ami nem tudni mennyire veti vissza az egesz csapatot (kevesen hiszik, hogy Alxejevics passzjateka eleg lenne a sikerhez,defense nelkul). Nem veletlen kapott ekkora penzt Houston. Kulcsszerepe van az egesz csapatot nezve is. A secondary masodik legjobb lett a Seahawks mogott paszz ellen, de Houstonek nelkul megneznem mennyire sikerulne ezt tartani..

Talan a terv az, hogy Ford tobb szerepet kap, es vagy o vagy Hali tavozik jovore.

Mindenesetre ez mar olyan ev a vezerkarnak, ahol nehez epitkezesre hivatkozni. Kiderul, mennyit sikerul kihozni, de a terv nagyjabol megvalosult, amit akartak ide erkezven.


Állat vagyok, ami enni kér...