Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Salary cap összesítő:
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article25476997.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az öt legmeglepőbb, de nagy potenciállal bíró igazolás Elliot Harrison szerint:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/f4uze89bc9ehuvtdaijy
Jay Cutler rising? Offseason moves with potential to surprise
Might new offensive coordinator Adam Gase cure what ails Jay Cutler -- and save the Chicago Bears' season? Elliot Harrison eyes five offseason moves that could have a greater impact than expected.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szombaton egy kansasi jótékonysági aukción megvolt Eric Fisher kb legnagyobb sikerélménye, mióta NFLben van: Selena Gomez letapizta. 😀😀

Ott volt még Colquitt (aki minden évben ott szokott lenni, és most is hozta a tesóját magával), valamint idén magukkal vitték Kelcet is.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Adam Teicher 53as tippje:
 espn.go.com/blog/kansas-city-chiefs/post/_/id/12430/heres-my-pre-camp-prediction-for-chiefs-roster


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Azért a 3. kör egy „térd nélküli” játékosért elég magas volt anno. Én mondjuk reménykedtem benne (be is húztam GM-ben), de Charles mögé lehet, hogy luxus. Mutatott szép dolgokat, de ha csak azt nézzük, hogy két év alatt 204 futásból 3.5-ös átlagot hozott, az azért nem egy lenyűgöző stat. Pláne, hogy Charles azért stabilan 5.0-s átlag felett tolja, szóval annyira azért a falra sem lehet fogni. Én örülnék, ha jönne hozzánk, és jó lenne, de 3. kört érte jelenleg aligha adnék, még a 4. kör is elég korrekt két évvel a szerződése vége előtt szerintemWyatt
Lehet, hogy magas volt a 3. kör, de igazából eddig ink igazolta h ér annyit, mint hogy nem. Innentől fogva 4. körért eladni szvsz öngól.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Davis kiraly lehet, ha kezdeni fog valahol. Egyetemen igen komoly eselyes volt, hogy legjobb jatekosnak valasszak, aztan nem o nyert (SuperCam), megserult komolyan, igy lett harmadik koros. Nem mintha az baj volna, Jamaal is harmadik koros volt. De Davis ha egeszseges, akkor nem marad bent addig, mert mas hibaja nem volt.
Majdnem akkora tomegu mint egy FB (227 font),de megis gyors, mint egy speedy HB (4.37). A technikaja mara NFL szintu, elkapni tud atlagos mertekben, ha nem is olyan egykezeseket mint Jamaal. Esze van a jatekhoz, jo a hozzaallasa edzeseken es a palyan.
Tokeletesall downback. A legfobb kerdes persze nyitva vagy nem, izles szerint: Marmint serulekeny, ha 2 eve nemserult, avagy nem jatszott sokat, azert nem serult.

Akarhogy is, hamarosan lejar a szerzodese. Es valaki meg fogja fizetni. Erre ez az ajanlat is jo pelda,es a tavalyi esetek (3 csapatra emlekszem, legkomolyabb volt csak a Ravens) is. Nem biztos, hogy megeri a padra fizetni, mikor szuk a salary cap. Lehet jobb most kihozni valami jo erteket, ha mar felajanlottak. Egyelore ez pletyi szint, meglatjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
empty taxi
Mondjuk Davis egy olyan játékos, akit 3. körben draftoltak és az eddig látottak alapján nem véletlenül és nem is használták agyon, egy ilyet én nem adnék oda egy 4. körért 😊[/quote]Azért a 3. kör egy „térd nélküli” játékosért elég magas volt anno. Én mondjuk reménykedtem benne (be is húztam GM-ben), de Charles mögé lehet, hogy luxus. Mutatott szép dolgokat, de ha csak azt nézzük, hogy két év alatt 204 futásból 3.5-ös átlagot hozott, az azért nem egy lenyűgöző stat. Pláne, hogy Charles azért stabilan 5.0-s átlag felett tolja, szóval annyira azért a falra sem lehet fogni. Én örülnék, ha jönne hozzánk, és jó lenne, de 3. kört érte jelenleg aligha adnék, még a 4. kör is elég korrekt két évvel a szerződése vége előtt szerintem

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Knile Davisrol tudjuk milyen jo (a PFF grade ellenere. 😊). A csapatok is tudjak. Neki a pechje az, hogy Charlesszal jatszik egy csapatban, igy nemigen lesz kezdojatekos mostansag, pedig boven megerdemelne. Nem viccbol akartak tavaly is elvinni par csapathoz kezdetni. Leginkabb a Ravens tett komoly ajanlatot, amire emlekszem.
Legujabb pletyka szerint, most a Patriots szeretne elhalaszni Davist. Ha nem kernek erte irrelalis arat. Allitolag egy negyedik koros ellenertek is szoba kerult a Honved reszerol.ulpianus
Mondjuk Davis egy olyan játékos, akit 3. körben draftoltak és az eddig látottak alapján nem véletlenül és nem is használták agyon, egy ilyet én nem adnék oda egy 4. körért 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Knile Davisrol tudjuk milyen jo (a PFF grade ellenere. 😊). A csapatok is tudjak. Neki a pechje az, hogy Charlesszal jatszik egy csapatban, igy nemigen lesz kezdojatekos mostansag, pedig boven megerdemelne. Nem viccbol akartak tavaly is elvinni par csapathoz kezdetni. Leginkabb a Ravens tett komoly ajanlatot, amire emlekszem.
Legujabb pletyka szerint, most a Patriots szeretne elhalaszni Davist. Ha nem kernek erte irrelalis arat. Allitolag egy negyedik koros ellenertek is szoba kerult a Honved reszerol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jó hallani a Berry-s hírt!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Da'Rick Rogerst kivagtak. Eleve is csak biztositeknak jott, de mar erre nincs igeny.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Remek hír!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Nincs hivatalos info. Travis Kelce mondta edzesen, hogy Berry jol van. Azota az SEC Football Live, az Everything Georgia (sutianap ezt idezte), illetve az NFL Central is lehozta, hogy legyozte a korsagot (Hodgkin’s lymphoma).ulpianus
Hál isten jól gyógyítható daganat-fajta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nincs hivatalos info. Travis Kelce mondta edzesen, hogy Berry jol van. Azota az SEC Football Live, az Everything Georgia (sutianap ezt idezte), illetve az NFL Central is lehozta, hogy legyozte a korsagot (Hodgkin’s lymphoma).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
reménykeltő hírek

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Everything Georgia ‏@GAFollowers 3 ó3 órával ezelőtt Fordítás megtekintése
Georgia born NFL player Eric Berry has successfully defeated cancer.

ennyire e


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Berry jobban van

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az uj elkaporemnyseg, Chris Conleyrol:
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article23925379.html#storylink=rss


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem igazan van penz a capben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
A Pats kivágta Tim Wright TE-t.

Szerintetek van rá esély, hogy itt landol?

Nekem szimpatikus a srác.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nagyotmondo rovat:
Charcandrick West RB azt mondta, teljesen jol van. (Tavaly a feje nem forgott, olyan gond volt a nyakaval.) Es ha mar jol van, elarulta: egy napon majd jobb lesz mnt Jamaal Charles, ez a terve. Bar ma meg Charles a jobb, ezt elismeri.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ezek csak statisztikai kovetkeztetesek. Azt mutatjak meg, kinek milyen jok a statjai egy onkenyes osszesitett meroszamra vetitve. Nem mutatja peldaul, hogy Houston attol elit, hogy nem a gyenge oldalon jatszik, ott Hali kuzd a legjobb pass protectorokkal, es ez (+Poe + Sutton blitzei) teszik lehetove Houston emberfeletti szamait. Houston szazszor elismerte Hali hatasat a sajat jatekara egyebkent.
Vagy ugye nalunk CB jon be ILB helyett igen sokat (legtobbet a ligaban), ez is segit blitzelni, nem viccbol drafoltunk ket CBt megint, egyiket elso korben (persze Parker fixen safetyve valasa is indokolta, amit Berry kiesese hozott magaval).
Szal ez bonyolult, de az egyeni satisztika ezt nem latja. Jo ez, csak azt kell latni amit mutat. Ha a szamokat nezzuk, ki mit ert el a ligahoz kepest. Az peldaul nem rossz, hogy Charles ilyen szar fal mogott is High Quality szamokat hozott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
PFF roster szines szagos:
Offencs:

Difencs:
ulpianus
Jamaal nem elite? Hali csak good? Hiba a rendszerben.ender1112
Ahogy eddig mindig idén is sok megkérdőjelezhető értékelésük van


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
PFF roster szines szagos:
Offencs:

Difencs:
ulpianus
Jamaal nem elite? Hali csak good? Hiba a rendszerben.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
PFF roster szines szagos:
Offencs:

Difencs:


Állat vagyok, ami enni kér...