Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem hivatalosan a sztori allitolag ugy volt, hogy CB kell mindenkepp. Es vagy Peters (vagy meg nem nevezett masik CB) elsoben, vagy ha mindketto kimegy akkor Nelson harmadik kozepen. De mivel bent maradt harmadik vegere is, ugy dontottek akkor miert hagyjak bent, ha mar ennyire meggyozte oket? Izgultak a ket harmadik koros pick kozt, de vegul ugy ereztek minden klappol, jol csinaltak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ulpi!
Az egyik picketek után nem tudod mi baja lehetett Reidnek? Ahogy odakapcsoltak a war roomotokba eléggé fel volt paprikázva, hevesen gesztikulált és ránézésre ordibált. Olvastál esetleg erről valamit?kristof
Reid eleve azt mondta, a Chiefs DB edzojet (Emmitt Thomas, sokat dicserem en is, sztem is a legjobb DB edzo a ligaban) nem lehet egyszeruen nem tisztelni. Es o maga (Reid) es Thomas is egyetertettek, hogy Nelson az egyik legjobb CB prospect a drafton, szinte csoda lenne, ha be tudnak ott huzni, de van ra sansz. Es bejott. Ezert fakadt ki, annyira izgatott volt.

Mas. Aron Murray pedig azon oromkodott, hogy leigazoltuk egyetemi csapattarsat, elkapojat, Chris Conleyt (Georgia), beszeltek is draft elott errol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ulpi!
Az egyik picketek után nem tudod mi baja lehetett Reidnek? Ahogy odakapcsoltak a war roomotokba eléggé fel volt paprikázva, hevesen gesztikulált és ránézésre ordibált. Olvastál esetleg erről valamit?
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Pont ez jutott eszembe nekem is, mikor meloba mentem reggel 5kor, hogy egyvalaki center lesz Kush mogott, mert ennyi guard tulzas. Foleg, hogy Jeff Allent is azert raktak at OTbe, mert minek tobb guard? Illetve persze OT (is) volt egyetemen, szal nem vakon vannak vele.

Mindenesetre most megvarjuk ki mit nyilatkozik, mi tortenik edzesen, akkor talan okosabbak leszunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
M Morse pick elég meglepő lett főleg Grubbs igazolás tükrében.
De jókat írnak róla okos könnyen lehet ő lesz a center megoldás...

Megjött a Reid zsebrakéta is ,ez borítékolható volt .

S Nelson ott már bpa pick volt szerintem.

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Illetve a harmadik korben ketszer jovunk, ez nagyon fontos este lesz, belehet fejezni a kezdosort, es aztanBPA alapon aki leesik, az lesz,Dorsey kielheti magat. Sok lyuk nincs a rosteren.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Reid szeret masodik korben WRt huzni. Ehhez az ideinel idealisabb felhozatal nem is kell. Bar Dorsey BPA alapon draftol es kesz, nem erdekli ki mire szamit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 676 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én örülök ennek a picknek épp be is írtam pont előtte, hogy Berry hiánya miatt is kell vlaki hátulra, még ha nem is pont posztra húztak. Bízzunk benne rendben lesz a srác,. Második-Harmadik körben esetleg WR/OL/RB-t várok esetleg az elmaradhatatlan Reid DE pick 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ne felejtsuk, hogy hoztunk ket guardot, egyik kiraly masik jo kezdoszint. Szal mar jobb a fal mint tavaly. OT Fisher kerdeses,de Stephenson sztem jo ROT volt. Centert meg varhatunk, esetlef OTt is, de Guard sztem csak ha nagyon megtetszik valaki.
CB azert kllet, mert PArker CBbol most mar nem beugros Safety lesz,hanem mint szezon vegen, fix. Igy van eleg minosegi CB, ami sosem art.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Siman jöhet egy D Smith plusz egy Oline ember

több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Én majd a 2.-3. kör után eldöntöm, hogy tetszik-e 😊
Jó játékos, itteni edzők sztárt tudnak belőle faragni, főleg ha nem lesz problémás.
De remélem hogy WR és OL emberek jönnek és akkor örülni fogok.
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 086 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
teljesen korrekt pick, valószínűleg BPA alapon jött, jó edzője lesz, cb mindig kell a pass heavy miatt, plusz cooper-el talán még a raiders-nek is lesz lesz passzjátéka😊
most mást ki a fenét húztunk volna? a támadófalba később is jöhet játékos, főleg belülreehh
Én messze a támadófal gyengeségét látom a legnagyobb problémának. Smith nem az a fajta qb, aki ész nélkül dobál. És nehéz úgy dobni, ha folyton menekülnie kell.
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
teljesen korrekt pick, valószínűleg BPA alapon jött, jó edzője lesz, cb mindig kell a pass heavy miatt, plusz cooper-el talán még a raiders-nek is lesz lesz passzjátéka😊
most mást ki a fenét húztunk volna? a támadófalba később is jöhet játékos, főleg belülre
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Jon kesöbb

több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 086 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Tavaly is vartunk mindent, csak pass rushert nem elso korben. Dorsey dont, es ot nem erdeklik a netes listak, meg ilyesmik.ulpianus
Azért a valóság tán csak érdekli 😉 A támadófal gyenge, jött egy cb, szegény Smith 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
A legjobb cb

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 096 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Marcus Peters CB
Cooper, White, Parker kimentek. WR-t gondoltam én is, akár Perriman-t, de végül a secbe jött új ember.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
én már nyilatkoztam a mock játékban

több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Igen ez így van, de attól még reménykedhetünk 😉

Legfőképp Cameron Erving-nek örülnék, ahogy sokszor mondtam korábban, de amit előbb írtam azzal se lenne sok bajom 😊
Aztán majd meglátjuk mi lesz, lehet DE vagy S pick lesz első körbe, vagy QB 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Tavaly is vartunk mindent, csak pass rushert nem elso korben. Dorsey dont, es ot nem erdeklik a netes listak, meg ilyesmik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Wr-t remèlem csak a második körbem hùzunk. Első körben szvsz a támadòfalba kène húzni. Nem szeretnèk mèg egy olyan èvet mint a tavalyi.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Kíváncsi leszek hogyan alakul ma a draft. Már kezdek egyre jobban belenyugodni / egyetérteni azzal hogy WR legyen első körbe. Csak olyan WR legyen akit Alex is elfogad és fog dobálni neki 😊
Utána jöhet egy OT, egy C meg egy ILB. Egy ilyen 3 körrel elégedett lennék, na persze nem az a cél kint, hogy én elégedett legyek 😀
Kinéztem pár embert aki nekem tetszik, aztán lehet nem olyan jók vagy nem őket választják, de azért leírom.
Rob Havenstein (T)
Hroniss Grasu (C)
Denzel Perryman (ILB)

Nem feltétlen ilyen sorrendbe, de én őket néztem ki aztán majd itt a hétvégén meglátjuk, hogy alakul.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Hivatalos oldalon megy a szokasos kedvcsinalo sorozat, a Chiefs Blueprint:
 www.kcchiefs.com/media-center/videos/Chiefs-Blueprint-Episode-4/f7b01085-201d-4e8e-8fcb-4d8eb6dba833


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Megint a Raiders ellen zarunk. Jo szezon lesz ez remellhetoleg.
 www.fbschedules.com/nfl-15/2015-kansas-city-chiefs-football-schedule.php


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Az első 8 hét (bye weekig) nagyon kemény lesz, utána is csak egy fokkal lesz könnyebb. Érdekes szezon lesz és jó meccseknek ígérkeznek.