Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Dontari Poe hatizom huzodas miatt korabban fejezte be az edzest. A csapat szerint nincs hir, annyira nem komoly az eset. Illetve a tavaly IR listan levo Derrick Johnson nemsokara edzesbe all.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A PFF szerint Maclinnek lett a legjobb drop ratingje tavaky (azok kozt, akik kaptak is eleg passzt). Konkretan 140 passzbol egyet ejtett el.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Offense (jatekosok) pillanatkep, OTA elott:

Akarom mondani, ez az:
 www.chiefsdigest.com/overview-of-chiefs-roster-on-offense-before-otas/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Minden draftolt playa alairt. Akit erdekel, nezzen utana, de elore tudhato egeszen pontosan ki mit fog alairni, a liga szabalyozta (megegyeztek). Hirertek igy nulla kozeli, max ha valaki nem irja ala, de az extrem ritka.

Egy nem draftolt jatekos is alairt tegnap. Charles Tuaau, a 6-foot-5, 310-pound defense tackle from Texas A&M.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
El innen a negativ hullamokkal! Mindenfaszalesz idoszak van most meg.ulpianus
Ígyvan, émmá be se merem másolni a Catapano tweeteket, helybőlprobó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
El innen a negativ hullamokkal! Mindenfaszalesz idoszak van most meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
A fal egyelore igy allna fel:
Fisher-Grubbs-Morse-Fanaika-Stephenson
Feigt-Duvernay-Kush-Fulton-Allenulpianus
Fanaika...már előre dörzsöli a tenyerét a vele szemben felálló összes védő😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A fal egyelore igy allna fel:
Fisher-Grubbs-Morse-Fanaika-Stephenson
Feigt-Duvernay-Kush-Fulton-Allen


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Számomra innen az idényre a kérdések, hogy a támadófal hogy fog felállni és miként fognak teljesíteni. Valamint hogy az elkapók és Alex hogy fognak együttműködni. Ezen kívül a két CB fejlődése, beilleszkedése és Ramik Wilson-ra leszek kíváncsi még hogy Mauga-t kiszorítja-e. De ezeket majd 3-4 hónap múlva megtudjuk, csak bírjuk ki addig 😀
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
OFF
Mikor elmeséltem kisöcsinek a draft eseményeit, és kiemeltem, hogy hoztak egy segítőt Jamaalnak, hogy ne legyen olyan nehéz dolga egyedül, egy rövid ámde annál velősebb választ adott:
- Még szerencséjük!

😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lukk az Manning. 😊ulpianus
Keverem már a szezont a f...ommal is 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Lukk az Manning. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A falba jött egy játékos, kellett. Az egyik legjobb CB-et az idei classból nem kell megmagyarázni a mai passz orientált ligában főleg egy olyan csoportban, ahol Luck(Manning álruhában) - Rivers dobás, és Carr is mutatott bíztató jeleket, ráadásul kapott egy Coopert maga mellé. Smith - Peters, Parker - Abdullah 4-es jól néz ki, és mélységre is megvan a csapatrész. Én is jóra értékelem a draftot. Jó elkapót talán a legkönnyebb találni a topokon kívül is, ha Conley volt az akiben látták a lehetőséget akkor ő volt. Macllin - Kelce - Avant mögött pedig nem is kell rögtön az első naptól kezdve 100yardos meccseket hoznia (nem úgy mint Coopernek vagy épp White-nak.
Nekem tetszett a draft!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Felemas, mert Horinek sem a jatekosokkal van gondja, azok jok. Csak nem ezekre a posztokra szamitott, es foleg nem ott amilyen sorrendben erkeztek. Illetve nem latja, mikent is segitenek a Chiefs 2015os szezonjaban elorelepest biztositani. En ugy vettem ki (cikkbol es draftkozvetitesbol) hosszutavon szte is jok lesznek. Csak nem lepnek playara eleget, vagy volt bent jobb opcio. Peldaul ha jol mondom fejbol, mikor vittuk Morset, bent volt Grasu, aki lehet jobb center, foleg elsoeveben (Morse hibrid Ol ember inkabb, ido kell neki). Most ot en mondom, nem Hori, csak peldakent. Vagy ha masodikban center, oke. De akkor miert nem WR elsoben, ha amugy lathatoan akartak WRt, nem mi szurkolok talajuk ki (igazoltak is ugye). 1\18on volt bent olyan WR,aki megerte volna. Legalabbis soksak szerint,mert Rediek lathatoan nem igy lattak jonak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Sztem is jo draft volt. Horiggins most irt elemzest. Leirja majd minden valasztottunkrol, hogy jo jatekos szerinte is, tehat osszesegeben rossz a draft. (Ne haragudjatok ra, Stanzi elkergetese ota 😛 mindent lehuz, ami a Chiefs. Meg egyebkent is jogos amiket ir, lehetett volna mashogy is. De ez mindenkire igaz. A jovo eldonti kinek van igaza.)
ulpianus
Ez jó omen, emlékezetem valahogy úgy van meg a dolog, hogy amikor jónak ítélték a draftunkat, akkor a nagyrésze besült/nem az elvárt színvonalon játszott. Ellenkező esetben meg jobb lett a class a vártnál😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sztem is jo draft volt. Horiggins most irt elemzest. Leirja majd minden valasztottunkrol, hogy jo jatekos szerinte is, tehat osszesegeben rossz a draft. (Ne haragudjatok ra, Stanzi elkergetese ota 😛 mindent lehuz, ami a Chiefs. Meg egyebkent is jogos amiket ir, lehetett volna mashogy is. De ez mindenkire igaz. A jovo eldonti kinek van igaza.)

Mindenesetre amennyiben par mondatra szukitem magam is, igy latom:
Hudsont nem tudtuk volna kifizetni, kellett egy center, masodik korben hoztak egyet. A falat FA piacrol erositettek meg a ket tavaly kritikus Guard poszton. Szal vilagos a terv.

Egy masik fo problemaforras is volt. Az elkapoparost lecsereltek. Maclin+Conley nagyjabol Bowe+Avery. Csak mindketten sokkal jobban illenek a jatszott semaba es fiatalabbak. Emellett nem elkapott TD nem volt, hanem WR TD nem volt. Kelce es Jamaal maradtak, fejenkent 5-5 TDjuk volt 2014ben (osszesen 18 elkapott TDnk volt tavaly, ami 20. hely). Ehhez annyit, hogy egy futasbol+vedelembol+STbol (Field position itt nagyon fontos) elo low score (!) strategiat jatszo csapat soha nem fog versenyezni egy Denver Broncos ligaelso 40 elkapott TD szamaval.

Emellett nem titkolt cel, fentiekbol ertheto, miert is elvez elsobbseget a vedelem legtobbszor, ha donteni kell. Marpedig harmadik szempont az volt, hogy a vedelem ne gyenguljon, inkabb tovabb erosodjon. Ehhez a CB sort kellett megerositeni, mert Parker (+ Flowers) kiesesevel kezdett a minoseg eltunni, miota Cooper visszaesett. Gaines jo slot CB, de moge is kellett valaki, illetve Shaun Smithnek eleve nem maradt parja, ami elfogadhatatlan, (nemcsak) egy vedekezo csapatnal manapsag.
Sztem sikerult megoldani ugy, hogy Berry helyen Parker hozta a posztot tavaly, radasul mivel egy jo embrezo CB volt eddig, a TE emberfogas sem lesz\volt gond neki (Parker SS, ami ebben a rendszerben a default TE m2m poszt). Vagyis ha az egyik legtehetsegesebbnek tartott CB prospect csak annyit hoz, amit egy atlagos NFL CB, akkor bizony erosodott a vedelem, vagy mindket uj CB bevalik, vagy Peters jobb lesz, mint atlag. Branch mar bonusz,a tavalyi secondary isjo volt, csak egy szelso CB kellett, de hatha bejon.

ILB posztra kellett meg egy cserejatekos, az is meglett, nem is tehetsegtelen. Kellett meg egy csere TE. Kelce a kezdo. Raadasul ezen a TE mentes drafton nem akartak reachelni a padra, volt hianyzo kezdoposzt is.

Szal erosodtunk ugy par helyen, hogy sehol nem gyengultunk, pedig alig volt hely a sapka alatt, es nem elol draftoltunk. En ezt jonak tartom, tervszeruenk, logikusnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Egész jó egy draft volt. Draft előtt nem voltam oda azért hogy WR-t húzzunk első körbe, nem is tették.
Marcus Peters jó lehet, ha nem lesz problémás és azért egy jó corner elfért.
Második körbe megjött a center választás, aminek örülök.
Harmadikba jött az elkapó, aki előzetesen úgy tűnik megfelel mind Reid-nek mind pedig Alex-nak.
Na de a Nelson pick nekem nem tetszetős, értem hogy bele voltak szerelmesedve de egy OT, vagy egy ILB jöhetett volna. Az ILB 4. körbe meg is jött, majd meglátjuk hogy válik be.

Összességében szerintem egész jó lett a draft, csak ne sérüljön meg senki majd év közben 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Gyors osszegzes a draftoltakrol:

1\18 Marcus Peters CB Washington
Egyik legtehetsegesebb CB volt a drafton. Ha nem rugja ossze a port a vezeteoedzojvel amiert kivagtak, meg ennel is korabban elkel. Tokeletes meretu, kemeny, kicsit neha tul agressziv jatekos,de mas hianyossaga igazabol nincs (nyilvan ujonc, a szokasas hianyosagokkal NFL szinten). Emmitt Thomas (DB edzo) nevelese utan akar igen komoly karriert is befuthat. Ilyen nagypofaju problemas srac volt Sean Smith (CB) is, aki a tarsa lesz a palya tuloldalan, Padoztattak es eszhez tert, elete szezonjat futotta. Illetve STbe minden ujonc megy, aki nem total lassu. Ami jo, mivel Toub (ST coach) kivalo edzo, felhozza a sracokat fejben, valahogy kepes barkit motivalni (ehhez nem art, hogy kivalo eredmenyei vannak, hiteles, hogy miert tedd amit mond), kemenyen fogja a sracokat, nincs lazsalalas.
Mindenesetre tovabb ment Dorsey a megorokolt "vedelem nyeri a bajnoksagot" vonalon. Branch ha egeszseges lesz, es Peters bevalik legalabb atlagos kezdonek, akkor a secondary is megvan. Bar nelkuluk is a liga egyik legjobb egysege volt. Megis egy jo szelso CB hianyzott miota Parker megkapta a penzet, es ezzel a fix kezdo safety posztot.


2\17 Mitch Morse OL Missouri
Center es OT (ehhez a poszthoz nem idealis a karhossza NFLben) volt egyetemen, valoszinuleg ez lesz aposztja itt is. Kush csere lesz, hacsak edzotaborban be nem sul (Morse).
Nem robbanekony szuperatleta, ellenben nagyon intelligens (NFL jatekosokhoz merten), ami szempont centerkent. Eros jatekos. ilyen szempontbol futashoz jobb mint Hudson volt. Masodvonalban is ol blokkol. Gyorsasaga helyett eszere alapoz. Megtanult jo szogben erkezni, jokor lenni a jo helyen.
Hudson rengeteg penzt kapott Oaklandben (Wiz helyett megfizettek inkabb ot), Morse erkezese teljesen logikus, akar elso korben is johetett volna center.

3\12 Chris Conley WR Georgia
Atlagosan magas, jo felepitesu, atlagosnal kicsit jobb kezu elkapo. Top combine eredmenyeit erdemes meglesni (40 yardon, magas- es tavolugrasban, iilletve fekvenyomasban). Gyakorlatilag tokeletes Reid WR lehet, ha kicsiszoljak. Vagyis elkapas utani yardokban eletveszelyes, villamgyors jatekos, akar slotbol,akar szelrol (Reidnek fontos, hogy ezzel is varialhasson),akar reverse (end a.) vagy screenbol indulva.


3\34 Steven Nelson CB Oregon St
Atlagnal alacosnyabb, nem szelveszgyors, ellenben ultra kemenyen jatszo, jo felepitesu, nagyon megbizhato jatekos. Eleinte ST asz lehet belole maximum, imad nagyot utni. Tehetsege van ahhoz az agressziv verekedos focihoz, amit a Chiefs vedelem jatszik. Ha gyorsabb lenne, furgebb, en is hinnek benne.


4\19 Ramik Wilson ILB Georgia
A besult Bama LB Nico Johnson helyett inkabb itt egy srac a lathatoan kedvelt Georgia egyetemrol. Atlagos felepitesu a mai NFL ILB posztnak megfeleloen. Nagy extrat nem tud, bejatssza a palyat szelteben. De mivel csere ILB lesz, mas dolga nagyon nem is akad majd. Ha esetleg kezdo LILB lesz, akkor sem. Ezert nem koltenek erre a posztra, amig Derrick johnson birja. O az RILB, ami egesz mas poszt.


5\36 DJ Alexander OLB Oregon St
Egyertelmu ST jatekos. Gyors, neha nagyot ut,es ennyi.


5\37 James O'Shaughnessy TE Illinois St
Kisse nyers, de tehetseges elkapo TE. Kelce moge en mindenkepp vartam valakit, Jamie Ocsoneszeneked lett belole,olcson. Bevalhat ettol fuggetlenul, mert az adottsagai megvannak.


6\41 Rakeem Nunez Roches DT Southern Miss
Szituacios belso pass rusher. Ennek hijjan vagyunk kisse, bar a sema nem is erre epul,de kell ilyen is. Ez mar az a kategoria,ahol az is eredmeny, ha megeri a keretszukitest.

7\16 DaRon Brown WR Northern Illinois
Rajta gyakorolnak a fiuk edzotaborban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Itt kötött ki UDFAként az egész draft legjobb nevű propsectje, a Hobart WR Donatella Luckett. 😀😀

Íme a 3. napi pickek.
Round 4, Pick 19 (118) Ramik Wilson ILB 6'2" 237 Georgia 5.4
Round 5, Pick 36 (172) (compensatory selection) D.J. Alexander OLB 6'2" 233 Oregon St. --
Round 5, Pick 37 (173) (compensatory selection) James O'Shaughnessy TE 6'4" 245 Illinois St. 5.3
Round 6, Pick 41 (217) (compensatory selection) Rakeem Nunez-Roches DT 6'2" 307 Southern Miss 5.2
Round 7, Pick 16 (233) Da'Ron Brown WR 6'0" 205 Northern Illinois 4.9iktriad
Hobart az Marpet, Luckett az Harding.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt kötött ki UDFAként az egész draft legjobb nevű propsectje, a Hobart WR Donatella Luckett. 😀😀

Íme a 3. napi pickek.
Round 4, Pick 19 (118) Ramik Wilson ILB 6'2" 237 Georgia 5.4
Round 5, Pick 36 (172) (compensatory selection) D.J. Alexander OLB 6'2" 233 Oregon St. --
Round 5, Pick 37 (173) (compensatory selection) James O'Shaughnessy TE 6'4" 245 Illinois St. 5.3
Round 6, Pick 41 (217) (compensatory selection) Rakeem Nunez-Roches DT 6'2" 307 Southern Miss 5.2
Round 7, Pick 16 (233) Da'Ron Brown WR 6'0" 205 Northern Illinois 4.9
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem hivatalosan a sztori allitolag ugy volt, hogy CB kell mindenkepp. Es vagy Peters (vagy meg nem nevezett masik CB) elsoben, vagy ha mindketto kimegy akkor Nelson harmadik kozepen. De mivel bent maradt harmadik vegere is, ugy dontottek akkor miert hagyjak bent, ha mar ennyire meggyozte oket? Izgultak a ket harmadik koros pick kozt, de vegul ugy ereztek minden klappol, jol csinaltak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ulpi!
Az egyik picketek után nem tudod mi baja lehetett Reidnek? Ahogy odakapcsoltak a war roomotokba eléggé fel volt paprikázva, hevesen gesztikulált és ránézésre ordibált. Olvastál esetleg erről valamit?kristof
Reid eleve azt mondta, a Chiefs DB edzojet (Emmitt Thomas, sokat dicserem en is, sztem is a legjobb DB edzo a ligaban) nem lehet egyszeruen nem tisztelni. Es o maga (Reid) es Thomas is egyetertettek, hogy Nelson az egyik legjobb CB prospect a drafton, szinte csoda lenne, ha be tudnak ott huzni, de van ra sansz. Es bejott. Ezert fakadt ki, annyira izgatott volt.

Mas. Aron Murray pedig azon oromkodott, hogy leigazoltuk egyetemi csapattarsat, elkapojat, Chris Conleyt (Georgia), beszeltek is draft elott errol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ulpi!
Az egyik picketek után nem tudod mi baja lehetett Reidnek? Ahogy odakapcsoltak a war roomotokba eléggé fel volt paprikázva, hevesen gesztikulált és ránézésre ordibált. Olvastál esetleg erről valamit?
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Pont ez jutott eszembe nekem is, mikor meloba mentem reggel 5kor, hogy egyvalaki center lesz Kush mogott, mert ennyi guard tulzas. Foleg, hogy Jeff Allent is azert raktak at OTbe, mert minek tobb guard? Illetve persze OT (is) volt egyetemen, szal nem vakon vannak vele.

Mindenesetre most megvarjuk ki mit nyilatkozik, mi tortenik edzesen, akkor talan okosabbak leszunk.


Állat vagyok, ami enni kér...