Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 176 — Forum Reader
Ami nekunk is fontos lehet, a Miami kikapott.
ulpianus
A Conf mérlegünk is jobb (6-2) a Wild cardra még esélyes csapatoknál. A Ravensnek 7-2 de ők még csoportgyőztesek is lehetnek.

További 1 W és majdnem biztos a PO, a csoportgyőzelem lesz a kérdés, méghozzá nagyon fontos mert SzVSz ha a rájátszásban végig hazai pályán játszanánk nagyobb lenne az esély, hogy eljutunk a SB-ig.

Nyilván ez általánosságban igaz minden csapatra, de nekünk talán többet is jelentene mivel a jelenlegi játékunk a kevés pontos, meccseken vezethet nagyobb valószínűséggel győzelemre.

Nekünk kell diktálni a meccs tempóját, hosszú időgyilkos támadásokkal, nem hagyni gyorsítani a játékon mert az O nem fog tudni 30+ pontokat felpakolni Ezért.kontrollálni, lassítani kellene a meccseket. Nagyon fontos, hogy ne kerüljünk a meccs elején hátrányba, akkor végünk mint a PIT ellen.
Persze nem lehet tökéletesen védekezni, nem is kell mindig 3&O a védőktől, a fontos az lenne, hogy az ellenfél yards/play mutatóját alacsonyan tudjuk tartani. Menjenek 60 yardot 6 perc alatt egy FG-ért ennyi tud az O nekünk is nem kell lehetetlent teljesíteni.

Ezt a kontrollt pedig szerintem könnyebb megvalósítani az Arrowheadben ahol a fantasztikus közönségünk nekünk hatalmas extra motivációt az ellenfélnek pedig még kevesebb levegőt, kevesebb esélyt jelent egy momentumra.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Ami nekunk is fontos lehet, a Miami kikapott.
ulpianus
Nem kicsit

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Ami nekunk is fontos lehet, a Miami kikapott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Nyertuk egyetlen ponttal. Hill es Kelce hoztak amit Maclin hianyaban kellett. A futas elleni vedelem is elfogadhato volt. Alexejevics legjobb meccse volt iden. Ha Alex jo, akkor pedig jok vagyunk. Berry es a fake TD pedig felejhetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Ford is jatszik ma.
Hali rotalhat extra power

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Én is gratulálok a csapatnak, tényleg szép győzelem volt! Houstonra és Hillre nincs szó, meg mondjuk az egész védelemre. Iszonyat jók! Ahhoz képest, hogy Hillt az 5. körben draftolták, nem rossz, sokan példát vehetnének róla. Sok esetben igaz, hogy az a játékos akit később draftolnak sokkal jobban akar mint az akit durván a 2. 3. körben draftolnak, sok esetben jobb is! Eddig nem sokat foglalkoztam a csapattal, sajnos! Egyre szimpatikusabb nekem ez a csapat!
Béczkó
Gondolom hasonló okokból, mint tavaly tyler lockett, egyszerűen kicsi és limitálja a játékokat, ami hívható rá. Én viszont bírom, ha befutnak, szurkolok neki 😀
Giowa
Hill kicsi?
Majdnem 6 😀

több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Én is gratulálok a csapatnak, tényleg szép győzelem volt! Houstonra és Hillre nincs szó, meg mondjuk az egész védelemre. Iszonyat jók! Ahhoz képest, hogy Hillt az 5. körben draftolták, nem rossz, sokan példát vehetnének róla. Sok esetben igaz, hogy az a játékos akit később draftolnak sokkal jobban akar mint az akit durván a 2. 3. körben draftolnak, sok esetben jobb is! Eddig nem sokat foglalkoztam a csapattal, sajnos! Egyre szimpatikusabb nekem ez a csapat!
Béczkó
Gondolom hasonló okokból, mint tavaly tyler lockett, egyszerűen kicsi és limitálja a játékokat, ami hívható rá. Én viszont bírom, ha befutnak, szurkolok neki 😀

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Hill lett a het AFC tamadoja. Ami zavart erzek ebben, hogy a legnagyobb jateka a visszahordott TD, ami nem tamadojatek. Kicsire nem adunk, vagyis Hill kicsi, szoval megis.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Én is gratulálok a csapatnak, tényleg szép győzelem volt! Houstonra és Hillre nincs szó, meg mondjuk az egész védelemre. Iszonyat jók! Ahhoz képest, hogy Hillt az 5. körben draftolták, nem rossz, sokan példát vehetnének róla. Sok esetben igaz, hogy az a játékos akit később draftolnak sokkal jobban akar mint az akit durván a 2. 3. körben draftolnak, sok esetben jobb is! Eddig nem sokat foglalkoztam a csapattal, sajnos! Egyre szimpatikusabb nekem ez a csapat!

Szerkesztette: Béczkó
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
dande
A Sport Tv időbeosztása egyértelműen Andy Reid hibája!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyrészt gratula ismét a nagy győzelemhez!

Másrészt Off, de azért azt megint nem tudom nem megemlíteni, hogy vajon miként sikerült kihozni a sport tv-nek, hogy azt a meccset kell adni ismétlésben ilyenkor, amikor még sokaknak munka meg egyéb miatt nehéz megnézni, amit az éjszaka miatt amúgy sem egyszerű, ahelyett, hogy az Oakland meccset adnák most, ami tegnap nézhetőbb időben volt, és ezt meg 11-kor amikor már nyugiban van az ember.............................Holnap is ugye bekavar a BL, igaz 8-kor kezdik az MNF ismétlését, de az is kissé korai, és legfeljebb a végére tudok leülni nézni, ha éjjel nem sikerül látnom (úgyis felkelek). Tudom csak én füstölgök mindig emiatt, és mindenki másnak így jó, ahogy elnézem, de nem igaz, hogy műsor szerkesztésileg ezt nem lehet átgondolni lassan 12 éve.

ON

Nem lesz egyszerű a PO hely megszerzése, de reméljük sikerül!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Tyreek Hill eddig is sokkal jobb volt, mint ahol draftoltuk. A legjobb ujoncunk, pedig DJ White es Ehringer hoztak egy vallalhato jatekot, Chris Jones kimondottan jo fogasnak tunik. Megis Hill az ev Chiefs ujonca. Amit kerestunk McClusterben majd Black Mambaban, azt benne talaltuk meg. Akkoriban offensive weapon volt, manapsag gadget player, tok mindegy. Sok csapat keresi, de mi (is) megtalaltuk. Persze a kerdes ugyanaz. Kepes-e tartani a szintet mikor kielemzik? Ugyanis rendre egyeves csodakka valnak. Masik a tartossag. Ugyanis nem lehet potolni vagy kicselezni a meretbeli hianyossagot, mindenkepp nagyokat kap az ember. A stilus resze a YAC, ovatosan ezt nem lehet csinalni. Ritka aki ezt birja hosszutavon.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 138 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tenyleg jo volt.
Kelce hozta magat ,Hill pedig űrkorszakos jatekot hozott.

A D is tette amit tud
Janek
Az első félidőben azért benne maradt Kelceben pár elkapás. Lassan indult be, de a meccs végére szerencsére hozta már amit el lehet várni tőle. Hill meg élvezze ki, még egy ilyen estélye biztos nem lesz. Egész amerika előtt lett hős.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Tenyleg jo volt.
Kelce hozta magat ,Hill pedig űrkorszakos jatekot hozott.

A D is tette amit tud

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 138 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Este nem tudtam fent maradni, de most megnéztem. Valami iszonyatosan jó meccs volt, és hatalmas comeback. Őrület ez a csoport.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Mar azt hittem dontetlen lesz, amikor hirtelen siman nyertunk. Papirforma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 138 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/TerezPaylor/status/802252855440736256

Nem jó előjelek pont a Denver ellen.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Túl optimista vagy. Ilyen pocsék támadókkal örülhetünk a PO-nak. Jamaal visszatérése lenne az egyetlen remény valami jobb eredményre.
ender1112
Foleg a csoportmeccsektol fugg a csoporthelyezes. A Raidersnek es a Broncosnak is van annyi gyengepontja mint nekunk. Szal barmi lehet.
De ha a rajatszas nem lesz meg, az azt jelenti kabe, hogy egy meccset nyerunk innentol. Akkor viszont kar is lenne bekerulni. Mert 2 gyozelem innentol mar 9W, es tul sok 10-6os AFC (de NFC sem, csak az nem a mi gondunk) csapat nem lesz. Legalabbis most ugy tunik.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 162 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Rosszul irtam lehet. A csoportelsoseg jo dolog. Mar onmagaban is. De a hazai palya miatt is. Remelem elerjuk.
ulpianus
Túl optimista vagy. Ilyen pocsék támadókkal örülhetünk a PO-nak. Jamaal visszatérése lenne az egyetlen remény valami jobb eredményre.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Rosszul irtam lehet. A csoportelsoseg jo dolog. Mar onmagaban is. De a hazai palya miatt is. Remelem elerjuk.
Csak mar annyira nem aggaszt kivel kerulunk ossze, vagy mi lesz. Egyebkent is par eve rajottem, hogy az alapszakasz sokkal fontosabb es szorakoztatobb a rajatszasnal. De csak addig, mig a csapatodnak van realis eselye jo teljesitmenyre. Akkor hetrol hetre jol szorakozol, azrtan par verseg benne lesz.

Engem ami sokkal jobban aggaszt, a tamadoteljesitmeny. Nem is az, hogy siman levertuk volna ezt a Bucsot, az tenyleg nem erdekel. Ez van, nem nyerhetsz orokke egy kozepszeru csapattal. Hanem az, hogy evek ota nem tudjuk ezt megoldani. Az OL sem jo, de ennel nagyobb a gond. Alex nem PO kaliber QB, nincs eleg minosegi celpont. Reid rendszere stabil, de nem kepes pontversenyben eredmenyt felmutatni. Meg is lepodtem, hogy ma milyen gyorsan vegigment a palyan az offense a vegen, mikor nagyon kellett. De azert ezt igy nem lehet komolyan venni. Tavaly jobb volt az Offense egyebkent. De most megint az van, hogy elvannak, de csak ha vedelem nyeri a meccset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout
Nem is tudom mikor vesztettunk utoljara az Arrowheadben.


ulpianus
Tavaly októberben, a Bears ellen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem is tudom mikor vesztettunk utoljara az Arrowheadben.

Egyebkent en nem tudtam izgulni. Ahogy a Panthers ellen sem. Olyan teljesen mindegy meccs volt. Azon gondolkoztam ha nyerunk, lassan semmi tetje nem lesz a meccseiknek a csoportsorrenden kivul (ami engem egyaltalan nem erdekel ha a PO megvan). Persze mondjuk a Raiders szurkereknek nagy dolog lenne egy csoportelsoseg, mert olyan regota semmit nem ertek el. De nekuk es a Denvernek a rajatszas a lenyeg. A Chargers valoszinuleg kiszallt a versenybol.
ulpianus
Nem tudom, azért csak jobb otthon játszani. Főleg, hogy Nektek is nekünk is említésre méltó a homefield advantage (ott zajszint itt magaslat)

de egy 6. hellyel se lennék csalódott én se...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 745 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk mind a 4 szelvenyemet elvitte az a pick... 😊
undisputedly
A sportfogadas nagy biznisz. Csak nem annak aki fogad.
ulpianus
Nem az en rekreacios tetjeimen fognak meggazdagodni 😀
Sajnaltam azt a picket, nem csak a szelvenyek miatt, de azert is, mert szerintem idegenben drasztikusan csokken a csapat gyozelmi eselye a rajatszasban(ne kerdezd miert, háncs).
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Nem is tudom mikor vesztettunk utoljara az Arrowheadben.

Egyebkent en nem tudtam izgulni. Ahogy a Panthers ellen sem. Olyan teljesen mindegy meccs volt. Azon gondolkoztam ha nyerunk, lassan semmi tetje nem lesz a meccseiknek a csoportsorrenden kivul (ami engem egyaltalan nem erdekel ha a PO megvan). Persze mondjuk a Raiders szurkereknek nagy dolog lenne egy csoportelsoseg, mert olyan regota semmit nem ertek el. De nekuk es a Denvernek a rajatszas a lenyeg. A Chargers valoszinuleg kiszallt a versenybol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Mondjuk mind a 4 szelvenyemet elvitte az a pick... 😊
undisputedly
A sportfogadas nagy biznisz. Csak nem annak aki fogad.


Állat vagyok, ami enni kér...