Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Adam Caplan:
Chiefs worked out LBs Miles Burris, James Laurinaitis, Nate Irving, Jayson DiManche, Nick Moody, Jasper Brinkley.
ulpianus
ezek szerint nem March lesz visszahozva IR-ről...

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Adam Caplan:
Chiefs worked out LBs Miles Burris, James Laurinaitis, Nate Irving, Jayson DiManche, Nick Moody, Jasper Brinkley.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Van cikk arrol termeszetesen, mikepp is juthatunk rajatszasba nagyon de hirtelen:
 www.arrowheadpride.com/2016/12/13/13938858/nfl-playoff-scenarios-how-chiefs-can-clinch-this-week


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Ilyen bunyok szoktak lenni. Par pofont kiosztanak, egy Chiefs szurkolot lejjeb loknek, aztan utandobjak a Raiders szurkolot. Gondolom most egy ideig egyik eszkombajnnak sem kell meccsre jarni. De ez messze van attol a huliganizmustol, mikor tomegesen vernek szet dolgokat es/vagy egymast.

Jomultkor a klotyoban konkretan kiutottek egyik szerencsetlent. Vannak emberek, akik nem birjak a vereseget elviselni. Vagy csak szimplan idiotak.
ulpianus
VAGY?😊
 s.likes-media.com/img/77b35c1623a0f389d69540537433bdc9.600x.jpg

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ilyen bunyok szoktak lenni. Par pofont kiosztanak, egy Chiefs szurkolot lejjeb loknek, aztan utandobjak a Raiders szurkolot. Gondolom most egy ideig egyik eszkombajnnak sem kell meccsre jarni. De ez messze van attol a huliganizmustol, mikor tomegesen vernek szet dolgokat es/vagy egymast.

Jomultkor a klotyoban konkretan kiutottek egyik szerencsetlent. Vannak emberek, akik nem birjak a vereseget elviselni. Vagy csak szimplan idiotak.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Nem csak a pályán történtek az események. 😀

 twitter.com/ForFriedom/status/807108055741632512

xrace77
Nyertünk 😀
Surda
Just Beat Baby

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
DJ azt mondta, fog meg jatszani. Nem fiatal mar, es ez komoly serules. De persze fo az optimizmus.
ulpianus
most full HD-ban fejezné be pedig, ha visszavonulna :\ | (1080 karrier tackle) |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
DJ azt mondta, fog meg jatszani. Nem fiatal mar, es ez komoly serules. De persze fo az optimizmus.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Nem csak a pályán történtek az események. 😀

 twitter.com/ForFriedom/status/807108055741632512

xrace77
Nyertünk 😀
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Azért ez NFL meccsen nem feltétlen szokványos vagy nem nagyon jönnek hírek róla 😊
dande
ez épp te mondod? akik vegzálják a télapót! 😀

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dave Toub egyszerűen fenomenális. Minden idők egyik legjobb ST edzője.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem csak a pályán történtek az események. 😀

 twitter.com/ForFriedom/status/807108055741632512

xrace77
arra jobbosra még kiváncsi lettem volna hol landol 😀
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez NFL meccsen nem feltétlen szokványos vagy nem nagyon jönnek hírek róla 😊
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Nem csak a pályán történtek az események. 😀

 twitter.com/ForFriedom/status/807108055741632512

Szerkesztette: xrace77
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Múlt héten nagyon gyenge meccse volt Wilsonnak, de most DJ kiválása után nagyon odatette magát persze nem potólta 1-1ben, korántsem olyan harcos a mentalitása, de mindenképp jobb játékot produkált mint számítottam az előző héti meccsből kiindulva.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ulpi, ennek a sérülésnek milyen hatása lehet a védelemre idén?
undisputedly
Amint tanult kollegam, ehh mondta volt: "hangyafasznyit". 😊
DJ a vedelem vezere mind mentalisan, mind taktikaban, iszonyat jo meglatasai vannak. Minden pickjet esszel szerzi, olvassa a QBt peldaul. Nala melyebben nem szerel senki a ligaban. Gyakorlatilag sipcsont magassagban kepes atjutni, lehetetlen blokkolni. Es teljes erovel csapodik be. Raadasul jo helyen van legtobbszor kivul-belul. Korelnok is, szoval nem veletlen hallgatnak ra sracok. Berry lesz a vezer mostantol, o sem ostoba jatekos eppensegel.
Igy is nyeljuk a futast, aminek persze taktikai okai is vannak, a labdaszerzes+idohuzas miatt engedjuk az ellent lassan haladni, mintsem hogy ponthaboru legyen. Igy lopunk idot az ellenfeltol a meccsek vegere. Ellenben futott TDket mar nem engedunk sokat. Viszont abban is DJ a kulcs, mert egyik, ha nem a legjobb short yardage run stopper a ligaban. Es voros zonaban ez kulcskerdes.

Masik oldalrol kezdtunk a Bailey-Poe-Howard DL trioval, ami nem rossz. Poe kezd visszaterni, de sokszor a Reyes(ha van)-Nacho-Chris Jones sor kell jatszon, szerencsenkre NFL szinten. Berry es Parker felig LB jatekot nyujt, es a CBk is harcosok. De DJ mindenkepp hianyozni fog. Nagyon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
 www.harikari.com/wp-content/uploads/2014/02/Sherman-NFC-Championship-Tip-sm.jpg
 www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/54/9/29/cikk_2540929/nfl629.jpg
braxa88
Ahogy a miniszterelnök mondaná: Folytassuk!

empty taxi
amikor hajnali meccsen leütött Peters a labdát már akkor abban a pillanatban Sherman NFC döntős megmozdulása jutott eszembe.
kár h nem Crabtree volt megint a célpont 😀 szinte ugyanaz a mozdulat.

Grimesé nemér, az pick volt 😀
braxa88
Crabtree helyett volt benn Holmes, mert akkor sérült meg az ujja pont Crabsnek, úgyhogy lehetett volna is akár! 😊
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.harikari.com/wp-content/uploads/2014/02/Sherman-NFC-Championship-Tip-sm.jpg
 www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/54/9/29/cikk_2540929/nfl629.jpg
braxa88
Ahogy a miniszterelnök mondaná: Folytassuk!

empty taxi
amikor hajnali meccsen leütött Peters a labdát már akkor abban a pillanatban Sherman NFC döntős megmozdulása jutott eszembe.
kár h nem Crabtree volt megint a célpont 😀 szinte ugyanaz a mozdulat.

Grimesé nemér, az pick volt 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 www.harikari.com/wp-content/uploads/2014/02/Sherman-NFC-Championship-Tip-sm.jpg
 www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/54/9/29/cikk_2540929/nfl629.jpg
braxa88
Ahogy a miniszterelnök mondaná: Folytassuk!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.harikari.com/wp-content/uploads/2014/02/Sherman-NFC-Championship-Tip-sm.jpg
 www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/54/9/29/cikk_2540929/nfl629.jpg
több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Ezt találtam:

 twitter.com/RapSheet/status/807056881592270852?lang=hu
Bruce
Ulpi, ennek a sérülésnek milyen hatása lehet a védelemre idén?
undisputedly
a futás elleni védelmünk a béka segge alatt lesz (eddig csak közepesen szar volt)
+kb. ő irányította a pályán a védelmet
és a legjobb cover lb nálunk (meg kb. a ligában is elit)

szóval hangyafasznyi😊
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt találtam:

 twitter.com/RapSheet/status/807056881592270852?lang=hu
Bruce
Ulpi, ennek a sérülésnek milyen hatása lehet a védelemre idén?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ezt találtam:

 twitter.com/RapSheet/status/807056881592270852?lang=hu
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Na igen. Szedito melysegek szedito magassagok, horompo cirkusz, vilagszam. Azt irta egyik szaki meccs elott, a gyoztes mindent visz. Nem minden ertelemben igaz, de fontos meccset nyertunk.
ulpianus
Gratula a győzelemhez, igaz nem volt egy szép meccs, de a győzelem az győzelem! Így most lépéselőnyben vagytok!

D. Johnson sérüléséről van valami friss infó? Szerintem ő nagyon hiányzott a második félidőben.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Na igen. Szedito melysegek szedito magassagok, horompo cirkusz, vilagszam. Azt irta egyik szaki meccs elott, a gyoztes mindent visz. Nem minden ertelemben igaz, de fontos meccset nyertunk.


Állat vagyok, ami enni kér...