Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Ez meg semmi...
Majd mikor Hill passzol td-t Poenak

több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
A Poe sztori ugy kezdodott, hogy beallt Goal lineban FBnek, mert akkor epp serult volt a FB. Blokkolt ("A" lyukon) a kis pillecukor sulyaval. Aztan futott TDt is, meg blokkolt kivul-belul, de mindig csak Rovid es Goal szituban. Aztan jott az elkapas, es most megkoronaztak azzal, hogy passzolt egy TDt. Sok opcio nincs a tortenetben mar, de mindenkepp trollfoci lett ez igy tegnap.
ulpianus
Tudom, láttam az elkapásos és afutott TD-s meccsét is, pont ezért volt übertroll Andytől, mert mindenki 100-ra vette, hogy futás lesz...rugott meg egy akkorat a doglott loba, hogy orom volt nezni.
Pari
Mondjuk en pont ezt nem értettem, hogy ezt a játékot minek kellett ellőni most, kb tét nélkül, hogy jobb legyen a hazafelé tartók hangulata? Inkább egy PO szituba alapoztam volna meg a hangulatot kulcs szituba (momentum!!! 😊).
A tegnapi Dez Bryant féle passzjátékra ugyanez: tét nélküli meccsen ellőni a legjobb trükköket szerintem hülyeség.
vpi
így pláne megzavarodnak majd,plusz a poe-ra kihegyezett option futást még nem is játszottuk ki

Szerkesztette: ehh
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 594 — Patriot
A Poe sztori ugy kezdodott, hogy beallt Goal lineban FBnek, mert akkor epp serult volt a FB. Blokkolt ("A" lyukon) a kis pillecukor sulyaval. Aztan futott TDt is, meg blokkolt kivul-belul, de mindig csak Rovid es Goal szituban. Aztan jott az elkapas, es most megkoronaztak azzal, hogy passzolt egy TDt. Sok opcio nincs a tortenetben mar, de mindenkepp trollfoci lett ez igy tegnap.
ulpianus
Tudom, láttam az elkapásos és afutott TD-s meccsét is, pont ezért volt übertroll Andytől, mert mindenki 100-ra vette, hogy futás lesz...rugott meg egy akkorat a doglott loba, hogy orom volt nezni.
Pari
Mondjuk en pont ezt nem értettem, hogy ezt a játékot minek kellett ellőni most, kb tét nélkül, hogy jobb legyen a hazafelé tartók hangulata? Inkább egy PO szituba alapoztam volna meg a hangulatot kulcs szituba (momentum!!! 😊).
A tegnapi Dez Bryant féle passzjátékra ugyanez: tét nélküli meccsen ellőni a legjobb trükköket szerintem hülyeség.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
A Poe sztori ugy kezdodott, hogy beallt Goal lineban FBnek, mert akkor epp serult volt a FB. Blokkolt ("A" lyukon) a kis pillecukor sulyaval. Aztan futott TDt is, meg blokkolt kivul-belul, de mindig csak Rovid es Goal szituban. Aztan jott az elkapas, es most megkoronaztak azzal, hogy passzolt egy TDt. Sok opcio nincs a tortenetben mar, de mindenkepp trollfoci lett ez igy tegnap.
ulpianus
Tudom, láttam az elkapásos és afutott TD-s meccsét is, pont ezért volt übertroll Andytől, mert mindenki 100-ra vette, hogy futás lesz...rugott meg egy akkorat a doglott loba, hogy orom volt nezni.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Spencer Warenek bordaserulse van. Ami miatt nem valoszinu, hogy jatszik a kevesbe fontos utolso meccsen. Bar a mostani merkozes elott is volt gondja, vegul is jatszott. Tehat a rajatszasban szinte biztosan lathatjuk.
Tavaly is leserult POban a Pats meccs elott, akkor Davis allt be (serulten), es elejtett egy labdat igen fontos pillanatban. Ez ilyen szakma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Minden sikeres scapat doppingol, a nem sikeresek pedig soha. A Pats mindig csal, masokat a birok tolnak, vannak orokke makosok, es igy tovabb. Ez mar csak igy lesz. Egy dolog viszont valoban igaz, a zebrak buuuzik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Kinti forumokat nezegetve kiderult itt tuti mindenki doppingol mert ugye Hill atleta volt...
Mondjuk az ugye elmeleti kerdes hogy a profi sportban mi az egeszseges es ki az aki doppingol...

Mindenesetre Hill a liga legveszelyesebb WR-ei koze kerult első szezonjába ,oriasi huzas volt .

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Meg jo hogy Reid sok helyen ultrakonzervativ edzőnek van elkönyvelve.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mindenki rajtunk van kibukva hogy h kerulhetunk be a PO-ba, de a texans egy kula csoportbol fog tovabbjutni megint. Siman megismetlodhet a tavalyi
Adirotor
Nem mindneki van kibukva, csak vannak olyanok is. De olvasgasd a topicokat es mindenki a Texanst szeretne elsore ha lehetne valasztani. NFCbol is. 😀 Ez van.
Anno a Chiefs is jutott be POba minimalis matematikai esellyel, mikor a `9ers megverte meglepetesre a Broncost. Itt (egy elod) forumon is meglepodtunk mirdallal, hogy besurrantunk. Van ilyen is, nem a gyozelmeket kell magyarazni. A Texans pont ugy mergerdemli, mint ti, vagy mi, vagy barki. Volt lehetosege a Coltsnak is, a Titansnek is. A Jax pedig megint edzesmeno (off season) volt mint anno Trulli a formula 1-ben. De a Texans tudott nyerni mikor kellett. Pedig nekik is voltak/vannak komoly gondjaik. Akkor is van csoportelso, ha mindenki szar. Masreszrol az NFC West allasa: 9-6-4-2m, AFC South: 9-8-7-3. Szoval minden mellett es ellen lehet ervelni. A Miami nem a csoportjat nyerte, hanem egyik Wild Card helyet, ami nem mindig egyszerubb.
En meg igy latom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Rajatszasban lehet ujfent a Houstonnal jatszunk. Nekik az nagy lehetoseg lenne a visszavagasra. Mert kikapni egy dolog, de ha jol emlekszem 30-0ra nyertunk, ami azert kellemetlen.

Egyelore van meg egy meccs. A tetje lehet a csoportelsoseg is. Illetve, hogy soporjuk a csoportunkat, ami az amerika nyugatiban elerve onbizalmat adhat a sracoknak.
ulpianus
Mindenki rajtunk van kibukva hogy h kerulhetunk be a PO-ba, de a texans egy kula csoportbol fog tovabbjutni megint. Siman megismetlodhet a tavalyi
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Rajatszasban lehet ujfent a Houstonnal jatszunk. Nekik az nagy lehetoseg lenne a visszavagasra. Mert kikapni egy dolog, de ha jol emlekszem 30-0ra nyertunk, ami azert kellemetlen.

Egyelore van meg egy meccs. A tetje lehet a csoportelsoseg is. Illetve, hogy soporjuk a csoportunkat, ami az amerika nyugatiban elerve onbizalmat adhat a sracoknak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Csúnya volt ez tegnap, de gratula nektek az újabb PO-hoz!
Remélem idén nem estek össze mint a pisisek és megfingatjátok végre a Pats-et ha összekerültök 😊
flzoli
Viszont kivanom, hogy jovore nem estek ossze mint a pisisek ma hajnalban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Csúnya volt ez tegnap, de gratula nektek az újabb PO-hoz!
Remélem idén nem estek össze mint a pisisek és megfingatjátok végre a Pats-et ha összekerültök 😊

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Poe sztori ugy kezdodott, hogy beallt Goal lineban FBnek, mert akkor epp serult volt a FB. Blokkolt ("A" lyukon) a kis pillecukor sulyaval. Aztan futott TDt is, meg blokkolt kivul-belul, de mindig csak Rovid es Goal szituban. Aztan jott az elkapas, es most megkoronaztak azzal, hogy passzolt egy TDt. Sok opcio nincs a tortenetben mar, de mindenkepp trollfoci lett ez igy tegnap.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Ekkora trollt geci, nagyon rohogtem!
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat a győzelemhez!
A Poe TD különösen szép volt!

Szerkesztette: Cuchulain82
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Koszii 😀 9 ev utan PO
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Illetve a Baltimore vereségével megvan a PO 😊
tenorx
Ez pontosan igy van. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Illetve a Baltimore vereségével megvan a PO 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Justin Houston nem jatszik, ahogy varhato volt. A Denvernel leginkabb a ket TE hianyozhat. Meglatjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A multkor felemlitett kerdes eldolt. Charles nem lep palyara iden, March-Lillard viszont aktivalva lett IR listarol. Leginkabb azert, mert Jamaal helyett van tobb ertelmes opcionk, ILB poszton pedig veszmegoldasok vannak. Ezek utan remelem March jol fog jatszani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
ILB kerdeskorben, ami tobbeket erdekelt. Alexander 60%ban jatszott a vedelemben. Mig Ramik Wilson 100%ban. Ehhez erdemes tudni, hogy dime-nickel (nemcsak alapertelmezetten, tobbszor konnyitett vedelemben tobb DBvel allunk fel) az egyik ILB egy safety, Sorensen Berry vagy Parker.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Sejtettem, hogy ez lesz, a nehezebb meccseket behúzzuk, a könnyebbet elveszítjük. Mondjuk mindegyik nagyon szoros volt.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább ti nyertetek volna 😕