Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 3 éve
Hardman visszaterhet IRrol. Csak nemtom, van-e ra igeny? 😛Nálam mindenképpen van. A gyorsaságát lehet kamatoztatni bőven, nem is volt rossz éve eddig.
ulpianus
több mint 3 éve
Hardman visszaterhet IRrol. Csak nemtom, van-e ra igeny? 😛

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Mèg szerencse hogy a Texans idèn nem jöhet a POba 😊Ne is mondd. Lehet akkor megint vissza kéne jönni 24 pontos hátrányból. 😀
dande2
több mint 3 éve
Bár nyilván inkább megint a Chiefs saját maga helyzetét nehezítette meg az egyéni hibákkal (Fumble, kihagyott FG).Ezt a meccset ugyanúgy elbukhattuk volna, ahogy Clark végül megnyerte. Évente egyszer elõkerül és nyer egy meccset. Fura szokás.
R4v3N

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Mèg szerencse hogy a Texans idèn nem jöhet a POba 😊Megvertük õket ott már 24-0-ról is. Inkább elmentek páran a sivatagba utána
dande2

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Bár nyilván inkább megint a Chiefs saját maga helyzetét nehezítette meg az egyéni hibákkal (Fumble, kihagyott FG).
több mint 3 éve
Mèg szerencse hogy a Texans idèn nem jöhet a POba 😊
több mint 3 éve
Nyertünk. Mivel a hosszabbításban elfogyott a Texans szerencséje. Pedig megérdemeltek volna ott már többet mint a vereség. Mindegy nekik, de ha ilyen közel vagy, akkor xar érzés.De az a labda felénk pattant végre az utolsó pillanatban, és ennyi elég volt.
(A bírókat hagyjuk, botrány volt megint pár ítélet.
Lehet pihentetni módjával aki tényleg rászorul, és/vagy mellõzhetõ. Vagy ahol kíváncsiak az edzõk valakire.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Ebben a meccsben benne volt, hogy megforditja es megnyeri a Denver. En legalabbis ugy lattam. RW pont ellenunk szivta fel magat, mi meg elbizakodotta valtunk az elso felido vegere. Jott is fel a Denver, mint a talajviz, naluk volt a momentum, es olyankor mar nagyon nehez ujra igazabol felporogni. Ha Wilson nem serul meg, akkor szerintem oda a veretlensegi szeria. De ugye, a Ha-val kezdodo mondatoknak nincs ertelme, igy aztan 14-0 lett a gyozelmi szeria allasa.2 momentum volt, ami nagyon megfogott a meccsen:
1. Maho no-look löbbölése McKinnon-nak.
2. Willie Gay Jr. stuff arm-ja Wilsonon a picksix-nel.
+ Pacheco megint allat volt, ez a 7. koros pick aranyat er, nagyon hianyzott a mult evekben egy ilyen ugyes futo.
www.youtube.com/watch?v=V0T2Qvx3wIU
több mint 3 éve
Rasszista ulpiVolt a Jetsnek egy kivalo centere. Kerdeztek, miert rasszista, hogy ez egy facfej, amaz meg kotsog? mondta: En center vagyok. mindig verekszem mindenkivel belul. En MINDENKIT utalok. Tehat nem lehetek rasszista. 😀
Ja nem ide
Grat amúgy 🤧😃
jobbágy#JC6

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Igaz. De nyertunk. Ez a jo csapatok ismerve. Igy vagy ugy, de nyerunk. Kelce nem volt topon, meg volt par pick. A Denver Defense nagyon jo, csak a sajat offenseuk szivassja. Mindenesetre a vegen eleg volt leporgetni az orat, megtettuk, ennyi.Amennyiben a Dolphins nyer, bent vagyunk. Ez a fordulo errol szolt.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Hát én végig néztem a meccset.Majdnem lett belőle egy Vikings - Bills, azzal a különbséggel, hogy itt egy 3-9-ces Denver ellen volt meg a nagy előny, illetve itt már sikerült az ellenfelet az első félidőben visszahozni a meccsbe, nem csak a 2.-ban.
Annál a 60+ yardos denveri TD-nél nem tudom minek kellett a safety Ried mellett még Gayt is blitzeltetni.
Meg is büntette az ellenfél.
több mint 3 éve
Egyebirant en orulok, hogy kiflexeltek a meccset fomusoridobol. Ugyis csak Red zone channelen nezem. Hacsak nem vmi csoda folytan szoros lesz, akkor odakapcsolok.Amit a helyere raktak (Dolphins-Chargers WCard helyoszto), az peldaul sokkal fontosabb, es en is jobban varom. Ketszeresen jol jartunk szvsz.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Eddig csak nyertünk az AFC Nyugiban. Vagyis ha jól mondom, a most következõ Broncos elleni bosszúmeccsen is nyerünk, és a Chargers kikap a Delfinektõl, bent is vagyunk a rájátszásban.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
a Broncos kiesik a másodosztálybaAngolul ejtsd: AFC South
Black_Adder

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
a Broncos kiesik a másodosztálybaTe már tudsz valamit?Jelenleg 4 csapat van a csoportban. Abból a Broncos 9 vereséggel kiszàllt.Jó meccs volt. És mivel a Chargers vesztett, végképp belefért.Kedves tőled hogy a chargerssel számolsz , de ezzel az edzői stábbal egy erős 8-9et vízionálok nagyon max idénre.
ulpianus
Petila
A másik kettõt nyilván mindenki látja, megcsíptük. Csakhogy a rájátszás akkor lesz meg, amikor nem valószínūleg, nem az én, vagy a te,vagy más véleménye szerint van meg, hanem matematikailag.
Például: Ezért nekünk jobb (a tuti PO szempontjából, nem a kiemelést nézve), hogy vesztett mindkét csapat (Chiefs-Chargers), mintha nyert volna mindkettõ. Bármilyen furán hangzik is.
Nyilván ha nyerünk és ti vesztetek az legtutibb. Már bocs! 😁
ulpianus
alatriste
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 3 éve
Te már tudsz valamit?Jelenleg 4 csapat van a csoportban. Abból a Broncos 9 vereséggel kiszàllt.Jó meccs volt. És mivel a Chargers vesztett, végképp belefért.Kedves tőled hogy a chargerssel számolsz , de ezzel az edzői stábbal egy erős 8-9et vízionálok nagyon max idénre.
ulpianus
Petila
A másik kettõt nyilván mindenki látja, megcsíptük. Csakhogy a rájátszás akkor lesz meg, amikor nem valószínūleg, nem az én, vagy a te,vagy más véleménye szerint van meg, hanem matematikailag.
Például: Ezért nekünk jobb (a tuti PO szempontjából, nem a kiemelést nézve), hogy vesztett mindkét csapat (Chiefs-Chargers), mintha nyert volna mindkettõ. Bármilyen furán hangzik is.
Nyilván ha nyerünk és ti vesztetek az legtutibb. Már bocs! 😁
ulpianus

Liverpool Fc
több mint 3 éve
Jelenleg 4 csapat van a csoportban. Abból a Broncos 9 vereséggel kiszàllt.Jó meccs volt. És mivel a Chargers vesztett, végképp belefért.Kedves tőled hogy a chargerssel számolsz , de ezzel az edzői stábbal egy erős 8-9et vízionálok nagyon max idénre.
ulpianus
Petila
A másik kettõt nyilván mindenki látja, megcsíptük. Csakhogy a rájátszás akkor lesz meg, amikor nem valószínūleg, nem az én, vagy a te,vagy más véleménye szerint van meg, hanem matematikailag.
Például: Ezért nekünk jobb (a tuti PO szempontjából, nem a kiemelést nézve), hogy vesztett mindkét csapat (Chiefs-Chargers), mintha nyert volna mindkettõ. Bármilyen furán hangzik is.
Nyilván ha nyerünk és ti vesztetek az legtutibb. Már bocs! 😁
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Jó meccs volt. És mivel a Chargers vesztett, végképp belefért.Kedves tőled hogy a chargerssel számolsz , de ezzel az edzői stábbal egy erős 8-9et vízionálok nagyon max idénre.
ulpianus
több mint 3 éve
Esetleg a játékszituáció és a pályán való elhelyezkedés lehet a titok nyitja. Na meg az időtényező, a meccs állása stb. Bonyolult dolgok ezek.Felõlem beszélhetünk. Én szeretem ezt a részét. Csak sztem tévedsz.
Most direkt visszanéztem a play-t, ott volt a vonal mellett McKinnon check-down opciónak. Szóval így is meg lehetett volna, ha észre veszi/oda tudja dobni.
Viszont úgy érzékelem nem szeretnél erről tovább beszélgetni. Kívánok szép napot! 😀
SirPub
A spy az spy. Akinek eza feladata, az a spy. Sem idõtényezõ, elhelyezkedés nem befolyásolja. Nem kell ettõl lerohanni a QBt, nem blitz. És ha elhagyja a labda az irányítót (Handoff, passz) na akkor jön az új feladat. De addig nem, pont ez a lényeg.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Esetleg a játékszituáció és a pályán való elhelyezkedés lehet a titok nyitja. Na meg az időtényező, a meccs állása stb. Bonyolult dolgok ezek.Most direkt visszanéztem a play-t, ott volt a vonal mellett McKinnon check-down opciónak. Szóval így is meg lehetett volna, ha észre veszi/oda tudja dobni.
Viszont úgy érzékelem nem szeretnél erről tovább beszélgetni. Kívánok szép napot! 😀
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Azt nem értem, akkor hogyan futott TDt? Mert TDt enged a Bengals ennyire jól kitalált védelme, csak first downt nem? 😊Nem basztatásdiból. De mikor egy QB átlépi a LOS vonalát, és futni kezd felé a Lb, az nem spy. Futni kell felé mindenkinek, és megállítani.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...