Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nem kell túni meg tóni. Eleinte még tūnt úgy is, hogy lehet vmi meccs, ha a végén nyerünk is. De nem nagyon lett. Nem baj, kell ilyen is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 147
Ami nagyobb probléma, ahogy látom a sérülésjelentést Toney mellett Thuney sem edzett eddig a héten bokasérülés miatt. Szóval valószínűleg nem fog játszani. Remélem nem annyira komoly.
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Chiefs placed RB Clyde Edwards-Helaire on injured reserve due to his high ankle sprain. He’s now out a minimum of four weeks.
KeyG
Megmondom őszintén nagyon nem sokkol a dolog.
Lassan kijelenthető, hogy óriási luxuspick volt, aki nem vált be.
R4v3N
Nekem is ez a velemenyem, Pacheco es McKinnon mellett nekem nem tunik fel a hianya. Most raadasul Ronald Jonest is kiprobalhatjuk, en legalabbis adnek neki par snapet, ha mar a rosteren tartjuk.
több mint 3 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 147
Chiefs placed RB Clyde Edwards-Helaire on injured reserve due to his high ankle sprain. He’s now out a minimum of four weeks.
KeyG
Megmondom őszintén nagyon nem sokkol a dolog.
Lassan kijelenthető, hogy óriási luxuspick volt, aki nem vált be.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 671
Chiefs placed RB Clyde Edwards-Helaire on injured reserve due to his high ankle sprain. He’s now out a minimum of four weeks.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 147
Nekem még az tūnt fel a meccsen, miszerint Skyy Mooret többet használták. Eddig visszahordó volt. Illetve Hardman cseréje a gadget utakon. Most pedig Edelman utánérzés stílusban vetették be. Ment neki, eleve ez az amit tud. Kíváncsi leszek, mennyire lesz ez standard, és úgy mûxik-e?
ulpianus
Hát Toney sérülése után valakinek muszáj volt fellépnie és ő ezt nagyon szépen hozta. Eddig nagyon kevés lehetőséget kapott.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nekem még az tūnt fel a meccsen, miszerint Skyy Mooret többet használták. Eddig visszahordó volt. Illetve Hardman cseréje a gadget utakon. Most pedig Edelman utánérzés stílusban vetették be. Ment neki, eleve ez az amit tud. Kíváncsi leszek, mennyire lesz ez standard, és úgy mûxik-e?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Viszont a csoportban egész jól állunk.
ulpianus
rajtatok kívül kb. roncsderbi a csoport. De persze miért lenne máshogy.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Viszont a csoportban egész jól állunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lám mennyire hiányzik Sorensen, most a vègèn 3 ember kellett ahhoz amit ő egymaga megoldott 😜
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Elég a bohóckodásból, jöjjön már egy sima győzelem.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Az elszállt nagykèpű Majomsz 😛

 fuzovelkifele.com/2022/11/mahomes-justin-herbert-olyan-passzokra-kepes-mint-senki-mas-magamat-is-beleertve/
dande2
Patrick profin nyilatkozik mindig. Van akinek ez megy, mert intelligens, vagy ilyesmit hallottam.
ulpianus
Ígyígy Mahomes a pályán is azért zseniális, mert a fizikális tulajdonságai mellett az agya is elképesztő ehhez a játékhoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az elszállt nagykèpű Majomsz 😛

 fuzovelkifele.com/2022/11/mahomes-justin-herbert-olyan-passzokra-kepes-mint-senki-mas-magamat-is-beleertve/
dande2
Patrick profin nyilatkozik mindig. Van akinek ez megy, mert intelligens, vagy ilyesmit hallottam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az elszállt nagykèpű Majomsz 😛

 fuzovelkifele.com/2022/11/mahomes-justin-herbert-olyan-passzokra-kepes-mint-senki-mas-magamat-is-beleertve/
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Toney jó választásnak tűnik eddig.
ender1112
Mar az elozo heten is remenykelto volt az a 2 elkapasa 2 targetbol, ott is az elso az olyan volt, hogy felvontam a szemoldokomet, de a Jags elleni teljesitmenyetol, az allam is leesett!!! Nagy fogasnak tunik. Masik nagyot jatszo jatekos (JuJun kivul, ugye aki nem tudott kiteljesedni) pedig McKinnon volt, hihetetlen, ahogy torpe RB letere blokkolt a passzjatekhoz 😀

Gyonyoru volt, elvezetes volt nezni a tamado es a vedo jatekot is, az egyetlen dadogo resz a specialis team volt, na az viszont nagyon akadozott.

Raadasul zaszlo nelkul hoztuk le a merkozest, ami hihetetlen feludules a szamomra a mult heti zaszlofesztival utan.
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Toney jó választásnak tűnik eddig.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Amennyiben nem lazáskodnak a srácok néha, és nincsenek a ki nem kényszerített hibák, még ennél is simább lehetett volna.
Valahogy elhitték a srácok, a POban kell itt majd focizni, semmiféle szuperliga nincs, bemegyûnk ahogy szoktunk.
Legyen úgy, de sokadik meccs, ahol ezt látom.

Jujunak jobbulást, és Buttkicker pedig lassan összekaphatná magát.
McDöfinek ellenben olyan dörzsölt megoldásai vannak, amit egy veterán profi is megirigyelhetne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 035 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a teljesen megérdemelt W-hez és sok sikert a szezonban és a rájátszásban.
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Na, tegnap este sikerült megnéznem a meccset. Akár még élvezetes is lehetett volna, de számomra nagyon lerontotta a meccse hangulatát az a sárga zászló fesztivál. Volt olyan periódusa a meccsnek, mikor minden második játéknál zászlóztak a zebrák... Ehhh... Kelce most dadogott, volt pár rá nem jellemző droppja, írjátok is, hogy szépen levették a pályáról. Viszont volt neki több nagy játéka is, amiket viszont épp a zászlók miatt visszavontak és még így is 100 yard fölé jutott.. Szóval ha nincs olyan veszett zászlózás, akkor most szvsz máshogy lenne Kelce teljesítménye is értékelve.

Ami még tetszett, az az, hogy Toney is jatszott, igaz csak 2 dobás ment felé, de mindkettőt elkapta, és az első elkapás az parádés volt. Már most elmondható. hogy sokkal jobban mutatkozott be, mint Josh Gordon. További jó hír, hogy egészséges, szóval egyre jobban be lehet vonni majd a játékba. Érdeklődve várom, mi lesz a szerepe.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Az hogy egy NFL foedzo fiaval mi van, szerintem nem sporthir.
Kájzerszóze
+1!
Ahogy az sem, kinek született gyereke, házasodott meg, vett új autót, hol nyaral, vagy épp pöcsfej a tesója ugyi. 😉 Semennyire nem érdekel.
ulpianus
Mondjuk Chiefs edzokent okozta a balesetet, nem arrol van szo, hogy “civil” rokon…

Ahogyan azt sem latom, miert lenne ez Andy hibaja. Nem o ult a volannal reszegen. A neveltetesbe meg nem latunk bele, lehet, hogy pont nagyon jo apa volt.

Chiefs meg kitette, ahogy kell. Bunteteskiszabasnak szvsz van hirerteke, de pont annyi, hogy meccs elott megemlitik aztan szevasz.
undisputedly
Volt itt szó a másik fiáról is.... Na meg amit ulpi is mond, a sok retyerutya.... Brady válik 😀 😀 😀 és ki nem????? Ráadásul nála nem okoz gondot a vagyon - míg itthon sokat nem tudnak elválni mert nem tudnak élni tovább önállóan stb. Egy sportoldal legyen az és ne bulvár, meg nem politikai (a térdeléses dolgot sem kellett volna pályára vinni).


több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Talán ha a futás is létező játékelem lenne a csapatnál 😊
ender1112
Mahomes futott sok szépet, egy kulcs 3&17, TD, amit akarsz.
Jaa, hogy a röbbiek 1.5 (!) yardos átlagig se jutottak el senkisenem, erre gondolsz? 😁


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Nem játszottunk jól, de azért mert nem hagyták. A Titans védelem fantasztikus volt. Pontosak voltak, gyorsan, erõsek. Vrabel és Reid óriási sakkjátszmát tolt, nagyon élveztem!
Kelcet kivették, nem hagyták élni, ha jött a bogyó ha nem. Kelce ki is esett a ritmusból, frusztrált lett, még rosszabb volt.
JuJu lépett a helyére megint. De azért õ más, csak rá egy rossz szavam nincs.

Buttker megint kihagyott FGt, XPt.
Alig nyertünk, hosszabbításban, és alig lett meg az is. A kétpontost háromszor kellett megcsinálni, mire szabályos lett. Paprikás volt a hangulat. Mondjuk OTban nyerni szoktunk, de azért vmit ki kell találni, ha Kelce nem húzza a láncot.
ulpianus
Talán ha a futás is létező játékelem lenne a csapatnál 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mahomes válla kicsit meg mozgatva 😛 🤪
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nem játszottunk jól, de azért mert nem hagyták. A Titans védelem fantasztikus volt. Pontosak voltak, gyorsan, erõsek. Vrabel és Reid óriási sakkjátszmát tolt, nagyon élveztem!
Kelcet kivették, nem hagyták élni, ha jött a bogyó ha nem. Kelce ki is esett a ritmusból, frusztrált lett, még rosszabb volt.
JuJu lépett a helyére megint. De azért õ más, csak rá egy rossz szavam nincs.

Buttker megint kihagyott FGt, XPt.
Alig nyertünk, hosszabbításban, és alig lett meg az is. A kétpontost háromszor kellett megcsinálni, mire szabályos lett. Paprikás volt a hangulat. Mondjuk OTban nyerni szoktunk, de azért vmit ki kell találni, ha Kelce nem húzza a láncot.


Állat vagyok, ami enni kér...