Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 3 éve
Butker visszatért!!! A futójáték meg eltűnt... Jó meccs volt, kár az első támadásnál a szabálytalanságért, talán akkor máshogy alakult volna.
több mint 3 éve
Az elmúlt 5 év egyik legsikeresebb csapatának volt rangadója és a fórum legutóbbi érdemi - ez nem az - hozzászólása 5 napos? Mindenki kiöregedett a fórumozás, mint műfajból?Szerény és szófukar emberek a Chiefs fanok (kivéve ulpi), és egy vereség csak növeli a szerénységet és szófukarságot 😉
VanillaSky
több mint 3 éve
Az elmúlt 5 év egyik legsikeresebb csapatának volt rangadója és a fórum legutóbbi érdemi - ez nem az - hozzászólása 5 napos? Mindenki kiöregedett a fórumozás, mint műfajból?Beleuntak Ulpiek a sikerbe 😀
VanillaSky
több mint 3 éve
VanillaSky
1 696
Az elmúlt 5 év egyik legsikeresebb csapatának volt rangadója és a fórum legutóbbi érdemi - ez nem az - hozzászólása 5 napos? Mindenki kiöregedett a fórumozás, mint műfajból?
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 3 éve
Az úgy volt, hogy kedraftoltuk Mr. Irrelevant (utolsó pick) Succopot. És mákunk volt, jó lett.Lejárt 5 év, ha jól mondom, és hoztak egy fiatal Brazil gyereket, aki szintén bevált. Ez elég ritka.
Aztán lesérült, elhoztuk Buttkickert a Panthersbõl, ideiglenesen. Azonban még jobb volt mint bárki elõtte. Maradt fixen.
Szal most ne szóljunk semmit, ha Buttkicker gyógyulásáig szívunk. Reméljük belefér. A Colts ellen nem fért mondjuk.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Ez nem sokon múlott- Miért van az, hogy az újonnan hozott rugók az első meccset jól hozzák le, aztán a másodikra meg leolvadnak? Megint keresünk egy új rugót? Buttker meggyogyulhatna mar, de úgy latom ez még 2-3 hét is lehet amit ilyen töltelék rugókkal kell majd kiszenvednünk.A bíráskodásra meg nem találok szavakat, botrányos volt.
több mint 3 éve
A csoportban jól állunk.Mahomes 23-3 az AFC West ellen eddig. 🧐
ulpianus
több mint 3 éve
A csoportban jól állunk.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Igen, a Kelce kapcsolat mūködik. Nem bánnám ha mūködne így más is. Persze védelmektõl is függ.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Kelce 4 TDs estélyének a margójára.Travis Kelce moved from 90th all-time in career TD receptions to 69th tonight. Now tied with Plaxico Burress, Greg Jennings, and Keyshawn Johnson.
— Adam Stites (@AdamStites_) October 11, 2022
több mint 3 éve
Chris Conley visszatért... a practice squadbaThe #Chiefs are set to bring back former 2015 third-round draft pick Chris Conley on the practice squad. https://t.co/kXmR5FhzMM
— Chiefs Wire (@TheChiefsWire) October 6, 2022
több mint 3 éve
CEH nem volt rossz. De Pacheco elött az tartja a DCn, hogy elsõ körös volt.Szvsz most jobb formaban van Pacheco, mint CEH, orom nezni a jatekat.
ulpianus
több mint 3 éve
CEH nem volt rossz. De Pacheco elött az tartja a DCn, hogy elsõ körös volt.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Ez a meccs mutatta meg tökéletesen, akit az első három meccsen is mondtam: ez a Tampa-védelem messze nem olyan jó, mint amennyire a számok alapján mondták. Legalább kapott a Bucs egy kis reality checket. Köszi érte, és grat a bounce backhez.
Az SB-n jöhet megint a visszavágás 😊

több mint 3 éve
Majomszék az elején meglepõdtek, hogy az egyébként jó Tampa védelmen úgy mennek át, ahányszor és ahogy akarnak. Így behívták az edzésen nem mūködõ játékokat is, legyen kicsit közönségbarátabb a show.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Na ez az a Chiefs, amit ismerek, sok pont itt is - ott is, és győzelem. Remélem még egyszer nem lesz az a nemtudommi, ami a Colts ellen volt.
több mint 3 éve
A kicker saga folytatodik, amin nem is csodalkozom, ha Amendola bevagja azt a field goalt + a raadaspontot a TD utan, akkor most nem huznank ennyire a szankat... Ugye Amendolat kiraktak, itt a uj kicker a PS-be. Butker tegnap mar limitaltan edzett, de meg nem tudni palyara lep-e a heten.Chiefs signing kicker Matthew Wright to practice squad
With the team adding another kicker, it’s questionable whether Harrison Butker will be ready to return for Sunday night.
www.arrowheadpride.com/2022/9/27/23375730/chiefs-signing-kicker-matthew-wright-to-practice-squad
Bienemy temaban egy erdekes cikk:
The Chiefs have a decision to make on Eric Bieniemy — and it’s complicated
www.arrowheadpride.com/2022/9/28/23375954/the-chiefs-have-a-decision-to-make-on-eric-bieniemy-and-its-complicated
több mint 3 éve
Nomen est omen Shady McCoy kiadás.több mint 3 éve
Remek, pont ez hiányzik, szívás a gyengébb csapatok ellen. Mintha nem lenne elég nehéz a sorsolás és csoport.
több mint 3 éve
Csak pont SeanMcDermottal nem volt az, és türelmes, kb ebbe került a Philly állása is........Mondjuk Bieniemyhez lehet, hogy nem kellene már ennyire lojálisnak lennie Reidnek.......Megpróbálnak kihozni belõle egy harmadik kört, hisz a fekete jobban számít. Viccet félretéve, Reid mindig is túl lojális volt. Nagyot is visszavette, csak itt van Bieniemy, így csak mondvacsinált posztja van. Ésatöbbi.
dande2
ulpianus
több mint 3 éve
Mondjuk Bieniemyhez lehet, hogy nem kellene már ennyire lojálisnak lennie Reidnek.......Megpróbálnak kihozni belõle egy harmadik kört, hisz a fekete jobban számít. Viccet félretéve, Reid mindig is túl lojális volt. Nagyot is visszavette, csak itt van Bieniemy, így csak mondvacsinált posztja van. Ésatöbbi.
dande2

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Érdekes meccs volt. Kaptunk egy ajándék TDt a zebráktól. Mert az nem volt keccs.Mondjuk Bieniemyhez lehet, hogy nem kellene már ennyire lojálisnak lennie Reidnek.......
A végén viszont 4th down a Kócosoknak, Jones sack, na mondom nyertünk. Jones visszaszól Ryannek, aki magyaráz neki. És csúnyát mond, mert sportszerūtlen kontakt miatt automatikus 1st down kapnak. 3 perccel a meccs vége elött, 17-13 az állás, vágod. Azért ez így nem szokás döntõ drive an, de jóvan.
Persze mondjuk be kéne találni a kapuba közelrõl (nem eccer, khmm), szal nem a bírókon múlt ez sem. Mindig van érthetetlen ítélet. Még így is mi kaptuk a nagyobb ajándékot. Mindegy lefújták már, ennyi.
Azért én örülök a Colts gyõzelmének. Megérdemelték. Bár Ryan úgy érkezett mint egy jobb Rivers. Ma ott tart, hogy egy öregebb Wentz. Szal van elég bajuk. De azért hátha ad egy kis lendületet a gyõzelem.
Nekünk pedig szokád szerint ettõl még meglesz a PO.
ulpianus