Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
CEH lesz a kezdo, ez igen valoszinu. Es jobb jatekos is. viszont serulekeny. Volt Williams (es masik Williams), mint jo csere. Bell nem valt be. Gore nem nagy minoseg. Nem sorolom.
Olyan kell, aki valoszinuleg kezdonek is jo lesz, ha muszaj. Ellenben alapbol csere, tul draga se legyen. Ez ilyen fura igeny, de most ezt talaltak ki. Ami sokba kerul a poszton, az CEH, az nem erte meg. De most mar ez van.
Ennek semmi koze Hill penzehez. O tul sokat kert. Aztan lehet ha drafton meg beletalalnak, akkor osszesegeben jobb es hatekonyabb lesz az elkaposor, mint volt. Pedig Hillel terveztek, de lehet a sztori vegen nagyon okosnak fognak tunni. Vagy hulyenek. Megnezzuk, az biztos.

En egyebkent draftoltam volna futot, ha mar kell csere. De nem en dontok. Csak probalom megerteni.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Ronald Jones 1 év 5 millió

Cruyffista
Sok sikert neki és legfőképpen hozzá🙂
zolkoo
Lehet meglepõdik, mint Bell, hogy messze nem kezdõ lesz.
ulpianus
5 millios backup RB?
Es Hillre nincs penz… értem

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 966 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kézzelfogható majd januárban lesz az eredmény. 😊

Tényleg katyvaszos a helyzet egyébként. A Hill trade érthető, logikus és jól is sikerült kijönni belőle. Azóta már sokkal kevésbé értem, hogy mi van. Jövőre hat(!!) játékos fog elvinni 152 milliót a capből köszönhetően annak, hogy eddig le lett nyomva a cap hitjük a minimumra. Ebben nincs benne még MVS, és már Juju, Orlando Brown se.

Ülni kéne ezeken a pénzeken, hogy jövőre ne 8-10 játékos vigye el a capet, mert annak az lesz a vége, hogy elvékonyodik a roster. Mit tud Ronald Jones 5 millióért, amit nem tud mondjuk Marlon Mack, Sony Michel, Alex Collins vagy Devonta Booker (meg még 4-5 hasonló) veterán futó vetminért? Egy 4.-5. körös fiatalról nem is beszélve, aki 800 ezerért hozhatná. Futó poszton első héttől simán tud egy fiatal is produkálni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Jelenleg kisse katyvasznak tunik nekem a helyzet, de bizom a GM-ben, hogy van terve. Az eredmeny ugyis csak a draft utan lez kezzelfoghato.
több mint 4 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Ronald Jones 1 év 5 millió

Cruyffista
Sok sikert neki és legfőképpen hozzá🙂
zolkoo
Lehet meglepõdik, mint Bell, hogy messze nem kezdõ lesz.
ulpianus
Megszokta
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ronald Jones 1 év 5 millió

Cruyffista
Sok sikert neki és legfőképpen hozzá🙂
zolkoo
Lehet meglepõdik, mint Bell, hogy messze nem kezdõ lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Ronald Jones 1 év 5 millió

Cruyffista
Sok sikert neki és legfőképpen hozzá🙂
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Ronald Jones 1 év 5 millió

Illetve rámentetek Gilmore-ra. Bradberry a B terv.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Sorensen..... 😕
Ki csinalja meg majd a clutch playeket???

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Iden 4 milliot keres, ha hosszabbitananak vele, a kovi ket evben meg mindig joarasan jatszhat, a Chiefs meg win now modban van, szoval 2 evnel elorebb nem kell nezni.undisputedly
Miért van a Chiefs win now módban? Mahomes is vissza fog vonulni korábban, mint Luck tette? 😀
peterk2005
Mert mindig abban van.
undisputedly
Amíg Sörensen ott van, mindig win now van 🤪
steelwolf
Aki Sorensen poént nyom, azt szívesen látjuk itt 😉
ender1112
Hát már nem, Sorensent Szentté avatták
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
simán lehet, hogy ő Robinson vagy Pringle helyére jött, csak egy picit drága. Ha jól lesz, akkor senkit nem érdekel, ha rossz lesz, akkor kidobott pénz, de a sikerek nem rajta múlnak majd, hanem Juju és a draftolt WR(ek) beválásán. Esetleg még tradeltek valakiért.
Willie Parker
Sztem meg mindig kicsit az elvesztett SBt nyogik. Nem fordulhat elo, hogy nem lesz eleg tamadofalember vagy WR a palyan. Majomsz ha nincs ugyis mindegy. A RB, kiderult, mindegy. A vedelem hullamzik, akarmit tesznek. Azert egy szintet el kell erjenek. TE Kelce moge senki nem eleg jo, de ha van WR akkor jolvanminden. Szoval OL+WR legyen eleg, es kesz. Ne Hill legyen egyedul (ot akartak, csak nem ennyiert), mert akkor imadkozni kell minden meccsen, hogy "Mahomes+Hill+Kelce"t ad meg nekunk mi urunk, vagy vege.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
...

simán lehet, hogy ő Robinson vagy Pringle helyére jött, csak egy picit drága. Ha jól lesz, akkor senkit nem érdekel, ha rossz lesz, akkor kidobott pénz, de a sikerek nem rajta múlnak majd, hanem Juju és a draftolt WR(ek) beválásán. Esetleg még tradeltek valakiért.
Willie Parker
En nagyon nagyon sajnalom, hogy Pringle-t elengedtuk. Sokat fejlodott, ugyes kezu, jol helyezkedo WR volt. Gondolom, mikor elengedtek, meg ugy gondoltak meg tudnak egyezni a geparddal.
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Iden 4 milliot keres, ha hosszabbitananak vele, a kovi ket evben meg mindig joarasan jatszhat, a Chiefs meg win now modban van, szoval 2 evnel elorebb nem kell nezni.undisputedly
Miért van a Chiefs win now módban? Mahomes is vissza fog vonulni korábban, mint Luck tette? 😀
peterk2005
Mert mindig abban van.
undisputedly
Amíg Sörensen ott van, mindig win now van 🤪
steelwolf
Aki Sorensen poént nyom, azt szívesen látjuk itt 😉
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 968 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Iden 4 milliot keres, ha hosszabbitananak vele, a kovi ket evben meg mindig joarasan jatszhat, a Chiefs meg win now modban van, szoval 2 evnel elorebb nem kell nezni.undisputedly
Miért van a Chiefs win now módban? Mahomes is vissza fog vonulni korábban, mint Luck tette? 😀
peterk2005
Mert mindig abban van.
undisputedly
Amíg Sörensen ott van, mindig win now van 🤪
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Iden 4 milliot keres, ha hosszabbitananak vele, a kovi ket evben meg mindig joarasan jatszhat, a Chiefs meg win now modban van, szoval 2 evnel elorebb nem kell nezni.undisputedly
Miért van a Chiefs win now módban? Mahomes is vissza fog vonulni korábban, mint Luck tette? 😀
peterk2005
Mert mindig abban van.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 966 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nálam Reid és Mahomes miatt a Chiefs már egy ideje azon a polcon van, ahol annak idején a Manninges Colts / Broncos illetve a Brady-s Patriots volt. Hogy csinálhatnak akármit, úgyis jók lesznek.

Ez nem változott, most is azt gondolom, hogy ez a két ember nagyon nagy kompetitiív előny. De azért közben nem lehet nem észrevenni, hogy változnak az idők. Eljött az idő, amikor a sapka már nem bírja el, hogy a kiszolgáló személyzetben is hemzsegjenek a kiválóságok. Törvényszerű állapot, de ettől még nehezíteni fogja a dolgokat. Nem zárom ki, hogy annyira megnehezíti, hogy akár a playoff is izzadságos legyen. Persze benne van az is, hogy továbbra is tükörsimán siklanak el a konf döntőig. De most már az is, hogy a playoffért is hajtani kell.

Ez a Hill biznisz éppen ebből a szempontból volt szerintem kimondottan nagy húzás. Egy ilyen jó edző és ilyen irányító mellé szuper, ha van egy extraklasszis elkapó, de ennyi pick és a felszabaduló összeg a sapka alatt nála is többet ér. Ha jól sáfárkodnak vele, akkor "jóárasíthatják" a rostert úgy, hogy a színvonal nagyjából megmarad. Nyilván van benne rizikó, mert mellé is lehet nyúlni a drafton, de megéri rizikózni.

(Éppen ezért viszont az MVS igazolást nem értem / feleslegesnek gondolom. Értem, hogy ennyi egy ilyen kaliber most a piacon, de éppen ezért nem kellett volna elhozni. Nyugodtan mélyvízbe dobhattak volna egy fiatalt, akit elhoznak mondjuk majd a 2. körben, és megmarad 10 millió. Vagy bele rakható a védelembe.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Fiteket nézve Juju jött Watkins helyére, MVS jött Hill helyére. MVS nagyobb, de még gyorsabb is labdával a kezében mint Hill. Rosszabb játékosnak rosszabb, de Hill sebességű emberek közül top3 játékos legalább a ligában. Így mással nagyon nem lehet pótolni Hillt. Jujut meg már tavaly is akarták Watkins helyére. A drafton majd húznak egy WR3-at akire felhúznak valami teljesen új szerepkört hogy kompenzálva legyenek a kiesett playek.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 966 — The only discipline that lasts, is self discipline
Iden 4 milliot keres, ha hosszabbitananak vele, a kovi ket evben meg mindig joarasan jatszhat, a Chiefs meg win now modban van, szoval 2 evnel elorebb nem kell nezni.undisputedly
Miért van a Chiefs win now módban? Mahomes is vissza fog vonulni korábban, mint Luck tette? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Szvsz azert nem szerencses MVSben az uj Hillt latni. Hill egy kismeretu speedster, annak a legjobb, tobb mint kezdojatekos. MVS egy nagydarab csere WR. Amikor az elsoszamu terved osszeomlik, megjatszod. Sztem nem osszevetheto egy az egyben. Arban sem.

Akkor miert hoztak? Mert evek ota nincs, csak egy WR a palyan. Most van Juju es MVS. De varjunk, ezt mar mondtam nemreg. Van meg egy draft is. A Chiefsnek kell Cb, de arra nem koltenek, eddig nem tettek. Ott sporolnak, attol meg tudnak nyerni. Ha mashol rendben vannak. Ez a terv, eddig mukodott.
Akkor viszont kell egy WR1, es egy pass rusher. Van 2 elso, 2 masodik, 2 harmadik, 2 negyedik kor, meg par a vegen, ezt orvosolni. A WRt nezve, van olyan 8-10 srac, aki bedobhato kezdobe. Nezopont kerdese.

Szoval most felszabadult egy osszeg. Es ket lehetoseg van. Vagy arra koltesz, aki mindenkepp megeri ,es lyukas a poszt. Ami penz marad, az marad, de csak a tutira mesz, olcson. Nem igy nyernek bajnoksagokat, de lehet igy is. Vagy elkoltod, amit birsz, HA nyitva a SB ablak. Es ugyis lesz serult, pihentetes, rossz forma, osszeomlo play, kellenek a cserek is. Koltesz, amig ki nem futsz a penzbol.

Meglatjuk. De nem latom tragikusan a helyzetet. Ha mondjuk egy kezdo WR jon, akkor mar nem a Hilll+Kelce es utanuk a vizozon lesz, mint eddig. Persze ez attol is fugg, hogy Jujut peldaul ki minek is latja, vagy MVSt. Varjuk ki a veget.
ulpianus
simán lehet, hogy ő Robinson vagy Pringle helyére jött, csak egy picit drága. Ha jól lesz, akkor senkit nem érdekel, ha rossz lesz, akkor kidobott pénz, de a sikerek nem rajta múlnak majd, hanem Juju és a draftolt WR(ek) beválásán. Esetleg még tradeltek valakiért.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
Aztán mire az az évi 10 millió? Ma már ennyit kap egy csere? Mert annál nem több az biztos
kapitnono
Evi 10 millio (max 10.75): Tyler Boyd, Will Fuller, Devonte Parker, Russel Gage, DJ Chark, Tim Patrick.
Evi 11-11.5: Gallup, Agholor, C. Samuel.
22 WR van meg e folott. Egy 12.5 millio (Corey Davis), a tobbi 14+.
A csucson a ket legfrissebb blockbuster. Hill 30, Adams 28 milliocska.
ulpianus
Én azt értem hogy a jobb elkapók kapnak évi 10+ milliót, de MVS nagyon messze van a jótól


több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Szvsz azert nem szerencses MVSben az uj Hillt latni. Hill egy kismeretu speedster, annak a legjobb, tobb mint kezdojatekos. MVS egy nagydarab csere WR. Amikor az elsoszamu terved osszeomlik, megjatszod. Sztem nem osszevetheto egy az egyben. Arban sem.

Akkor miert hoztak? Mert evek ota nincs, csak egy WR a palyan. Most van Juju es MVS. De varjunk, ezt mar mondtam nemreg. Van meg egy draft is. A Chiefsnek kell Cb, de arra nem koltenek, eddig nem tettek. Ott sporolnak, attol meg tudnak nyerni. Ha mashol rendben vannak. Ez a terv, eddig mukodott.
Akkor viszont kell egy WR1, es egy pass rusher. Van 2 elso, 2 masodik, 2 harmadik, 2 negyedik kor, meg par a vegen, ezt orvosolni. A WRt nezve, van olyan 8-10 srac, aki bedobhato kezdobe. Nezopont kerdese.

Szoval most felszabadult egy osszeg. Es ket lehetoseg van. Vagy arra koltesz, aki mindenkepp megeri ,es lyukas a poszt. Ami penz marad, az marad, de csak a tutira mesz, olcson. Nem igy nyernek bajnoksagokat, de lehet igy is. Vagy elkoltod, amit birsz, HA nyitva a SB ablak. Es ugyis lesz serult, pihentetes, rossz forma, osszeomlo play, kellenek a cserek is. Koltesz, amig ki nem futsz a penzbol.

Meglatjuk. De nem latom tragikusan a helyzetet. Ha mondjuk egy kezdo WR jon, akkor mar nem a Hilll+Kelce es utanuk a vizozon lesz, mint eddig. Persze ez attol is fugg, hogy Jujut peldaul ki minek is latja, vagy MVSt. Varjuk ki a veget.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Aztán mire az az évi 10 millió? Ma már ennyit kap egy csere? Mert annál nem több az biztos
kapitnono
Evi 10 millio (max 10.75): Tyler Boyd, Will Fuller, Devonte Parker, Russel Gage, DJ Chark, Tim Patrick.
Evi 11-11.5: Gallup, Agholor, C. Samuel.
22 WR van meg e folott. Egy 12.5 millio (Corey Davis), a tobbi 14+.
A csucson a ket legfrissebb blockbuster. Hill 30, Adams 28 milliocska.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
MVS èrkezett 3 èv 30 milláèrt. Tèny hogy olcsóbb mint Hill kèrdès legalább megközelítőleg jó lesz e legalább...
dande
Ez sem tűnik elsőre jobb üzletnek mint amit a jags csinált Kirk-el.
MVS-nek Rogers dobált és 2 szezononként jött neki össze 1000 yard, összeadva 😀

Szerkesztette: Tarsi
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 968 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
MVS èrkezett 3 èv 30 milláèrt. Tèny hogy olcsóbb mint Hill kèrdès legalább megközelítőleg jó lesz e legalább...
dande
Ez a viccek topicba akart menni? 🙃