Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
de most komolyan 😀 Ettől fosok azért, hogy kirakjuk, valaki elviszi bagóért, azt richtig jó lesz. Nem mi lennénk, ha nem.Amadeus91
Ahogy kiváló szezont futott Routt, Z. Miller, Gallery, Aso, meg ... várjunk csak! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
A mai inaktívaink:
Juron Criner,Carson Palmer,Jeremy Stewart, Tyvon Branch, Rolando McClain, Mike Briesel, Brandon Balir



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Amadeus91 DMC-re gondolsz?

Mert azért olyan RB aki nem tud 16 meccset lehúzni arra nem lehet építeni...
Rolni
legutóbb mikor volt 13 meccse futott 1000 yard felett. Szerintem Reece-szel párban + imba FB és fal életképes lenne, még 13 meccsen is. Persze ennek megfelelő fizetésért.
Amúgy biztos vagyok benne, hogy ha cut vagy trade lesz DMC, akkor az azutáni szezonban simán 16 meccsen tol egy hatalmas szezont. Amilyen a szerencsénk...Amadeus91
😊Rolni
de most komolyan 😀 Ettől fosok azért, hogy kirakjuk, valaki elviszi bagóért, azt richtig jó lesz. Nem mi lennénk, ha nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Amadeus91 DMC-re gondolsz?

Mert azért olyan RB aki nem tud 16 meccset lehúzni arra nem lehet építeni...
Rolni
legutóbb mikor volt 13 meccse futott 1000 yard felett. Szerintem Reece-szel párban + imba FB és fal életképes lenne, még 13 meccsen is. Persze ennek megfelelő fizetésért.
Amúgy biztos vagyok benne, hogy ha cut vagy trade lesz DMC, akkor az azutáni szezonban simán 16 meccsen tol egy hatalmas szezont. Amilyen a szerencsénk...Amadeus91
😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Amadeus91 DMC-re gondolsz?

Mert azért olyan RB aki nem tud 16 meccset lehúzni arra nem lehet építeni...
Rolni
legutóbb mikor volt 13 meccse futott 1000 yard felett. Szerintem Reece-szel párban + imba FB és fal életképes lenne, még 13 meccsen is. Persze ennek megfelelő fizetésért.
Amúgy biztos vagyok benne, hogy ha cut vagy trade lesz DMC, akkor az azutáni szezonban simán 16 meccsen tol egy hatalmas szezont. Amilyen a szerencsénk...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
DMC-re gondolsz?

Mert azért olyan RB aki nem tud 16 meccset lehúzni arra nem lehet építeni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Most olvastam Roto-n:

FOX's Jay Glazer reports the Raiders are expected to make a "bunch of changes" to their offensive coaching staff as early as Sunday evening.
Glazer believes underwhelming first-year coach Dennis Allen is safe, but implied behind-the-times OC Greg Knapp is as good as gone. Knapp worked extremely hard to earn his walking papers this season, routinely failing to put his players in the best position to succeed. That was embodied by Darren McFadden, who found himself trapped in a zone-blocking scheme that played to his weaknesses and sapped his strengths. Knapp is probably lucky he wasn't let go mid-season. Cubehead
Már eleve szerződtetni se kellett volna, de én attól tartok, hogy a nagy hosszútávú építkezésben elfelejtik elküldeni...BMG
Szerintem meg megnézik majd,hogy kik lesznek elérhetőek és ha valaki is ugyanezt a rendszert tolja akkor csere!Cubehead
ezt a zone-blockingot el kéne a picsába felejteni.Amadeus91
Nem a ZBS-el van a gond...KC pl elég jól fut vele vagy a Houston...
OL kell és jó futó hozzá.

Én bízom benne, h Knapp hamar repül és jön vmi értelmes fazon a helyére...Rolni
szerintem a futó adott. OL-be is jöhet azért draft bőven. (Kisebbik Long fiú)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Most olvastam Roto-n:

FOX's Jay Glazer reports the Raiders are expected to make a "bunch of changes" to their offensive coaching staff as early as Sunday evening.
Glazer believes underwhelming first-year coach Dennis Allen is safe, but implied behind-the-times OC Greg Knapp is as good as gone. Knapp worked extremely hard to earn his walking papers this season, routinely failing to put his players in the best position to succeed. That was embodied by Darren McFadden, who found himself trapped in a zone-blocking scheme that played to his weaknesses and sapped his strengths. Knapp is probably lucky he wasn't let go mid-season. Cubehead
Már eleve szerződtetni se kellett volna, de én attól tartok, hogy a nagy hosszútávú építkezésben elfelejtik elküldeni...BMG
Szerintem meg megnézik majd,hogy kik lesznek elérhetőek és ha valaki is ugyanezt a rendszert tolja akkor csere!Cubehead
ezt a zone-blockingot el kéne a picsába felejteni.Amadeus91
Nem a ZBS-el van a gond...KC pl elég jól fut vele vagy a Houston...
OL kell és jó futó hozzá.

Én bízom benne, h Knapp hamar repül és jön vmi értelmes fazon a helyére...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Most olvastam Roto-n:

FOX's Jay Glazer reports the Raiders are expected to make a "bunch of changes" to their offensive coaching staff as early as Sunday evening.
Glazer believes underwhelming first-year coach Dennis Allen is safe, but implied behind-the-times OC Greg Knapp is as good as gone. Knapp worked extremely hard to earn his walking papers this season, routinely failing to put his players in the best position to succeed. That was embodied by Darren McFadden, who found himself trapped in a zone-blocking scheme that played to his weaknesses and sapped his strengths. Knapp is probably lucky he wasn't let go mid-season. Cubehead
Már eleve szerződtetni se kellett volna, de én attól tartok, hogy a nagy hosszútávú építkezésben elfelejtik elküldeni...BMG
Szerintem meg megnézik majd,hogy kik lesznek elérhetőek és ha valaki is ugyanezt a rendszert tolja akkor csere!Cubehead
ezt a zone-blockingot el kéne a picsába felejteni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Most olvastam Roto-n:

FOX's Jay Glazer reports the Raiders are expected to make a "bunch of changes" to their offensive coaching staff as early as Sunday evening.
Glazer believes underwhelming first-year coach Dennis Allen is safe, but implied behind-the-times OC Greg Knapp is as good as gone. Knapp worked extremely hard to earn his walking papers this season, routinely failing to put his players in the best position to succeed. That was embodied by Darren McFadden, who found himself trapped in a zone-blocking scheme that played to his weaknesses and sapped his strengths. Knapp is probably lucky he wasn't let go mid-season. Cubehead
Már eleve szerződtetni se kellett volna, de én attól tartok, hogy a nagy hosszútávú építkezésben elfelejtik elküldeni...BMG
Szerintem meg megnézik majd,hogy kik lesznek elérhetőek és ha valaki is ugyanezt a rendszert tolja akkor csere!



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Most olvastam Roto-n:

FOX's Jay Glazer reports the Raiders are expected to make a "bunch of changes" to their offensive coaching staff as early as Sunday evening.
Glazer believes underwhelming first-year coach Dennis Allen is safe, but implied behind-the-times OC Greg Knapp is as good as gone. Knapp worked extremely hard to earn his walking papers this season, routinely failing to put his players in the best position to succeed. That was embodied by Darren McFadden, who found himself trapped in a zone-blocking scheme that played to his weaknesses and sapped his strengths. Knapp is probably lucky he wasn't let go mid-season. Cubehead
Már eleve szerződtetni se kellett volna, de én attól tartok, hogy a nagy hosszútávú építkezésben elfelejtik elküldeni...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Most olvastam Roto-n:

FOX's Jay Glazer reports the Raiders are expected to make a "bunch of changes" to their offensive coaching staff as early as Sunday evening.
Glazer believes underwhelming first-year coach Dennis Allen is safe, but implied behind-the-times OC Greg Knapp is as good as gone. Knapp worked extremely hard to earn his walking papers this season, routinely failing to put his players in the best position to succeed. That was embodied by Darren McFadden, who found himself trapped in a zone-blocking scheme that played to his weaknesses and sapped his strengths. Knapp is probably lucky he wasn't let go mid-season.



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
 silverandblackdaily.com/2012/12/29/my-two-cents-terrelle-pryor-raiders-future-qb/

"Jamarcus had zero work ethic. He got his payday, and was content with partying away with all of his friends. Terrelle Pryor on the other hand, is the exact opposite. He is an extremely hard worker, and studies relentlessly."

"So to Terrelle Pryor I would say, Al Davis believed in you, and I believe in you too. You were the last player he ever drafted, and it would be so fitting for you to go out there and show the world that he was right one last time."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Pryor lesz a 15. játékos aki kezdő QB-ként lép pályára a Raiders színeiben 2003-óta.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ki is kaphatunk, ha TP-n látszódni fog, hogy alakult már megérte.Amadeus91
És a "just win" hol marad?!
BMG
most hosszú távú Win van. Pryor jól játszik, kikapunk, 1/3 imba draft, 2014 championship.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Ki is kaphatunk, ha TP-n látszódni fog, hogy alakult már megérte.Amadeus91
És a "just win" hol marad?!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Nagyon kiváncsi leszek TPre. Meg Knappre, illetve a playcallingra...Azt tudjuk, h hagyományos pocket QBnak nem nagyon tud értelmes playcallingot betenni huzamosan több playen át...talán a mobil TPnek igen (kurvára kétlem 😊)

Amit érdemes lesz nézni TPnél sztem:
-hogy kezeli a huddlet...időre indulás, play előtt mozgatás, playek jó behívása
-futásban mennyire segít, h ő is veszély lehet...szeretnék látni olyan futást, mint amilyet múlt héten beszoptunk Cam-ről...
-passznál...mennyire érzi a zsebet, mennyire hamar dönt a futás mellett, mennyi chemistry lesz az elkapókkal, mennyire vigyáz a labdáraRolni
az eredmény nem is számít most, tényleg ezek a fontosak most, hogy mennyire dinamikus, mennyire kész fejben. Ki is kaphatunk, ha TP-n látszódni fog, hogy alakult már megérte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Nagyon kiváncsi leszek TPre. Meg Knappre, illetve a playcallingra...Azt tudjuk, h hagyományos pocket QBnak nem nagyon tud értelmes playcallingot betenni huzamosan több playen át...talán a mobil TPnek igen (kurvára kétlem 😊)

Amit érdemes lesz nézni TPnél sztem:
-hogy kezeli a huddlet...időre indulás, play előtt mozgatás, playek jó behívása
-futásban mennyire segít, h ő is veszély lehet...szeretnék látni olyan futást, mint amilyet múlt héten beszoptunk Cam-ről...
-passznál...mennyire érzi a zsebet, mennyire hamar dönt a futás mellett, mennyi chemistry lesz az elkapókkal, mennyire vigyáz a labdára

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A passzjáték meg csak annyiban érdekes, hogy elég jó passz ellen is az SD, így remek feladat lesz TP-nek, hogy bebizonyítsa, hogy passzban is lehet rá számítani. Bruce
R U kidding me? Ha levesszük a múltheti Jets elleni mészárlást gyenge a pass rush, a cornersor meg lassú. Mondjuk az ILB-k meg a S-k jók passz ellen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Remélem holnap hazaérek a mérkőzésre, mert több szempontból is érdekes lehet. Egyrészt ugye TP miatt, másrészt hogy Bergstrom lehet e hosszútávú megoldás, bár a meccsen ezt annyira nem fogom nézni, majd inkább utána lehet ezt meglátni, amikor már nem komplexen az egész meccset nézem.

A védelem tovább gyengült sajnos, ez nem jó Rivers ellen, de igazából most nem is az eredmény érdekel, hanem hogy az offense hogy szerepel. Milyen lesz a dinamikája TP-vel és hogy hogy működik a futás (4. legjobb futás elleni védekezése van az SD-nek). A passzjáték meg csak annyiban érdekes, hogy elég jó passz ellen is az SD, így remek feladat lesz TP-nek, hogy bebizonyítsa, hogy passzban is lehet rá számítani.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
DA nyilatkozata TPről:

On what went into his decision to start Pryor: “Early in the week, we told both those guys that we were leaning in that direction. But I wanted to see how each player responded during practice this week. I thought Terrelle responded well. I think he gives us a unique element of athleticism at the quarterback position. I think he deserves to get an opportunity to get out there and see what he can do. I’m anxious to see him play. I want to see him go out there and relax and play the game of football the way it’s supposed to be played. I want to see him take command of the huddle. I want to see us be able to get in and out of the huddle and the operation be smooth in running the offense. And then I want to see him protect the football and make sure he makes good decisions, protects the football, and hopefully he’ll be able to do something with his skill set to give us a chance to move the ball down the field and score some points.”

On if the decision was based on best chance to win or eye on the future
: “I think there is a little bit of both involved in that. I think really we’ve been around Terrelle for a whole season and we know what his strengths are and we know what his weaknesses are. But really to give him an opportunity to go out in a game against a division opponent at their place and give him a chance to play and gives us a view into the future.”


UI
TP nyilatkozata a lehetőségről:
 www.raiders.com/media-vault/videos/Terrelle-Pryor-Media-Session/1c5677bc-bcab-4828-9e07-a163aef88885



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Philip Adams IR-re került!
Helyén Brandian Ross fog kezdezni!
Valamint Adams és Sey helyére felhozták PSből a CB Cory Nelms és DE Brandon Blair.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
One source told Yahoo Sports' Jason Cole that Raiders owner Mark Davis and GM Reggie McKenzie spoke to "confidants" this week about what to do with first-year head coach Dennis Allen.
Allen has done "little or nothing to inspire confidence" as a rookie coach, as his offensive coordinator hiring of Greg Knapp has proved an ill fit for Oakland's personnel, and Allen's defensive side of the ball has been the Raiders' biggest problem area. Cole seems to hint that Allen could be one-and-done in Oakland, although McKenzie and Davis are still weighing their options.


meglepő lenne, számomra. ugyanakkor nem biztos, hogy bánnám.deyell
Azért az elmúlt pár meccsen a védelem kezdett összeállni,ill mind a Falcons mind a Broncos ellen megmutatta,hogy működő képes a séma.
Persze ennyi sérült mellett,meg man to manről zone playre átállás mellett ennyi jött ki elsőre.
Annyi tény,hogy Knapp kiválasztása hiba volt.(mondjuk persze azt is figyelembe kell venni,hogy ki más jött volna Oaklandbe).
Szóval ami a lényeg,hogy a sok blitzes zone alapú védelem és a zbs alapú WCO igen is életképes.Példázza ezt Palmer kiemelkedő teljesítménye is valamint Reece és Stweart teljesítménye is.
Allen maradni fog és a csapat szemszögéből nem is baj.Egy jo OC-vel és egy újabb jó draftal,offseason-l jövőre jobbak tudunk lenni!!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Na orulok a TP hirnek! Meglatjuk mire kepes. Azert jobban varnam a meccset es TPt egy kreativ OCvel. Remelem hamar tolnak vele par futast(sikereset), h feljenek tole...ettol futas es passz is megnyilhat...

DA marad 99%

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 517
One source told Yahoo Sports' Jason Cole that Raiders owner Mark Davis and GM Reggie McKenzie spoke to "confidants" this week about what to do with first-year head coach Dennis Allen.
Allen has done "little or nothing to inspire confidence" as a rookie coach, as his offensive coordinator hiring of Greg Knapp has proved an ill fit for Oakland's personnel, and Allen's defensive side of the ball has been the Raiders' biggest problem area. Cole seems to hint that Allen could be one-and-done in Oakland, although McKenzie and Davis are still weighing their options.


meglepő lenne, számomra. ugyanakkor nem biztos, hogy bánnám.

choose life