Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Köszi a linket Empty Taxy.
Nem rossz kis oldal.
Megnéztem a mock draftot is és látva pár videót eltudnám képzelni a Dline-nunkat a kövi módon.
Houston - Kelly (Bilukidivel rotálva) - Bryant (ha sikeürlne egy cap barát szerződéssel marasztalni) és rotációban Werner és Cawford.

 www.youtube.com/watch?v=G4ZbMqYKk5o



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Én örülnék Kyle Longnak!

Viszont nagyon nehéz dolog ezt most megmondani, hogy mi lenne a jó. Én ha a jelenlegi keretből csinálhatnám a dolgot a jelenlegi állás szerint(és itt csak a defre gondolok), akkor Star Lotulelei-t húznám be első körben. Nekem a DE nem annyira prioritás, mert Shaughnessy könnyen lehet hogy jövőre visszanyeri a sérülése előtti formáját és akkor jó. (Kb ennyi esélye lehet hogy jó újonc-ot húzunk DE posztra)

FA-k közül visszahoznám Bryant-et, Carter-t, Hanson-t, Shaughnessy-t és Wheeler-t.
Spencert csak akkor ha nagyon olcsón maradna.
Természetesen én megtartanám McClain-t is.
És a drafton még 4-5 körben egy CB-t kérnék.
Huff és Kelly szerződésével valamit csinálni kellene, mert nagyon nagy pénzt szakítanak. Branch is, de ő már az új rezsimtől kapta a pénzt, tehát itt nincs varia.
A többi draftcetli mehetne az offra felőlem.

Nem igazán aktívkodnék az FA piacon, mert mint ahogy mondták, türelem kell ahhoz hogy a játékosok megtanulják a rendszert, így nem hoznék újakat. Talán csak egy nagyobb nevű CB-t, ha belefér.

DL: Houston Kelly Lotulelei Shaugnessy
LB: Wheeler McClain Burris
DB: Spencer/Adams Branch (SS) Huff (FS) FA CB

Így ahogy nézem a legnagyobb hiányosság továbbra is a CB poszt lenne, attól függően kit tudnánk FA-ról behúzni.

De ez csak fikció a részemről szóval majd meglátjuk hogy mi lesz. Bruce
de Rolando esetében miből induljunk ki? Megjavul? Erre nem lehet tervezni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Én örülnék Kyle Longnak!

Viszont nagyon nehéz dolog ezt most megmondani, hogy mi lenne a jó. Én ha a jelenlegi keretből csinálhatnám a dolgot a jelenlegi állás szerint(és itt csak a defre gondolok), akkor Star Lotulelei-t húznám be első körben. Nekem a DE nem annyira prioritás, mert Shaughnessy könnyen lehet hogy jövőre visszanyeri a sérülése előtti formáját és akkor jó. (Kb ennyi esélye lehet hogy jó újonc-ot húzunk DE posztra)

FA-k közül visszahoznám Bryant-et, Carter-t, Hanson-t, Shaughnessy-t és Wheeler-t.
Spencert csak akkor ha nagyon olcsón maradna.
Természetesen én megtartanám McClain-t is.
És a drafton még 4-5 körben egy CB-t kérnék.
Huff és Kelly szerződésével valamit csinálni kellene, mert nagyon nagy pénzt szakítanak. Branch is, de ő már az új rezsimtől kapta a pénzt, tehát itt nincs varia.
A többi draftcetli mehetne az offra felőlem.

Nem igazán aktívkodnék az FA piacon, mert mint ahogy mondták, türelem kell ahhoz hogy a játékosok megtanulják a rendszert, így nem hoznék újakat. Talán csak egy nagyobb nevű CB-t, ha belefér.

DL: Houston Kelly Lotulelei Shaugnessy
LB: Wheeler McClain Burris
DB: Spencer/Adams Branch (SS) Huff (FS) FA CB

Így ahogy nézem a legnagyobb hiányosság továbbra is a CB poszt lenne, attól függően kit tudnánk FA-ról behúzni.

De ez csak fikció a részemről szóval majd meglátjuk hogy mi lesz.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
mit szólnátok, ha a drafton a 3. körben behúznánk Kyle Longot? hiányposztra jönne (RT) és a Raiders-vér megvan nála, hiszen Howie Long fia.deyell
Én kiegyeznék vele.
Pláne ha az első körben sikerülne letradelni a kör végére és szerezni egy picket a második körben is.S akkor BPA alapján jöhetne egy DE és DT.
Ha ezt így sikerülne kivitelezni akkor mind a két falunk rendben lenne hosszútávon.
Cubehead
Ezt olvasd át:  www.draftcountdown.com/features/Value-Chart.php


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
mit szólnátok, ha a drafton a 3. körben behúznánk Kyle Longot? hiányposztra jönne (RT) és a Raiders-vér megvan nála, hiszen Howie Long fia.deyell
Én kiegyeznék vele.
Pláne ha az első körben sikerülne letradelni a kör végére és szerezni egy picket a második körben is.S akkor BPA alapján jöhetne egy DE és DT.
Ha ezt így sikerülne kivitelezni akkor mind a két falunk rendben lenne hosszútávon.



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
mit szólnátok, ha a drafton a 3. körben behúznánk Kyle Longot? hiányposztra jönne (RT) és a Raiders-vér megvan nála, hiszen Howie Long fia.deyell
jó ez a Long család. Egyik gyerek DE, másik RT (3. QB?) simán mehet otthon a gyakorlás a kertben, fater meg mondja, hogy mit hogy kell. 😀

Felőlem, O-lineba sosem elég amúgy sem. (RT is kéne)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
mit szólnátok, ha a drafton a 3. körben behúznánk Kyle Longot? hiányposztra jönne (RT) és a Raiders-vér megvan nála, hiszen Howie Long fia.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Ajánlanám a figyelmetekbe a következő cikket:
 www.csnbayarea.com/blog/paul-gutierrez/which-raiders-are-facing-free-agency

Az az érdekes és egyben vicces,hogy épp azon gondolkodtam a minap,hogy ez lesz az első olyan off season amit teljes egészében várok!
Persze a combine-t és a draft-t eddig is mindig vártam és követtem de ettől függetlenül akkor is úgy voltam az egésszel,hogy a francba fél éve foci nélkül.
Szóval ez lesz az első amit teljes egészében várok,mind a megkezdett rebuild miatt mind az FA-k érkezése és távozása végett.A Cap rendezése végett és az egyéb apró építő elemek végett.
Kíváncsi leszek,hogy a kialakuló kultúra mennyire lesz érezhető jövőre és,hogy mennyit hordoz majd magában a régi kemény eszmékből és azok mennyire egészülnek majd ki az okos,sikerre éhes új éra eszméivel.



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
2013 Oakland Raiders Opponents
Home; Denver, Kansas City, San Diego, Jacksonville, Tennessee, Dallas, N.Y. Giants, AFC North*
Away; Denver, Kansas City, San Diego, Houston, Indianapolis, Philadelphia, Washington, AFC East*

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Knapp Pryor-ról:

On if Pryor has improved his mechanics since training camp: “Yeah, I’ve definitely seen progress during practice on his mechanics and the rhythm of his throws and the consistency of his footwork. He’s taken to coaching very well. John DeFilippo should get a lot of credit because he’s spent a lot of time with him as far as working on the individual part of the game.”Cubehead
jó hír mindenképpen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Knapp Pryor-ról:

On if Pryor has improved his mechanics since training camp: “Yeah, I’ve definitely seen progress during practice on his mechanics and the rhythm of his throws and the consistency of his footwork. He’s taken to coaching very well. John DeFilippo should get a lot of credit because he’s spent a lot of time with him as far as working on the individual part of the game.”



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
1 kis matiné ezekben a szűkös időkben. 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=d-BKaogFlyg

ez az interjú pár éve készült Bill Romanowskival, nem tudom, hogy hallottátok-e, ha nem, akkor erősen ajánlom, mert az egyik legjobb futballal kapcsolatos sportinterjú, amit valaha is hallottam. Romo beszél a doppingról, agyrázkódások hatásairól, balhéiról, Marcus Williamsszel való bunyójáról, arról, hogy dirty játékosnak tartja-e magát. mindezt nagyon őszintén, mellébeszélés nélkül, ezért ajánlom.deyell
Nagy fazon!! Egy ideje mar tervezem, h kiprobaljam ezeket a nutrio cuccait...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
 www.youtube.com/watch?v=d-BKaogFlyg

ez az interjú pár éve készült Bill Romanowskival, nem tudom, hogy hallottátok-e, ha nem, akkor erősen ajánlom, mert az egyik legjobb futballal kapcsolatos sportinterjú, amit valaha is hallottam. Romo beszél a doppingról, agyrázkódások hatásairól, balhéiról, Marcus Williamsszel való bunyójáról, arról, hogy dirty játékosnak tartja-e magát. mindezt nagyon őszintén, mellébeszélés nélkül, ezért ajánlom.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.

kizártnak tartom..bár elég Just Win Baby lenne...Amadeus91
Én is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.

kizártnak tartom..bár elég Just Win Baby lenne...Amadeus91
Pryor + Tebow kombóval nyomnánk. rettegne a liga.deyell
de egyszerre mindkettővel a pályán. Pryor menne WRbe, Tebow meg FB-ként blokkolna a DMC/Reece duó valamelyikénekAmadeus91
jól kiegészítenék egymást amúgy. Tebow lenne a power back, aki töri az utat, Pryor pedig a downhill speed runner. már csak passzolni kéne őket megtanítani

choose life
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.

kizártnak tartom..bár elég Just Win Baby lenne...Amadeus91
Pryor + Tebow kombóval nyomnánk. rettegne a liga.deyell
de egyszerre mindkettővel a pályán. Pryor menne WRbe, Tebow meg FB-ként blokkolna a DMC/Reece duó valamelyikének

viccen kívül..minek Tebow? Proecktnek elég Pryor is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.

kizártnak tartom..bár elég Just Win Baby lenne...Amadeus91
Pryor + Tebow kombóval nyomnánk. rettegne a liga.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.

kizártnak tartom..bár elég Just Win Baby lenne...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Twitteren már tényként írják, h a Pioli-Crennel és az AJ-Turner GM-HC párosok is repülnek év végén. Jöhet a rebuild itt is?? Denver kivételével egész AFC-West újjáépít majd ? 😊 Rolni
Valszeg nemsokára követi őket a Ryan-Tannenbaum duó is.Beki
Az mondjuk engem nem nagyon érdekel 😊


Twitteren már tényként írják, h a Pioli-Crennel és az AJ-Turner GM-HC párosok is repülnek év végén. Jöhet a rebuild itt is?? Denver kivételével egész AFC-West újjáépít majd ? 😊 Rolni
Elway kibérelte a csoportot PM megszerzésével 1-2 évre.Amadeus91
Jaja sztem is, de majd utána derül ki valóban mekkora ász Elway...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Twitteren már tényként írják, h a Pioli-Crennel és az AJ-Turner GM-HC párosok is repülnek év végén. Jöhet a rebuild itt is?? Denver kivételével egész AFC-West újjáépít majd ? 😊 Rolni
Valszeg nemsokára követi őket a Ryan-Tannenbaum duó is.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Twitteren már tényként írják, h a Pioli-Crennel és az AJ-Turner GM-HC párosok is repülnek év végén. Jöhet a rebuild itt is?? Denver kivételével egész AFC-West újjáépít majd ? 😊 Rolni
Elway kibérelte a csoportot PM megszerzésével 1-2 évre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Twitteren már tényként írják, h a Pioli-Crennel és az AJ-Turner GM-HC párosok is repülnek év végén. Jöhet a rebuild itt is?? Denver kivételével egész AFC-West újjáépít majd ? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
PFF hét csapatába bekerült Desmond Bryant és Tommy Kelly.deyell
Des-t ertem, de Kelly...??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
PFF hét csapatába bekerült Desmond Bryant és Tommy Kelly.

choose life