Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Szerintem a offseasonban a legkönnyebb dolog a saját FA-ink megtartás, aztán következik az első 3 körben de inkább az első kettőben olyan játékos húzása aki kezdő lehet. Ennél jóval bonyolultabb egy olyan FA megszerzése, aki potenciálisan kezdő lehet, mert neki egyrészt pénz kell, ami nekünk jelenleg nincs.
Úgyhogy én azt gondolom, hogy nekünk elsősorban az első kettő opciót kell megcélozni és a meglévő játékosaink fizetését úgy átstrukturálni, hogy legyen nagyobb mozgásterünk a jövőben.

Ebből az következik, hogy akkor lassú építkezés lesz, de a lassú építkezés azt feltételezi, hogy egyrészt marad a mostani edzői kar. Másrészt az eredmények még jövőre sem fognak jönni. A hátránya ennek az, hogy a jelenleg jó játékosaink addigra vagy elvágyódnak tőlünk vagy már nem lesznek csúcsformában és akkor ugyanott vagyunk ahol most.
Szóval nehéz ügy ez valóban.
Bruce
Nehéz ügy az tény.S ahogy nézem abban is mind egyt értünk,hogy jövőre még nem lesz különösebb változás az eredmények terén.
Viszont én egy fokkal kevésbé árnyaltan láttom a dolgokat.
Mert van egy nagyon fiatal,sikerre éhes csapatunk. A csapat LEGFŐBB visszatartója már hosszú évek óta a sok változás (évről évre új edző gárda,séma és elvárás.)
Ugye ez most RM és edző gárdájával kipipálva.
A fizu sapkánál van mit dolgozni de nem lehetetlen és amit idáig láthattunk RM-től azaz,hogy nem jön zavarba és megoldja.Szóval hosszabb távon ez is pipa.
Alapvetően nincs sok need-k inkább csak KULCS needjeink.Pesze ezek is bőségesen elegek,de ezt egy átgondolt konzisztens építkezéssel a draftról megtámogatva ár/érték arányosan FA piacról pl Wheeler megoldható feladat.
Úgy értve,hogy ha jövőre nem is de a rákövetkező tehát RM 3ik évére már lesz látszatja a dolgoknak.Arról már nem is beszélve,hogy RM nem csak egyszerűen jó játékosokat keres hanem olyat aki vezér,hangadó tudd lenni.

Szóval röviden véleményem szerint ha lesz egy két igazi vezér,plusz elkezd látszatja lenni a változások lényegének akkor kellőképpen motiváltak lesznek a jelenlegi játékosaink is ami ugye eredményekhez is vezet!!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Szerintem a offseasonban a legkönnyebb dolog a saját FA-ink megtartás, aztán következik az első 3 körben de inkább az első kettőben olyan játékos húzása aki kezdő lehet. Ennél jóval bonyolultabb egy olyan FA megszerzése, aki potenciálisan kezdő lehet, mert neki egyrészt pénz kell, ami nekünk jelenleg nincs.
Úgyhogy én azt gondolom, hogy nekünk elsősorban az első kettő opciót kell megcélozni és a meglévő játékosaink fizetését úgy átstrukturálni, hogy legyen nagyobb mozgásterünk a jövőben.

Ebből az következik, hogy akkor lassú építkezés lesz, de a lassú építkezés azt feltételezi, hogy egyrészt marad a mostani edzői kar. Másrészt az eredmények még jövőre sem fognak jönni. A hátránya ennek az, hogy a jelenleg jó játékosaink addigra vagy elvágyódnak tőlünk vagy már nem lesznek csúcsformában és akkor ugyanott vagyunk ahol most.
Szóval nehéz ügy ez valóban.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
En ugye McClainnel nem szamolok. FAn Brad Jones Gbbol vagy Larry Grant 49esrtol megoldhatna a MLB posztot. Shaggyvel kapcsolatban szkeptikus vagyok. Crater nagyon eszi a PTjet ujabban, igy nem hiszem, h marad.
DT posztot konnyebb lenne FArol orvosolni mint az RDEt talan...
Bryant melle egy Sammie Lee Holl vagy Pat Sims, esetleg Terrence Knighton Bilukidivel mat egesz pofas lenne.
Kelly es Huff szerzodese is durva siman leheg elkuldik oket...
Drafton legjobb DE elol aztan RT/CB kesobb DT, MLB...Rolni
Seriously?
A csávó most lett Bishop sérülése után 3-4 ILB, addig rotációs 3-4 OLB volt, kicsit érdekesen festene 4-3 MLB-ként szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Cube:
Banks es Milliner elso korosok...

Bruce:
3-4bol jonne mindketto, de sztem megvan a sebesseguk a 4-3hoz. Megtartanam Omart is...Wheeler is maradna, igy LB sor pipa

Kelly es Huff kapcsan azt mondtam, lehet elkuldik oket. Nem azt, h ezt szeretnem.

Kelly mondjuk nem lenne nagy veszteseg sztem. Bryant es Kidi siman hozza rotacioban amit o tudna. Ha FAn hozunk mellejuk NT-t akkor sztem a DT kerdes rendben. Houston es Crawford hozza az LDE posztot. RDE oldalon meg a Shaggy-Carter duo olcsobb tagja melle rantanam a top pass rushert drafton. Mondod, Shaggy kezdo...igaz csak Carter tobbet van fenn pl.
Ugyanigy Sey-Kelly a kezdok, de Bryant tobbet van mar fenn es utobbi idoben Kidi majdnem annyit fennvan mint Kelly...

Huff-al csak a szerzodese baj. Igazabol kene vele egy ujat kotni, mert ez a mostanj mar szinte kezelhetetlen lesz egy modositas utan...amugy Gio FS jatekat nem lesz nehez utni akar rookieval is...CB poszt meg igyis, ugyis megoldando...

Meg egy dolog. Nem lehet ezt a csapatot egy offseason alatt teljesen megfoltozni. Marad necces poszt majd. Idei draft eros DLben es RM tobbszor elmondta, h a falak menten kell epitkezni. Emiatt mondanam, h iden OL/DL rendezes...LB sort meg lehet oldank sztem kb plusszba. Ha Huff marad S brigad megvan legalabb...

CB poszt es a WR poszt "marad ki sztem". Biztos jon majd uj CB, de impact igazolas es korai pick necces. Fiatalok melle meg veteran aztan bizunk a pass rush erosodeseben...Ross, Adams, Chekwa, Hanson 4-es melle egy mondjuk 3. koros pick es egy Bartell-Spencer jellegu FA (remelhetoleg tobb szerencsevel)

Arra is kell figyelniuk amellett, h sapi ala beferjunk es eletkepes csapatunk legyen, h szerzodes atalakitasokkal ne oljek le elore a kov eveket. Nehez feladat nalunk GMnek lenni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Szerintem Carter egy faja biztosítás képen kap egyre több lehetőséget.Hisz Shaugnessynek lejár a szerződése és ha nem sikerülne újra szerződtetni akkor sem keletkezik egy hatalmas lyuk,mert lesz egy veterán minimumért marasztalható tapasztalt veterán.

Figyelve az eseményeket én Seymour-l és McClainel nem számolok a jövőben.Kelly és Huff szerintem maradni fog.
Huff a sokoldalúsága végett csak alakítani kell a szerződését.Kelly meg csak azért,mert rotációban Bilukidivel lehet még benne egy jó év és így nem lesz itt se hirtelen egy nagy lyuk a D-ben (ellentétben azzal a szituval ha ő is menesztve lenne).Persze az ő szerződésével is kell kezdeni valamit.

Nálam Bryan bizonyított és én marasztalnám.Ha sikerül akkor RDE-t húznék elsőre ha nem akkor DT-t.

Szóval nálam a d fal a következő képen alakulna:
Houston/Crawford - Kelly/Bilukidi - Bryan - Carter/Werner

Vagy Houston/Crawford - Kelly/Bilukdi - Lotulelei - Shaugnessy vagy Carter/Crawford

Az Mlb én FAből oldanám meg.Tekintve a d sémákat akkor szerintem Nick Roach a Bearsből vagy Chase Blackburn a Giantből jöhet szóba.

S akkor Wheeler vissza igazolásával kész az Lb sor is."Csak" back up kell.

Ha sikerülne letradelni akkor második körben CB-t húznék Jonathan Banks vagy Dee Miller.

Harmadikban meg RT-t.

Ha nem akkor maradnék az RT húzásnál a harmadikban.

A továbbiakba most nem mennék bele hisz már ezek is csak találgatások és hát alapvetően határozza meg a későbbi köröket az első pár húzása és az FA piac húzásaival a need-k alakulása.



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
En ugye McClainnel nem szamolok. FAn Brad Jones Gbbol vagy Larry Grant 49esrtol megoldhatna a MLB posztot. Shaggyvel kapcsolatban szkeptikus vagyok. Crater nagyon eszi a PTjet ujabban, igy nem hiszem, h marad.
DT posztot konnyebb lenne FArol orvosolni mint az RDEt talan...
Bryant melle egy Sammie Lee Holl vagy Pat Sims, esetleg Terrence Knighton Bilukidivel mat egesz pofas lenne.
Kelly es Huff szerzodese is durva siman leheg elkuldik oket...
Drafton legjobb DE elol aztan RT/CB kesobb DT, MLB...Rolni
A te általad vázolt esetben védelem itt nem lesz két évig még az biztos.
Shaughnessy kezdő
McClain kezdő (volt)
Kelly kezdő
Huff kezdő
Seymour kezdő (gondolom őt is úgy számolod hogy elmegy)
És így hogy nincs kezdő szintű CB-nk, ez egészen pontosan 6 kezdő ember megszerzését irányozná elő csak a védelemben. Jó persze, ha Bryant az egyik kezdő DT, akkor már csak 5.
De kell egy DT, DE, MLB, FS, CB. Ebből drafton talán két posztot lehet megoldani, a többi FA, ami drága, ergo nem fér bele. Az MLB-k mindketten 3-4-es védelemből jönnek, tehát megint rendszeridegen emberek, ami nem jó.

Én maximum 3 kezdő szintű játékos megszerzését látom reálisnak, több nem fér bele, mert ez nem a madden.
Bruce
kár... de amúgy jogos amit írsz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
En ugye McClainnel nem szamolok. FAn Brad Jones Gbbol vagy Larry Grant 49esrtol megoldhatna a MLB posztot. Shaggyvel kapcsolatban szkeptikus vagyok. Crater nagyon eszi a PTjet ujabban, igy nem hiszem, h marad.
DT posztot konnyebb lenne FArol orvosolni mint az RDEt talan...
Bryant melle egy Sammie Lee Holl vagy Pat Sims, esetleg Terrence Knighton Bilukidivel mat egesz pofas lenne.
Kelly es Huff szerzodese is durva siman leheg elkuldik oket...
Drafton legjobb DE elol aztan RT/CB kesobb DT, MLB...Rolni
A te általad vázolt esetben védelem itt nem lesz két évig még az biztos.
Shaughnessy kezdő
McClain kezdő (volt)
Kelly kezdő
Huff kezdő
Seymour kezdő (gondolom őt is úgy számolod hogy elmegy)
És így hogy nincs kezdő szintű CB-nk, ez egészen pontosan 6 kezdő ember megszerzését irányozná elő csak a védelemben. Jó persze, ha Bryant az egyik kezdő DT, akkor már csak 5.
De kell egy DT, DE, MLB, FS, CB. Ebből drafton talán két posztot lehet megoldani, a többi FA, ami drága, ergo nem fér bele. Az MLB-k mindketten 3-4-es védelemből jönnek, tehát megint rendszeridegen emberek, ami nem jó.

Én maximum 3 kezdő szintű játékos megszerzését látom reálisnak, több nem fér bele, mert ez nem a madden.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
En ugye McClainnel nem szamolok. FAn Brad Jones Gbbol vagy Larry Grant 49esrtol megoldhatna a MLB posztot. Shaggyvel kapcsolatban szkeptikus vagyok. Crater nagyon eszi a PTjet ujabban, igy nem hiszem, h marad.
DT posztot konnyebb lenne FArol orvosolni mint az RDEt talan...
Bryant melle egy Sammie Lee Holl vagy Pat Sims, esetleg Terrence Knighton Bilukidivel mat egesz pofas lenne.
Kelly es Huff szerzodese is durva siman leheg elkuldik oket...
Drafton legjobb DE elol aztan RT/CB kesobb DT, MLB...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Azért ha esetleg úgy sikerülne a cap-t alakítani és sikerülne Bryant és Shaugnessy-t is megtartani akkor első körben én elgondolkodnék Jonathan Bakns-n is!





több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 516
ha netán nem tudnánk behúzni Lotuleleit (letrade stb) akkor van még egy lehetséges másik DT az első körben: Sheldon Richardson. nagyon gyors (egy DT-hez képest), jó pass rusher, olyan mint Henry Melton a Bearsben. meccsvideó:

 www.youtube.com/watch?v=nM-Zfc5I-P8

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Jó akkor menjen a faszomba, ha ennyi baj van vele!

Akkor viszont kell egy MLB-t leakasztani valahonnan. Így nem vállalom a DC-séget, mert ezt én nem tudnám megoldani. 😛
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ha én lennék az edzője, akkor megjavulna! 😊
Elvenném a pisztolyait, meg nem mászkálhatna a hülye haverjaival. Na meg kukoricán térdepeltetném amíg nem látom rajta a javulást.Bruce
Ezzel csak az a baj,hogy a térde így is tropa. 😊Cubehead
Akkor meg a seggébe dugnám a kukoricát csövestőlBruce
Chron beteg, nem a legjobb ötlet buzerálni a beleit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Ha én lennék az edzője, akkor megjavulna! 😊
Elvenném a pisztolyait, meg nem mászkálhatna a hülye haverjaival. Na meg kukoricán térdepeltetném amíg nem látom rajta a javulást.Bruce
Ezzel csak az a baj,hogy a térde így is tropa. 😊Cubehead
Akkor meg a seggébe dugnám a kukoricát csövestől
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Ha én lennék az edzője, akkor megjavulna! 😊
Elvenném a pisztolyait, meg nem mászkálhatna a hülye haverjaival. Na meg kukoricán térdepeltetném amíg nem látom rajta a javulást.Bruce
Ezzel csak az a baj,hogy a térde így is tropa. 😊



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Ha én lennék az edzője, akkor megjavulna! 😊
Elvenném a pisztolyait, meg nem mászkálhatna a hülye haverjaival. Na meg kukoricán térdepeltetném amíg nem látom rajta a javulást.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Köszi a linket Empty Taxy.
Nem rossz kis oldal.
Megnéztem a mock draftot is és látva pár videót eltudnám képzelni a Dline-nunkat a kövi módon.
Houston - Kelly (Bilukidivel rotálva) - Bryant (ha sikeürlne egy cap barát szerződéssel marasztalni) és rotációban Werner és Cawford.

 www.youtube.com/watch?v=G4ZbMqYKk5o



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Én örülnék Kyle Longnak!

Viszont nagyon nehéz dolog ezt most megmondani, hogy mi lenne a jó. Én ha a jelenlegi keretből csinálhatnám a dolgot a jelenlegi állás szerint(és itt csak a defre gondolok), akkor Star Lotulelei-t húznám be első körben. Nekem a DE nem annyira prioritás, mert Shaughnessy könnyen lehet hogy jövőre visszanyeri a sérülése előtti formáját és akkor jó. (Kb ennyi esélye lehet hogy jó újonc-ot húzunk DE posztra)

FA-k közül visszahoznám Bryant-et, Carter-t, Hanson-t, Shaughnessy-t és Wheeler-t.
Spencert csak akkor ha nagyon olcsón maradna.
Természetesen én megtartanám McClain-t is.
És a drafton még 4-5 körben egy CB-t kérnék.
Huff és Kelly szerződésével valamit csinálni kellene, mert nagyon nagy pénzt szakítanak. Branch is, de ő már az új rezsimtől kapta a pénzt, tehát itt nincs varia.
A többi draftcetli mehetne az offra felőlem.

Nem igazán aktívkodnék az FA piacon, mert mint ahogy mondták, türelem kell ahhoz hogy a játékosok megtanulják a rendszert, így nem hoznék újakat. Talán csak egy nagyobb nevű CB-t, ha belefér.

DL: Houston Kelly Lotulelei Shaugnessy
LB: Wheeler McClain Burris
DB: Spencer/Adams Branch (SS) Huff (FS) FA CB

Így ahogy nézem a legnagyobb hiányosság továbbra is a CB poszt lenne, attól függően kit tudnánk FA-ról behúzni.

De ez csak fikció a részemről szóval majd meglátjuk hogy mi lesz. Bruce
de Rolando esetében miből induljunk ki? Megjavul? Erre nem lehet tervezni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Én örülnék Kyle Longnak!

Viszont nagyon nehéz dolog ezt most megmondani, hogy mi lenne a jó. Én ha a jelenlegi keretből csinálhatnám a dolgot a jelenlegi állás szerint(és itt csak a defre gondolok), akkor Star Lotulelei-t húznám be első körben. Nekem a DE nem annyira prioritás, mert Shaughnessy könnyen lehet hogy jövőre visszanyeri a sérülése előtti formáját és akkor jó. (Kb ennyi esélye lehet hogy jó újonc-ot húzunk DE posztra)

FA-k közül visszahoznám Bryant-et, Carter-t, Hanson-t, Shaughnessy-t és Wheeler-t.
Spencert csak akkor ha nagyon olcsón maradna.
Természetesen én megtartanám McClain-t is.
És a drafton még 4-5 körben egy CB-t kérnék.
Huff és Kelly szerződésével valamit csinálni kellene, mert nagyon nagy pénzt szakítanak. Branch is, de ő már az új rezsimtől kapta a pénzt, tehát itt nincs varia.
A többi draftcetli mehetne az offra felőlem.

Nem igazán aktívkodnék az FA piacon, mert mint ahogy mondták, türelem kell ahhoz hogy a játékosok megtanulják a rendszert, így nem hoznék újakat. Talán csak egy nagyobb nevű CB-t, ha belefér.

DL: Houston Kelly Lotulelei Shaugnessy
LB: Wheeler McClain Burris
DB: Spencer/Adams Branch (SS) Huff (FS) FA CB

Így ahogy nézem a legnagyobb hiányosság továbbra is a CB poszt lenne, attól függően kit tudnánk FA-ról behúzni.

De ez csak fikció a részemről szóval majd meglátjuk hogy mi lesz.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
mit szólnátok, ha a drafton a 3. körben behúznánk Kyle Longot? hiányposztra jönne (RT) és a Raiders-vér megvan nála, hiszen Howie Long fia.deyell
Én kiegyeznék vele.
Pláne ha az első körben sikerülne letradelni a kör végére és szerezni egy picket a második körben is.S akkor BPA alapján jöhetne egy DE és DT.
Ha ezt így sikerülne kivitelezni akkor mind a két falunk rendben lenne hosszútávon.
Cubehead
Ezt olvasd át:  www.draftcountdown.com/features/Value-Chart.php


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
mit szólnátok, ha a drafton a 3. körben behúznánk Kyle Longot? hiányposztra jönne (RT) és a Raiders-vér megvan nála, hiszen Howie Long fia.deyell
Én kiegyeznék vele.
Pláne ha az első körben sikerülne letradelni a kör végére és szerezni egy picket a második körben is.S akkor BPA alapján jöhetne egy DE és DT.
Ha ezt így sikerülne kivitelezni akkor mind a két falunk rendben lenne hosszútávon.



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
mit szólnátok, ha a drafton a 3. körben behúznánk Kyle Longot? hiányposztra jönne (RT) és a Raiders-vér megvan nála, hiszen Howie Long fia.deyell
jó ez a Long család. Egyik gyerek DE, másik RT (3. QB?) simán mehet otthon a gyakorlás a kertben, fater meg mondja, hogy mit hogy kell. 😀

Felőlem, O-lineba sosem elég amúgy sem. (RT is kéne)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 516
mit szólnátok, ha a drafton a 3. körben behúznánk Kyle Longot? hiányposztra jönne (RT) és a Raiders-vér megvan nála, hiszen Howie Long fia.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Ajánlanám a figyelmetekbe a következő cikket:
 www.csnbayarea.com/blog/paul-gutierrez/which-raiders-are-facing-free-agency

Az az érdekes és egyben vicces,hogy épp azon gondolkodtam a minap,hogy ez lesz az első olyan off season amit teljes egészében várok!
Persze a combine-t és a draft-t eddig is mindig vártam és követtem de ettől függetlenül akkor is úgy voltam az egésszel,hogy a francba fél éve foci nélkül.
Szóval ez lesz az első amit teljes egészében várok,mind a megkezdett rebuild miatt mind az FA-k érkezése és távozása végett.A Cap rendezése végett és az egyéb apró építő elemek végett.
Kíváncsi leszek,hogy a kialakuló kultúra mennyire lesz érezhető jövőre és,hogy mennyit hordoz majd magában a régi kemény eszmékből és azok mennyire egészülnek majd ki az okos,sikerre éhes új éra eszméivel.



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
2013 Oakland Raiders Opponents
Home; Denver, Kansas City, San Diego, Jacksonville, Tennessee, Dallas, N.Y. Giants, AFC North*
Away; Denver, Kansas City, San Diego, Houston, Indianapolis, Philadelphia, Washington, AFC East*

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Knapp Pryor-ról:

On if Pryor has improved his mechanics since training camp: “Yeah, I’ve definitely seen progress during practice on his mechanics and the rhythm of his throws and the consistency of his footwork. He’s taken to coaching very well. John DeFilippo should get a lot of credit because he’s spent a lot of time with him as far as working on the individual part of the game.”Cubehead
jó hír mindenképpen

criminal lawyer or criminal lawyer?