Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
1 kis matiné ezekben a szűkös időkben. 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=d-BKaogFlyg

ez az interjú pár éve készült Bill Romanowskival, nem tudom, hogy hallottátok-e, ha nem, akkor erősen ajánlom, mert az egyik legjobb futballal kapcsolatos sportinterjú, amit valaha is hallottam. Romo beszél a doppingról, agyrázkódások hatásairól, balhéiról, Marcus Williamsszel való bunyójáról, arról, hogy dirty játékosnak tartja-e magát. mindezt nagyon őszintén, mellébeszélés nélkül, ezért ajánlom.deyell
Nagy fazon!! Egy ideje mar tervezem, h kiprobaljam ezeket a nutrio cuccait...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
 www.youtube.com/watch?v=d-BKaogFlyg

ez az interjú pár éve készült Bill Romanowskival, nem tudom, hogy hallottátok-e, ha nem, akkor erősen ajánlom, mert az egyik legjobb futballal kapcsolatos sportinterjú, amit valaha is hallottam. Romo beszél a doppingról, agyrázkódások hatásairól, balhéiról, Marcus Williamsszel való bunyójáról, arról, hogy dirty játékosnak tartja-e magát. mindezt nagyon őszintén, mellébeszélés nélkül, ezért ajánlom.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.

kizártnak tartom..bár elég Just Win Baby lenne...Amadeus91
Én is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.

kizártnak tartom..bár elég Just Win Baby lenne...Amadeus91
Pryor + Tebow kombóval nyomnánk. rettegne a liga.deyell
de egyszerre mindkettővel a pályán. Pryor menne WRbe, Tebow meg FB-ként blokkolna a DMC/Reece duó valamelyikénekAmadeus91
jól kiegészítenék egymást amúgy. Tebow lenne a power back, aki töri az utat, Pryor pedig a downhill speed runner. már csak passzolni kéne őket megtanítani

choose life
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.

kizártnak tartom..bár elég Just Win Baby lenne...Amadeus91
Pryor + Tebow kombóval nyomnánk. rettegne a liga.deyell
de egyszerre mindkettővel a pályán. Pryor menne WRbe, Tebow meg FB-ként blokkolna a DMC/Reece duó valamelyikének

viccen kívül..minek Tebow? Proecktnek elég Pryor is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.

kizártnak tartom..bár elég Just Win Baby lenne...Amadeus91
Pryor + Tebow kombóval nyomnánk. rettegne a liga.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.

kizártnak tartom..bár elég Just Win Baby lenne...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Twitteren már tényként írják, h a Pioli-Crennel és az AJ-Turner GM-HC párosok is repülnek év végén. Jöhet a rebuild itt is?? Denver kivételével egész AFC-West újjáépít majd ? 😊 Rolni
Valszeg nemsokára követi őket a Ryan-Tannenbaum duó is.Beki
Az mondjuk engem nem nagyon érdekel 😊


Twitteren már tényként írják, h a Pioli-Crennel és az AJ-Turner GM-HC párosok is repülnek év végén. Jöhet a rebuild itt is?? Denver kivételével egész AFC-West újjáépít majd ? 😊 Rolni
Elway kibérelte a csoportot PM megszerzésével 1-2 évre.Amadeus91
Jaja sztem is, de majd utána derül ki valóban mekkora ász Elway...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Twitteren már tényként írják, h a Pioli-Crennel és az AJ-Turner GM-HC párosok is repülnek év végén. Jöhet a rebuild itt is?? Denver kivételével egész AFC-West újjáépít majd ? 😊 Rolni
Valszeg nemsokára követi őket a Ryan-Tannenbaum duó is.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Twitteren már tényként írják, h a Pioli-Crennel és az AJ-Turner GM-HC párosok is repülnek év végén. Jöhet a rebuild itt is?? Denver kivételével egész AFC-West újjáépít majd ? 😊 Rolni
Elway kibérelte a csoportot PM megszerzésével 1-2 évre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Twitteren már tényként írják, h a Pioli-Crennel és az AJ-Turner GM-HC párosok is repülnek év végén. Jöhet a rebuild itt is?? Denver kivételével egész AFC-West újjáépít majd ? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
PFF hét csapatába bekerült Desmond Bryant és Tommy Kelly.deyell
Des-t ertem, de Kelly...??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
PFF hét csapatába bekerült Desmond Bryant és Tommy Kelly.

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Én meg fosok Cam Newtontól, mert képes futásokra és mi a QB futásokat nem igazán bírjuk megfogni...Bruce
Cassel 35 yardot futott ellenünk legutóbb, úgy, hogy főleg a második félidőben játszott (Quinn kezdett), akkor nagyjából sejteni lehet, hogy Newton mennyit fog.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Jah meg arról megy a beszélgetés a Twitteren, hogy nagyjából jól szerepelnek a Panthersel köttetett cserében érdekelt játékosok mindkét oldalon. Nálunk ugye Goodson, náluk meg Murphy nem olyan rossz, Bruce Campbell meg backup LT "has a bright future"- Rivera szerint

Amikor elment Murphy akkor annyira nem volt fontos láncszem, mert van\volt még vagy 4-5 azonos képességű WR-ünk. Csak ugye Ford lesérült. Moore-ral valami gebasz van. DHB nem tud felnőni soha a drafthelyéhez. A két újonc meg még azért kérdőjel. Szóval egy jó Murphy még elférne nálunk, de mindegy, igazából nem sajnálom. Inkább B. Campbell-t sajnálom, főleg ha tényleg beválik, bár nálunk is ezt mondták róla mindig, aztán szar se lett belőle.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Én meg fosok Cam Newtontól, mert képes futásokra és mi a QB futásokat nem igazán bírjuk megfogni...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
draft topikba linkeltek egy mockot, 1/3-ra Wernert írják hozzánk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Deyell

John Simon szerintem is komoly,és szerintem a magassága egyáltalán nem probléma.Hisz nem egy Harrison féle bull rusholó játékos,hanem sokkal inkább technikából dolgozó,mint anno Derrick BurgessCubehead
a magassága önmagában még nem, de nem is gyors (4,8-as 40 yard). épp ezért nem lesz első körös, a 3.-ban talán be tudjuk húzni.deyell
Szerintem az amúgy nem egy olyan rossz.Pl ha megnézzük Trent Cole is 1.88m magas és neki anno a 40es ideje 4,70 sec volt (combine-n 4,74)
S mint ismeretes me, egy rossz DE.
Szóval lehet jó húzás és a látottak alapján szimpatikus.Én örülnék neki!Cubehead
tehetség és ész kérdése. Láttunk már edzésmenőket is beleszürkülni a középmezőnybe. Ha csak az előzetes várakozásokon és a felmérőkön múlna akkor konstans Super Bowl esélyes lenne a csapat. (költői túlzással)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Deyell

John Simon szerintem is komoly,és szerintem a magassága egyáltalán nem probléma.Hisz nem egy Harrison féle bull rusholó játékos,hanem sokkal inkább technikából dolgozó,mint anno Derrick BurgessCubehead
a magassága önmagában még nem, de nem is gyors (4,8-as 40 yard). épp ezért nem lesz első körös, a 3.-ban talán be tudjuk húzni.deyell
Szerintem az amúgy nem egy olyan rossz.Pl ha megnézzük Trent Cole is 1.88m magas és neki anno a 40es ideje 4,70 sec volt (combine-n 4,74)
S mint ismeretes me, egy rossz DE.
Szóval lehet jó húzás és a látottak alapján szimpatikus.Én örülnék neki!



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Deyell

John Simon szerintem is komoly,és szerintem a magassága egyáltalán nem probléma.Hisz nem egy Harrison féle bull rusholó játékos,hanem sokkal inkább technikából dolgozó,mint anno Derrick BurgessCubehead
a magassága önmagában még nem, de nem is gyors (4,8-as 40 yard). épp ezért nem lesz első körös, a 3.-ban talán be tudjuk húzni.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Deyell

John Simon szerintem is komoly,és szerintem a magassága egyáltalán nem probléma.Hisz nem egy Harrison féle bull rusholó játékos,hanem sokkal inkább technikából dolgozó,mint anno Derrick Burgess.

Ami meg az OC-nket és Norv Turnert illeti.

Szerintem marad Knapp a hosszútávú építkezés végett.S ha eltekintünk a play callingtól (amiben Saunders amúgy bőségesen tudna segíteni) akkor nem is baj,hisz a mi csapatunk egyik legnagyobb buktatója az elmúlt években az állandóság hiánya és a munka kúltúra (work ethic) hiánya!Anno ezért is volt Seymour megszerzése duplán jó húzás.Mert szereztünk egy jó játékost,aki egyben vezérként is és követendő példaként is jelen volt.
Most én azt látom RM és DA munkássága pont arra irányul,hogy valami hasonló mentális hozzá állást,munka kultúrát alakítsanak ki itt is ami az elmúlt években sikert elérő csapatoknál,mind jelen van alap szinten. (PL mikor hallottál olyanról,hogy Coughlinak vagy Belichicknek vissza dumál a játékosa,stb)

Norv Turner: eltekintve attól,hogy iszonyatosan nem egy szimpi csóka és akkor finom voltam. Nem WCO edző hanem Coryell tipusú!Tehát se emberileg se szakmailag nem jó nekünk!!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
btw nem tudom hanyan vettetek eszre, h
1.Bergstrom LG poszton is benn volt par playre
2.Olawale fenn volt mint lead blocker tobbszor

kicsi meg a merites, de biztatoan mozgott mindketto. Berg jobban nez ki belul mint kinn, remelem a 2013-as evet eredmenyesen kezdo LGkent tolja mar. Olawale jo kiegeszito opcio lehet Reece mellett FB poszton...Rolni
Olawale-ról lemaradtam de Bergstomra én is felfigyeltem.Sőt itt nagyon szépen ki is van emelve a játéka LG-ként

 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/

Szerintem is frankó volt.Jövőre simán eltudnám képzelni,mint kezdő LG!
Elég komoly falunk lehetne jövőre vele (Veldheer,Bergstom,Whiz,Briesel) már csak egy jó RT kellene FA-ből vagy a Draftról.
Valamint Barnes-t vissza hoznám újabb egy évre FA veterán minimumért és akkor a back up pozicíó is meg lenne oldva,hisz interiot lineman-k meg ott van Parsons és Nix.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Joey: 2 opció van egy edzőnél h eredményes legyen:
1. A játékoskeretre hangolja a rendszerét
2. A rendszeréhez igazítja a játékoskeretet
Shurmur tán az utóbbi, McCoy nem volt képes a rendszerében teljesíteni, ezért is jött szvsz Weeden (a panic button benyomása mellett Holmgrenék részéről)empty taxi
Sztem egy jo OC a QB-hoz igazitja a rendszert, vagy legalabb olyan helyzetbe hozza az iranyitot, amiben sikeres lehet. A Brownsnal RGIII es Newton is szenvedne, Shurmur meg az o kedvukert sem valtoztatna a strategian. Joey Tribbiani
hát akkor ő nála Pryor egyenesen felejtős.

criminal lawyer or criminal lawyer?