Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
van egy új favoritom, második körben lehetne hozni, szerencsés esetben 3. elején is.

John Simon, DE (Ohio State)

 www.youtube.com/watch?v=UPAWU1Oc1iw

a Nebraska ellen játszik ebben a videóban, amely csapatnak jó támadófala van. elég jól nyomta mind passz mind futás ellen. kár, hogy nem játszott a Michigan ellen, megnéztem volna mire megy Lewannal. amúgy az egyik legmotiváltabb játékos, nagy szívvel játszik, ebben Urban Meyer Tebowhoz hasonlította, igazi workout warrior, és vezér az öltözőben, amire nekünk szükségünk van. egyetlen hátránya talán, hogy alacsony, csak 188 centiméter magas (tweener). szívesen látnám nálunkdeyell
Én Cal ellen láttam (meg még egy meccsen, de nem emlékszem melyiken), elég jól játszik, szinte mindig a QB körül van.
A magasság nem számít szerintem, Houston is ekkora. Jöhet Lotulelei után.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
van egy új favoritom, második körben lehetne hozni, szerencsés esetben 3. elején is.

John Simon, DE (Ohio State)

 www.youtube.com/watch?v=UPAWU1Oc1iw

a Nebraska ellen játszik ebben a videóban, amely csapatnak jó támadófala van. elég jól nyomta mind passz mind futás ellen. kár, hogy nem játszott a Michigan ellen, megnéztem volna mire megy Lewannal. amúgy az egyik legmotiváltabb játékos, nagy szívvel játszik, ebben Urban Meyer Tebowhoz hasonlította, igazi workout warrior, és vezér az öltözőben, amire nekünk szükségünk van. egyetlen hátránya talán, hogy alacsony, csak 188 centiméter magas (tweener). szívesen látnám nálunk

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
Remelem nem hiaba nezegetjuk az OC jelolteket...

Cam Cameron a kirugasa ota radaron van nalam. Csapatai jellemzoen eros futojatekkal operalnak es szep QB mutatok is jellemeztek. Palmer sztem jobb QB, mint Flakon, van Dmc, Goodson, Reece...sztem mukodne a dolog...

Masik jeloltem Marty Mornhinweg aki tavaly HC interjun is volt itt. Ha Reidek megkapjak az utilaput o is jo esellyel munkakeresoben lesz.

Harmadik variaciom Shurmur lenne, de jon fel a Browns mostanaban, szoval lehet nem hajitjak ki...

Szezon vegen rogton megkeresnem Cam-et, ha ot nem erdekli a dolog akkor meg nagyon neznem, hogy alakul az edzo helyzet Phillyben es Clevlandben...Rolni
ezek közül csak Shurmur tetszene, rá nem látok esélyt. Cam Cameron lenne a legrosszabb, Mornhinwegre van a legnagyobb esély, neki van tapasztalata a WCO-ban + McKenzie is kedvelheti, ő se egy nagy ász, volt McCoynak egy sikeres szezonja tavaly, ennek ellenére idén hanyagolta, de Knappnál minden bizonnyal jobb lenne egy fokkal. sztem amúgy Knapp marad, mert hosszútávú épíkezés stb., Allen ragaszkodik hozzá, és csak jövő szezon után lesz kivágva. még egy szezon szívás, aztán a 2014-es drafton behúzzuk Jadeveon Clowneyt és és az Isten sem ment meg minket a csempiönsiptől.

Norv Turner? Mike Mularkey?

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Remelem nem hiaba nezegetjuk az OC jelolteket...

Cam Cameron a kirugasa ota radaron van nalam. Csapatai jellemzoen eros futojatekkal operalnak es szep QB mutatok is jellemeztek. Palmer sztem jobb QB, mint Flakon, van Dmc, Goodson, Reece...sztem mukodne a dolog...

Masik jeloltem Marty Mornhinweg aki tavaly HC interjun is volt itt. Ha Reidek megkapjak az utilaput o is jo esellyel munkakeresoben lesz.

Harmadik variaciom Shurmur lenne, de jon fel a Browns mostanaban, szoval lehet nem hajitjak ki...

Szezon vegen rogton megkeresnem Cam-et, ha ot nem erdekli a dolog akkor meg nagyon neznem, hogy alakul az edzo helyzet Phillyben es Clevlandben...Rolni
Shurmur ZBS-ben futtatja T-Rich-et nem?Amadeus91
A lista szerint igen...nem tudom

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Remelem nem hiaba nezegetjuk az OC jelolteket...

Cam Cameron a kirugasa ota radaron van nalam. Csapatai jellemzoen eros futojatekkal operalnak es szep QB mutatok is jellemeztek. Palmer sztem jobb QB, mint Flakon, van Dmc, Goodson, Reece...sztem mukodne a dolog...

Masik jeloltem Marty Mornhinweg aki tavaly HC interjun is volt itt. Ha Reidek megkapjak az utilaput o is jo esellyel munkakeresoben lesz.

Harmadik variaciom Shurmur lenne, de jon fel a Browns mostanaban, szoval lehet nem hajitjak ki...

Szezon vegen rogton megkeresnem Cam-et, ha ot nem erdekli a dolog akkor meg nagyon neznem, hogy alakul az edzo helyzet Phillyben es Clevlandben...Rolni
Shurmur ZBS-ben futtatja T-Rich-et nem?Amadeus91
A lista szerint igen...nem tudom

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Remelem nem hiaba nezegetjuk az OC jelolteket...

Cam Cameron a kirugasa ota radaron van nalam. Csapatai jellemzoen eros futojatekkal operalnak es szep QB mutatok is jellemeztek. Palmer sztem jobb QB, mint Flakon, van Dmc, Goodson, Reece...sztem mukodne a dolog...

Masik jeloltem Marty Mornhinweg aki tavaly HC interjun is volt itt. Ha Reidek megkapjak az utilaput o is jo esellyel munkakeresoben lesz.

Harmadik variaciom Shurmur lenne, de jon fel a Browns mostanaban, szoval lehet nem hajitjak ki...

Szezon vegen rogton megkeresnem Cam-et, ha ot nem erdekli a dolog akkor meg nagyon neznem, hogy alakul az edzo helyzet Phillyben es Clevlandben...Rolni
Shurmur ZBS-ben futtatja T-Rich-et nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Remelem nem hiaba nezegetjuk az OC jelolteket...

Cam Cameron a kirugasa ota radaron van nalam. Csapatai jellemzoen eros futojatekkal operalnak es szep QB mutatok is jellemeztek. Palmer sztem jobb QB, mint Flakon, van Dmc, Goodson, Reece...sztem mukodne a dolog...

Masik jeloltem Marty Mornhinweg aki tavaly HC interjun is volt itt. Ha Reidek megkapjak az utilaput o is jo esellyel munkakeresoben lesz.

Harmadik variaciom Shurmur lenne, de jon fel a Browns mostanaban, szoval lehet nem hajitjak ki...

Szezon vegen rogton megkeresnem Cam-et, ha ot nem erdekli a dolog akkor meg nagyon neznem, hogy alakul az edzo helyzet Phillyben es Clevlandben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Itt van h melyik csapatok használnak ZBS-t, valszeg azoknak az edzői stábját érdemes böngészned:  www.drafttek.com/teamother2012.html
empty taxi
"nálunk" volt már szó erről korábban, de
szerintem ez a lista több helyen is rossz (kedvencem a pittsburghi)sapka
Jogos, a könyvjelzők közül nem töröltem még jómúltkor mikor leesett h vannak benne hibák, ezt akartam linkelni:  nflsfuture.com/2012/03/28/team-by-team-offensivedefensive-schemes/empty taxi
ez első pillantásra jónak tűnik!
bár a védekező sémáknak így igen kevés értelmük van😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A Chiefs ellen sokkal több power futást hívtak mint zone block futást, amivel nem is lenne baj, de ha Knapp azt mondja türelem, a rendszere működni fog, akkor miért nem abból van több, miért nem azt gyakorolják élesben a fiúk?
Ha nyerni akar és a saját rendszerével nem meri bevállalni, az számomra egy üzenet, hogy még maga az edző sem bízik a saját rendszerében.

Amúgy nekem mint rendszer tetszik a ZBS, de Knapp személye nem. Kik számítanak még nagyobb szaktekintélynek ezen a területen, akik tudnák folytatni Knapp elkezdett munkáját, de még mondjuk a playcallingban is tudnak valamit letenni az asztalra?Bruce
Itt van h melyik csapatok használnak ZBS-t, valszeg azoknak az edzői stábját érdemes böngészned:  www.drafttek.com/teamother2012.html
empty taxi
"nálunk" volt már szó erről korábban, de
szerintem ez a lista több helyen is rossz (kedvencem a pittsburghi)sapka
Jogos, a könyvjelzők közül nem töröltem még jómúltkor mikor leesett h vannak benne hibák, ezt akartam linkelni:  nflsfuture.com/2012/03/28/team-by-team-offensivedefensive-schemes/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
A Chiefs ellen sokkal több power futást hívtak mint zone block futást, amivel nem is lenne baj, de ha Knapp azt mondja türelem, a rendszere működni fog, akkor miért nem abból van több, miért nem azt gyakorolják élesben a fiúk?
Ha nyerni akar és a saját rendszerével nem meri bevállalni, az számomra egy üzenet, hogy még maga az edző sem bízik a saját rendszerében.

Amúgy nekem mint rendszer tetszik a ZBS, de Knapp személye nem. Kik számítanak még nagyobb szaktekintélynek ezen a területen, akik tudnák folytatni Knapp elkezdett munkáját, de még mondjuk a playcallingban is tudnak valamit letenni az asztalra?Bruce
Itt van h melyik csapatok használnak ZBS-t, valszeg azoknak az edzői stábját érdemes böngészned:  www.drafttek.com/teamother2012.html
empty taxi
"nálunk" volt már szó erről korábban, de
szerintem ez a lista több helyen is rossz (kedvencem a pittsburghi)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
 bleacherreport.com/articles/1447294-twitter-reacts-to-terrelle-pryors-first-2012-action-for-oakland-raiders?utm_source=newsletter&utm_medium=newsletter&utm_campaign=oakland-raiders

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
A Chiefs ellen sokkal több power futást hívtak mint zone block futást, amivel nem is lenne baj, de ha Knapp azt mondja türelem, a rendszere működni fog, akkor miért nem abból van több, miért nem azt gyakorolják élesben a fiúk?
Ha nyerni akar és a saját rendszerével nem meri bevállalni, az számomra egy üzenet, hogy még maga az edző sem bízik a saját rendszerében.

Amúgy nekem mint rendszer tetszik a ZBS, de Knapp személye nem. Kik számítanak még nagyobb szaktekintélynek ezen a területen, akik tudnák folytatni Knapp elkezdett munkáját, de még mondjuk a playcallingban is tudnak valamit letenni az asztalra?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
Pryor:
 www.sfgate.com/sports/article/Raiders-Terrelle-Pryor-in-for-four-snaps-4122774.php?cmpid=twitterRolni
"Pryor threw up for the first time in his life, he said."

tiszta Willie Beamen lehetett 😊

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Pryor:
 www.sfgate.com/sports/article/Raiders-Terrelle-Pryor-in-for-four-snaps-4122774.php?cmpid=twitter

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
A WR-ek fosfejek voltak, talán csak Streater volt kivétel, nem tudom mit kaphatunk ellenértékként értük, ha tényleg piacra lesznek téve... 4. körnél többet nem, de még lehet ez is túlzó. Viszont nekünk szükségünk lenne egy közepes második körre, amit nem értük fogunk megkapni. Bruce
Adjátok csomagban őket, úgy érnek egy 2.kört! 😊
Komolyra fordítva a szót számotokra jelenleg szvsz csak úgy lehetséges beszerezni egy +2. körös cetlit ha sikerülne letradelnetek.empty taxi
Igen ez az egyetlen opció rá...

Rolando-t nem a vezetőség baszta el Bruce, hanem ő maga. Én se játszatnám. Ez üzenet a csapat többi tagjának. Ki akarnak alakítani egy kultúrát, ebbe nem fér bele, h egy ilyen pöcsfejnek ennyire hamar megbocsássanak. Amúgy se fog senki tradelni érte a fizuja miatt...

Azt, h miért nem használjuk Reece-t csak Knapp gyökérségének tudom elkönyvelni...de mondjuk itt már az is kérdés, h DA miért nem szól rá, h hé te fasz használt má azt a csávót is aki eddig kurva jó volt...Rolni
DA-t sem értem, hogy mit buzult tegnap. Ez ellen a KC ellen mehetett volna Pryor egy egész negyedet is, ha hajnalig játszunk akkor sem szereznek pontot és nem az acél védelmünk miatt.

Edzők terén rendet kéne kicsit tenni. (alapból bírom DA-t)Amadeus91
Edző téren nagyot nem variálnék.

DA marad ez tuti és rendben is van.
Tarver az utóbbi 2 meccsre egész jól összerakta a tervet, amit tegnap a hasonló talent level miatt sikerült is szépen megvalósítani. Neki voltak olyan meccsei pl.:Atlanta is ahol látszik, h van fogalma erről a védelem dologról. Én őt csak akkor küldeném el, ha egy Ron Rivera szerű alak piacra kerül és szívesen csatlakozna hozzánk.
Knapp mástészta. Sztem mennie kell. Ez a Chiefs ellen csak FG-t tudtak összehozni...vicc.
Félidőben akkora előny kellett volna, h TP nyomhassa a 2. félidőt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
A WR-ek fosfejek voltak, talán csak Streater volt kivétel, nem tudom mit kaphatunk ellenértékként értük, ha tényleg piacra lesznek téve... 4. körnél többet nem, de még lehet ez is túlzó. Viszont nekünk szükségünk lenne egy közepes második körre, amit nem értük fogunk megkapni. Bruce
Adjátok csomagban őket, úgy érnek egy 2.kört! 😊
Komolyra fordítva a szót számotokra jelenleg szvsz csak úgy lehetséges beszerezni egy +2. körös cetlit ha sikerülne letradelnetek.empty taxi
Igen ez az egyetlen opció rá...

Rolando-t nem a vezetőség baszta el Bruce, hanem ő maga. Én se játszatnám. Ez üzenet a csapat többi tagjának. Ki akarnak alakítani egy kultúrát, ebbe nem fér bele, h egy ilyen pöcsfejnek ennyire hamar megbocsássanak. Amúgy se fog senki tradelni érte a fizuja miatt...

Azt, h miért nem használjuk Reece-t csak Knapp gyökérségének tudom elkönyvelni...de mondjuk itt már az is kérdés, h DA miért nem szól rá, h hé te fasz használt má azt a csávót is aki eddig kurva jó volt...Rolni
DA-t sem értem, hogy mit buzult tegnap. Ez ellen a KC ellen mehetett volna Pryor egy egész negyedet is, ha hajnalig játszunk akkor sem szereznek pontot és nem az acél védelmünk miatt.

Edzők terén rendet kéne kicsit tenni. (alapból bírom DA-t)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
A WR-ek fosfejek voltak, talán csak Streater volt kivétel, nem tudom mit kaphatunk ellenértékként értük, ha tényleg piacra lesznek téve... 4. körnél többet nem, de még lehet ez is túlzó. Viszont nekünk szükségünk lenne egy közepes második körre, amit nem értük fogunk megkapni. Bruce
Adjátok csomagban őket, úgy érnek egy 2.kört! 😊
Komolyra fordítva a szót számotokra jelenleg szvsz csak úgy lehetséges beszerezni egy +2. körös cetlit ha sikerülne letradelnetek.empty taxi
Igen ez az egyetlen opció rá...

Rolando-t nem a vezetőség baszta el Bruce, hanem ő maga. Én se játszatnám. Ez üzenet a csapat többi tagjának. Ki akarnak alakítani egy kultúrát, ebbe nem fér bele, h egy ilyen pöcsfejnek ennyire hamar megbocsássanak. Amúgy se fog senki tradelni érte a fizuja miatt...

Azt, h miért nem használjuk Reece-t csak Knapp gyökérségének tudom elkönyvelni...de mondjuk itt már az is kérdés, h DA miért nem szól rá, h hé te fasz használt má azt a csávót is aki eddig kurva jó volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A WR-ek fosfejek voltak, talán csak Streater volt kivétel, nem tudom mit kaphatunk ellenértékként értük, ha tényleg piacra lesznek téve... 4. körnél többet nem, de még lehet ez is túlzó. Viszont nekünk szükségünk lenne egy közepes második körre, amit nem értük fogunk megkapni. Bruce
Adjátok csomagban őket, úgy érnek egy 2.kört! 😊
Komolyra fordítva a szót számotokra jelenleg szvsz csak úgy lehetséges beszerezni egy +2. körös cetlit ha sikerülne letradelnetek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Rolandoval kapcsolatban sztem ez nyílt üzenet volt a többi csapat felé, hogy ingyen vihető. Egy olyan játékosért, aki teljesen egészséges és inaktív státuszba rakják, arra nem tart igényt a csapata, tehát cserealapot nem képez. Egyszóval elbaszták, nem kicsit, nagyon!


Jon Condo kapta idén a Commitment to Excellence díjat, amelyet a csapattársak választanak meg és mind a pályán belüli és kívüli dolgok számítanak az odaítélésében.

Lechlernek megvolt a karrierje során az 1000. puntja.

Idén még soha nem volt egy meccsen 4 sack-ünk.

Kansas City’s 119 yards of total offense are the lowest total surrendered by the Raiders since San Diego gained 93 yards in the Raiders’ 6-0 win on Oct. 6, 1975. The Chiefs had minus-1 yard of total offense in the first quarter, the first time the Raiders had held a team to minus yardage in the opening quarter since 1992.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
A héten meg a panthers ellen játszunk.

Egyébként nem volt valami jó meccs, de hoztuk és ez a lényeg.

A futás most jól ment, de nagyon nem értem még mindig, hogy Pryorral mi volt a cél? Két futóplay és egy passzjáték alapján sztem semennyire nem lehet megítélni egy QB-t. Remélem a Panthers ellen több lehetősége lesz.

Tetszett most DMC játéka. Bár túl sokat futott és csúnya ütközésekbe ment bele nem egyszer. Ott van Reece, most alig használtuk. 5-6 futást kaphatott volna ő is. Goodson is jó volt, tőle ennyi kellene mindig. Annyira nem értem, hogy miért nem tudják kihasználni Reece-t ha fenn van a pályán DMC.

A WR-ek fosfejek voltak, talán csak Streater volt kivétel, nem tudom mit kaphatunk ellenértékként értük, ha tényleg piacra lesznek téve... 4. körnél többet nem, de még lehet ez is túlzó. Viszont nekünk szükségünk lenne egy közepes második körre, amit nem értük fogunk megkapni.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
Végre lenulláztunk valakit - igaz, szánalmas mérkőzésen.
1/1-esek már nem leszünk.BMG
nem gáz, mert a Panthers, Cardinals is nyert, a Titans meg holnap nyerhet. jó draftpozíciónk lesz így is

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Végre lenulláztunk valakit - igaz, szánalmas mérkőzésen.
1/1-esek már nem leszünk.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
éljen Bruce!

😂

legalább tudjuk, hogy megy a zbs ha a falnak könnyű ellenfele van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
Seabass for MVP!

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Persze biztos van valami hatása, de inkább negatív hatása van mint pozitív, mert rágörcsöl hogy teljesítenie kell, hogy vagy ne adják el vagy jó helyre kerüljön, de általában a görcsösség nem jó teljesítménnyel párosul. Jönnek a dropok stb. stb.Bruce
Szerintem ez inkább ember függő,mert valaki rágörcsöl s van aki meg zúz!
Arról meg,hogy jönnek a droppok ..... ettől még több?kizárt innen csak felfelé vezet az út!Cubehead
Ronald Curry anno élete meccsét hozta, miután bejelentették, hogy szezon végén kivágják. 😀
Komolyabb fenyegetések kellenek ide!