Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ismerősöm volt kint amcsiba és hozott nekem nfl-es szuveníreket... Na milyet? Na? Semmi fiúk? Szabad a gazda?? STEELERS! Tudom, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát hádde ez valami ŐRÜLET!!! Én se veszek fradistának újpest sálat érted... 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Ez jo 😉

Eddig csak mi tudtunk rola...most mar o is rolunk 😊

Ez Cube erdeme!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
 www.fansinblack.com/x/showthread.php?106940-Raider-Nation-is-active-...-In-Hungary

beszartok 😀

Amadeus91
You are not logged in or you do not have permission to access this page.

nem tudom megnézni.. mi a poén?deyell
belinkelte ninja goro a bowl.hu-t azon belül is a mi topikunkat, visszanyomozta az egyik ide belinkelt cikkén keresztül, szokatlan volt neki, megnézte és most ott írja, hogy mekkora már Európában is - kiváltképp Magyarországon is - van Raider Nation meg, hogy milyen klassz az oldal, hogy ennyi mindenről megy itt a téma ami foci.

"Raider Nation is active ... In Hungary
I found that my blog was being linked to by a forum with a .HU TLD. That's Hungary. I checked out the site and it's weird and cool that there are all these Hungarians discussing not only American Football but Raiders stuff and they seem to be discussing topics similar to what's going on here.

It tells you something of the Raiders brand when it's relevant over in Europe even when the team is mired in an era of losing.

 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatfor...akland_raiders

I can only imagine what it will be like when the Raiders start winning again!

-goro-"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
 www.fansinblack.com/x/showthread.php?106940-Raider-Nation-is-active-...-In-Hungary

beszartok 😀

Amadeus91
You are not logged in or you do not have permission to access this page.

nem tudom megnézni.. mi a poén?

choose life
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
 www.fansinblack.com/x/showthread.php?106940-Raider-Nation-is-active-...-In-Hungary

beszartok 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Black: Jo lett volna par eve...

Helmut: Tavaly nem lepodtem volna meg a dolgon, de tradelni erte es a szerzodeseert...nem hiszem. Ha kivagjak (amit ketlek) akkor lehet rola szo...

Sey nalunk szinte biztos, h nem jatszik tobbet. Lehet vkit meg egyik PSbol kukazunk, igy a helyere...

Norv dolgot inkabb viccbol irtam. Jo OC, de nem olyan Ot tol mint amint RM es DA vizionalt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Adam Caplan ‏@caplannfl
Raiders announced DT Richard Seymour has been placed on IR.Beki
neki ennyi is volt szerintem.

:/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
Raiders announced DT Richard Seymour has been placed on IR.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Matt Flynn???
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Sanchez trade még trollkodásnak is rossz volt 😀
Rolni
Miért? Former top10 pick ÉS notable draftbust. Ez alapján perfect fit lenne... 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Norv Turner igen szep szavakkal illette DA-t...lehet ide akar jonni OCnek??

Alakulo OL, Palmer, DMC fiatal TE-elkapo brigad pocsek szamokkal. Nem lenne sztem tul nehez egy nagyot javitani a statokon es jatekon...akar rogton vissza is kerulhetne a HC jeloltek koze 1-2 pofas evvel.
Persze sokkal sanszosabb,h vmelyik jobb csapathoz megy majd nyerni 😊Rolni
Norv kiválló OC volt csak HC-nek felejthető.Pont mint a csapat másik fele esetében Wade Philips.
Viszont tekintve,hogy Norv Air Coryell stílusú offense-t nyomat Knapp meg ugye Zbs alapú West Coast-t aligha jönne komolyan szóba az ő neve ha esetlegesen még is váltanánk Knapp-t.Amit a rebuild végett nem hiszek,max majd csak a jövő év után.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Ezt most olvastam, bocsi, ha volt már: The Oakland Raiders, currently in the No. 3 position in the 2013 NFL Draft order heading into the regular-season finale, have missed on multiple top draft picks, a fact highlighted by the player selected with the pick following theirs in the first round. Between 2004 and 2007, the “next” pick after the Raiders’ selection has been Larry Fitzgerald (2004), Aaron Rodgers (2005), Donte Whitner (2006) and Calvin Johnson (2007). The Philadelphia Eagles currently are slotted No. 4 behind the Raiders.Szobi22
hát igen, utolsó jó draftunk 2000-ben volt. Janikowski az első körös kicker, és Lechler miatt, ez sok mindent elmond 😊

de McKenzie szerintem már jól fog draftolni, mint a Packers általában.deyell
Az az ember John Schneider volt!!!
Helmut Zimmer
John Schneider aki 3-4 éve szépen építgeti a Seahawks-t Caroll-al.
Viszont ami tény és nekünk biztató,hogy a Packers keretén belül sokáig együtt dolgoztak,szóval RM biztos lesett el pár dolgot tőle.Sőt a cikkben amit korábban már belinkeltem (lásd lent) RM hasonló draft politika mentén kezdte az idei draftot.Szóval egyenlőre abszolult biztató a munkássága csak nehezebb szituban van a cap miatt mint Schneider.

 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Ezt most olvastam, bocsi, ha volt már: The Oakland Raiders, currently in the No. 3 position in the 2013 NFL Draft order heading into the regular-season finale, have missed on multiple top draft picks, a fact highlighted by the player selected with the pick following theirs in the first round. Between 2004 and 2007, the “next” pick after the Raiders’ selection has been Larry Fitzgerald (2004), Aaron Rodgers (2005), Donte Whitner (2006) and Calvin Johnson (2007). The Philadelphia Eagles currently are slotted No. 4 behind the Raiders.Szobi22
hát igen, utolsó jó draftunk 2000-ben volt. Janikowski az első körös kicker, és Lechler miatt, ez sok mindent elmond 😊

de McKenzie szerintem már jól fog draftolni, mint a Packers általában.deyell
Az az ember John Schneider volt!!!
Helmut Zimmer
nem hiszem, hogy McKenzie-nek ne lett volna érdeme ebben bőven, scout volt, GM-eknek jelentett. mikor idejött Oaklandbe, olvastam róla cikkeket, szinte mindenhol kiemelték, hogy nagy szerepe volt abban, hogy a Packers jól draftolt illetve tehetségeket talált meg az UDFA-k között. és a Raidersnél az első éve alatt is ugyanezt tette, ahhoz mérten, hogy mennyire korlátozottan voltak ehhez a feltételek

choose life
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Ezt most olvastam, bocsi, ha volt már: The Oakland Raiders, currently in the No. 3 position in the 2013 NFL Draft order heading into the regular-season finale, have missed on multiple top draft picks, a fact highlighted by the player selected with the pick following theirs in the first round. Between 2004 and 2007, the “next” pick after the Raiders’ selection has been Larry Fitzgerald (2004), Aaron Rodgers (2005), Donte Whitner (2006) and Calvin Johnson (2007). The Philadelphia Eagles currently are slotted No. 4 behind the Raiders.Szobi22
hát igen, utolsó jó draftunk 2000-ben volt. Janikowski az első körös kicker, és Lechler miatt, ez sok mindent elmond 😊

de McKenzie szerintem már jól fog draftolni, mint a Packers általában.deyell
Az az ember John Schneider volt!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Norv Turner igen szep szavakkal illette DA-t...lehet ide akar jonni OCnek??

Alakulo OL, Palmer, DMC fiatal TE-elkapo brigad pocsek szamokkal. Nem lenne sztem tul nehez egy nagyot javitani a statokon es jatekon...akar rogton vissza is kerulhetne a HC jeloltek koze 1-2 pofas evvel.
Persze sokkal sanszosabb,h vmelyik jobb csapathoz megy majd nyerni 😊Rolni
Norv volt már itt HC, szal nem ismertetlen számára a vidék 😊.
A filozófiája a lehető leginkább eltérő Knapp-étől, úgyhogy én nem hinném, h ide távozik. Sokkal hihetőbbnek tartottam a tavalyi pletykát miszerint ha kirúgtuk volna AJ-t ő lett volna az első Raiders GM.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Ezt most olvastam, bocsi, ha volt már: The Oakland Raiders, currently in the No. 3 position in the 2013 NFL Draft order heading into the regular-season finale, have missed on multiple top draft picks, a fact highlighted by the player selected with the pick following theirs in the first round. Between 2004 and 2007, the “next” pick after the Raiders’ selection has been Larry Fitzgerald (2004), Aaron Rodgers (2005), Donte Whitner (2006) and Calvin Johnson (2007). The Philadelphia Eagles currently are slotted No. 4 behind the Raiders.Szobi22
hát igen, utolsó jó draftunk 2000-ben volt. Janikowski az első körös kicker, és Lechler miatt, ez sok mindent elmond 😊

de McKenzie szerintem már jól fog draftolni, mint a Packers általában.

choose life
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ezt most olvastam, bocsi, ha volt már: The Oakland Raiders, currently in the No. 3 position in the 2013 NFL Draft order heading into the regular-season finale, have missed on multiple top draft picks, a fact highlighted by the player selected with the pick following theirs in the first round. Between 2004 and 2007, the “next” pick after the Raiders’ selection has been Larry Fitzgerald (2004), Aaron Rodgers (2005), Donte Whitner (2006) and Calvin Johnson (2007). The Philadelphia Eagles currently are slotted No. 4 behind the Raiders.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Norv Turner igen szep szavakkal illette DA-t...lehet ide akar jonni OCnek??

Alakulo OL, Palmer, DMC fiatal TE-elkapo brigad pocsek szamokkal. Nem lenne sztem tul nehez egy nagyot javitani a statokon es jatekon...akar rogton vissza is kerulhetne a HC jeloltek koze 1-2 pofas evvel.
Persze sokkal sanszosabb,h vmelyik jobb csapathoz megy majd nyerni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Remelem latjuk es okosabbak leszunk! De en mar nem merem magam ilyen nagyon necces dolgokba beleelni magam 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
On what he wants to learn from Leinart and Pryor going into the off-season: “I think the thing is can they function in the number-two quarterback role. That’s to be determined and we need to look at it. We get one more game to take a look at it.”

Ezekből kiindulva azért csak nem olyan béna.
Persze DA is elmondta,hogy sok mindenben kell még fejlődnie de alapvetően jövőre #2QB-ként látják.Cubehead
Ezt nem mondta.
Mindkét arcot azért figyelik, h tudnak-e #2QB pozicióban működni. Nem TP említi...a 2 QB versenyzik most gyakorlatilag a #2 posztért, amit remélhetőleg TP nyer majd vmi bíztató játékkal...Rolni
Értettem a szöveget.
De azok után amit láthattunk Leinartól a Carolina ellen nálam még veterán minimumért se kellene újra,mert ugye ő is FA lesz a szezon után.
S persze lehet mondani,hogy rozsdás volt meg minden,de azért akkor is többet kellett volna lássunk tőle.
Tekintettel,hogy:
1;TPhez viszonyítva ő tudja az egész play book-t,kevésbé korlátozott play callingban részesült több,mint valószínűleg.
2;rendelkezik Nfl-s tapasztalattal is
3;edzésen is több lehetőséghez/snaphez jut az első csapattal,mint TP

Tehát részben elfogultságból és részben az eddig látottak alapján (off season,Panther elleni meccs) nálam Leinart kuka és TP-vel számolok #2 Qb poszton jövőre.

Persze HA láthatjuk az SD ellen TP-t és nem pár snap erejéig akkor majd elválik,hogy igazak e a hozzá fűzött reményeim.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
On what he wants to learn from Leinart and Pryor going into the off-season: “I think the thing is can they function in the number-two quarterback role. That’s to be determined and we need to look at it. We get one more game to take a look at it.”

Ezekből kiindulva azért csak nem olyan béna.
Persze DA is elmondta,hogy sok mindenben kell még fejlődnie de alapvetően jövőre #2QB-ként látják.Cubehead
Ezt nem mondta.
Mindkét arcot azért figyelik, h tudnak-e #2QB pozicióban működni. Nem TP említi...a 2 QB versenyzik most gyakorlatilag a #2 posztért, amit remélhetőleg TP nyer majd vmi bíztató játékkal...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Palmer,Sey,Briesel fixen nem játszik majd,sőt el sem utaznak SDbe.
Briesel helyén Bergstom lesz a kezdő



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
DA nyilatkozata a szerdai edzés után TPről

On Pryor not being ready to be a backup last week to possibly being a starter this week: “I think when you get done with the game, your mindset is one and then when we get a chance to sit down and evaluate where we’re at, I think obviously, we got a chance to see what Matt could do, and we might need to see a little more of Terrelle. But we’ll evaluate that as the week goes on.”

A teljesség kedvérét:
On limitations in play calling with Pryor in the game: “I don’t think you’re going to be the same with either quarterback as you would with Carson [Palmer] because Carson’s been getting all the reps and he has full command of the offense. So yeah, I’d think we’d be scaled back a little bit with each other quarterbacks that we’d play.”

On if Pryor needs to make more progress in fundamentals or in the command of the offense: “Those are all factors. Terrelle ran a little bit different schemes some in college and he hasn’t had a lot of experience in the National Football League. Again, he’s worked extremely hard, but it’s something where I feel like you have to force something to happen right now. Something we need to continue to work with.”

On what he wants to learn from Leinart and Pryor going into the off-season: “I think the thing is can they function in the number-two quarterback role. That’s to be determined and we need to look at it. We get one more game to take a look at it.”

Ezekből kiindulva azért csak nem olyan béna.
Persze DA is elmondta,hogy sok mindenben kell még fejlődnie de alapvetően jövőre #2QB-ként látják.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Én is szeretném , ha Pryor lenne a jövő QB supersztárja Raider színekben, de

1. Papa nem szokott hülyeségeket beszélni és abszolút a csapat mellett van. Nem hiszem, h ilyet nyilatkozna, ha nem lenne igaz...

2. TP egyetemről kijőve azért komoly kérdéseket hozott magával a dobásai, olvasása kapcsán...technikailag nem volt pl Newton szintjén a suliban.

3. A kettes pont miatt nem "csak" azt kell megtanulnia, hogy hogyan kell C mögül játszania, hanem a teljes lábmunkáját, dobótechnikáját kell\kéne átalakítania. Ez nem kis feladat.

4. Az, h Gannonnal felvette a kapcsolatot remek PR dolog, de én még arról sem olvastam, h edzettek együtt. Annyiról tudok, h beszélt Gannonnal, aki felajánlotta a segítségét. Lehet edzettek is, de szted mit tud pár edzés alatt tanítani neki? Elmondja, h mit kéne másképp csinálni, ő anno mire figyelt, mit hogy csinált. Ez nagy segítség tud lenni valakinek aki mér majdnem ott van a siker küszöbén, de annak aki még ennyi munka előtt\ közepén van nem tud túl sokat segíteni.

5. Tudjuk, hogy nagyon dolgozik, alázatos meg minden. Emiatt lehet drukkolni, meg szeretni, de ettől sajnos nem lesz vki jó QB. Ez kevés. Lehetsz talán jó falember, LB, ha keményen dolgozol végig, de skill pozíciók és főleg a QB poszt nem "ennyire egyszerű"

6. Ezzel együtt szeretném én is kezdőben látni, h vmi kiderüljön, mert az eddigi szerepléseiből pont semmit nem láttunk...


QB kérdés nem egyszerű, de a Leinart bénázás és a TP helyzet jelenlegi állása CPnek kedvez. Nem nagyon látom, h kire lehetne lecserélni úgy, hogy jövőre már normálisabb eredményt kell elérniük.

A Sanchez trade még trollkodásnak is rossz volt 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Teljesen egyetértek TST -vel.

S itt most nem csak a személyes elfogultságom beszél.
Ahogy TST is írta,mindig is QB volt,igaz nem Pro Style offense-t játszott hanem Spread offense-t.De akkor is érti a dolgok lényegét,anno is meg kellett tanulni a egy komplett play book-t szóval ezzel sem lehet baj.Ami alapvető különbség és konkrétan meg kellett tanulni az a center mögüli snappak és a lábmunka.
Na már most John DeFilippo kiváló QB edző és természetesen azt se felejtsük el,hogy MAGA Rich Gannon is edzett vele (még hozzá nem munkából fakadóan hanem szimplán szimpátia alapján,HA annyira béna gyökér lenne,nem hiszem,hogy sor került volna rá).
Ezen felül ismerve az elhivatottságát és a munka morálját KIZÁRTNAK tartom,hogy ennyi idő alatt nem tudta volna megtanulni a 3-5-7 lépéses passzoknál a különböző lábtechnikákat.S olyan szinten béna lenne,hogy 3lépéses passznál 5t lép,stb!

Szerintem ez vagy egy komplexebb szövegből kiragadott részlet lehet vagy egy korábbi nyilatkozatt vagy csak szimplán Greg Papa be volt épp nyomva.

Ez úton is nagyon remélem,hogy a Chargers ellen kezdeni fog és láthatjuk egy komplett meccsen,hogy mit tud!
Amúgy meg HA még is igaz akkor sem lehet bénább,mint múlt héten Leinart.