Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
Curry aktiválva...So'oto lett elküldve


sztem jó lépés

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 511 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 065
A raiders már érdeklődést is mutat iránta 😀Bruce
"Coach Dennis Allen said team has "no" interest in free agent cornerback Stanford Routt "

nem kell. Spencer már edz, Bartell visszatérhet nov 11-éndeyell
Igen nem sokkal ezután a hír után nyilatkozott az ügyben Allen, hogy nem köll nekünk.
Valószínűleg az volt a pontos hír, hogy érdeklődnünk kellene iránta, ha jót akarunk. Bruce
bennem is megállt az ütő egy pillanatra...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
A raiders már érdeklődést is mutat iránta 😀Bruce
"Coach Dennis Allen said team has "no" interest in free agent cornerback Stanford Routt "

nem kell. Spencer már edz, Bartell visszatérhet nov 11-éndeyell
Igen nem sokkal ezután a hír után nyilatkozott az ügyben Allen, hogy nem köll nekünk.
Valószínűleg az volt a pontos hír, hogy érdeklődnünk kellene iránta, ha jót akarunk. Bruce
?!
Nekünk annyira nem, inkább az ellenfélnek. 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
A raiders már érdeklődést is mutat iránta 😀Bruce
"Coach Dennis Allen said team has "no" interest in free agent cornerback Stanford Routt "

nem kell. Spencer már edz, Bartell visszatérhet nov 11-éndeyell
Igen nem sokkal ezután a hír után nyilatkozott az ügyben Allen, hogy nem köll nekünk.
Valószínűleg az volt a pontos hír, hogy érdeklődnünk kellene iránta, ha jót akarunk.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 569
A raiders már érdeklődést is mutat iránta 😀Bruce
"Coach Dennis Allen said team has "no" interest in free agent cornerback Stanford Routt "

nem kell. Spencer már edz, Bartell visszatérhet nov 11-én

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
Nekem nem hiányoznak a DPI-hegyek...

Amúgy kicsit lassan reagál a stáb - nagy nehezen észrevették, hogy a ZBS nem az igazi; végre feltűnt, hogy Smith szar...BMG
ZBS-el kapcsolatban tényleg kell idő az átálással, rájöttek, h vszeg kevés volt az offseason és arra is, h az eredményhez kell némi módosítás, de azért többynire így is ZBS marad...

Willie eddig is szar volt csak nincs kit helyére tenni...
Bergstrom rookie és LGnek edzik draft óta nem biztos, h nagy upgrade lenne, viszont önbizalmának LG fejlődésének nem biztos, h túl jót tenne egy égés RT poszton...persze lehet menne neki, hisz RT (is) volt egyetemen...
Barnes edz már ezen a héten. Saints ellen talán játszhat...kéne

Routt menjen ahova lát...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Nekem nem hiányoznak a DPI-hegyek...

Amúgy kicsit lassan reagál a stáb - nagy nehezen észrevették, hogy a ZBS nem az igazi; végre feltűnt, hogy Smith szar...
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen ez így igaz csak rohadtul zavar az, hogy futásban majdnem liga utolsók vagyunk! Najó nem! 31edikek! 😀 Az is benne van, hogy JC alatt össze tettem a kezem ha összedobált 120 yardot ami szintén ugyanolyan röhejes mint a mostani futójátékunk. Ellenben most Palmer mennyit passzolt? 414 yardot! Ez is ugyanolyan imponáló mint anno a futójátékunk. Csak 7-10 helyezéssel lenne előrébb a futásunk a YPG listán és tényleg nem szitkozódnánk most ennyire mert enm ez lenne az állás! (Mocskosul polgárpukkasztó volt a mostani run D-nk!) A Sec meg ahhoz képest, hogy mi a helyzet... 100szor jobban teljesít mint a front 7.
Routt vissza jön minimálért + visszajönnek a kezdő cb-k! Heló Szia vagyok! 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
DMC azert tud szenvedni serulesekkel...

Barnes, Bartell es Spencer minel elobb kene...
Amugy az jutott eszembe, h persze minden csapatnak vannak serultjei, de iden a rookie DAnek rendesen kijutott azert. 2 kezdo CB kiesik, emiatt kezdo FSt el kell forgatni...ez azert 3 kezdo pozicio egy amugy is talent hiannyal kuzdo vedelemben.
O oldalon offseasonban nem elerheto a kezdo Cd, pedig uj sema bevezetes van, aztan hipp hopp kidol a kezdo RTd...
Ennek fenyeben nem is rossz a 3-5. 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
Raiders HC Dennis Allen said RBs Darren McFadden and Mike Goodson each suffered a high-ankle sprain


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 065
 www.csnbayarea.com/football-oakland-raiders/raiders-talk/Allen-wont-rule-out-McFadden-vs-Ravens-B?blockID=797997&feedID=2801

Run DMC sérülése nem komoly.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
@CBSRaiders
With RT Willie Smith struggling, the Raiders will look at rookie Tony Bergstrom as a "potential" replacement, Dennis Allen said.

@CBSRaiders
Starting OT Khalif Barnes, who missed the past six games with a groin injury, will return to practice Wednesday, Dennis Allen said.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
A raiders már érdeklődést is mutat iránta 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
Routtot cuttolta a Chiefs!! Hoppá 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Nekem tegnap az volt az észrevételem, hogy valahogy az embereket nem teljesen jól használjuk. Jó most Reece volt haszálva, de eddig nem igazán. DMC-re is lehetne hívni passzokat, de csak az első meccsen tettük ezt, mondjuk azóta is hívtak rá, de most meg droppol folyamatosan, sztem kis magabiztosságbeli problémái lehetnek a szar futások miatt.

Meg azt nem értem még, hogy más csapat mindig megoldja azt amit tud. Úgy értem, hogy jó futás elleni védekezése volt a Bucs-nak nem is tudtunk futni. Nekünk sem volt olyan világtalan futás ellen a csapatunk az utóbbi időben, aztán most jól szétfutott egy újonc minket. Valahogy ezt a konzisztens teljesítményt hiányolom, mert egy nagy futás becsúszhat, de ennyi nem.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Kelly és Seymour teljesítménye a meccs előtti nyilatkozatok fényében hatalmas gáz...

Én a győztes meccsek után is a negatívumokat nézem, de vesztes után szembetűnőbbek.
A 3 győzelmünkből egy sem a kiváló teljesítményünkön múlott.

Az offense-el az a legnagyobb baj, hogy 3 negyedig csak ellötyögnek a pályán, aztán az utolsóban meg már hajtani kell az egyenlítésért - nől a hibák esélye. Egyedül a KC ellen vezettünk (majdnem) végig.
Nagy probléma még a first down-ok kihasználása. Tegnap szerintem nem is volt sikeres passzkísérlet elsőre. Gyakorlatilag két kísérlet van 10 yardot haladni.
A másik: állandó bombák, aztán vagy elkapják, vagy DPI-t fújnak - vagy INT. Ez még egyetemen elmegy, de NFL-ben szerintem gáz.

És Knapp csodás hívásai. Eddig nem nagyon figyeltem erre, de már szembeötlő hülyeségeket lép.
Ugye a sorozatos futások, mikor nincs is futás, meg amit az eredménykövetőben is írtam: 3 perc, két időkéréssel, erre egyből hosszú passz. A korábbi drive-ok alapján 10-20 yardos játékokkal simán végiggyalogolhattunk volna a pályán, az óra is lepörög és minimum hosszabbítás a vége...
Palmer amúgy nagyon jól játszott szerintem, csak végén került porszem a gépezetbe, de ugye nem szabadott volna ilyen helyzetbe kerülni. Ami még a hibája lehet, hogy néha nagyon rááll egy-egy emberre: pl. 3 passz Reece-nek, 3 Streaternek zsinórban...

Szívesen megnézném amúgy a Hue Jackson-féle offense-t a Tarver-féle védelemmel. Szerintem simán fordított lenne a rekordunk...

A továbbiakban érdekes kérdés lesz az amúgy sem túl acélos futásunk. Remélem se DMC, se Goodson sérülése nem komoly.

Ja és Moore nagyon sokat droppol!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én azt nem értem, hogy miért van az, hogy egy győztes meccs után már mindenki azt mondja hogy jó ez a csapat meg így meg úgy, aztán ha jön egy vereség akkor meg szar.

Egy hete még Kelly-Sey páros elfogadható volt, ma meg már kuka, ez azért szerintem nem így megy.

Ami biztos, a coaching a félidőben nagyon gyenge, ebben fejlődni kell. Mivel ez a játék, nagyban taktikai, nem az egyes emberek számítanak, hanem a választott taktika. Kevésbé számítanak az egyéni teljesítmények (jelzem hogy véleményem szerint sem volt jó a futás elleni védekezés, de hogy ezt két emberre visszavezetni nem hiszem, hogy okos dolog).

Javulni kell sok mindenben, főként az edzőknek, mert hozhat ide bárki bármilyen játékost, ha nem tudják az ellenfél edzőjét felülmúlni, akkor baj van.

Az OC csere érdekes dolog lehet, ez az egyik leggyengébb láncszem a csapatnál. Aztán meg a fizetéseket kell rendbe rakni és akkor elkezdődhet egy jó folyamat, ami már amúgy látszik is egy-két dologban. Bruce
Kelly-Sey duo elfogadhatóan játszott gyenge ellenfelek ellen, de most (is) nagyon lebőgtek. Ehhez képest kurva sokat keresnek. Ezért mondom, h kuka és eddig is ezt mondtam. Ahogy mondod taktika, csapat. Ez kell, nem ilyen agyonfizetett emberkék. Ha már vki nagyon meg van fizetve az remekeljen is.

Rolni
Ha belemennek egy orbitális fizetéscsökkentésbe akkor felőlem maradhat a DT páros mert személyes kedvenceim (büntijüket mindig leszarom mert csinálják csak ott a feszkót az a dolguk, csakhát ugye sokszor az eredmények hiányoznak tőlük meg a dominancia! Pofa az nagy...! 😀 ).

Duncan McLainben inog nagyon a bizalmam... Szerintem tőle is valahogy meg kellene szabadulni.

Az O nagyjából rendbe van. 1 kezdő szintű OL kellene meg depth... Ja és majd elfelejtettem! Greg Knapp! Takarodj a f@szomba bele majd onnan ki! Már ha ránézek az emberre hányingerem van! Okádék! A teremburáját! El kellene cserélni darft pickért vagy Peytonért Denverbe! 😛
Összefoglalót láttam csak de meccs vége fele mindig módszeresen megszívat az ellenfél. Most mikor nekünk kellene higgadtan játszani meg pörgetni az órát mi kell? Na mi? Az kell, hogy Jean Paul Carson Belmondo Palmer engedje el Timbuktuba! Naná! 😉
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
Én azt nem értem, hogy miért van az, hogy egy győztes meccs után már mindenki azt mondja hogy jó ez a csapat meg így meg úgy, aztán ha jön egy vereség akkor meg szar.

Egy hete még Kelly-Sey páros elfogadható volt, ma meg már kuka, ez azért szerintem nem így megy.

Ami biztos, a coaching a félidőben nagyon gyenge, ebben fejlődni kell. Mivel ez a játék, nagyban taktikai, nem az egyes emberek számítanak, hanem a választott taktika. Kevésbé számítanak az egyéni teljesítmények (jelzem hogy véleményem szerint sem volt jó a futás elleni védekezés, de hogy ezt két emberre visszavezetni nem hiszem, hogy okos dolog).

Javulni kell sok mindenben, főként az edzőknek, mert hozhat ide bárki bármilyen játékost, ha nem tudják az ellenfél edzőjét felülmúlni, akkor baj van.

Az OC csere érdekes dolog lehet, ez az egyik leggyengébb láncszem a csapatnál. Aztán meg a fizetéseket kell rendbe rakni és akkor elkezdődhet egy jó folyamat, ami már amúgy látszik is egy-két dologban. Bruce
Kelly-Sey duo elfogadhatóan játszott gyenge ellenfelek ellen, de most (is) nagyon lebőgtek. Ehhez képest kurva sokat keresnek. Ezért mondom, h kuka és eddig is ezt mondtam. Ahogy mondod taktika, csapat. Ez kell, nem ilyen agyonfizetett emberkék. Ha már vki nagyon meg van fizetve az remekeljen is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Én azt nem értem, hogy miért van az, hogy egy győztes meccs után már mindenki azt mondja hogy jó ez a csapat meg így meg úgy, aztán ha jön egy vereség akkor meg szar.

Egy hete még Kelly-Sey páros elfogadható volt, ma meg már kuka, ez azért szerintem nem így megy.

Ami biztos, a coaching a félidőben nagyon gyenge, ebben fejlődni kell. Mivel ez a játék, nagyban taktikai, nem az egyes emberek számítanak, hanem a választott taktika. Kevésbé számítanak az egyéni teljesítmények (jelzem hogy véleményem szerint sem volt jó a futás elleni védekezés, de hogy ezt két emberre visszavezetni nem hiszem, hogy okos dolog).

Javulni kell sok mindenben, főként az edzőknek, mert hozhat ide bárki bármilyen játékost, ha nem tudják az ellenfél edzőjét felülmúlni, akkor baj van.

Az OC csere érdekes dolog lehet, ez az egyik leggyengébb láncszem a csapatnál. Aztán meg a fizetéseket kell rendbe rakni és akkor elkezdődhet egy jó folyamat, ami már amúgy látszik is egy-két dologban.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 569
Palmer még így is talán a legjobbunk volt tegnap. 61 alkalommal passzolt, ebbe bőven belefér ennyi hiba. 32 pontot szerzett az O#, ezzel simán lehet meccset nyerni, semmi értelme CP3-t elővenni.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
Ha az offense nem csak a 4. negyedben kezdene játszani, akkor ezt is nyerhettük volna - meg a Jags se lett volna olyan szoros.
Palmer a végén a tavalyi önmagát hozta, de ugye nem kellett volna hagyni a dolgokat idáig fajulni.

Majd a Ravens-Saints párost lealázzuk!BMG
amilyen 2 INT-t dobott a végén, azzal kb lenullázta az addigi teljesítményét.. oda se nézve elengedte..Amadeus91
Az első azért lett szar mert a dobás pillanatában kapott egy ütéstempty taxi
a második az azért csak vállalhatatlan.Amadeus91
Az, de kb. minden QB-nak van ilyen passza meccsenként 1, a kérdés az h INT lesz-e belőle vagy sem.empty taxi
CP tartott minket meccsben. Pont nem őt kéne basztatni. sokszor merész dobásokat kellett vállalnia, mert futás nélkül tudták, h passzolunk. 3INT mellé volt azért 4TDje, nem volt pontatlan sem sztem, megint voltak droppok is...nem rajta múlott. Ha a D csak fele annyi yardot enged a kis hörcsöknek és mondjuk csak 2TD-t simán meccsben lehettünk volna...főleg ha van futó játék és nem mindent CPnek kell megoldania...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
Ha az offense nem csak a 4. negyedben kezdene játszani, akkor ezt is nyerhettük volna - meg a Jags se lett volna olyan szoros.
Palmer a végén a tavalyi önmagát hozta, de ugye nem kellett volna hagyni a dolgokat idáig fajulni.

Majd a Ravens-Saints párost lealázzuk!BMG
amilyen 2 INT-t dobott a végén, azzal kb lenullázta az addigi teljesítményét.. oda se nézve elengedte..Amadeus91
Az első azért lett szar mert a dobás pillanatában kapott egy ütéstempty taxi
a második az azért csak vállalhatatlan.Amadeus91
Az, de kb. minden QB-nak van ilyen passza meccsenként 1, a kérdés az h INT lesz-e belőle vagy sem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
hum 49
amilyen 2 INT-t dobott a végén, azzal kb lenullázta az addigi teljesítményét.. oda se nézve elengedte..

Palmer a végén a tavalyi önmagát hozta, de ugye nem kellett volna hagyni a dolgokat idáig fajulni.

a második az azért csak vállalhatatlan.
Miért mindig ezzel jöttök? Egy csapatban vannak más játékosok is. Pont az a legnagyobb baj, hogy CP-nek ennyit kell dobálnia.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 065
Ha az offense nem csak a 4. negyedben kezdene játszani, akkor ezt is nyerhettük volna - meg a Jags se lett volna olyan szoros.
Palmer a végén a tavalyi önmagát hozta, de ugye nem kellett volna hagyni a dolgokat idáig fajulni.

Majd a Ravens-Saints párost lealázzuk!BMG
amilyen 2 INT-t dobott a végén, azzal kb lenullázta az addigi teljesítményét.. oda se nézve elengedte..Amadeus91
Az első azért lett szar mert a dobás pillanatában kapott egy ütéstempty taxi
a második az azért csak vállalhatatlan.

criminal lawyer or criminal lawyer?