Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Grudent minden évben szóbahozzák 4-5 csapattal, aztán sosincs belőle semmi.
Ide meg bármilyen posztra azért hülyeség, mert itt nektek pont állandóságra lenne szükségetek, szerintem legalábbis.

Hogy ebbe az állandóságba Knapp belefér-e azt tényleg nem tudom. A playhívást DA nem fogja átvenni tőle, mert ő a védelemhez ért, Palmert kevésnek tartom ahhoz h az ő felelőssége legyen a teljes playcall, de ha most jövőre megint váltotok WCO-ról vmi másra, ZBS-ről megint vissza PBS-re stb, na annak semmi értelme nem lenne

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ja, van is fasza WCO QB, Vick pont a gyors döntéshozatal és a nagyon precíz rövid passzok témakörökből írta a nagydoktoriját. Csak az a baj, hogy biztos a TF-en. 😀somoskovig
csak egy wco kompatibilis qb kellAmadeus91
Ja, meg mondjuk DeSean is pont az a WR, aki kurva szívesen futja a slanteket a pálya közepe felé.somoskovig
ez itt off, de D-Jax a legtúlértékeltebb WR a ligában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Ja, van is fasza WCO QB, Vick pont a gyors döntéshozatal és a nagyon precíz rövid passzok témakörökből írta a nagydoktoriját. Csak az a baj, hogy biztos a TF-en. 😀somoskovig
csak egy wco kompatibilis qb kellAmadeus91
Ja, meg mondjuk DeSean is pont az a WR, aki kurva szívesen futja a slanteket a pálya közepe felé.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ja, van is fasza WCO QB, Vick pont a gyors döntéshozatal és a nagyon precíz rövid passzok témakörökből írta a nagydoktoriját. Csak az a baj, hogy biztos a TF-en. 😀somoskovig
csak egy wco kompatibilis qb kell

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Ja, van is fasza WCO QB, Vick pont a gyors döntéshozatal és a nagyon precíz rövid passzok témakörökből írta a nagydoktoriját. Csak az a baj, hogy biztos a TF-en. 😀

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Gruden kapcsán a legerősebb pletyka az h collegeba megy a Tennesseehez, NFL-ben csak big market csapatnál tudom elképzelni, azok közül pedig Eagles, Jets, Cowboys hármas ahol sanszosnak érzem a HC-cserét.empty taxi
Véleményem szerint ha NFl akkor Eagles lesz a választott.Mert szerintem ő nem alapvetően a pénz alapján fog dönteni,úgy értve,hogy nem az lesz a kizárólagos döntési faktor.
S a három csapat kerete közül talán az Eaglesé az amelyik a legkönnyebben és gyorsabban tudná sikerrel adoptálni az ő rendszerét.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
szerintem is kizárt, hogy Gruden HC legyen Oaklandben. (nem is lenne értelme szerintem)Amadeus91
Grudent Oaklandbe OCnak írtam,meg persze azt is írtam,hogy vajmi kevés lehetőség van rá de azért zsír lenne.



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
szerintem is kizárt, hogy Gruden HC legyen Oaklandben. (nem is lenne értelme szerintem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Gruden kapcsán a legerősebb pletyka az h collegeba megy a Tennesseehez, NFL-ben csak big market csapatnál tudom elképzelni, azok közül pedig Eagles, Jets, Cowboys hármas ahol sanszosnak érzem a HC-cserét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
Mint minden évben,most is felröppent a pletyka miszerint Jon "Chuky" Gruden visszatérne az edzősködéshez.
Persze mint mindig most is erősen kérdéses a pletyka valóság tartalma.S persze az is biztos,hogy ha visszatér akkor nem adná alább, mint HC. (Főleg az Eagles-el hozták kapcsolatba az ismert helyzet véget).
De azért mindezek ellenére elég komoly lenne ha még is Oaklnadban kötne ki, mint OC. 😊
Azért D Allen,J Gruden és J Tarvel elég zsír névsor lenne.Cubehead
OC? minimum HC, arra meg ott van Philadelphia vagy San Diego, nem hiszem, hogy ide jönne (bár örülnék neki). az utolsó jó csapatunk az ő nevéhez fűződik, de ő is vert meg minket az ominózus superbowlon mert tudta az összes playt, amit hívtunk (nem változtattuk meg őket, miután eltradeltük a Tampának). Gannonből ő csinált sztárt, remekelt a Gruden-féle WCO-ban, 34 évesen került először a Pro Bowlba és 37 évesen lett MVP. remélem, hogy Palmer is ilyen jól zárja majd a karrierjét nálunk.deyell
Csak azért írtam OC,mert Allen-l nincs bajom.S bár bírom Knapp WCO rendszerét de a játékhívását,azt ahogy keveri a dolgokat nagyon nem.
Minden esetre én is írtam,hogy ha igaz akkor HC alá biztos nem agya alább s akkor már inkább menjen Philibe mint SDbe!Különben csúnya éveink lesznek.
Cubehead
attól tartok, hogy a Chargersnek jó edzője lesz. vagy Gruden vagy az öreg Schottenheimer. egyik sem kedvezne nekünk.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Mint minden évben,most is felröppent a pletyka miszerint Jon "Chuky" Gruden visszatérne az edzősködéshez.
Persze mint mindig most is erősen kérdéses a pletyka valóság tartalma.S persze az is biztos,hogy ha visszatér akkor nem adná alább, mint HC. (Főleg az Eagles-el hozták kapcsolatba az ismert helyzet véget).
De azért mindezek ellenére elég komoly lenne ha még is Oaklnadban kötne ki, mint OC. 😊
Azért D Allen,J Gruden és J Tarvel elég zsír névsor lenne.Cubehead
OC? minimum HC, arra meg ott van Philadelphia vagy San Diego, nem hiszem, hogy ide jönne (bár örülnék neki). az utolsó jó csapatunk az ő nevéhez fűződik, de ő is vert meg minket az ominózus superbowlon mert tudta az összes playt, amit hívtunk (nem változtattuk meg őket, miután eltradeltük a Tampának). Gannonből ő csinált sztárt, remekelt a Gruden-féle WCO-ban, 34 évesen került először a Pro Bowlba és 37 évesen lett MVP. remélem, hogy Palmer is ilyen jól zárja majd a karrierjét nálunk.deyell
Csak azért írtam OC,mert Allen-l nincs bajom.S bár bírom Knapp WCO rendszerét de a játékhívását,azt ahogy keveri a dolgokat nagyon nem.
Minden esetre én is írtam,hogy ha igaz akkor HC alá biztos nem agya alább s akkor már inkább menjen Philibe mint SDbe!Különben csúnya éveink lesznek.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
Mint minden évben,most is felröppent a pletyka miszerint Jon "Chuky" Gruden visszatérne az edzősködéshez.
Persze mint mindig most is erősen kérdéses a pletyka valóság tartalma.S persze az is biztos,hogy ha visszatér akkor nem adná alább, mint HC. (Főleg az Eagles-el hozták kapcsolatba az ismert helyzet véget).
De azért mindezek ellenére elég komoly lenne ha még is Oaklnadban kötne ki, mint OC. 😊
Azért D Allen,J Gruden és J Tarvel elég zsír névsor lenne.Cubehead
OC? minimum HC, arra meg ott van Philadelphia vagy San Diego, nem hiszem, hogy ide jönne (bár örülnék neki). az utolsó jó csapatunk az ő nevéhez fűződik, de ő is vert meg minket az ominózus superbowlon mert tudta az összes playt, amit hívtunk (nem változtattuk meg őket, miután eltradeltük a Tampának). Gannonből ő csinált sztárt, remekelt a Gruden-féle WCO-ban, 34 évesen került először a Pro Bowlba és 37 évesen lett MVP. remélem, hogy Palmer is ilyen jól zárja majd a karrierjét nálunk.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Mint minden évben,most is felröppent a pletyka miszerint Jon "Chuky" Gruden visszatérne az edzősködéshez.
Persze mint mindig most is erősen kérdéses a pletyka valóság tartalma.S persze az is biztos,hogy ha visszatér akkor nem adná alább, mint HC. (Főleg az Eagles-el hozták kapcsolatba az ismert helyzet véget).
De azért mindezek ellenére elég komoly lenne ha még is Oaklnadban kötne ki, mint OC. 😊
Azért D Allen,J Gruden és J Tarvel elég zsír névsor lenne.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Egy kis pass protection a Raiders falától:
Összességében 369 pass play volt, legalábbis ami annak indult.

Sack allowed:
Willie Smith 4 (1,34%-a az általa játszott pass playeknek)
Jared Veldheer 3 (0,81%)
Khalif Barnes 1 (1,41%)

QB hit allowed:
Willie Smith 9 (3,02%)
Cooper Carlisle 8 (2,17%)
Mike Brisiel 3 (0,88%)
Jared Veldheer 2 (0,54%)
Stefen Wisniewski 2 (0,63%)
Alex Parsons 2 (2,47%)

QB hurry allowed:
Willie Smith 18 (6,04%)
Jared Veldheer 14 (3,79%)
Mike Brisiel 10 (2,92%)
Cooper Carlisle 5 (1,36%)
Alex Parsons 4 (4,94%)
Khalif Barnes 4 (5,63%)
Stefen Wisniewski 2 (0,63%)

Ebből látszik, hogy Smith, minden 10. passzplayben elbassza a dolgát. 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Jaja, egy hónapra kipróbálom, aztán meglátom, hogy mennyire éri meg vagy mennyire nem. Szóval ha kell valami ilyesféle stat, akkor szóljatok, aztán berakom 😀
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Úgy látom lett PFF-accountod. 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
20 miss tackle volt a Bucs elleni meccsen. A legtöbb Burrisnak volt (4 db), de Wheeler és Lee is csinált 3-3 db-ot. Shaughnessy és Branch következik a sorban 2-2 miss tackle-l.

Futás ellen a falból kiemelkedőbbet csak Houston nyújtott, a többiek gyengébbek voltak, főként Kelly, de Seymour sem volt toppon.

Pass rush-ban is Houston volt a legjobb a kezdők közül (2 hurry és 2 QB hit), de jól szerepelt még Carter is, akinek volt egy sackje.

Coverage-ban, Huff nagyon gyenge volt, maximális QB ratinget értek el ellene (7/5, 147 yard, 2 TD, 0 INT)
Burris sem vagánykodhat ebben a kategóriában, hiszen minden felé dobott labdát elkaptak az elkapói (5/5 45 yard, 0 TD, 0 INT)
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Bartell viszont már edzett és várhatóan játszik is a Ravens ellenében. A futókról nincs még hír, hogy játszhatnak e, de Taiwanról azt mondta Allen, hogy nem elég labdabiztos, ezért ha a két sérült futónk nem tud játszani, akkor Reece-re hárul nagyobb feladat, de persze Jones is bizonyíthat.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Paul Gutierrez ‏@PGutierrezCSN
McFadden, Goodson, Spencer, Seymour NOT practicing for #Raiders

Paul Gutierrez ‏@PGutierrezCSN
Khalif Barnes practicing

Paul Gutierrez ‏@PGutierrezCSN
Desmond Bryant practicing

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Aktiváltuk Curry-t!
Hely csinálás gyanánt pedig waiv-tük Vic So'oto-t.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Curry aktiválva...So'oto lett elküldve


sztem jó lépés

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
A raiders már érdeklődést is mutat iránta 😀Bruce
"Coach Dennis Allen said team has "no" interest in free agent cornerback Stanford Routt "

nem kell. Spencer már edz, Bartell visszatérhet nov 11-éndeyell
Igen nem sokkal ezután a hír után nyilatkozott az ügyben Allen, hogy nem köll nekünk.
Valószínűleg az volt a pontos hír, hogy érdeklődnünk kellene iránta, ha jót akarunk. Bruce
bennem is megállt az ütő egy pillanatra...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
A raiders már érdeklődést is mutat iránta 😀Bruce
"Coach Dennis Allen said team has "no" interest in free agent cornerback Stanford Routt "

nem kell. Spencer már edz, Bartell visszatérhet nov 11-éndeyell
Igen nem sokkal ezután a hír után nyilatkozott az ügyben Allen, hogy nem köll nekünk.
Valószínűleg az volt a pontos hír, hogy érdeklődnünk kellene iránta, ha jót akarunk. Bruce
?!
Nekünk annyira nem, inkább az ellenfélnek. 😀