Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Tommy Kelly says he and Richard Seymour are upset, not happy, that Bucs All-Pro guard Carl Nicks isn't playing.
"You always want to play against the best," Kelly said. "Plus, you don't want nobody to have an excuse when you beat them. I know Big Rich was looking forward to going against him. ... I like our chances of winning regardless if he is in there or not. ... But I guess it does make it a little easier if he is not in there."

Ez kedves 😊
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ez csak ilyen cukkolás volt az ő részéről szerintem. Mindenki szokott ilyet mondani, az meg ami a meccsen mehet azt jobb nem tudni 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Megmondtam, vagy megmondtam? 😛
Big Sey megkapta a büntetést a Cassel elleni late hitért. 15.750$t kell befizetnie.ulpianus
Lassan gyűjtést kell szerveznünk nehogy utcára kerüljön! Abból a veterán minimumból ennyit befizetni... cöhh 😛

Amm ez a végén szerintem már csak erődemonstráció (mert itt mégis csak Ő a vezér -nálam max papíron) volt, meg végül is kellett Hali okoskodására alapot adni. Ha más nem utólag! 😉TST
Haliról csak annyit, hogy értem amit mond, de amikor például ő tépte le Tebow fejét, valahogy más szemszögből látta a dolgot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Megmondtam, vagy megmondtam? 😛
Big Sey megkapta a büntetést a Cassel elleni late hitért. 15.750$t kell befizetnie.ulpianus
Lassan gyűjtést kell szerveznünk nehogy utcára kerüljön! Abból a veterán minimumból ennyit befizetni... cöhh 😛

Amm ez a végén szerintem már csak erődemonstráció (mert itt mégis csak Ő a vezér -nálam max papíron) volt, meg végül is kellett Hali okoskodására alapot adni. Ha más nem utólag! 😉
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Megmondtam, vagy megmondtam? 😛
Big Sey megkapta a büntetést a Cassel elleni late hitért. 15.750$t kell befizetnie.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
nekem mind1 mit használnak, csak győzzenek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Mint ahogy sejtettem már korábban, Knapp egyre több ún. gap blocking-ot hív a futásoknál, így fordulhatott az elő, hogy az utolsó negyedben (eltekintve hogy már garbage time volt) futottunk sokat DMC-vel.
Azt mondja hogy próbálják tartani a megfelelő egyensúlyt a ZBS és a fent említett gap blocking között, de a ZBS az elsődleges. Viszont a hatékonyság miatt szükség van erre.

Kicsit nekem ilyen menekülés szaga van a dolognak, de amíg bele nem tanul a fal rendesen a ZBS-be és a futók is szokják a rendszert, addig így jó ez a kevert dolog. Bár így DMC nem fogja a ZBS futásokat tanulni sztem. Bruce
Nekem ezzel kapcsolatban egy régi Cable nyilatkozat rémlett fel. Ő mondta, hogy igen kevés csapat használ teljesen ZBS sémát. Legtöbb csapat ZBS-PBS mix-et használ. Cable idejében mi is ilyen mix-et használtunk. Wiz nyilatkozott a dologgal kapcsolatban és örömét fejezte ki. Mondta, hogy tanulják még a ZBS-t, könnyebbséget jelent, hogy PBS visszaköszön, hiszen abban nagyobb rutinjuk van (mondjuk ez csak a fal 2\5ére igaz 😊 )...kell nekik is némi önbizalom és kell az is, h a védelmeket kicsit kizökkentsék. Nem tudnak így csak a ZBS ellen készülni, mert bármikor jöhet egy power futás ahol kiszedik őket egy az egyben a cipőből 😊
Meglátjuk mire lesz elég a dolog...Tampa ellen lehet is élesben gyakorolni, hiszen jó a run Djük...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Mint ahogy sejtettem már korábban, Knapp egyre több ún. gap blocking-ot hív a futásoknál, így fordulhatott az elő, hogy az utolsó negyedben (eltekintve hogy már garbage time volt) futottunk sokat DMC-vel.
Azt mondja hogy próbálják tartani a megfelelő egyensúlyt a ZBS és a fent említett gap blocking között, de a ZBS az elsődleges. Viszont a hatékonyság miatt szükség van erre.

Kicsit nekem ilyen menekülés szaga van a dolognak, de amíg bele nem tanul a fal rendesen a ZBS-be és a futók is szokják a rendszert, addig így jó ez a kevert dolog. Bár így DMC nem fogja a ZBS futásokat tanulni sztem.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Full practice:

RB Mike Goodson (toe)
RB Taiwan Jones (knee)
OT Jared Veldheer (elbow)
DE Matt Shaughnessy (shoulder)
DT Desmond Bryant (elbow)
RB Darren McFadden (shoulder)

Limited practice:

C Stefen Wisniewski (ankle)
OT Willie Smith (ankle)
DE Dave Tollefson (shoulder)
DT Richard Seymour (knee)
LB Travis Goethel (back)
LB Rolando McClain (toe)
PK Sebastian Janikowski (groin)

Did not practice:

OT Khalif Barnes (groin)
LB Keenan Clayton (shoulder)
CB Shawntae Spencer (foot)
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Hát azért annyira nem jó még a srác hiába volt egy INT-je, meg egy PD-je. A rá menő passzok általában mindig elkapással végződnek. 23-at dobtak rá és ebből 20 elkapás lett 243 yardért. Volt róla egy TD is, így 107,1 a QB rating ellene.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
 www.nationalfootballpost.com/Julio-vs-Nnamdi.html
érdekes elemzés Aso egyik engedett TDről...
Ami miatt meglep a dolgo az az, h ez man coverageból történt amiben nálunk állat volt. Az író több technikai hibát is kiemel...Aso volt aki 100%os technikával tolta mindig a dolgot...kor utolérte? elvesztette a motivációt?
Nem tudom, de amióta Phillyben van nem igazán közelíti meg az itteni szintjét...ok, h más a séma, de ez a play pl sima man cover volt...Rolni
azért az ami most Philyben megy...sok játékost megvisel ott. Amadeus91
Persze biztos, de pont Aso-t? Itt milyen szart kellett elviselnie évről évre és mégis top formában volt végig...
Kicsit mondjuk sajnálom, h lelépett tőlünk egy nagy, esélyes csapathoz, aztán ők elkezdtek visszafele menni, mi meg talán elindultunk felfele...Rolni
Egyszerűen leeresztett. Nem csak Julio verte meg nagyon, de mások is komoly fejtörést okoznak neki. Egyedül Megatron ellen voltak jó pillanatai idén, de az is csak 3 negyedig tartott. Tavaly sem volt jó...vhogy nem fekszik neki az Eagles pedig Ő is ide akart jönni anno.
Más. Joselio Hanson , hogy teljesít nálatok? Bevált? Elég jó nickel cornernek tartom...azért kérdezem.Greengo
Elejen kicsit vilagtalanul mozgott, de uj rendszerben ez elfogadhato sztem. Mostanra korrekt opcio lett nickelben. Atlanta ellen volt szep INTje, Jags ellen fumble recoveryje. Kivancsi leszek mi lesz a szerepe ha Bartell es Spencer visszaternek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
 www.nationalfootballpost.com/Julio-vs-Nnamdi.html
érdekes elemzés Aso egyik engedett TDről...
Ami miatt meglep a dolgo az az, h ez man coverageból történt amiben nálunk állat volt. Az író több technikai hibát is kiemel...Aso volt aki 100%os technikával tolta mindig a dolgot...kor utolérte? elvesztette a motivációt?
Nem tudom, de amióta Phillyben van nem igazán közelíti meg az itteni szintjét...ok, h más a séma, de ez a play pl sima man cover volt...Rolni
azért az ami most Philyben megy...sok játékost megvisel ott. Amadeus91
Persze biztos, de pont Aso-t? Itt milyen szart kellett elviselnie évről évre és mégis top formában volt végig...
Kicsit mondjuk sajnálom, h lelépett tőlünk egy nagy, esélyes csapathoz, aztán ők elkezdtek visszafele menni, mi meg talán elindultunk felfele...Rolni
Egyszerűen leeresztett. Nem csak Julio verte meg nagyon, de mások is komoly fejtörést okoznak neki. Egyedül Megatron ellen voltak jó pillanatai idén, de az is csak 3 negyedig tartott. Tavaly sem volt jó...vhogy nem fekszik neki az Eagles pedig Ő is ide akart jönni anno.
Más. Joselio Hanson , hogy teljesít nálatok? Bevált? Elég jó nickel cornernek tartom...azért kérdezem.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Habár minket nem érint az eltiltása végett de a Bucs elcserélte A. Talib-ot Pats-el.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Támadásban eddig a Raiders 473 snappet játszott, ebből az összesben fenn volt Palmer mint irányító.

Passzjátékot 285-t hívtak (60,3%) ebből 4-szer futott Palmer és 12-szer sackelték, így 269 tényleges próbálkozása volt. Ebből sikeres volt 162 (60,2%), 1965 yard, 9 TD, 5 INT és 18 elejtett labda. Volt egy spike-ja valamint 3 oldalra kidobott labdája és négy olyan amibe beleért a fal.

Az elkapók statisztikája:
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
a Tampa védelme utolsó előtti a passz ellen (300+ passzolt yard meccsenként), viszont első a futás ellen (3,5ös átlag). az edzőjük, Schiano, aki szerintem jó edző dicsérte Wheelert és Burrist.
deyell
Az az "utolsó előtti" passzvédelem 86.1-es ratinget enged az ellenfélnek, 9 TD-t kaptak és van 10 INT-jük, szal nem rossz az a passD, csak futni ellenük nem igazán lehet, ezért sok a passzkísérlet ellenük (38.3, 5. legmagasabb a ligában).empty taxi
mindenesetre, most hogy se Talib, se Wright nem játszik, csak könnyebb lesz ellenük. Wrightot ha nem is tiltják el, sem biztos, hogy fog játszani, mert az achillesével vannak gondok. Barbert visszarakják CB-nek akkor, ha jól sejtem? a másik meg a rookie Leonard Johnson lesz.

itt a lényeg az lesz, hogy a támadófal melyik arcát mutatja. ha azt, amit a Jags ellen, akkor baj lesz, de ha a Chiefs ellenit, akkor nyerünk.deyell
Akkor nyerhetünk...
Nagyobb kérdés sztem, h a mi front7-ünk ki tudja-e használni Nicks kiesését. Ahogy olvasom mögötte volt a futójáték nagy része...ha kiesik a futójáték és még nyomás is odaér Freemanhez akkor jók lehetünk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 366
a Tampa védelme utolsó előtti a passz ellen (300+ passzolt yard meccsenként), viszont első a futás ellen (3,5ös átlag). az edzőjük, Schiano, aki szerintem jó edző dicsérte Wheelert és Burrist.
deyell
Az az "utolsó előtti" passzvédelem 86.1-es ratinget enged az ellenfélnek, 9 TD-t kaptak és van 10 INT-jük, szal nem rossz az a passD, csak futni ellenük nem igazán lehet, ezért sok a passzkísérlet ellenük (38.3, 5. legmagasabb a ligában).empty taxi
mindenesetre, most hogy se Talib, se Wright nem játszik, csak könnyebb lesz ellenük. Wrightot ha nem is tiltják el, sem biztos, hogy fog játszani, mert az achillesével vannak gondok. Barbert visszarakják CB-nek akkor, ha jól sejtem? a másik meg a rookie Leonard Johnson lesz.

itt a lényeg az lesz, hogy a támadófal melyik arcát mutatja. ha azt, amit a Jags ellen, akkor baj lesz, de ha a Chiefs ellenit, akkor nyerünk.

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
a Tampa védelme utolsó előtti a passz ellen (300+ passzolt yard meccsenként), viszont első a futás ellen (3,5ös átlag). az edzőjük, Schiano, aki szerintem jó edző dicsérte Wheelert és Burrist.
deyell
Az az "utolsó előtti" passzvédelem 86.1-es ratinget enged az ellenfélnek, 9 TD-t kaptak és van 10 INT-jük, szal nem rossz az a passD, csak futni ellenük nem igazán lehet, ezért sok a passzkísérlet ellenük (38.3, 5. legmagasabb a ligában).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 366
Stevie Brown lett a hét védője az NFC-ben. 5 INT-tel a második a ligában. ez igazából Jackson hibája, hogy elengedte, nem a Palmer trade.

a Tampa védelme utolsó előtti a passz ellen (300+ passzolt yard meccsenként), viszont első a futás ellen (3,5ös átlag). az edzőjük, Schiano, aki szerintem jó edző dicsérte Wheelert és Burrist.

Janikowski az AFC special team játékosa októberben.

Bartell azt mondta Huffnak, hogy sokkal jobb CB, mint safety.

a PFF 8 szerkesztője közül 6 voksol arra, hogy nyerünk a Tampa ellen.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
 www.nationalfootballpost.com/Julio-vs-Nnamdi.html
érdekes elemzés Aso egyik engedett TDről...
Ami miatt meglep a dolgo az az, h ez man coverageból történt amiben nálunk állat volt. Az író több technikai hibát is kiemel...Aso volt aki 100%os technikával tolta mindig a dolgot...kor utolérte? elvesztette a motivációt?
Nem tudom, de amióta Phillyben van nem igazán közelíti meg az itteni szintjét...ok, h más a séma, de ez a play pl sima man cover volt...Rolni
azért az ami most Philyben megy...sok játékost megvisel ott. Amadeus91
Persze biztos, de pont Aso-t? Itt milyen szart kellett elviselnie évről évre és mégis top formában volt végig...
Kicsit mondjuk sajnálom, h lelépett tőlünk egy nagy, esélyes csapathoz, aztán ők elkezdtek visszafele menni, mi meg talán elindultunk felfele...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
 www.nationalfootballpost.com/Julio-vs-Nnamdi.html
érdekes elemzés Aso egyik engedett TDről...
Ami miatt meglep a dolgo az az, h ez man coverageból történt amiben nálunk állat volt. Az író több technikai hibát is kiemel...Aso volt aki 100%os technikával tolta mindig a dolgot...kor utolérte? elvesztette a motivációt?
Nem tudom, de amióta Phillyben van nem igazán közelíti meg az itteni szintjét...ok, h más a séma, de ez a play pl sima man cover volt...Rolni
azért az ami most Philyben megy...sok játékost megvisel ott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
 www.nationalfootballpost.com/Julio-vs-Nnamdi.html
érdekes elemzés Aso egyik engedett TDről...
Ami miatt meglep a dolgo az az, h ez man coverageból történt amiben nálunk állat volt. Az író több technikai hibát is kiemel...Aso volt aki 100%os technikával tolta mindig a dolgot...kor utolérte? elvesztette a motivációt?
Nem tudom, de amióta Phillyben van nem igazán közelíti meg az itteni szintjét...ok, h más a séma, de ez a play pl sima man cover volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Ha már feljött az Atlanta elleni meccs, ott eléggé foglalkoztatva volt Huff (szemben a KC meccsel, ahol egy passz ment felé)

Tehát összesen 12-szer dobott felé Ryan ebből 5 elkapás lett 62 yardért, nem lett TD és 1 INT-et fogott. Valamint 3 deflectionja volt. Bruce
Ez azért szép egy Matt Ryan elle, úgy hogy Julio Jones és Roddy White a kezdő WR páros...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ha már feljött az Atlanta elleni meccs, ott eléggé foglalkoztatva volt Huff (szemben a KC meccsel, ahol egy passz ment felé)

Tehát összesen 12-szer dobott felé Ryan ebből 5 elkapás lett 62 yardért, nem lett TD és 1 INT-et fogott. Valamint 3 deflectionja volt.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
From Pro Football Focus: Last 2 weeks Huff 84 snaps in coverage for Raiders, allowed 1 catch on 7 targets for 2 yardsBruce
Shutdown corner 😊Rolni
Nagykirály Huff, de a teszt majd most jön a hegyi troll elkapók ellen.
Az érdemeit nem kisebbítve mégiscsak Gabbert-Henne-Quinn-Cassel 4es dobált az utóbbi 2 meccsen.
Chiefs ellen nézte valaki Bowe-on volt végig?
Mennyire az ő munkája és mennyire a Qb-k balfaszkodása hogy nem volt róla yard?Barb
Bár nem volt pickje de elég szépen kivette a játékból,asszem azt a statok is hűen tükrözik!
Amúgy meg azt se feletsd el BARB,hogy a fentebb említett csodás négyesen kívül M Ryan is tesztelgette Huff-t CB poszton és minimális yard plusz egy int lett a vége!S azért Ryan elég zsír!
Cubehead
Jogos, folytassa így és all pro lesz😀


több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Bartell es Curry edzenek...
Curry vasarnap mar jatszhat, mig Bartell a Ravens ellen terhet vissza. Spencer es Barnes meg mindig nem edz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!