Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Nem edzett csütörtökön:
Darren McFadden
Tyvon Branch
Darrius Heyward-Bey (ő a legvalószínűbb hogy játszhat hétvégén)
Mike Goodson
Richard Seymour

Limitáltan edzett:
Matt Giordano
Richard Gordon
Sebastian Janikowski

Teljes edzést végzett:
Khalif Barnes (valószínűleg ő lesz a kezdő RT)
Brandon Myers
Marcel Reece

A secondary-t sújtó sérülések miatt, valszeg Huff FS-t fog játszani. Branch sérülése miatt pedig Mike Mitchell fog valószínűsíthetően kezdeni SS poszton és az ő feladata lesz Jimmy Graham semlegesítése...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Jano vezeti az AFC kickereket pro bowl votingban, idén is állat, de már az utóbbi 3 év alapján ott a helye (nem mintha sokat számítana de apró öröm)Barb
Idén még csak egyet hibázott, azt is rekord távból.
Szerintem még All-Pro is lehet.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Hali!

Újra itthon. Meccset nem láttam, de ahogy nézem az értékeléseket nem is baj...

Fontos dolog, ne felejtsük:
Nagyon fontos dolog az állandóság!
Van egy GMünk egy min 4 éves tervvel, programmal.
Ehhez keresett egy megfelelő HC-t. Neki is van sztem legalább 2 abszolút biztos éve, de ha nincs gubanc ő is marad hosszútávon. Ez nagyon fontos. A sikeres csapatok nem cserélgetik a GM, HC párost.

Allen staff gyűjtése nem volt ideális, mert kicsit későn lett kinevezve.
DCnek választott egy fiatal energikus roppant értelmes, de rutintalan embert. Mivel ő is D ember ezért jónak tűnik a választás, hiszen együtt felépítik a D-t, tud segíteni a playcallba is (ha nem is meccsen közvetlenül, de értékelésben, felkészülésben biztos). Ahogy Tarver fejlődik mint DC egyre jobb lesz a védelem (persze kell mellé a csapatépítés).

OC posztra olyan ember kellett aki rutinos, nem szorul segítségre, hiszen Allen nem O szaki. Okosan meghagyták Saunderst segítségnek. Knapp volt nagyjából az egyetlen elérhető WC-ZB ember aki hajlandó volt egy ilyen fiatal "no name" HC alá jönni. Lehet Knappot kutyázni, de azért az, hogy a fal ennyire szétesett run block terén nem csak az ő sara. Az ő offense alapvetően a futásra épülne...
Sztem a legnagyobb gond az OL edzővel van és a sérülésekkel (Wiz, Barnes) van. Knapp lecserélhető, de a stabilitás miatt nem biztos, h az lesz a legjobb út. Sztem kéne egy új OL edző, hozni kell még pár OL-t és jövőre a (remélhetőleg) javuló D mellé egy futásra is alkalmas CP vezette O-t felrakni. Ez már a középcsapatok szintjére hozhatna minket. Onnan jöhet a következő ugrás.
OL szempontból Brisiel igazolás idegesít, de neki sem mindegy ki van mellette RT poszton, várjuk meg mit tudnak majd a hátralévő részben Barnes-al.

D oldalon sok a gyenge teljesítmény. Lesz is nagy mozgás sztem offseasonban. Jó offseason, kevesebb sérülés, DC fejlődés jövőre életképes D-t eredményezhet már.


Én összességében, persze a meccseken dühöngök, de nem elfogadom ezt a szezont mint rebuilding, új kezdet...
Ha jövőre sem muzsikálunk jobban, akkor leszek majd ideges.
Rolni

Jó látni ill olvasni,hogy valaki más is hasonlóan gondolkodik akkor, mint én.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Hali!

Újra itthon. Meccset nem láttam, de ahogy nézem az értékeléseket nem is baj...

Fontos dolog, ne felejtsük:
Nagyon fontos dolog az állandóság!
Van egy GMünk egy min 4 éves tervvel, programmal.
Ehhez keresett egy megfelelő HC-t. Neki is van sztem legalább 2 abszolút biztos éve, de ha nincs gubanc ő is marad hosszútávon. Ez nagyon fontos. A sikeres csapatok nem cserélgetik a GM, HC párost.

Allen staff gyűjtése nem volt ideális, mert kicsit későn lett kinevezve.
DCnek választott egy fiatal energikus roppant értelmes, de rutintalan embert. Mivel ő is D ember ezért jónak tűnik a választás, hiszen együtt felépítik a D-t, tud segíteni a playcallba is (ha nem is meccsen közvetlenül, de értékelésben, felkészülésben biztos). Ahogy Tarver fejlődik mint DC egyre jobb lesz a védelem (persze kell mellé a csapatépítés).

OC posztra olyan ember kellett aki rutinos, nem szorul segítségre, hiszen Allen nem O szaki. Okosan meghagyták Saunderst segítségnek. Knapp volt nagyjából az egyetlen elérhető WC-ZB ember aki hajlandó volt egy ilyen fiatal "no name" HC alá jönni. Lehet Knappot kutyázni, de azért az, hogy a fal ennyire szétesett run block terén nem csak az ő sara. Az ő offense alapvetően a futásra épülne...
Sztem a legnagyobb gond az OL edzővel van és a sérülésekkel (Wiz, Barnes) van. Knapp lecserélhető, de a stabilitás miatt nem biztos, h az lesz a legjobb út. Sztem kéne egy új OL edző, hozni kell még pár OL-t és jövőre a (remélhetőleg) javuló D mellé egy futásra is alkalmas CP vezette O-t felrakni. Ez már a középcsapatok szintjére hozhatna minket. Onnan jöhet a következő ugrás.
OL szempontból Brisiel igazolás idegesít, de neki sem mindegy ki van mellette RT poszton, várjuk meg mit tudnak majd a hátralévő részben Barnes-al.

D oldalon sok a gyenge teljesítmény. Lesz is nagy mozgás sztem offseasonban. Jó offseason, kevesebb sérülés, DC fejlődés jövőre életképes D-t eredményezhet már.


Én összességében, persze a meccseken dühöngök, de nem elfogadom ezt a szezont mint rebuilding, új kezdet...
Ha jövőre sem muzsikálunk jobban, akkor leszek majd ideges.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Jano vezeti az AFC kickereket pro bowl votingban, idén is állat, de már az utóbbi 3 év alapján ott a helye (nem mintha sokat számítana de apró öröm)


több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
"The Raiders have signed LB Omar Gaither."
több mint 11 éve
hum 49
Ez 2010-ben történt (igaz nem ma) 59 pontot nyomtunk a denveri szamaraknak seahawksnak 33-at és a chiefsnek 23-at. TST
Bocs, azt hittem a tavalyi első 3 fordulóról írtál.

"Kéne 11 védő és megtanulni átvenni a snapet, amúgy minden király."
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Lehet Dömét alkalmaznám DC-nek 😀

Már csak egy jó OC kellene...Bruce
Igazából lassan CB-nek is már beférnék amiket ezek művelnek 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
TST
3 meccs alatt 100 pont körül hoztunk anno.
De ez mégis csak 2-1 -re volt elég és nem 3-0 -ra.

Minden labdajátékban az eredményes szereplés alapja a megfelelő védekezés. Amíg ez a D (+ ST D) ilyen, semmi értelme az O-ra akár egy szót is pazarolni. Amíg ott nem lesz a csapat versenyképes, addig DMC, Palmer, Pryor vagy Z/PBS úgyis teljesen mindegy.

De ha valaki tudna egy ellenpéldát (20-on kívül rangsorolt D és a csapat mégis top12), szívesen veszem (akár más major sportból is).hum
Ez 2010-ben történt (igaz nem ma) 59 pontot nyomtunk a denveri szamaraknak seahawksnak 33-at és a chiefsnek 23-at. Ez 115 pont és mind a 3 meccset behúztuk. És most megismétlem magam! Abban a szezonban nagyon erősnek éreztem a csapatot. Tényleg nagyon erősnek, csak senki sem foglalkozott vele. Azt hiszem JC a következő Steelers meccsen lesérült és onnan végünk volt...TST
Én inkább a tavalyi csapatnál éreztem olyat, hogy ha JC nem sérül meg akkor akár még a PO is meglehetett volna. Meg nem beszélve arról, hogy akkor marad egy első körünk is.
JC sérülése után volt az ominózus 6 INT-es KC elleni meccs, amit az akkori állapotunkban JC-vel nyertünk volna, majd onnan már persze nehéz megmondani mi lett volna JC vezetésével. De egy 5-2-es mérleg elég kecsegtető lett volna a PO szempontjából, főleg hogy akkor nagyon szoros volt a csoportunk és egyik csapat sem volt éppen TOP formában.

De ez már N if L kategória! 😊
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
TST
3 meccs alatt 100 pont körül hoztunk anno.
De ez mégis csak 2-1 -re volt elég és nem 3-0 -ra.

Minden labdajátékban az eredményes szereplés alapja a megfelelő védekezés. Amíg ez a D (+ ST D) ilyen, semmi értelme az O-ra akár egy szót is pazarolni. Amíg ott nem lesz a csapat versenyképes, addig DMC, Palmer, Pryor vagy Z/PBS úgyis teljesen mindegy.

De ha valaki tudna egy ellenpéldát (20-on kívül rangsorolt D és a csapat mégis top12), szívesen veszem (akár más major sportból is).hum
Ez 2010-ben történt (igaz nem ma) 59 pontot nyomtunk a denveri szamaraknak seahawksnak 33-at és a chiefsnek 23-at. Ez 115 pont és mind a 3 meccset behúztuk. És most megismétlem magam! Abban a szezonban nagyon erősnek éreztem a csapatot. Tényleg nagyon erősnek, csak senki sem foglalkozott vele. Azt hiszem JC a következő Steelers meccsen lesérült és onnan végünk volt...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
röhögjünk magunkon:

 gifsound.com/?gif=http%3A%2F%2Fassets.sbnation.com%2Fassets%2F1719095%2Fballallover.gif&sound=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DMK6TXMsvgQg&start=0deyell
Viccen kívül eredményközvetítőben írtam hogy kéne egy Benny Hill rólunk a Ravens ellen ezek szerint másnak is feltűnt😀Barb
Isten se mossa le rólad, hogy Te csináltad 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
röhögjünk magunkon:

 gifsound.com/?gif=http%3A%2F%2Fassets.sbnation.com%2Fassets%2F1719095%2Fballallover.gif&sound=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DMK6TXMsvgQg&start=0deyell
Viccen kívül eredményközvetítőben írtam hogy kéne egy Benny Hill rólunk a Ravens ellen ezek szerint másnak is feltűnt😀


több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
röhögjünk magunkon:


choose life
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
patriotsBlack_Adder
Ott a pont.
hum, most Te sorolj fel, légy szíves, olyan csapatokat a közelmúltból, amelyeknek 20-on kívül rangsorolt támadóik vannak és a csapat mégis top12.tomi-tomi
Én erről egy szót sem írtam. Természetes, hogy a meglévő erős/közepes D mellé kell a jó O is. (Pl. RexG + Bears)hum
Akkor félreértettelek. Ezt írtad:
Minden labdajátékban az eredményes szereplés alapja a megfelelő védekezés. Amíg ez a D (+ ST D) ilyen, semmi értelme az O-ra akár egy szót is pazarolni. Amíg ott nem lesz a csapat versenyképes, addig DMC, Palmer, Pryor vagy Z/PBS úgyis teljesen mindegy.

De ha valaki tudna egy ellenpéldát (20-on kívül rangsorolt D és a csapat mégis top12), szívesen veszem (akár más major sportból is).hum
Te kértél ellenpéldát. Úgy gondoltam, hogy akkor van a tarsolyodban példa (ami igazolja az állításodat).

Szvsz távolról sem igaz az amerikai fociban, többek között a szabályváltozások miatt, hogy az eredményes szereplés alapja a megfelelő védekezés. Az is egy lehetséges út. De manapság egy TOP5 Off. hamarabb, nagyobb eséllyel viszi be a csapatát a PO-ba, mint egy TOP5 Def. Tavaly nagyjából a Pats védelmét hasonlóan értékelték, mint a Jags támadóit. A "kiegészítő" egységek ligaelitek voltak. Mégis más mérleget, eredményt értek el.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
hum 49
patriotsBlack_Adder
Ott a pont.
hum, most Te sorolj fel, légy szíves, olyan csapatokat a közelmúltból, amelyeknek 20-on kívül rangsorolt támadóik vannak és a csapat mégis top12.tomi-tomi
Én erről egy szót sem írtam. Természetes, hogy a meglévő erős/közepes D mellé kell a jó O is. (Pl. RexG + Bears)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
TST
3 meccs alatt 100 pont körül hoztunk anno.
De ez mégis csak 2-1 -re volt elég és nem 3-0 -ra.

Minden labdajátékban az eredményes szereplés alapja a megfelelő védekezés. Amíg ez a D (+ ST D) ilyen, semmi értelme az O-ra akár egy szót is pazarolni. Amíg ott nem lesz a csapat versenyképes, addig DMC, Palmer, Pryor vagy Z/PBS úgyis teljesen mindegy.

De ha valaki tudna egy ellenpéldát (20-on kívül rangsorolt D és a csapat mégis top12), szívesen veszem (akár más major sportból is).hum
patriotsBlack_Adder
Saints, Packers, Colts (nem a tavalyi!) stb.

hum, most Te sorolj fel, légy szíves, olyan csapatokat a közelmúltból, amelyeknek 20-on kívül rangsorolt támadóik vannak és a csapat mégis top12.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
TST
3 meccs alatt 100 pont körül hoztunk anno.
De ez mégis csak 2-1 -re volt elég és nem 3-0 -ra.

Minden labdajátékban az eredményes szereplés alapja a megfelelő védekezés. Amíg ez a D (+ ST D) ilyen, semmi értelme az O-ra akár egy szót is pazarolni. Amíg ott nem lesz a csapat versenyképes, addig DMC, Palmer, Pryor vagy Z/PBS úgyis teljesen mindegy.

De ha valaki tudna egy ellenpéldát (20-on kívül rangsorolt D és a csapat mégis top12), szívesen veszem (akár más major sportból is).hum
patriots

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
hum 49
TST
3 meccs alatt 100 pont körül hoztunk anno.
De ez mégis csak 2-1 -re volt elég és nem 3-0 -ra.

Minden labdajátékban az eredményes szereplés alapja a megfelelő védekezés. Amíg ez a D (+ ST D) ilyen, semmi értelme az O-ra akár egy szót is pazarolni. Amíg ott nem lesz a csapat versenyképes, addig DMC, Palmer, Pryor vagy Z/PBS úgyis teljesen mindegy.

De ha valaki tudna egy ellenpéldát (20-on kívül rangsorolt D és a csapat mégis top12), szívesen veszem (akár más major sportból is).hum
Pl. a következő ellenfelünk.
Offense 4., defense 32. (yrds/gm)BMG
Úgy értettem, hogy eredményesség szempontjából top12, nem O-téren. Ligaszinten a NO csak 20. Így nézve mi is épp top12 lennénk.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
TST
3 meccs alatt 100 pont körül hoztunk anno.
De ez mégis csak 2-1 -re volt elég és nem 3-0 -ra.

Minden labdajátékban az eredményes szereplés alapja a megfelelő védekezés. Amíg ez a D (+ ST D) ilyen, semmi értelme az O-ra akár egy szót is pazarolni. Amíg ott nem lesz a csapat versenyképes, addig DMC, Palmer, Pryor vagy Z/PBS úgyis teljesen mindegy.

De ha valaki tudna egy ellenpéldát (20-on kívül rangsorolt D és a csapat mégis top12), szívesen veszem (akár más major sportból is).hum
Pl. a következő ellenfelünk.
Offense 4., defense 32. (yrds/gm)BMG
Bocs, hogy beleszólok, de nem is vagyunk jelenleg top12 csapat...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
TST
3 meccs alatt 100 pont körül hoztunk anno.
De ez mégis csak 2-1 -re volt elég és nem 3-0 -ra.

Minden labdajátékban az eredményes szereplés alapja a megfelelő védekezés. Amíg ez a D (+ ST D) ilyen, semmi értelme az O-ra akár egy szót is pazarolni. Amíg ott nem lesz a csapat versenyképes, addig DMC, Palmer, Pryor vagy Z/PBS úgyis teljesen mindegy.

De ha valaki tudna egy ellenpéldát (20-on kívül rangsorolt D és a csapat mégis top12), szívesen veszem (akár más major sportból is).hum
Pl. a következő ellenfelünk.
Offense 4., defense 32. (yrds/gm)
több mint 11 éve
hum 49
TST
3 meccs alatt 100 pont körül hoztunk anno.
De ez mégis csak 2-1 -re volt elég és nem 3-0 -ra.

Minden labdajátékban az eredményes szereplés alapja a megfelelő védekezés. Amíg ez a D (+ ST D) ilyen, semmi értelme az O-ra akár egy szót is pazarolni. Amíg ott nem lesz a csapat versenyképes, addig DMC, Palmer, Pryor vagy Z/PBS úgyis teljesen mindegy.

De ha valaki tudna egy ellenpéldát (20-on kívül rangsorolt D és a csapat mégis top12), szívesen veszem (akár más major sportból is).
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Goethelnek szerintem is vége. Sokáig vártam, hogy majd robbant, de sajnos rá is úgy emlékezhetünk hogy egy sérülékeny játékos, aki long snapperként szar volt 😀

Taiwanban nem bíznak, mert nem labdabiztos. Viszont (már megint) a spec team-ben meg számítanak rá, mert nagyon gyors játékos.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Igazság szerint én rohadtul csalódott voltam amikor Knapp lett újra az OC, de gondoltam hátha most összejön vele egy jó O#. Egyenlőre úgy látszik nem megy, de ezt rá lehet húzni az OL-ra. Ha az működne és lenne futás is akkor kell majd értékelni, hogy milyen a playcall. Hívhat ő jó playt, ha a fal nem nyit utat és DMC belefut az első védőbe. Én most ott tartok, hogy bárkit fel lehet áldozni. Tőlem mehet DMC, DHB Ford, McClain, Huff, Lechler, Kelly, Seymour vagy Shaughnessy, stb... nem számít, pedig van akit kedvelek közülük, sőt a jelenlegi csapatból nagyon sok szimpatikus játékos van, de ebben a formában nem sikeres a csapat és már jó ideje nem az, így váltani kell!

Branch kiesése nagy baj lenne, de ha nem egészséges akkor inkább pihenjen.

DMC és Goodson kiesésével számomra érthetetlen, hogy Jones miért nem futott többet a Ravens ellen. Reece mint RB1 érdekes ötlet volt, a PS-ből felhívott Stewart is többet futott mint Taiwan... ha ennyire nem bíznak benne akkor minek tartjuk?

Goethel megint IR-re ment, sztem ezzel vége is a karrirjének.

Giordano játéka is kérdéses, mert agyrázkódást szenvedett. Se ő se Branch... érdekes sec lesz itt Brees ellen!

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Meghúzódott a nyaka Branch-nek! Még nem tudni mennyire súlyos a dolog, de nagy vérveszteség lenne ő is még ráadásként.

Ami bizonyosnak látszik, hogy DMC még nem fog játszani most hétvégén a Saints ellen.

Nem túl jó előjelek, de majd meglátjuk mit írnak a mai edzés után
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Knappes részhez annyit hogy hiába megy a passz jobban mint néhány éve ezt negálja az hogy 0 a futás.
Nem lehet értékelni egy olyan offenset ami nem képes minimum szinten felépíteni a futójátékot, ennyi.
Amíg ilyen 3,x átlaggal futunk szerintem ne is merüljön föl senkiben hogy akár NFL alsóátlag offensünk van, ez a véleményemBarb
Barb írtam én is,hogy hiába megy jól jelenleg a passz, amíg nincs futás és jobb red zone offenseünk addig arányaiban marad az állás.
Csak arra akartam rá mutatni,hogy önmagában a rendszer tud sikeres lenni.Na meg persze az sem ártana,ha nem Knapp hívná a játékokat de majd meglátjuk jövőre mi lesz!! 😊