Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló! TST
köcsög 😀

Legalább ne a Pats topicba menj, hanem akkor a Texansba vagy valami szimpatikusabb csapatba! 😀Bruce
Tuck rule rémlik ember?? Pats topic menj már...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló! TST
köcsög 😀

Legalább ne a Pats topicba menj, hanem akkor a Texansba vagy valami szimpatikusabb csapatba! 😀Bruce
nehogymá más csapatot erősítsünk, tessék tovább is szenvedni itten, erre szerződtünk he! 😀 "majdjövőre"

(Ja visszatértem, sajnos nem nagyon jutott eszembe a jelszavam, de most végre sikerült rájönnöm! 😀)



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló! TST
köcsög 😀

Legalább ne a Pats topicba menj, hanem akkor a Texansba vagy valami szimpatikusabb csapatba! 😀
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Amúgy a következő offseason egyértelműen a Dről fog szólni sztem.
Igaz, h legtöbben Knapp fejét követelik\jük, de azért az látszik sztem, hogy ha a falon tudnak javítani (OL edző, OL depth) főleg futás terén akkor olyan nagyon oda nem kell ember.
Védelembe pedig jöhet a teljes csere, akár Sey-Kelly elküldésével, Shaggy elengedésével, séma váltással...bármi ami a hosszútávú tervekkel összevág.
Érdekes lesz.Rolni
Egyetértek, a drafton pedig jó lenne valami Peppers/SuperMario szerű 2méteres vadállat😀Barb
Nekem most Lotulelei a favoritom, bár ő "csak" 193 cm magas és 147 kg, de sztem elég jól nyomja! Meg amúgy is tongai, azokat meg csipázom 😀

Sztem TOP 10-ben lesz, szóval mi is ott draftolunk, tehát elérhető lesz nekünk szerintem.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Mark Davis a helyzetről, hátműtétről:
 www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/11/18/mark-davis-embarrassed-disappointed-in-teams-play/

Tetszik a hozzáállása.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
mind1, elején vagyunk az építkezésnek.Amadeus91
Tíz éve. 😛ulpianus
Igen is meg nem is. AL ignorálta a gondokat, nem áltunk neki építkezni a SB zakó óta. Minden offseasonban megpróbálta egycsapásra megoldani a dolgokat...
Most igazi építkezés van, de eddig keserves a dolog.
Rolni
nem akart már finomkodni, azonnali sikert akart a zakó után.

mindenesetre most tényleg minden új. Van project QB, egy raklap fiatal, jövőre lesz pick is, pár év alatt helyrebillen teljesen a cap is, jó a GM, fiatal HC. Majd alakul ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Amúgy a következő offseason egyértelműen a Dről fog szólni sztem.
Igaz, h legtöbben Knapp fejét követelik\jük, de azért az látszik sztem, hogy ha a falon tudnak javítani (OL edző, OL depth) főleg futás terén akkor olyan nagyon oda nem kell ember.
Védelembe pedig jöhet a teljes csere, akár Sey-Kelly elküldésével, Shaggy elengedésével, séma váltással...bármi ami a hosszútávú tervekkel összevág.
Érdekes lesz.Rolni
Egyetértek, a drafton pedig jó lenne valami Peppers/SuperMario szerű 2méteres vadállat😀


több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Amúgy a következő offseason egyértelműen a Dről fog szólni sztem.
Igaz, h legtöbben Knapp fejét követelik\jük, de azért az látszik sztem, hogy ha a falon tudnak javítani (OL edző, OL depth) főleg futás terén akkor olyan nagyon oda nem kell ember.
Védelembe pedig jöhet a teljes csere, akár Sey-Kelly elküldésével, Shaggy elengedésével, séma váltással...bármi ami a hosszútávú tervekkel összevág.
Érdekes lesz.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
mind1, elején vagyunk az építkezésnek.Amadeus91
Tíz éve. 😛ulpianus
Az is igaz mondjuk, de most tényleg új lett minden! Eddig csak azt állították, hogy az elején vagyunk, de mindig ugyanaz volt. Ha most is ez lesz, akkor megállja a mondatod a helyét itt! 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
mind1, elején vagyunk az építkezésnek.Amadeus91
Tíz éve. 😛ulpianus
Igen is meg nem is. AL ignorálta a gondokat, nem áltunk neki építkezni a SB zakó óta. Minden offseasonban megpróbálta egycsapásra megoldani a dolgokat...
Most igazi építkezés van, de eddig keserves a dolog.

OL blokkolása javult, de majd kiderül, h ez a Saints run D miatt vagy esetleg Barnes miatt van. Esetleg amiatt, h Reece jobb ZBS RB mint DMC 😊

Amúgy Reece nálam DMC, Goodson visszatérése után is kapna futásokat bőven. Neki legalább megy. Meg a rookie srác is egész bíztatóan mozog eddig...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
mind1, elején vagyunk az építkezésnek.Amadeus91
Tíz éve. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
mind1, elején vagyunk az építkezésnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Az a rossz, h nem látok fejlődést...Rolni
Apró vigasz de a fal nem blokkolt olyan mocskosan szarul futásnál mint eddig. Reece meg simán all pro fullback és pont. Kevésbé fontos pozíciókban jól állunk 😊


több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Az a rossz, h nem látok fejlődést...Rolni
Hát igen, most minden elromlik, ami elromolhat.
Talán a volt csapata ellen összeszedi magát Palmer.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Az a rossz, h nem látok fejlődést...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Akkor a McClain probléma megoldva, most már csak jól kéne játszania. 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
McClainnel szemben ejtették a vádakat.

ÉLJEN!

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Joe Vitt nyilatkozata D. Allen-ről:

"There’s not a more qualified guy to be coaching a team than Dennis Allen right now," Vitt told Bay Area reporters on a conference call this week. "I say that because Dennis Allen was here with us in 2006. Dennis Allen is smart. Dennis Allen has great people skills. Dennis Allen knows how to teach, motivate, and inspire. Dennis Allen is not going to go off the cuff or off the reservation by saying or doing dumb things.

"He’s going to have his football team focused, and he’s going to have them get better."



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Szerintem a két DT közül Kelly az értékesebb, Seymour már eléggé le van amortizálva. Igaz együtt jobban teljesítenek, meg Seymour jó vezér, de ha csak a pálya széléről csinálja, azért nem kéne annyi pénzt adni. Kelly szerződésén meg alakítsanak, aztán ha mást nem is csinál, legalább útban van...

DMC-t 2010 után kellett volna eltrédelni jó pénzért, mert tavaly sérült volt, most meg nem megy neki (és sérült), szerintem nem kapnánk érte túl sokat. Még egy évig maradhatna, hátha végre összejön minden.
McClain szerintem mehet amerre lát, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket...

McKenzie megoldja majd a dolgokat, nyilván lesznek áldozatok, de bízom az eddigi döntéseiben - kivéve a CB-dolgokat -, hosszútávon szerintem sikeres lesz ő is, meg a csapat is.BMG
Futás ellen sajnos sokszor útban sincs(enek). Nehéz kérdés, mert azért pass rusher DT szerepben mindkettő oda tudja magát tenni. 1ik ha marad Bryant-el erős rotációban rendben lehet a dolog, de ehhez kell, h Des normális pénzért maradjon, ill. hogy a maradó öreg is csökkentsen.

DMC-ért nem fogunk túl sokat kapni, a sérülékenysége miatt, de egy PBS-t játszó csapat számára ahol van mellé egy másik RB-is nagy fegyver lehetne. Más kérdés, h hova fér be a cap alá egy ilyen játékos...Atlantában például állat lenne Turner előtt sztem és megmutatták, h hajlandóak jó playáért sokat áldozni (Julio Jones trade)...
Ha egy 2. kört kapnánk érte lehetne örömtáncot járni 😊

Én is bízom RMben. Eddig főleg a draft tetszett, meg az amilyen tökösen nekiállt takarítani. FA igazolásai eddig fele-fele kb, de a lényeg a draft lesz vele hosszútávon úgyis 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Szerintem a két DT közül Kelly az értékesebb, Seymour már eléggé le van amortizálva. Igaz együtt jobban teljesítenek, meg Seymour jó vezér, de ha csak a pálya széléről csinálja, azért nem kéne annyi pénzt adni. Kelly szerződésén meg alakítsanak, aztán ha mást nem is csinál, legalább útban van...

DMC-t 2010 után kellett volna eltrédelni jó pénzért, mert tavaly sérült volt, most meg nem megy neki (és sérült), szerintem nem kapnánk érte túl sokat. Még egy évig maradhatna, hátha végre összejön minden.
McClain szerintem mehet amerre lát, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket...

McKenzie megoldja majd a dolgokat, nyilván lesznek áldozatok, de bízom az eddigi döntéseiben - kivéve a CB-dolgokat -, hosszútávon szerintem sikeres lesz ő is, meg a csapat is.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Akit érdekel a salary cap, dead money téma:
 www.nationalfootballpost.com/Dead-money-disasters.html
Sztem remek cikk!
Colt, Cowboys és mi vagyunk a dead moneyban legérintettebbek.

Aki nem akarja átolvasni annak a számok:
Raiders összes dead money: 28.114.475
Routt dead money: 10.785.334
Wimbley dead money: 9.900.000
Boss dead money: 2.000.000
Henderson dead money: 1.500.000

Azért ez a 28M nem kis akadályokat okozott RMnek idei offseasonban.
Kérdés mi lesz jövőre...érdekes lesz ki lesz elküldve, ki lesz alakítva (akár hosszabbítva), kit hagy érintetlenül...
Tippjeim:
Kelly és Seymour közül legalább az egyik megy amerre lát, de a másik is csak akkor maradhat, ha alakít.
Huff esete is érdekes, de van vele együtt is elég lyuk a secondaryban. Sztem marad, max ismét alakítanak.
DHB sztem hosszabbíthat. Pénze túl sok lenne 2013, viszont hosszútávon hasznos tag lesz\lehet.
DMC lehet az akit hagynak ahogy van, hiszen vele a hosszabbítás nem lenne olcsó és sérülések, ZB miatt rizikós is, de másképp meg nem nagyon lehet alakítani, mert utsó évébe lép. Nála a trade fel kell, h merüljön mint opció sztem.
Palmer esete is érdekes. Benyomjuk a cap alá még 2 évig és aztán elengedjük? Idén átalakítjuk még és jövőre kivágjuk?
Hosszabbítunk vele?
Brisiel és Branch RM dealeken vannak, de cap hely érdekében bármikor alakíthatóak kissé...
McClain esete is érdekes lesz...

Nem fogunk unatkozni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Azert ennyi serulesunk nem tudom mikor volt utoljara...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
És ki lesz a másik CB?
Én lélekben már készülök egy 60+-os vereségre, de akár egy Steelers ellenihez hasonló meccs is lehet belőle.

Kíváncsi leszek, Barnes visszatérése mennyit javít majd a futáson - mert passznál nyilván jobb lesz, mint Smith.
Amúgy, ha marad a futójáték és Palmer még 10 yardot rápakol a meccsenkénti átlagára, még az 5000 passzolt yard is meglehet...