Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
 www.reviewjournal.com/sports/raiders/raiders-more-versatile-offensively-but-one-major-hole-remains-2323869/
Surda
Darrisaw csak LT-t játszott egyetemen, így lenne azért némi gond az átállással szerintem, de amúgy sem hiszem, hogy 17. helyen elérhető lesz.
Teven Jenkins plug and play RT-nek tűnik, Ő lesz szerintem a pick.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
 www.reviewjournal.com/sports/raiders/raiders-more-versatile-offensively-but-one-major-hole-remains-2323869/
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Ted Nguyent kövessétek twitteren, a stratégiai okosodás mellett a Raiders-szel kiemelten foglalkozik, ő pl rögtön írta, hogy kamu a hír, mert Campbell mindkét karja szét van tetoválva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Bruce Campbell, korábbi remek tackle-ünk kiüttette magát a Walmartban egy fele akkora ember által. nagy pick volt ő is.


deyell
Alzado forog a sírjában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 535
Bruce Campbell, korábbi remek tackle-ünk kiüttette magát a Walmartban egy fele akkora ember által. nagy pick volt ő is.


deyell
Nem Bruce Campbell van a videón elvileg csak nagyon hasonlít rá.
Rolni
amúgy igen, valszeg nem ő az, csak Fake Albert trollkodott szokás szerint... erre az index is lehozta 😀

 index.hu/sport/amerikaifutball/2021/04/05/bruce-campbell-oakland-raiders-nfl-verekedes-walmart-allkapocstores/

choose life
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bruce Campbell, korábbi remek tackle-ünk kiüttette magát a Walmartban egy fele akkora ember által. nagy pick volt ő is.


deyell
A csávó speed rushból nagyon megverte 🤣
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Bruce Campbell, korábbi remek tackle-ünk kiüttette magát a Walmartban egy fele akkora ember által. nagy pick volt ő is.


deyell
Nem Bruce Campbell van a videón elvileg csak nagyon hasonlít rá.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 535
Bruce Campbell, korábbi remek tackle-ünk kiüttette magát a Walmartban egy fele akkora ember által. nagy pick volt ő is.


choose life
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
a kivágását az ügynöke szellőztette meg, nem?
deyell
Gondolom igen, bár nem teljesen értem a lépést ügynöki oldalról.
Kérték az elengedést, de csere lett. Mázlijuk, hogy nem egy másik vesztes csapatba küldték.
Rolni
Amúgy ez a vesztes csapatozás, amit Gabe leművelt most nem rég.

Má' bocsánat, de amikor évi 9 millióért hozta az átlagot OG-ban, akkor nem gondolt arra, hogy esetleg emiatt IS vesztes a csapat?

Esetleg?
Amadeus
Mondjuk a srác egy rossz szó nélkül tolta a bicót eddig úgy, hogy volt 1 db PO meccse meg győztes szezonja. Azért ez rohadtul nem lehet könnyű és ne legyünk már álszentek, nem Gabe fizetése akadályozott meg minket abban, hogy nyertes csapat legyünk, illetve nem Ő adta magának azt a dealt sem...
Rolni
Ilyet nem is mondtam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
a kivágását az ügynöke szellőztette meg, nem?
deyell
Gondolom igen, bár nem teljesen értem a lépést ügynöki oldalról.
Kérték az elengedést, de csere lett. Mázlijuk, hogy nem egy másik vesztes csapatba küldték.
Rolni
Amúgy ez a vesztes csapatozás, amit Gabe leművelt most nem rég.

Má' bocsánat, de amikor évi 9 millióért hozta az átlagot OG-ban, akkor nem gondolt arra, hogy esetleg emiatt IS vesztes a csapat?

Esetleg?
Amadeus
Mondjuk a srác egy rossz szó nélkül tolta a bicót eddig úgy, hogy volt 1 db PO meccse meg győztes szezonja. Azért ez rohadtul nem lehet könnyű és ne legyünk már álszentek, nem Gabe fizetése akadályozott meg minket abban, hogy nyertes csapat legyünk, illetve nem Ő adta magának azt a dealt sem...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
a kivágását az ügynöke szellőztette meg, nem?
deyell
Gondolom igen, bár nem teljesen értem a lépést ügynöki oldalról.
Kérték az elengedést, de csere lett. Mázlijuk, hogy nem egy másik vesztes csapatba küldték.
Rolni
Amúgy ez a vesztes csapatozás, amit Gabe leművelt most nem rég.

Má' bocsánat, de amikor évi 9 millióért hozta az átlagot OG-ban, akkor nem gondolt arra, hogy esetleg emiatt IS vesztes a csapat?

Esetleg?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
a kivágását az ügynöke szellőztette meg, nem?
deyell
Gondolom igen, bár nem teljesen értem a lépést ügynöki oldalról.
Kérték az elengedést, de csere lett. Mázlijuk, hogy nem egy másik vesztes csapatba küldték.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 535


ezt vajon hogy kell érteni?
deyell
Azt kértem engedjenek ki az UFA piacra és le is jött a médiában, hogy kivágtak, erre trade lett belőle...
Rolni
a kivágását az ügynöke szellőztette meg, nem?

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan


ezt vajon hogy kell érteni?
deyell
Azt kértem engedjenek ki az UFA piacra és le is jött a médiában, hogy kivágtak, erre trade lett belőle...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 535


ezt vajon hogy kell érteni?

choose life
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Twitteren sikerült olvasnom mar olyat is, hogy az ominózus térdelős balhé miatt van, hogy a korábbi full fekete OL-t lecserélték full fehérre...

Az mondjuk senkit ne zavarjon, h Good fekete 😊
A Miller-Incognito-James valóban igazi whitepower baloldal, rendben lesz mostantól Carr védettsége 😀
Rolni
Istenem ezeknek ( már aki
ilyen csodás gondolatokkal tengeti életét) komoly bajuk van. Ez az egész plasztikBLM szarság, Martin Luther King forog a sírjában.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Twitteren sikerült olvasnom mar olyat is, hogy az ominózus térdelős balhé miatt van, hogy a korábbi full fekete OL-t lecserélték full fehérre...

Az mondjuk senkit ne zavarjon, h Good fekete 😊
A Miller-Incognito-James valóban igazi whitepower baloldal, rendben lesz mostantól Carr védettsége 😀
Rolni
Végre visszatértünk a gyökerekhez 😀

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Twitteren sikerült olvasnom mar olyat is, hogy az ominózus térdelős balhé miatt van, hogy a korábbi full fekete OL-t lecserélték full fehérre...

Az mondjuk senkit ne zavarjon, h Good fekete 😊
A Miller-Incognito-James valóban igazi whitepower baloldal, rendben lesz mostantól Carr védettsége 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
1. Teven Jenkins RT
2. Richie Grant FS

Eléggé adja magát...
Rolni
ki a leggyorsabb WR a drafton?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Teams with defensive coaches at @UCF_Football pro-day to checkout DBs Richie Grant, Aaron Robinson, and Tay Godwin:

* Cardinals
* Panthers
* Jaguars
* Raiders
* Dolphins
* Lions


Ezt csak az előző után láttam😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
1. Teven Jenkins RT
2. Richie Grant FS

Eléggé adja magát...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
mikor még elég volt a platóról dübörgő Metallia
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Vic Tafur csinált egy interjút a Kábel baráttal.

Nehéz elveszíteni Hudson-t vagy éppen Gabe-t és Trent-et, de ez az NFL és nagyon izgatott a fal újra építése kapcsán.

Miller-t, James-t és Simpson-t említette, mint core group.

James Max Ungerre emlékezteti és szerinte remekül helyt áll majd. Nick Martin verseny miatt érkezett, mert a verseny nagyon fontos Cable szerint.

Simpson sokat fog fejlődni a teljes offseason során, ami tavaly nagyon hiányzott neki és sokat segít majd Incognito és Good rutinja és tapasztalata is neki. Ez a 3 ember versenyzik az OG posztokért és Good kapcsán nagyon fontos dolog, hogy RT poszton is tud dolgozni.

Brandon Parker sokat fejlődött és ha a lábmunkájával tiszta tud maradni (emlékszünk ugye, amikor rookie évében, de szerintem még második évében is lehetett snap előtt látni a lába állásából, hogy pass vagy run lesz...) akkor versenyben lehet az RT posztért.


Miller ugye adott és a Hudson trade, James hosszabbítás valamint ez a nyilatkozat alapján is azt mondhatjuk, hogy az OC poszt Andre James-é, maximum elveszíteni tudja azt. Ha beég, akkor jöhet Martin, mint "megmentő".
Mellettük az tűnik biztosnak, hogy a Richie, Good, Simpson trióból kerül ki a két kezdő OG-nk. A legjobb az lenne, ha Simpson akkorát fejlődne, hogy öreg Richie apó padra kényszerül, de ehhez azért fel kell kötnie a gatyát John-nak, akinek meggyűlhet szerintem a baja ezzel a zone heavy-bb sémával, mert Ő draft előtt tisztán PBS propectnek volt kijelentve. A valószínűbb szerintem, hogy dolgoznak a lábmunkáján és tanul, fejlődik Richie mögött, aztán beáll, ha Richie lesérül.
Good szerintem RG posztot akkor tudja bukni, ha gebasz van a rookie RT-vel és ki kell mennie a szélre.
Parker remélem közelébe nem kerül a kezdőnek, mert tavaly sem tűnt igazán használhatónak, kétlem hirtelen megtáltosodik.

Nagy valószínűséggel első vagy második körben érkezik az RT-nk, aki remélhetőleg day 1 ready lesz.

Kezdő: Miller-Incognito-James-Good-rookie
Back up: Parker-Simpson-Martin-Martin-Parker egyenlőre, de ez a 8db ember kicsit vékonynak tűnik, még akkor is, ha Good gond esetén RT-t is tud játszani.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Las Vegas Raiders and OT Kolton Miller have agreed to a three-year extension worth more than $18 million per year, per source. Deal includes $42.6 million guaranteed at signing and goes through 2025 (including a fifth-year option) for ascending tackle.

deyell
DMC óta az első 1.körös draft pickünk, aki második szerződést kap a csapattól!

Amúgy rendben lesz ez, ha el nem romlik a srác 😊
Rolni
Pedig tőle fázott mindenki a legjobban

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Van pénz lovéra, Davis nyert ruletten? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...