Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan


ezt vajon hogy kell érteni?
deyell
Azt kértem engedjenek ki az UFA piacra és le is jött a médiában, hogy kivágtak, erre trade lett belőle...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558


ezt vajon hogy kell érteni?

choose life
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Twitteren sikerült olvasnom mar olyat is, hogy az ominózus térdelős balhé miatt van, hogy a korábbi full fekete OL-t lecserélték full fehérre...

Az mondjuk senkit ne zavarjon, h Good fekete 😊
A Miller-Incognito-James valóban igazi whitepower baloldal, rendben lesz mostantól Carr védettsége 😀
Rolni
Istenem ezeknek ( már aki
ilyen csodás gondolatokkal tengeti életét) komoly bajuk van. Ez az egész plasztikBLM szarság, Martin Luther King forog a sírjában.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Twitteren sikerült olvasnom mar olyat is, hogy az ominózus térdelős balhé miatt van, hogy a korábbi full fekete OL-t lecserélték full fehérre...

Az mondjuk senkit ne zavarjon, h Good fekete 😊
A Miller-Incognito-James valóban igazi whitepower baloldal, rendben lesz mostantól Carr védettsége 😀
Rolni
Végre visszatértünk a gyökerekhez 😀

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Twitteren sikerült olvasnom mar olyat is, hogy az ominózus térdelős balhé miatt van, hogy a korábbi full fekete OL-t lecserélték full fehérre...

Az mondjuk senkit ne zavarjon, h Good fekete 😊
A Miller-Incognito-James valóban igazi whitepower baloldal, rendben lesz mostantól Carr védettsége 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
1. Teven Jenkins RT
2. Richie Grant FS

Eléggé adja magát...
Rolni
ki a leggyorsabb WR a drafton?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Teams with defensive coaches at @UCF_Football pro-day to checkout DBs Richie Grant, Aaron Robinson, and Tay Godwin:

* Cardinals
* Panthers
* Jaguars
* Raiders
* Dolphins
* Lions


Ezt csak az előző után láttam😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
1. Teven Jenkins RT
2. Richie Grant FS

Eléggé adja magát...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
mikor még elég volt a platóról dübörgő Metallia
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Vic Tafur csinált egy interjút a Kábel baráttal.

Nehéz elveszíteni Hudson-t vagy éppen Gabe-t és Trent-et, de ez az NFL és nagyon izgatott a fal újra építése kapcsán.

Miller-t, James-t és Simpson-t említette, mint core group.

James Max Ungerre emlékezteti és szerinte remekül helyt áll majd. Nick Martin verseny miatt érkezett, mert a verseny nagyon fontos Cable szerint.

Simpson sokat fog fejlődni a teljes offseason során, ami tavaly nagyon hiányzott neki és sokat segít majd Incognito és Good rutinja és tapasztalata is neki. Ez a 3 ember versenyzik az OG posztokért és Good kapcsán nagyon fontos dolog, hogy RT poszton is tud dolgozni.

Brandon Parker sokat fejlődött és ha a lábmunkájával tiszta tud maradni (emlékszünk ugye, amikor rookie évében, de szerintem még második évében is lehetett snap előtt látni a lába állásából, hogy pass vagy run lesz...) akkor versenyben lehet az RT posztért.


Miller ugye adott és a Hudson trade, James hosszabbítás valamint ez a nyilatkozat alapján is azt mondhatjuk, hogy az OC poszt Andre James-é, maximum elveszíteni tudja azt. Ha beég, akkor jöhet Martin, mint "megmentő".
Mellettük az tűnik biztosnak, hogy a Richie, Good, Simpson trióból kerül ki a két kezdő OG-nk. A legjobb az lenne, ha Simpson akkorát fejlődne, hogy öreg Richie apó padra kényszerül, de ehhez azért fel kell kötnie a gatyát John-nak, akinek meggyűlhet szerintem a baja ezzel a zone heavy-bb sémával, mert Ő draft előtt tisztán PBS propectnek volt kijelentve. A valószínűbb szerintem, hogy dolgoznak a lábmunkáján és tanul, fejlődik Richie mögött, aztán beáll, ha Richie lesérül.
Good szerintem RG posztot akkor tudja bukni, ha gebasz van a rookie RT-vel és ki kell mennie a szélre.
Parker remélem közelébe nem kerül a kezdőnek, mert tavaly sem tűnt igazán használhatónak, kétlem hirtelen megtáltosodik.

Nagy valószínűséggel első vagy második körben érkezik az RT-nk, aki remélhetőleg day 1 ready lesz.

Kezdő: Miller-Incognito-James-Good-rookie
Back up: Parker-Simpson-Martin-Martin-Parker egyenlőre, de ez a 8db ember kicsit vékonynak tűnik, még akkor is, ha Good gond esetén RT-t is tud játszani.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Las Vegas Raiders and OT Kolton Miller have agreed to a three-year extension worth more than $18 million per year, per source. Deal includes $42.6 million guaranteed at signing and goes through 2025 (including a fifth-year option) for ascending tackle.

deyell
DMC óta az első 1.körös draft pickünk, aki második szerződést kap a csapattól!

Amúgy rendben lesz ez, ha el nem romlik a srác 😊
Rolni
Pedig tőle fázott mindenki a legjobban

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Van pénz lovéra, Davis nyert ruletten? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Las Vegas Raiders and OT Kolton Miller have agreed to a three-year extension worth more than $18 million per year, per source. Deal includes $42.6 million guaranteed at signing and goes through 2025 (including a fifth-year option) for ascending tackle.

deyell
DMC óta az első 1.körös draft pickünk, aki második szerződést kap a csapattól!

Amúgy rendben lesz ez, ha el nem romlik a srác 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
Las Vegas Raiders and OT Kolton Miller have agreed to a three-year extension worth more than $18 million per year, per source. Deal includes $42.6 million guaranteed at signing and goes through 2025 (including a fifth-year option) for ascending tackle.

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
 raiderswire.usatoday.com/2021/03/29/chiefs-og-kyle-long-says-raiders-never-offered-him-contract-on-visit/
ulpianus
Majd kiderül ki volt az okosabb. Lehet megnézték és úgy döntöttek jobb az Incognito, Good páros, mint Ő. Ráadásul mi a kettőért fizetünk annyit, mint Ti Long-ért.
Persze, ha Richie az első meccsen lesérül és a helyére beálló (Simpson?) gyengélkedik, akkor majd megint mi leszünk a szarban, de én nem bánom annyira, hogy Long nem itt kötött ki. Good szerintem rendben lesz és Richie, amíg bírja addig a legjobb LG-k között van. Az mondjuk érdekes lesz azért Good kapcsán, hogy amennyiben tényleg jobban zóna felé tolódik el a sémánk, azt mennyire bíja Ő lábbal majd, de csak felmérték ezt Grudenék 😊

OC és RT lesz itt a gond, kérdés nem az OG posztok...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 raiderswire.usatoday.com/2021/03/29/chiefs-og-kyle-long-says-raiders-never-offered-him-contract-on-visit/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Willie Snead a negyedik jött egy évre.

depthnek nem rossz igazolás, ha kapott sokat. de safety még mindig kellene, vagy a draftról jön?
deyell
Hova rakunk ennyi WR-t egy olyan sémába, ami az egész ligában a legkevésbé használja őket nem tudom.


Szerintem jön még FA safety igazolás. Nem halad az a piac annyira...
Rolni
Dallasba megy az összes safety kb 😊
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Willie Snead a negyedik jött egy évre.

depthnek nem rossz igazolás, ha kapott sokat. de safety még mindig kellene, vagy a draftról jön?
deyell
Hova rakunk ennyi WR-t egy olyan sémába, ami az egész ligában a legkevésbé használja őket nem tudom.


Szerintem jön még FA safety igazolás. Nem halad az a piac annyira...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
Willie Snead a negyedik jött egy évre.

depthnek nem rossz igazolás, ha kapott sokat. de safety még mindig kellene, vagy a draftról jön?

choose life
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
FYI

Incognito was on Sirius Radio talking about how Andre James is a good fit for the wide Zone blocking scheme. 👀
@TheMarcJohnNFL has been talking about the Raiders moving to that Blocking scheme on Tape don't lie for a couple episodes now and how Jacobs seems to do better in it.
Rolni
Jó lesz ez.

A védelmen áll vagy bukik.
Amadeus
Vissza jutottunk oda, ahonnan indultunk
Közepes D= PO
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
FYI

Incognito was on Sirius Radio talking about how Andre James is a good fit for the wide Zone blocking scheme. 👀
@TheMarcJohnNFL has been talking about the Raiders moving to that Blocking scheme on Tape don't lie for a couple episodes now and how Jacobs seems to do better in it.
Rolni
Jó lesz ez.

A védelmen áll vagy bukik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
FYI

Incognito was on Sirius Radio talking about how Andre James is a good fit for the wide Zone blocking scheme. 👀
@TheMarcJohnNFL has been talking about the Raiders moving to that Blocking scheme on Tape don't lie for a couple episodes now and how Jacobs seems to do better in it.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Van itt annyi 2. chance-re hajtó DL ember, hogy köszi, de nem kell több szerintem!

Mariota szerződésébe állítólag belekerült egy no trade záradék, így a csapat csak olyan helyre tudja elcserélni ezzel a kedvező szerződéssel amire Mariota is rábólint. Szerintem ez teljesen korrekt kérés MM részéről és az összeget nézve azt gondolom, hogy nagy valószínűséggel marad nálunk #2 és nem lesz cserélve.
Ezen az összegen szerintem remek darabja a nagy puzzle-nek.

Nick Martin pedig lenyilatkozta, hogy versenyezni jön, játszott már korábban OG poszton is, ott segít, ahol a csapatnak szüksége van rá. Egyre inkább úgy fest Andre James a C, ha el nem bassza. Nem vagyok ettől nyugodt, de legalább Martin személyében van mögötte veterán védőháló, aki közben OG posztra is tud mélységet adni.

QB: Carr, Mariota, Peterman, Sloter
Ez a trio így szerintem a liga jobb QB szobáit alkotja. Meglássuk majd, hogy alakulnak a keretzárási szabályok, én örülnék neki, ha az 53-as keretre csak Carr és Mariota kerülne fel, hogy legyen hely más posztokon több embernek. Sloter leginkább camp arm és PS jelölt.

RB: Jacobs, Drake, Richard, Riddick
Papíron ez is egy igen pofás RB szobát ad ki. Továbbra is azt gondolom, hogy Richard könnyen cut áldozata lehet, mert jelenleg az Ő elküldésével lehet a legtöbbet spórolni (3,5M) és Drake teljesen agyonüti a snapjeit, illetve Riddick is nagyjából tudja amit Ő és lényegesen olcsóbb. A lényeg itt úgyis a Jacobs és Drake duo, akiket remélhetőleg Gruden jól és kreatívan (főleg Draket) használ majd és a fal is dolgozik előttük jól. Na akkor bazi erős páros lehet.

FB: Ingold
Pipa

TE: Waller, Moreau, Carrier, Bowers
Ez a poszt is igen jól fest. Waller liga elit, Moreau pedig végre előtörhet Witten árnyékából és megmutathatja mit lesett el a HOF-tól 😊 Viccet félre téve rookie évére alapozva Moreau lehet igen hasznos tagja a keretnek, főleg RZ-ban. Carrier remek #3, megbízható blokkoló és ST ember, aki egy egy elkapásra is rendben van. Bowers leginkább PS jelölt, hacsak Gruden meg nem vadul és megint 4 TE-t visz az 53-ra.

WR: Ruggs, Edwards, Renfrow, Brown, Jones, Ateman, Quinn, Doss
Elég pofás egység ez is, bár itt a Ruggs, Edwards fejlődésen sok múlik majd. Brown személyében van azért megnyugtató veterán opció szélen és Renfrow-ra lehet alapozni belül. Meglátjuk viszünk-e 6. embert 53-ra, ha igen akkor az lehet szerintem majd teljesen új név draftról valahonnan, főleg returner ability-vel.

OT: Miller, Parker, Jones-Smith
Elérkeztünk az első probléms területhez. Miller megbízható és korrekt LT-vé nőtte ki magát, nála egyedül a hosszabbítás lesz kérdés a jövőben. Kezdő kaliberű RT viszont nincs a csapatnál, hacsak Good-dal nem terveznek ott, bár az eddigi beat writer írások, infók alapján én azt gondolom belül lesz Good helye. Veterán vizit volt már, nem lenne rossz egy igazolás is, de nincs olyan ember a piacon jelenleg aki miatt nem lenne az első körös RT pick a legvalószínűbb forgatókönyv szerintem. Ideális esetben jön egy veterán depth-nek és biztonsági megoldásnak és húzunk drafton egy rookie-t day 1 kezdő potenciállal. Wilkinson lehet FA emberke, aki már vizitált is ugye nálunk, míg 1\17-en Teven Jenkins tűnik erős célpontnak a draftra nekem.

OG: Incognito, Good, Simpson, Cotton, Seymour
Papíron rendben vagyunk 2 veterán kezdővel és egy 2. éves project emberrel. A másik két srác leginkább PS-re hajthat, szóval hacsak nem Nick Martin lesz OG depth is, érkezhet még draftról is ide ember szerintem ebből az erős OL classból. Simpson hosszútávon elvileg ugye Incognito helyére van tartva, szóval egy project RG elfér, Good mögé, akinek 2 éves deal-t adtunk ugye. Van egy csomó prospect aki érdekes lehet számunkra a draft közepén, vannak köztük akik OC/OG képesítéssel is rendelkeznek, van aki "csak" OG.

OC: James, Martin, Magnuson
Ez a poszt szerintem igazi WildCard. Elsülhet jól is, ha James tényleg remekül helyettesíti Hudson-t, meg lehet teljes bukta a dologból. Miután James hosszabbítást kapott és érkezett Martin arra tippelek, hogy nem lesz prioritás az OC draft, de ahogy fentebb említettem lehet olyan IOL prospectet lőni a draft közepén, aki OC területre is bekerülhet hosszabb távon.



DT: Hankins, Jefferson, Hurst, Thomas, Irving, Vickers, Dickerson, Philon, Scott
Ember van bőven, biztos megoldás már kevesebb. Persze nagy számok törvénye alapján lehet azt mondani, hogy valamelyik beválik majd és lesz erős depth is, szóval előrelépés várható. Illetve szerintem ennyi ember begyűjtése után már drafton további erősítés nem várható ide. Így is brutál harc lesz a 4-5 roster helyért.

DE: Ngakoue, Crosby, Ferrell, Nassib, Key, Green
Ez a poszt is úgy fest megvan darabra és reméljük végre évek óta először minőségben is mutanak valami rendeset a srácok. Az első négy név helye teljesen biztos a kereten, hacsak nincs sérülés persze, így nem igazán várható komolyabb draft tevékenység már, de egy későbbi körös project ember még érkezhet aki majd vagy megcsíp egy utolsó roster helyet vagy megy PS, IR vonalon tarcsiba.

LB: Kwiatkoski, Littleton, Morrow, Muse, White, Onwualu, Bilal
Ez a poszt is megvan elvileg. Adott a 3 kezdő, mindhárman tudnak every down LB-ként játszani és mivel az esetek többségében csak 2 LB lesz pályán tualjdonképpen a depth is kapott egy erős támogatása a Morrow re-sign kapcsán. Ott van még a tavalyi 3. körös war daddy és az UDFA gyémánt, szóval nem szabad, hogy gond legyen. 6. helyért lehet majd csata, kérdés visszatér-e megint az örök ST emberünk Wilber vagy végre vmi fiatal előlép.

CB: Mullen, Arnette, Robertson, Lawson, Johnson, Nixon, Siverand
Darabra megvagyunk, potenciál van szerintem bőven, de egy veterán CB még simán képben lehet. Nem hiszem, hogy draftról érkezne korán ember, mert nagyon úgy hangzik Grudock nem akar több fiatalt hozni korán a drafton, márpedig a jelen állás szerint S-t kell, hogy hozzanak.

S: Abram, Heath, Leavitt, Gaulden
Na ez az RT mellett a másik kiabálós pozíciónk. Ha kicsit jobban belenézünk a helyzetbe, akkor meg ugye az FS poszt az, ami konkrétan vörösen villog. Abram remélhetőleg rendben lesz, mint SS ebben a sémában, de Heath is csak erre a posztra használható szerintem, illetve a nem cover 1 és cover 3 playeknél tud csak FS lenni. Egyszóval nincs meg a single high deep FS a kereten, pedig az baromira kéne ebbe a sémába. Ideális esetben kellene egy veterán azonnal bedobható ember és egy korai draft pick is, mert olyan veterán már nincs a piacon, aki hosszútávon is megoldásnak tűnik. Lehet azt mondani, hogy mély az OT class, így húzzunk FS-t esőben és aztán RT-t a másodikban, de én inkább az RT posztra lőnék az elsőben és a másodikban jönnék felfelé és ott lőném meg az emberünket FS posztra. Konkrétan Richie Grant lenne akiért a második eleje felé mozognék felfelé a csapat helyében. Tre Boston lenne a veterán, akit szívesen látnék stop gap szerepben.

ST:
K: Carlson, Eberle
P: Cole
LS: Sieg, Cullogh
Megvan a megbízható trió tavalyról és egyenlőre van némi camp segítség is. Nem várok meglepetést.


Tehát még FA piacról:
RT, FS, esetleg CB

Draftról:
RT, FS, depth BPA alapon.

Mock offseason 03.25:
Sign: Boston, Wilkinson, Hayward Jr.

Draft:
1. Teven Jenkins RT
Instant kezdő RT poszton remek hosszútávú potenciállal.

2. Richie Grant FS
Kezdő potenciál lenne benne és Boston miatt nem kellene mély vízbe dobni túl korán.

3. Jabril Cox LB
BPA alapon húztam itt. Morrow 1 éves deal-en van, Littleton kapcsán akad azért kérdőjel, szóval hosszútávon beleférhet a pick és rookie évében ST-ben segíthetne. Lehet így az UDFA gyémántunk megy vissza PS-be, de egye fene.

3. Ben Cleveland OG
BPA volt Ő is itt, RG posztra jöhetne projectnek, aki már '22-ben padra utasíthatná Good-ot, ha minden jól alakul vagy gond nélkül járhatná a Simpson-i utat 2 év padozással. Ha Good kell sérülés miatt OT-nek vagy az elején Jenkins elé, akkor Simpson mellett Ben is szóba kerülhet, mint RG.

4. Tyler Shelvin NT
BPA volt Ő is, Hankins mögé NT-nek jöhetne idénre, aztán '22-től lehetne a kezdő 1T.

5. Anthony Schwartz WR
Speed démon, aki mehetne visszahordani, illetve pár kihegyezett játékot be lehetne rá hívni időről időre.

5. Javian Hawkins RB
Richard méltó utóda lehetne, aki Riddick-et is gond nélkül kitúrhatná a keretről és a Josh&Drake showt nézné a padról.

6. Patrick Johnson LEO
Key számára versenytárs lehetne, aztán PS vagy esetleg kerettagság és némi hosszútávú depth potenciál.


Way too early 53:
QB: Carr, Mariota
RB: Jacobs, Drake, Hawkins
FB: Ingold
TE: Waller, Moreau, Carrier
WR: Ruggs, Edwards, Renfrown, Brown, Jones, Schwartz
OT: Miller, Jenkins, Parker
OG: Incognito, Good, Simpson, Cleveland
OC: James, Martin

DT: Hankins, Jefferson, Thomas, Hurst, Irving, Shelvin
DE: Ngakoue, Crosby, Ferrell, Nassib, Johnson
LB: Kwiatkoski, Littleton, Morrow, Muse, Cox
CB: Mullen, Arnette, Hayward, Robertson, Lawson, Johnson
S: Abram, Boston, Grant, Heath

K: Carlson
P: Cole
LS: Sieg

DL-t túltöltöttem, de úgy fest ez Grudock és Bradley terve is és az LB sor még rendben van így, főleg a sok 2 LB felállással és White-al a PS-ben.

Nem néz ki rosszul ez az 53, de kérdő jelekkel tele van. OL és DL play lehet nagyon rendben, de lehet komolyabb probléma is, ezen pedig megint elmehet a szezon.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Aldon fa ❤️
Amadeus
Las Vegas biztos jót tenne neki 😀 😀
Bruce
Azzz, bár DW-nek sikerült helyre rázódnia, MadMaxxxx is talán végleg leteszi a flaskát. 😆😆😆
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Aldon fa ❤️
Amadeus
Las Vegas biztos jót tenne neki 😀 😀