Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Vincy Jackson taggsn
Ez hurrá. Reméljük, hogy (ha lesz) az új CBA-nél is érni fog vmit a tag. 😛
több mint 13 éve
gsn 3 548
Vincy Jackson tag

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e4f780/article/report-bolts-naanee-charged-with-public-intox-resisting-arrest?module=HP_headlines

Idióta 😀szaba
Ez meg még szebbé teszi: http://www.macsfootballblog.com/2011/02/chargers-wr-legedu-naanee-arrested-for.html
"Do you know who I am? I am an NFL player and I’m going to sue your ass,"
Majd Goodell emlékezteti rá, hol a helye pár meccses eltiltással + pénzbirsággal.iktriad
Benne van a cikkben amit leírtál.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e4f780/article/report-bolts-naanee-charged-with-public-intox-resisting-arrest?module=HP_headlines

Idióta 😀szaba
Ez meg még szebbé teszi: http://www.macsfootballblog.com/2011/02/chargers-wr-legedu-naanee-arrested-for.html
"Do you know who I am? I am an NFL player and I’m going to sue your ass,"
Majd Goodell emlékezteti rá, hol a helye pár meccses eltiltással + pénzbirsággal.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e4f780/article/report-bolts-naanee-charged-with-public-intox-resisting-arrest?module=HP_headlines

Idióta 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Azért a fogadóirodáknál még mindig megmaradt a Chargers hype 😀 A következő Super Bowl megnyerésére a mi csapatunknak van a 3-4. legkisebb oddsa.barney
Bíznak Bisacciában. 😀szaba
Vagy, hogy az aktuális ellenfelek az első 5 hétben mind feladják a meccset a kickoff előtt 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért a fogadóirodáknál még mindig megmaradt a Chargers hype 😀 A következő Super Bowl megnyerésére a mi csapatunknak van a 3-4. legkisebb oddsa.barney
Bíznak Bisacciában. 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azért a fogadóirodáknál még mindig megmaradt a Chargers hype 😀 A következő Super Bowl megnyerésére a mi csapatunknak van a 3-4. legkisebb oddsa.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Egyetértek, Gates meg fantasztikus volt (megint) a szezon során egészen addig amíg le nem sérült és ki nem kellett hagynia érdemben a hátra lévő meccseket. 😊

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
The All-Pro team was named today and the San Diego Chargers had 2 players selected onto the second-team. Eric Weddle and Antonio Gates were both selected as second-team All-Pros.

Weddle megérdemelte, végre kezdik elismerni. Run supportban zseniális, annak ellenére, hogy általában nagyon messze játszik a LOS-tól, már csak el kéne kapnia azokat a labdákat, amiket a kezébe dobnak és akkor még több jogos hype-ot kapna.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Manusky interjú
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Rapid Reports exclusive: The Spanos family is no longer actively seeking a buyer for Alex Spanos’ 35 percent minority share of the team, according to Mark Fabiani, who is special counsel to Chargers’ president Dean Spanos. The decision not to seek a buyer at this time is in large part due to the two-year extension of the Bush tax cuts.

Tehát egy esetleges költözés csak akkor lehetséges, ha Dean Spanos úgy dönt.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azt viszont sajnálnám, ha Sproles elmenne. Persze nem pótolhatatlan, de kétségkívül hasznos tagja a csapatnak. (Például a Raiders ellen elkövetett muffed puntja 😀 ) Ha elmegy akkor tervezünk hozni valakit a helyére?Gabesz92
Richard Goodman a PS-en elég jó KR/ST-er. Illetve sztem Brinkley-t vagy McNeal-t - inkább előbbit - feltápoljuk PS-ről. De hát addig még sok minden lesz, elsősorban reméljük, hogy új CBA 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Azt viszont sajnálnám, ha Sproles elmenne. Persze nem pótolhatatlan, de kétségkívül hasznos tagja a csapatnak. (Például a Raiders ellen elkövetett muffed puntja 😀 ) Ha elmegy akkor tervezünk hozni valakit a helyére?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
"This will be a chance to get a real sense of my value," Sproles said. "That's what I'm looking forward to the most. All the trips and meeting and dinners, are just part of the process, but I wouldn't say I'm looking forward to all that. I haven't been recruited since I was in high school, so it'll be interesting to see how it goes."

Sproles will long be remembered for his 328 all-purpose yards in subbing for an injured LaDainian Tomlinson in that 2008 playoff win over the Colts. Sproles is open to returning. "I definitely would," Sproles said. "I love the city and I love the guys in this locker room. This is the only team I've ever known. I'd like to keep it that way."

Meglátjuk. Én kb. 10% esélyt látok hogy maradjon.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És már hivatalos a dolog.
Kezdő szavai:
"I think the organization is top-notch," Manusky said. "Talking with Norv (Turner) and knowing what his desires are as a head football coach appeals to me. Being with the players I had and coming back to coach some of them is very intriguing."
"Hardcore. Relentless. Getting after people," Manusky said of his defensive philosophy. "
"I’m going to bring some new ideas but also continue the foundation that they’ve already had and just build on it. I think with the players that we have, the sky’s the limit."
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, akkor nagyjából ez is megvan. Örülök neki, mert tényleg nem rossz név, nagyjából jó anyagot kap kézhez, kíváncsian várom azt, mire viszi ezzel a team-el.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Norv Turner selects Greg Manusky to be the Chargers' new defensive coordinator.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Wannstedt 4-3-as csóka ha jól tom. Ezek szerint át akarunk állni?empty taxi
No way. Ha jön is, akkor se dc lesz valsz. Manusky a frontrunner.szaba
csak ne lepődj meg nagyon ha holnap kinevezikJJ Tiller
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81da7342/article/manusky-reportedly-close-to-landing-chargers-dc-position?module=HP_headlines

Mellé 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81da7342/article/manusky-reportedly-set-to-interview-for-chargers-dc-position?module=HP_headlines

Remélem Manu lesz a DC. Most már.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
The Chargers have signed eight players to Reserve/Future contracts since the regular season ended Jan. 2.

Six of the eight were members of San Diego’s practice squad this season: linebacker Jeremy Leman, offensive tackle Ryan Otterson, offensive tackle Nick Richmond, cornerback Traye Simmons, receiver Bryan Walters and offensive tackle Eric Young.

The Chargers also signed tight end Dennis Morris, a sixth-round draft choice by the Washington Redskins in 2010 that was not on an NFL roster during the season, and defensive back C.J. Wallace.

Wallace played in 26 games for Seattle from 2007-09 and recorded 19 tackles on defense while playing primarily on special teams. Wallace spent 2010 with Las Vegas Locomotives of the UFL.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Phillips sztem nem az a kifejezett playmaker, inkább a stabilitása ér kincset. Secondaryben kb. 0.5 playmaker van, Cason, ha jó napot fog ki.szaba
A 0,5 playmakerre még tán Weddle is esélyes 😀empty taxi
Nem playmaker. Nagyon jó játékos, mindenhol ott van, de vhogy sose hozza össze a nagy játékokat. Droppol, elcsúszik, fejbepuntolják, stb...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Phillips sztem nem az a kifejezett playmaker, inkább a stabilitása ér kincset. Secondaryben kb. 0.5 playmaker van, Cason, ha jó napot fog ki.szaba
A 0,5 playmakerre még tán Weddle is esélyes 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Köszi a választ 😊

Ja majd írok többet! Viszont én sajnos borzalmas kisebbség vagyok 😂 , mert egyszerűen nem látom Rivera zsenialitását (pinball mapd def) , de ez már az én bajom. 😊Helmut Zimmer
Lényegében sikerének kulcsa az agresszív playcall elsősorban sztem. Másrészt meg nagyjából sikerült egy viszonylag olyan keretet összehozni ez idő alatt, hogy az passzolt a fizikális játékrendszeréhez.

Szerk: viszont te mint Frisco fan is - Manuskytól mit várhatunk? 😛szaba
Szerintem nálatok volt LB coach, elég jól ismeri öreg Philips point overhaul/ load rendszerét.

Tehetséges szakember! Gondolom, majd megpróbál egy "divatos hibrid" rendszert összerakni. (az a gond, hogy amikor már a 3 DL mellé fellép egy olb, a másik, pedig nem, akkor már sokan 4-3 hibridről beszélnek, pedig attól az még 3-4, mindegy is)

Azért nem tudok sokat mondani (minősíteni) mert Sing előszeretettel szólt bele a D dolgaiba.
Nagyon sok jó playmakerük volt (csak a legjobbak All-motor, PWill, és én még TKO-t is ide sorolom, tudom öreg meg minden, de akkor is). Jó is volt az a 9 ers D, de nem volt szenzációs. Nem vagyok DCoord, még gimnáziumi szinten sem, de sosem szerettem a playhívását.

Anno talán emléxel, az Okung draft után Pít átjött tresselni, hogy Smith meg, fogja enni Okungot, és én megkérdeztem Petit, hogy hanyast is játszik Smith???? Szerintem pont te válaszoltad röhögve, hogy 5-t.
Na akkor eltettem ezt a videot. Nem csak Justin Smith munkája miatt érdekes, hanem elég sok mindent látsz majd a playhívásról.
Szerintem nézd meg!
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d814655ad/WK-11-Ryan-Grant-highlights

üdv
HHelmut Zimmer
Yep, én voltam. Mondjuk itt majdnem hogy a lényeg a jó playcall lenne, mert a system nagyjából rendben is van, de Rivera elég jó volt playcallban (főleg mikor nem erőltette a zónázást).
Videóhoz: lol, szegény Justin.
Nekünk (még) nincs ilyen DE-nk, szóval ha nem draftolunk igazi playmakert a D-be, akkor lehet h nem fog működni úgy Manusky terve. Burnett sztem marad, de Rivera pl. azt nyilatkozta, h a vége felé már sajnálta blitzre küldeni, mert többet ér coverbe. Phillips sztem nem az a kifejezett playmaker, inkább a stabilitása ér kincset. Secondaryben kb. 0.5 playmaker van, Cason, ha jó napot fog ki.