Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 889
Kell egy hsz.
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Szaba, nem én kombináltam, ugyanolyan info, mint az antidepresszánsozás . . . Csak megemlítettem, de ha nagyon zavaró, akkor kitörlöm.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Breaking News: LaDainian Tomlinson to announce retirement Monday in San Diego.
Tomlinson will re-sign with Chargers and immediately announce his retirement from the NFL on Monday.
😕Gabesz92
Sajnálom, nagyon szerettem a játékát. Jó futó volt és elkapni is tudott. Sőt volt TD passza is.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 889
A USA Today riportja szerint Junior Seau évek óta súlyos alvászavarral küzdött és emiatt persze gyógyszert is szedett. A gyógyszernek (Ambien) van olyan mellékhatása, hogy öngyilkossági gondolatokat kelt, de ez persze messze nem biztos, hogy magyarázat, különösen nem lehet kizárólagos magyarázat a történtekre. A cikkben szó esik Seau egyéb gondjairól is, valamint az ismerősök is felelevenítették az elhunyt utolsó napjait.

http://www.usatoday.com/sports/football/story/2012-05-31/Junior-Seau-suicide-last-days-sleep-issues/55316506/1Szabler
Erről olvastam én is régebben,a pszichiátrián gyógyszerrel kezelt betegek körében milyen magas az öngyilkosság aránya.Antidepresszánsok,nyugtatók mellékhatása lehet többek között a szuicid hajlam kialakulása vagy előtérbe kerülése.kátrány
A dopping szerek pedig depresszióhoz vezetnek olykor. (Erről pl. egy magyar élsportoló is nyilatkozott) . . . a kör pedig bezárul . . . . az antidepresszánsok meg szarra se jók, mint a tüneti kezelések minden esetben....kishaszi
Ne pont ma kombináljunk már ezzel itt, most...
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
A USA Today riportja szerint Junior Seau évek óta súlyos alvászavarral küzdött és emiatt persze gyógyszert is szedett. A gyógyszernek (Ambien) van olyan mellékhatása, hogy öngyilkossági gondolatokat kelt, de ez persze messze nem biztos, hogy magyarázat, különösen nem lehet kizárólagos magyarázat a történtekre. A cikkben szó esik Seau egyéb gondjairól is, valamint az ismerősök is felelevenítették az elhunyt utolsó napjait.

http://www.usatoday.com/sports/football/story/2012-05-31/Junior-Seau-suicide-last-days-sleep-issues/55316506/1Szabler
Erről olvastam én is régebben,a pszichiátrián gyógyszerrel kezelt betegek körében milyen magas az öngyilkosság aránya.Antidepresszánsok,nyugtatók mellékhatása lehet többek között a szuicid hajlam kialakulása vagy előtérbe kerülése.kátrány
A dopping szerek pedig depresszióhoz vezetnek olykor. (Erről pl. egy magyar élsportoló is nyilatkozott) . . . a kör pedig bezárul . . . . az antidepresszánsok meg szarra se jók, mint a tüneti kezelések minden esetben....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 889
Nézem élőben, kicsit fátyolosan látok... Nagyon fog hiányozni. 😕
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Breaking News: LaDainian Tomlinson to announce retirement Monday in San Diego.
Tomlinson will re-sign with Chargers and immediately announce his retirement from the NFL on Monday.
😕Gabesz92
Nagyon csíptem! Nekem ő a legjobb futó - bár ez nyilván abból is fakad, hogy keveset láttam, de akkor is . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 618 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Basszus nem vagyok Chargers fan,de még én is szomorú vagyok ! Sok sikert neki akárhogyan is folytatja !

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Breaking News: LaDainian Tomlinson to announce retirement Monday in San Diego.
Tomlinson will re-sign with Chargers and immediately announce his retirement from the NFL on Monday.
😕Gabesz92
Várható volt már, a franchise történetének legjobb játékosa, sok sikert a civil életre LT!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 889
Breaking News: LaDainian Tomlinson to announce retirement Monday in San Diego.
Tomlinson will re-sign with Chargers and immediately announce his retirement from the NFL on Monday.
😕Gabesz92
A legnagyobb számomra, az is marad. Mindent köszönünk neki, amit a csapatért tett, sok szerencsét az élet további területein!
több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Breaking News: LaDainian Tomlinson to announce retirement Monday in San Diego.
Tomlinson will re-sign with Chargers and immediately announce his retirement from the NFL on Monday.
😕

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 889
leigazoltátok Ronnie Brown-t, Schefter szerint 😊 .
Adam Schefter
San Diego Chargers have agreed to terms on a one-year contract with running back and former first-round draft pick Ronnie Brown.
MarioAna
Egynek megteszi. Sok szerepe nem valószínű, hogy lesz. Elkapni meg blokkolni jött elsősorban.
több mint 14 éve
MarioAna 1 997
leigazoltátok Ronnie Brown-t, Schefter szerint 😊 .
Adam Schefter
San Diego Chargers have agreed to terms on a one-year contract with running back and former first-round draft pick Ronnie Brown.

Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A USA Today riportja szerint Junior Seau évek óta súlyos alvászavarral küzdött és emiatt persze gyógyszert is szedett. A gyógyszernek (Ambien) van olyan mellékhatása, hogy öngyilkossági gondolatokat kelt, de ez persze messze nem biztos, hogy magyarázat, különösen nem lehet kizárólagos magyarázat a történtekre. A cikkben szó esik Seau egyéb gondjairól is, valamint az ismerősök is felelevenítették az elhunyt utolsó napjait.

http://www.usatoday.com/sports/football/story/2012-05-31/Junior-Seau-suicide-last-days-sleep-issues/55316506/1Szabler
Erről olvastam én is régebben,a pszichiátrián gyógyszerrel kezelt betegek körében milyen magas az öngyilkosság aránya.Antidepresszánsok,nyugtatók mellékhatása lehet többek között a szuicid hajlam kialakulása vagy előtérbe kerülése.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A USA Today riportja szerint Junior Seau évek óta súlyos alvászavarral küzdött és emiatt persze gyógyszert is szedett. A gyógyszernek (Ambien) van olyan mellékhatása, hogy öngyilkossági gondolatokat kelt, de ez persze messze nem biztos, hogy magyarázat, különösen nem lehet kizárólagos magyarázat a történtekre. A cikkben szó esik Seau egyéb gondjairól is, valamint az ismerősök is felelevenítették az elhunyt utolsó napjait.

http://www.usatoday.com/sports/football/story/2012-05-31/Junior-Seau-suicide-last-days-sleep-issues/55316506/1

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 889
Kis Mathews-hype/predikció: http://rotoworld.com/articles/nfl/40586/260/mathews-can-be-no-1
több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Matyi szintet lép 2012ben:
http://www.utsandiego.com/news/2012/may/26/chargers-mathews-having-strong-offseason/ulpianus
Én csak azt szeretném, ha nem sérülne meg. :rolleyes:

több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Matyi szintet lép 2012ben:
http://www.utsandiego.com/news/2012/may/26/chargers-mathews-having-strong-offseason/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
http://www.utsandiego.com/news/2012/may/17/turner-gates-physically-back/

Merjünk remélni? 😊szaba
De jó lenne végre! :rolleyes:

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 889
http://www.utsandiego.com/news/2012/may/17/turner-gates-physically-back/

Merjünk remélni? 😊
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Az a jó szíved. 😀szaba
Az fog a sírba vinni, úgyhogy ne reklámozd 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 889
sosem késő... 😛szaba
De csak, hogy örűjjé... 😀Matthew99
Az a jó szíved. 😀
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
sosem késő... 😛szaba
De csak, hogy örűjjé... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 889
Bedobom a (sztem) legjobb képeket az ünnepségről:

- Peyton és a gyerekek: http://prod.images.chargers.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/CHARGERS/assets/images/imported/SD/photos/clubimages/2012/05-May/051112_Seau_MN_023--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
- LT: http://prod.images.chargers.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/CHARGERS/assets/images/imported/SD/photos/clubimages/2012/05-May/051112_Seau_MN_029--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
- Kids: http://prod.images.chargers.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/CHARGERS/assets/images/imported/SD/photos/clubimages/2012/05-May/051112_Seau_MN_035--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
- Szülők: http://prod.images.chargers.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/CHARGERS/assets/images/imported/SD/photos/clubimages/2012/05-May/051112_Seau_MN_038--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
- Kids II: http://prod.images.chargers.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/CHARGERS/assets/images/imported/SD/photos/clubimages/2012/05-May/ND4_4238s--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720szaba
Ha ezt előbb nézem meg akkor olyanra csináltam volna a feliratot az aláírásodban mint a gyerekek pólóin van. Tök jól néznek ki.Matthew99
sosem késő... 😛
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Bedobom a (sztem) legjobb képeket az ünnepségről:

- Peyton és a gyerekek: http://prod.images.chargers.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/CHARGERS/assets/images/imported/SD/photos/clubimages/2012/05-May/051112_Seau_MN_023--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
- LT: http://prod.images.chargers.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/CHARGERS/assets/images/imported/SD/photos/clubimages/2012/05-May/051112_Seau_MN_029--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
- Kids: http://prod.images.chargers.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/CHARGERS/assets/images/imported/SD/photos/clubimages/2012/05-May/051112_Seau_MN_035--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
- Szülők: http://prod.images.chargers.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/CHARGERS/assets/images/imported/SD/photos/clubimages/2012/05-May/051112_Seau_MN_038--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
- Kids II: http://prod.images.chargers.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/CHARGERS/assets/images/imported/SD/photos/clubimages/2012/05-May/ND4_4238s--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720szaba
Ha ezt előbb nézem meg akkor olyanra csináltam volna a feliratot az aláírásodban mint a gyerekek pólóin van. Tök jól néznek ki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.