Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Az tuti, hogy POban kickernek itt még ennyire nem örültünk. 😀szaba
Ez igaz. 😀 Felbuzdulván a második körtől hozhatnánk egy PO kickert. Kaedinget úgyis viszi valamelyik soccer csapat a becsúszása után 😛

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az tuti, hogy POban kickernek itt még ennyire nem örültünk. 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ha nyer a Jets hétvégén, 2. köröst kapunk Croért! Hajrá!szaba
Folk clutch volt, ez 2. kört ért nekünk 😀szaba
Már megérte kiszurkolni a győzelmet. 😛

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha nyer a Jets hétvégén, 2. köröst kapunk Croért! Hajrá!szaba
Folk clutch volt, ez 2. kört ért nekünk 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha nyer a Jets hétvégén, 2. köröst kapunk Croért! Hajrá!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ja és Barney-t is régen láttam, köztetek, visszavonulási fogadalmat tett?

dande
Nem tettem ilyet, csak vizsgaidőszakban read only üzemmódban vagyok 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sziasztok!

Nem kötekedésből, vagy bosszantásból kérdezem pusztán kíváncsiságból ti hogy látjátok, ilyen O és ilyen D mellett, hogy nem vagytok PO-ba vagy az ST bénasága ennyire számít? Ja és Barney-t is régen láttam, köztetek, visszavonulási fogadalmat tett?

üdvdande
Most kötekedni akasz? 😀
Ja, nagyrészt a ST okolható, de voltak más hibák is - pl. Rams ellen OL. Nyilván statok alapján simán POban lenne a helyünk, de a legfőbb stat: 9-7szaba
Ebből is kiderül milyen erős a csoportotok és mennyit fejlődött tavaly egy 8-8 elég volt idén meg 9-7 se és az Oakland 6-0-l söpört mindenkit 😛 Na jó nem bosszantalak tovább igazából nálunk is apróságokon múlt, hogy ott vagyunk lehetne ott a Giants is és könnyen lehet, hogy GB ellen már pápá, úgy hogy remélem azért peace 😊dande
Hehe. Tavaly 13-3al mentünk PO-ba 😛 Tavalyelőtt volt 8-8.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Nem kötekedésből, vagy bosszantásból kérdezem pusztán kíváncsiságból ti hogy látjátok, ilyen O és ilyen D mellett, hogy nem vagytok PO-ba vagy az ST bénasága ennyire számít? Ja és Barney-t is régen láttam, köztetek, visszavonulási fogadalmat tett?

üdvdande
Most kötekedni akasz? 😀
Ja, nagyrészt a ST okolható, de voltak más hibák is - pl. Rams ellen OL. Nyilván statok alapján simán POban lenne a helyünk, de a legfőbb stat: 9-7szaba
Ebből is kiderül milyen erős a csoportotok és mennyit fejlődött tavaly egy 8-8 elég volt idén meg 9-7 se és az Oakland 6-0-l söpört mindenkit 😛 Na jó nem bosszantalak tovább igazából nálunk is apróságokon múlt, hogy ott vagyunk lehetne ott a Giants is és könnyen lehet, hogy GB ellen már pápá, úgy hogy remélem azért peace 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szaba!

Amúgy Te elégedett vagy a D-vel?
-szerintem néhány Pats 2nd stinger nagyot dobna a teljesítményeteken 😛 😂 -Helmut Zimmer
Áh, túl jók lennénk 😛 Át kéne írni a szabálykönyvet. Amúgy igen, sztem Ron megkapta az időt, és megcsinálta azt, amit a nép elvárt. Sőt, sztem még annál is többet tett. Nem agyonsztárolt emberekből áll a D-nk, de unitként odáig jutott, ahová juthat egy védelem.

- régen írtál már ide 😛
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szaba!

Amúgy Te elégedett vagy a D-vel?
-szerintem néhány Pats 2nd stinger nagyot dobna a teljesítményeteken 😛 😂 -
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sziasztok!

Nem kötekedésből, vagy bosszantásból kérdezem pusztán kíváncsiságból ti hogy látjátok, ilyen O és ilyen D mellett, hogy nem vagytok PO-ba vagy az ST bénasága ennyire számít? Ja és Barney-t is régen láttam, köztetek, visszavonulási fogadalmat tett?

üdvdande
Most kötekedni akasz? 😀
Ja, nagyrészt a ST okolható, de voltak más hibák is - pl. Rams ellen OL. Nyilván statok alapján simán POban lenne a helyünk, de a legfőbb stat: 9-7
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Nem kötekedésből, vagy bosszantásból kérdezem pusztán kíváncsiságból ti hogy látjátok, ilyen O és ilyen D mellett, hogy nem vagytok PO-ba vagy az ST bénasága ennyire számít? Ja és Barney-t is régen láttam, köztetek, visszavonulási fogadalmat tett?

üdv
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hajrá AJ (kiemelem, sztem kik maradjanak az UFA-k közül)

Definitely Unrestricted

Kevin Burnett

Tyrone Carter

Jacques Cesaire

Stephen Cooper

Vincent Jackson

Travis Johnson

Randy McMichael

Brandon Moore

Scott Mruczkowski

Darren Sproles

Billy Volek

Kelley Washington

Five years

Pat Watkins

Malcom Floyd

Four years

Antwan Barnes

Jeromey Clary

Dante Hughes


Legedu Naanee

Paul Oliver

Brandon Siler


Eric Weddle

Three years (Restricted)

Antwan Applewhite

Mike Tolbert

One/Two years (Exclusive Rights)

Curtis Brinkley

Darry Beckwith

Brandyn Dombrowski

Ogemdi Nwagbuo

James Holt
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha minden marad így (16 meccses alapszakasz), jövőre ilyen schedule lesz:

AFC West oda-vissza, AFC East, NFC North, Jaguars, Ravens.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kirúgták Steve Crosby ST edzőt. Hihetetlenül váratlan fordulat.Döme
Helytelen. Nem rúgták ki, csak nem hosszabbítottak vele 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Kirúgták Steve Crosby ST edzőt. Hihetetlenül váratlan fordulat.Döme
Csoda, hogy nem lincselték meg a városban...

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Kirúgták Steve Crosby ST edzőt. Hihetetlenül váratlan fordulat.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Most már biztos h megy a Panthershöz interjúra Rivera ( =re ő és Fewell került nyilvánosságra ). Ezzel h Manginit kirúgták legalább került egy jó DC a piacra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Szerintem Kaeding-et ezek után draftolni fogja a Los Angeles Galaxy söprögető pozícióba. 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
2010 NFL passing leader: Who else?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nyilván Rivera kivételes ember a maga posztján. Nem tudnék sok nevet egy sorban említeni vele, max úgy 5-6 név jönne fel.
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A k-rva anyjukat akkor. Phillips meg állítólag menne a Texansba. Mind1, Norv leszól Singnek, hogy meló van 😛szaba
ennek az egész csoport örülne
😊ehh
DC-ként nem fos Sing.

Csapaton belüli díjak
MVPhilip, OPoY - Tolbert, DPoY - Phillips, OLoY - Dielman, DLoY - Garay, Most Inspirational - Cooper, Hardwick

ST Player of the Year Jacob Hester 😀szaba
Rivera jelenleg szvsz a liga egyik legjobb DC-je, aki egyaránt ismeri a 4-3 és a 3-4 védekezés fortélyait és jópár éve HC lehetne már, ha anno Lovie - a Bears vezetőség asszisztálásával - nem tesz neki keresztbe az SB döntős szezon után.
Sing, mint DC felvetésre csak annyit mondanék, hogy hivatalosan sosem volt DC, a Ravensben LB coach, a 49ersnél pedig assistant HC + LB coach volt.

Mondjuk azt, hogy nincs pariba a két emberke. Sing valószínűleg valamelyik kisebb nevű egyetemnél fog elhelyezkedni...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
ST Player of the Year Jacob Hester 😀szaba
Ja, minden más special teamer lelkén legalább egy TD szárad. 😛
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Reméljük azért Rivera marad, a D volt az ami idén (talán egyedüliként) rendben volt, úgy gondolom. (Persze az ST-t kivéve, mert az fergeteges volt 😀 )

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Riverat állítólag vinné a Panthers HC-nakempty taxi
A k-rva anyjukat akkor. Phillips meg állítólag menne a Texansba. Mind1, Norv leszól Singnek, hogy meló van 😛szaba
ennek az egész csoport örülne
😊ehh
DC-ként nem fos Sing.

Csapaton belüli díjak
MVPhilip, OPoY - Tolbert, DPoY - Phillips, OLoY - Dielman, DLoY - Garay, Most Inspirational - Cooper, Hardwick

ST Player of the Year Jacob Hester 😀